Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Gość kobieta dorosla
Witam Was !Czytam was od dluzszego czasu i podoba mi sie u was. Mysle,ze razem mozna zrobic duzo, pozwolcie ,ze i ja do was bede zagladac.Wesolo tu u was. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę dla as za stara? - ta liczba obok tomój rocznik - ale do cholery wogóle nie czuję tej .....dziesiatki na barach.Też lubię wesołe topiki.Jestem emerytka,mąża mam emeryta zupełnego,taki co to mieszka w pokoju obok,i tylko krzyczy do mnie jakgo coś w polityce zafascynuje.W sumie wolność.Nie narzekam- chyba,że czasami jakieś 8 godzin na dobę..jak mnie zaakceptujecie.to się odezwę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko: Libra 47, hej.. Sweet Dreams, spytana, emerka56, kobieta dorosła :) ogromnie się cieszę, że wpadłyście tu i \"zaliczyłyście\" otwarcie 18 stronki topiku. Jesteście tu bardzo mile widziane, żadna nie jest za leciwa ani zbyt małoletnia. Ja też mimo 53 lat i też wcale tego nie czuję :) Czy teraz któraś jest przed kompem? 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia...
wesolo to tutaj nie jest,ale tez lubie zagladnac:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor!..... 🖐️ wszytkie stare bywalczynie i te nowe! Nie bylo mnie kilka dni i nie mialam dostepu do kompa. Ciesze sie ,ze mamy nowe kolezanki i jest nas coraz wiecej. Wpadne pozniej ,bo mam gosci!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tosiu, bedzie weselej, jak będzie nas więcej :) witaj tu-50, dobrego klimatu wśród gosci i zagladaj, bo wyjechałaś, a tu wszystko zaczęło przygasać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara hyrpa
dobry wieczor witam 50-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wiatjcie. Ale nas sie duzo zebrało. Nie wpadałam tutaj, bo wydawało mi się, że nasz topik umarł śmiercia naturalną. Wyciszona super ze znow sie reaktywował topik. Jak fajnie, że dołączyły nowe koleżanki. Wyciszona co u Ciebie. Jak w pracy. Mam nadzieje, że wszystko ok. Syn pewnie tez juz sie pogodził ze swoja żona, bo u moich znow świeci słonce i mam nadzieję, że bedzie inaczej jak w tej obecnej pogodzie. Witaj Libra. Witam równiez koleżanki, które nas czytaja, a nie maja odwagi sie ujawnić. A szkoda, bo na pewno cos fantastycznego wniosły by do topiku. Za godzinke wróce i mam nadzieję, że sie spotkamy w wiekszym gronie i otworzymy szampanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie: stara hyrpa i bb54 to chyba dzisiejsza pogoda sprawiła, że topik znowu zasłużył na zainteresowanie... bb54 to miłe, ze pamietasz o moich sprawach 🌻 Niestety, u syna sytuacja jeszcze sie pogłębiła. Natomiast w pracy....nie chcę zapeszyć... :) minęło zaledwie 2 tygodnie, jak jest nowa szefowa. Dziś dostałam propozycję od naszego największego muzyka (aczkolwiek to tylko prowincjonalne miasteczko) rokowego propozycję podrzucenia mu kilku wierszy, bo jesli mu któryś podpasuje, to napisałby do niego MUZYKĘ!!!! Co u Was kochane? Jakie troski, jakie radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wyciszona. Witaj Stara hyrpa. Chyba w drzwiach się minełysmy. U mnie jak narazie ok. Juz nie moge doczekac sie urlopu. Najgorzej jak człowiek na niego czeka, wówczas te dni ciagna sie jak flaki. Mam jednak nadzieje, ze szybko zleci. Na urlop wybieram sie do moich dzieci. Bede wiec troszke w Anglii i troszke w Irlandii. Najbardziej tesknie za moja wnusia. Wyciszona, nie masz popjecia jak sie ciesze, ze jakos Ci sie uklada. Fajnie, ze Twoja tworczosc zaczyna byc doceniana powoli. Szkoda, ze synowi sie nie uklada. Wiem jaki to bol dla matki, bo mojej corce tez jakis czas nie szlo, ale niestety wtracal sie jej tesciu, ktory na nieszczescie z nimi mieszka. Jest jednak nadzieje, bo juz sie wyprowadza. Witaj 50-tka. Co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nieśmiało ...bb54 . może polejesz tego szampanka/ to się trochę osmielę ...(sprawdź pocztę) Pozdrawiam wszystkie bywalczynie tego topiku .oraz jego założycielkę .Kwiaty i całusy dla wszystkich. 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emerka. Jak miło znów Ciebie spotkać. Sprawdziłam poczte i odesłałam wiadomość. Dziewczęta a co z Wami. Już w łóżeczkach. Zawsze takie żwawe wieczorową pora, a dzisiaj co sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam trochę pisaniny zarobkowej... ale rozgośćcie się proszę, dzban kompotu wiśniowego i rożki francuskie z jabłkami postawiłam niezbyt daleko od telewizora, abyście nie traciły kontaktu z polityką... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona witaj! Rożki francuskie pachną smakowicie ..i choć moja waga.nie jest z tych wzorcowych ..to chyba się skuszę. Dzięki Bb54 za emaila... Dziś już nie mam wiele czasu , zaraz przyjdzie mój MM z drugiej zmiany , to trzeba sie będzie zając. Póki co słucham muzyki Rege(nie wiem czy dobrze napisałam) przez radio internetowe. Pozdrawiam wszystkie serdecznie , życzę dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to i ja dziewczynki lece. Troszke sie pomyje, poczytam na dobranocke i spac. Jutro znów do pracy. I tak jeszcze 3 tygodnie. A gdzie nasza Tu-50. Życze wszystkim dobrej nocy. Papa. Do jutra. Wyciszona, tylko nie przepracuj sie, bo wiesz w naszym wieku....... Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane, zasiadłam do Was już wykąpana, pachnąca, a Wy poszłyście... ;( Odczekam 5 minutek i jeśli okaże się, że jestem sama, myknę przed tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara hyrpa
jest szampan ? tez proszeY za przywitanie dziekuje kochane babeczki zagladac obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazjajkami
łoj, Koibito ::D, a co Ci się tak nieładnie wyrwało? ;) Ale szampanika poproszę, bąbelki super na noc. Fajny topik, babki się troche rozleniwiły chyba🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazjajkami
a co, chłopa nie ma w pobliżu? No to powiem kawał, stary, ale mnie ciągle śmieszy. Noc>Facet śpi, za to żona wierci się, wzdycha, przewraca z boku na bok. Budzi się mąż , pyta : -A dlaczego ty jeszcze nie śpisz? Żona przewracając gałami: -Chłooopa mi się chce. Na to mąż drapiąć się po czuprynie: -A gdzie ja ci o 3-ciej w nocy chłopa znajdę? :D Coś jak u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i u mnie
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ale tu wesoło :D To i ja coś dorzucę: Pyta Kowalski Malinowskiego: - Co byś zrobił, gdyby na Twoją żonę rzucił się tygrys? - Nic - odpowiada Malinowski. - Sam się rzucił, niech się sam ratuje! -------------------------- Złote myśli : Z punktu widzenia kobiet, mężczyźni mają dwie poważne wady: - To, że cały czas myślą o seksie i to, że robią co innego niż myślą. No właśnie 😭 Z innej beczki: Ogromna kolejka do kasy w Auchan. W kolejce inteligent w okularach. Z tyłu kolejki przedziera się zdrowo wyglądający facet i krzyczy: - Przepuśćcie inwalidę, do jasnej cholery! Jestem wcześniakiem! Urodziłem się w siódmym miesiącu!!! Przepuśćcie inwalidę!!! Inteligent (przecierając okulary): - Proszę pana, myślę, że nie pomylę się jeśli wyrażę powszechną sugestię by szedł pan w p*zdu jeszcze na dwa miesiące. ------------------------------------------ Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowcę: - Synku chcesz orzeszka? - Poproszę. Na drugi dzień to samo, kierowca dostał orzeszka, ale mówi do babci: - To niech pani też zje. - Chłopcze, ja już nie mam zębów. Trzeci dzień znowu: - Synku chcesz orzeszka? Kierowca zaciekawiony pyta: - Babciu, a skąd masz takie dobre orzeszki? - Z Toffifee... ------------------------------------------------- Miłego dnia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam sie z tych kawałów,jestem obecnie na \"urlopie\" u Synowj i Syna.Całkowity luz - bluz.Mój stary też odpoczywa ode mnie,zresztą ostatnie lata nic innego nierobi. Opowiem Wam też dowcip. \"Małpo co ty jesz? małpa odpowiada - banana. Małpo a dlaczego on jesttaki brązowy? BO JEM GO DRUGI RAZ. Pozdrawiam Wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w pochmurny dzionek! Obiecalam,ze wczoraj jeszcze wpadne, nie udalo mi sie:-( bylam naprawde padnieta. A tu tak wesolo sie zrobilo! Jak fajnie ,ze mozemy oderwac sie od codziennosci i podyskutowac , posmiac sie! U mnie dzis pogoda w przyslowiowa kratke, deszcz.... to za chwile slonko nie smialo wyglada za chmurki, a poczieszam sie tym, ze na weekend ma byc cieplo! Wyciszona , zycze Ci aby propozycja, ktora dostalas doszla do skutku!🌻 bb54! jeszcze troche i upragniony urlop....zycze Ci wspanialego wypoczynku w gronie rodzinki i duzo radosci z wnusi! emerka 56🖐️ witaj w naszym gronie! jabasia! witaj, swietne dowcipy, pisz wiecej , smiech to tdrowie! Libra 47 Wypoczywaj i wpadaj do nas! Co to za pytanie.... nie bede dla was za stara? my jestesmy starsze a zobacz jakie wesole :-) Pozdrwiam wszystkie Dziewczyny i zycze milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja Wam cos :-) :-) :-) napisze! ------------------- 1 ------------------------ Zona wrocila z wczasow. __ Czy bylas mi wierna .... dopytuje sie maz. ___ tak samo jak ty mi...... - No moja droga, ostatni raz pojechalas na wczasy! ------------------ 2 --------------- Jakie sa 3 ulubione zwierzeta zony? .... norki... w szafie ....jaguar... w garazu ...Osiol, ktory za to wszystko zaplaci! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 po cichutku zajrzałam pod koniec pracki... o 16.00 wychodze :) wiecej napiszę juz z domku pozdrowionka z zachmurzonego Mazowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×