Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

na otwarcie nowej stronki zostawiam Wam herbatke z cytrynka i miodem!! 🖐️ Wyciszona cisienie mierzylam mam dzisiaj wysokie! Lece lulu! Ale zlego diabli nie biora :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i dobrze sie składa bo i mnie czas goni zapytam moze wiecie, czy jerśli ja zagladam do Was w czasie pracy i bym cuś napisała, to główny informatyk urzędu to widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coja widzę,wczoraj byłyście rtazem - ale beze mnie. Tak to jest w gościnie,muszę się podporządkować.Młodzi w pracy,na nodze lewej - właściwie stopie leż mi ich suczka Pusia,robotnicyremontujący gdzieś się urwali. A mnie się chce palić - ale w domu nie wolno,bez papierosów pisanie też mi nie wychodzi - i jak to wszystko pogodzić. Wieczorkiem zajżę.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! 🖐️ Librus! Rozumiem Ciebie co to znaczy , ja tez nie moge palic u dzieci, musze wychodzic na balkon. A wierz czasem sie zastanawiam czy nie wprowadzic tego zwyczaju u siebie, to i w domu byloby lepsze powietrze i nie trzeba tak czesto firan prac!:D :D :D a i napewno mniej by sie spalilo. Jak tylko mozesz to zagladaj, czekamy na Ciebie! ❤️ Wyciszona, nie wiem czy widzi ale sprawdzic Cie moga! Takze lepiej nie ryzykowac, bo po co masz miec nieprzyjemnosci! ❤️ Ale wieczorem moze klikac do woli z domku :D :D :D Lece do kuchni obiad gotowac, dzisiaj mam kapusniak na golonce i dodaje zawsze odrobine kaszy do tego ziemniaki . Jezeli ma Ktoras ochote zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane babiszonki oczywiscie L4 do 23 -go, no moze sie wykuruje nie bede wam opisywać swoich objawow , bo nie zabrzmi zbyt estetycznie i co po niektorym odebrałoby apety na kapusniak... ale,ale, idąc do apteki poszłam i kupiłam 2 kg kiszonej kapuchy , golonke miałam w lodowce ,i jak widze telepatycznie zmowiłyśmy sie co do menu obiadowego po południu chyba wreszcie bede rozmawiac z braciszkiem , bo jakos nie mielismy mozliwosci pogadulcowac , napisał mi e-maila , ze stoi pod mexykanska granica w san diego, tam jest juz zaladowany , a pozniej 2300km kierunek połnoc do calgary, po drodze gdzies stanie przespać sie i bedzie szukać postoju z jakimś przekaznikiem satelitarnym ... a\'propo papierosów, zawsze jak zaczynamy rozmawic Janusz rzuca slowa -no to Oluśka- siqureta murihuana , jak mowiają meksykanczycy.... i zapalamy papieroska.... dzisiaj chyba wypaliłam 2 siqurety, nie wchodza mi , zaczynam tak kasłać , ze przydałby sie pampers tez mam problem z tym zielskiem , ale jak wypic ranna kawusie bez siqureta????, toz to profanacja ide zamiąchac w garach zraz bede-bo przeciez mnie dzisiaj nikt do niczego nie goni no to nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to SZAROOKA kuruj sie kochana napewno masz silne przeziebienia albo nie daj Boze jakies zapalenia! Powinnas wylezec w lozku. Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowka! U mnie kapusniaczek juz zjedzony, zawsze mowie,\" obiad zjedzony, dzien zaliczony\" Ale jest jeszcze na jutro, bo takie zupy gotuje zawsze na dwa dni! Milych pogaduchow z braciszkiem, ale nie pal za duzo ! 👄 Teraz wybieram sie w odwiedziny moich dzieci i wpadne wieczorem!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W i t a m ❤️ MM nie chciało sie napalić. Trzęsie mnie zimno brr. Nie mamy jeszcze sytuacji zmuszającej do wyboru jeść czy grzać, przynajmniej drzewo jest, jest mi więc przykro, ze wróciłam z pracy i nie ujrzałam z daleka subtelnego dymka z komina :( W pracy u mnie cieplutko, biurko mam przy samym kaloryferze, więc tym bardziej niezdrowo wrócic do nieopalonego domu. Wypiłam juz 2 herbatki od powrotu i nadal zimno, muszę się wiec wtulić do mojego jasia i misia. Bo tylko pod kołdrą nie będę drżeć. A nie mam prawa teraz sie zaziębić, bo w piatek jade na tomografie. pa miłego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chorej Szarookiej http://www.youtube.com/watch?v=xP4V3JkPMeM Kochane Dziewczyny nastroj mam Maleńczukowy http://www.youtube.com/watch?v=auGWrXUN9aA nie kazdy go lubi http://www.youtube.com/watch?v=NWxO8E0GZCE szkoda ze wersja koncertowa ........tango libido ona by chciala jeszcze raz,,talalaltaalalal ,,,,,,,,,,czy to jestmilosc czy libido ,,,talalal talalala ,ona by chcciala do trojkąta ,,lalalalaplątaaaaaa,,,,,,,mowie passsssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge jednal nie napisać przynajmniej o jednej rzeczy, niecodziennej, jaka mnie dziś spotkała w pracy. Wyobraźcie sobie, jedna z młodych dziewczyn, z mojego pokoju, też romantyczna, poetycka, gdy na chwilę zostałyśmy tylko we dwie, niespodziewanie, powiedziała, ze bardzo mnie lubi :) Czy powinnam oddać jej tym samym??? Przeszło mi przez głowę w tym zaskoczeniu i radości, ale pomyślałam, że chociaż to najszczersza prawda, zabrzmiałoby chyba strasznie banalnie w takiej chwili, jak kurtuazyjnie rzucony rewanż...? Muszę dodat, że jest to najwartościowsza 25-letnia dziewczyna jaką znam i to, co mi powiedziała (a czułam to już w jej życzliwości i uczynności od jakiegoś czasu) bardzo jest dla mnie cenne. :) Zastanawiam się, czemu miała taką potrzebę, by mi to otwarcie powiedzieć? Chyba nie z litości, że ja często ubolewam nad brakiem córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50-eczko kuruje sie , jak tylko moge , pije cały czas miód rozrobiony w wodzie wiem , ze jest to najleprzy antybiotyk , stosowany nawet na rany w starozytności ,musze sobie zrobic jeszcze syrop z cebuli i bedzie dobrze, tylko nie mam juz siły jej kroic , a na ochotnika nikt nie chce kłade sie juz bo czuje , ze przegnę pałe i dopiero narobi sie bede od czasu do czasu wstawać , zeby zobaczyc , czy juz jestescie teraz , kiedy pisałam do was , zobaczyłam na \'\'podgladzie \'\' , ze od Hyruski dostałam Maleńczuka dziekuje- jestes kochana wysyłam wpis, i zaczynam czytac wasze , bo widze , ze juz mam zaległosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona , to bardzo miło usłyszec takie stwierdzenie od mlodej dziewczyny zapewne wie jaka jestes wartościowa osoba i umie to docenic nadajecie na tych samych falach i tacy ludzie rozumieja sie , a to , ze odwazyła ci sie powiedziec , to nie oznaka litości , ale szacunku nie czesto jest tak , ze młodsza osoba okazuje tak spontanicznie zyczliwośc starszej , a w dodatku kobieta kobiecie w takiej sytuacji nie musza byc słowa rewanzu, okazesz jej swoja sympatie i pomoc kiedy bedzie tego potzrebowac ciepły usmiech i uscisk reki , bez wypowiadania zbędnych słow wystarczy zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój ostatni wpis to do pomarańczki,nie do WAS,ale jakoś znikla.Cuś ten topik chorowity,po południu jadę na 2 dni do szpitala na przebadanie się,nie mogę sie z tym pogodzić,że niedawno ja miałam pod opieką dzieci,a teraz zamiast pomagać,sprawiam im kłopot.Piszcie,aby ten topic istniał,jesteście najżyczliwszymi dla mnie ludżmi zcałego mojego durnego życia.Trzymajcie się Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libruś ❤️ ❤️❤️ jeszcze zdązłam a TY dla mnie superową koleżanką , szczerą i zyczliwą mazyłam o takiej od zawsze bede czekala na Ciebie ściskam mocno i niechaj te dochtory wyleczą Cie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu-50 ❤️ kawusia ? śniadanko? ale to nic napewno obiadek szykujesz pyszny masz juz wnuczęta? Szarooka ❤️ chyba lepiej czujesz sie aaaa wiem kapusniaczek odegrał wazna role no i my jak Bracik?? Wyciszona ❤️ potraktuj kolezanke bez podtekstow i zaprzyjażń z nią ide na spacer SJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza franka
Nawiasem, tez uwielbiam Maleńczuka , dawna dziewczyno itd:) No proszę nie chorować. Przeziębionej polecam herbatkę z malin, apteczną (podwójną)i chlebuś z masłem i pokrojonym czosnkiem. To nic, że będzie capić z pyszczydła ;) I tak ze trzy razy dziennie. Dużo zdrowia, Kochane Dziewczynki :) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki kochane---moje wkur....enie wczoraj było okropne podszyła sie pode mnie jakaś pomaranczowa szpetota nie wiem czy to zauwazyłyście jak w moim imieniu (oczywiscie podpis pomaranczowy) naflugała wyciszonej oczywiscie wpisałam kilka gorzkich słow do podszywajacej sie poprosiłam moderatora o wykasowanie tych paskudstw http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3527034&start=3060 co PModerator uczynila wpis 19:27 nie wyobrażacie sobie jak parszywie sie czułam kiedy jakas koślawa menda podszywa sie pode mnie na pomaranczowo Hyrpus , Libro , 👄 Hyrpulo- dzieki za slowa zainteresowania❤️- dzisiaj znacznie lepiej snuje sie po chałupie , bo mnie nosi, jak mam lezec , to mam wyrzuty sumienia , ze mogę cos popchnac w domu , ale dupa blada , jestem slaba jak przetrącony kot przeziębienie wyłazi ze mnie wszystkimi mozliwymi dziurami czekam kiedy bedzie tego koniec librus , czy ty tez osłabłas , ze musisz do tych dochtorów łazic ???? , to jakis pomór , czy cóś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro nie rob sobie wyrzutów sumienia, taka jest kolej rzeczy ,ze oddaja nam chleb , dobrze, ze chca ci pomóc, a nie stoja obojetnie i nie tłumaczą sie , ze maja swoje sprawy na głowie, wtedy mogłabys czuc sie paskudnie najważniejsze , zeby bylo wszystko w porządelu odezwij sie jeszcze przed wyjazdem , oczywiscie jak bedziesz miala czas bedziemy trzymac za ciebie paluchy 👄👄❤️❤️ ja juz tęsknię za toba 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpulko kapusniak jest jeszcze na dzisiaj , lubie takie kwasidło , bo wszystkie roboki wytruje a braciszek ?-- oczywiscie rozmowa była na szczycie dzisiaj 5 rano stał w calgary, i czekał na ponowny załadunek nie mogliśmy sobie nawet pomachac do siebie , bo jak właczylismy kamery to wszystko siadało tak bardzo za nim tęsknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu-50 tka
Witam Was moje mile Kolezanki! 🖐️ Librus, trzymam kciuki za Ciebie, nie poddawaj sie i musimy wierzyc ,ze bedzie dobrze. 👄 Dobrze ,ze masz takie kochane dzieci ktore sie o Ciebie troszcza. Takie sa koleje zycia, najpierw my pomagamy dzieciom a potem one nam. To tez jest Twoja zasluga bo wychowakas dzieci na dobrych ludzi .Trzymaj sie kochana i do zobaczenia w krotce! 👄 JESTESMY Z TOBA!! ❤️ Hyrpus👄! no wlasnie kawusie wypilam dzisiaj wczesnie i polecialam do lekarza, wyniki sa pocieszajace, tylko cholesterol mam wysoki, ale przy mojej wadze 51kg.moja lekarka byla zdziwiona, oczywiscie zwalila wine na papierosy .D Dostalam tabletki i bedzie ok. Pytasz czy mam Wnuczeta,,,,,,, tak kochana jestem juz trzykrotnie babcia . A na obiadek tez jeszcze kapusniaczek u mnie.:D Szarooka nie denerwuj sie na durne baby pomaranczowe, mnie tez ktoras atakuje, szkoda naszych nerwow, trzeba to poprostu,,,,,,,,,, olac jak to mowi mlodziez! Odpoczywaj i nie rob nic jestes chora i musisz sil nabrac. Musisz sie dobrze wygrzac i pic duuuzo herbaty z cytryna i miodem! A syrop z cebuli pomaga, pamietam jak robilam to moim dzieciom a teraz robie wnukom. Jak ten czas szybko mija! :D Wyciszona! 👄 Ale masz wspanialych Synow i zawsze w potrzebie sa przy Tobie! Moze zadna synowa nie zastapi corki,,,,,,,,, chociaz powiem Wam ,ze moja Tesciowa byla wspaniala kobieta i traktowala mnie jak corke, bo moze dlatego, ze tez mila trzech synow! Odeszla od nas tak mlodo, miala 56 lat, jak teraz pomysle, to prawie w moim wieku! Dlatego kochane moje,,,,,, Spieszmy sie kochac ludzi .bo tak wczesnie odchodza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wybory tuż
Założenie butów 30 sek. Spacer do lokalu wyborczego 600 sek. Oddanie glosu 120 sek. Zobaczenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE Koniecznie przekaz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wybory juz
tak tu50 na wybory musisz miec dobre okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co bedzie
jak kaczki wygraja pomaranczo?? Chcialabym zobaczyc twoja mine hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo
napewno wygraja i zrobia porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawo
berecie co ty mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby do garow
a nie na wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Librę 👄 tu-50-tkę w okoularach 👄 Hyrpula 👄 Szerooka 👄 Frania 👄 Dzisiaj MM rozpalił :) ale ja juz chyba złapałam katara jednak poki co nie mam dreszczy to, jesli jest z kim, chetnie pogadam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×