Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

cicho wszedzie....głucho wszedzie...... to może mój wierszyczek którąś z Was przywoła? *** zmierzch pochłania ukłucia i pocałunki dnia niczym ogień zdartą kartkę kalendarza to już było nie dogonisz najwymyślniejszym urządzeniem techniki nie zawrócisz minionych chwil i nie żałuj jesteś przecież bogatsza o jeden bagaż w podróży do doskonałości łza to czy uśmiech podnieś i trzymaj przy sobie do odprawy paszportowej na tamtą stronę światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona 👄, jestem, , piekny ten Twoj wiersz! daje duzo do myslenia, bo nikt z nas nie wie kiedy nastapi ta odprawa paszportowa! Takze cieszmy sie kazda chwila zycia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona 👄 za wiersz Szarooka👄 zdrowiej i wracaj do nas Tu-50 👄 śiadanko i kawka w Twoim wydaniu pychota Libruś 👄 szukałam Cie w śnie po dzikim ogrodzie i zanlazlam ,,,,,,,,Duchowość ma wiele wcieleń ,,nazywa ją wieloma imionami ,,ale wszystkie przemawiają prosto do serce w języku starym jak sam czas,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo :) jak miło, ze jesteście 🌻 moje wierszowanie okazało sie skuteczne w nowej roli, roli wołacza... :) i to biegły kochane, az sie zderzyły :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tu-50--teczko czy mogłabym skorzystać z Twojego mistrzostwa w wyszukiwaniu tego, co mi sprawia radość jeszcze raz? Marzyłoby mi sie usłyszeć Obladi-oblada i O mamo, mamo wróc czy cuś takiego? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyrpuloooo, jesteś? sorki, ze tak sobie podialogowałam z koleżanka naturalnie nie mniej ciesze sie, że i TY jesteś Chciałam załatwic tło muzyczne do wspólnej rozmowy, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto śpiewał... po angielsku to było jakos tak smutno o many many blu a po polsku o mamo mamo wróć, nie pamiętasz? to gdzieś 71-73 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** niebo w przecudnym kolorze topole roztańczone na wietrze ja siedzę z synkiem na dworze czy ktoś przyjdzie i me łzy otrze? dzień jest piękny, czysty jak woda co monotonnie płynie cicho w rzeczce czy ktoś przyjdzie, swą rękę mi poda, garstkę słów zaczarowanych szepnie? (1977)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem słucham obladi oblada i jak zawsze zerkam na szkielko emocje polityczne sięgneły zenitu Dziewczyny w Twoim Stylu ciekawy artykul \'\'cudow nie ma\'\' osoby prawie medialne opowiadają o dziwnych zdarzeniach paranormalnych ktore sami prezyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpo a Ty politykujesz, czy tylko na okolicznośc wyborów...? Jak sie sprawa ma, bo ja ducza poetycka a nie polityczna..... Na wybory nawet sie nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Wyciszona na wybory trza iść musowo!! nie ma innej obcji wszystko zalezy jakie masz przekonania prawicowo-radykalnePIS/oni rzadza/ liberalno prawicowePO lewicowe LID i inne na przyklad PSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Z brudnego nieba uciekło złoto Jesień ukradła zieleń światu A we mnie wiosna najwonniejsza List mi przyniosło babie lato Malutki Jak oczko w pierścionku Wielki Jak Koloseum Bez słów Lecz treść jego znam W liść barwny wnet zamienił się I zniknął Z podmuchem jesieni Zostawiając mi zaklęcie... tu-50-tka juz nie szukaj, pobądź ze mna, bo niedługo zmykac musze (1987)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane dziewczyny wrociłam z pracy jestem , jeszcze zyje jutro ide do lekarza ... nie obejdzie sie bez wizyty wziełam prochy i staram sie zasnąć całuje wasz wszystkie , zapewne L4 bankowo jutro napisze wszystko, jak wroce od lekarza spadam do wyrka 👄 jestescie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×