Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

kochana Wyciszona jestem ale łeb mi pęka jestem do bani wiersze piekne dzieki YYzdrowko pozdrowka dla Szarookiej i Libry i TU-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszooooooooooona no nieeeeeeee płacz ja bym popisała , ale ten MM jak dopioł sie do kompa to jak do cyca gra w jakiegos tysiaca godzinami aby podnieść swoj ranking az mi sie robi niedobrze jak gada do siebie i liczy na głos jakies punkty juz jestem poszukam jakiejs słonecznej pioseneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyyyyyyy czy oglądacie tv??? chyba tak nikogo nie ma a ja takie ładne piosenki wyszukalam 😭 na wasze deprechy spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Librusiu strasznie sie cieszę, że mimo późnej pory, miałaś potrzebę zajrzeć i odezwać sie o nas ❤️ Hyrpula - jak z Twoim zdołowaniem...? czy udało sie deczko zasypać ten lej...? buziaczki, choć do nas, zapomnisz troszke o sobie.... ja teraz ide do kuchni. niestety samo sie nie pozmywało po wczorajszych gościach... Zaczne od zmywanka (lubie, szczególnie jak jest mocnooooo zastawione, a nie tam 3 kubki i talerze!) a potem bede robic kotleciki z polędwiczek. Mam smaczek na rybę w porach, ale zgubiłam przepis, moze któraś zna, byłabym wdzięczna. buziaczki, dziewczynki, dziś wybory! na mazowszu pogoda sierpniowa! chyba dziś mało kto zajrzy na cafe... papa miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kochanej Libry 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadziei, bez której nie da się żyć! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek zezarty obywatelski obowiązek spełniony a tera luzik dopiero słucham wczorajszych goracych rytmow Szarooka dobre nananananaamigos kompanieros nananaaaaaaaaabastaaaaaaa jestes na czasie Wyciszona kochana dzieki i sory za wczorajszy dzień wydobywam mozolnie jak żółw o c i ez a l e e z tego leja moze zaprzyjażnic i przyzwyczaić do tego p -otwora aby do wiosny mysle ze razem damy rade! musimy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dostojnej Jubilatki :) wszystkiego najlepszego, radości, szczęscia moc sto lat sto lat sto lat nie żyje nam w zdrowiu szczęściu pomyślności niechaj żyje nam .... oczywiście LIBRA 🌻 🌻 🌻 👄 ❤️ przepraszam, że taka poetycka dusza... ma akurat fugę twórczą i nie jestem w stanie ułożyć oryginalnych życzeń ale te, które złożyłam są bardzo szczere Libro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hyrpulko sorki , ze nie przywitałam sie z Toba , ale musiałam naszej Libruni zaaplikowac troche radości wczoraj ci wysłałam na tego doła troche muzyczki co by ci nie było tak smutno ciesze sie , ze może troche poprawiłam ci humorek na mnie zawsze działaja na + ja tez po obiadku po obowiazku poszlismy ze znajomymi na piwko przedyskutowac pewne kwestie dobrze , ze powolutku wychodzisz z tego grajdoła jeszcze jedne słoneczne wygibusy dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sęp stoi za plecami ściaga film wyrzuca mnie z kompa byde po 21 jak by co cmok cmok nie wypijcie ?! Szarookuś do pracki jutro? moze jeszcze nie idż Wyciszona wiesz co ?! u Ciebie pikna pogoda a u mnie ZIMNICA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow !! łambada lalalalalalalala cycory sie trzęsą lalalalalalalal krzesło mi zabrał eeeeeeeeeeee na stojaco tyz fajowo klika i rusza pupą lalalalalalalaaaaaala SZarookuś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wyciszona no a gdzie nasz jubilatka ? tort czeka , chłopaki zaspiewali \'\'sto lat\'\', ale jakie chłopaki! a naszej Libruni wciąż brak chyba uwija sie przy stole Librus tylko spokojnie, my czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę kochanej kapelmistrzyni za jaką uważam :)) tu-50-tkę co tam kochanie? może jakiego kazachoka znajdziesz albo lettkisa??? pamietacie? ja mam zamiar popisać teraz w pamietniku, ale jeśli jakis toast czy cuś, to jeszcze bym została troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×