Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

oj zapomniała, ze tu-50-teczka wyjechała na kilka dni... ze mną jest coraz gorzej :(( mam nadzieje ze to jedynie sklerozka a nie ten niemiec....? jak ktos chce mojego Czesia słuchać, to przypominam, ze jest na str. 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale plama - musialam jak zwykle otworzyć tą niewyparzoną gębę o 3,a juz miałam nadzieję,że to sen był.Stary z radości,że wróciłam,wyciągnąl ulubionego bolsa,no i zamiast dzisiaj,bylo wczoraj,a właściwie dzisiaj bo po 24. Moje drogie - baaaardzo Wam wszystkim dziękuję za zyczenia. Właśnie wróciliśmy z wyborów,cuś pózno wstałam.Hyrpuś - Ty widzisz wszystko,tym wężykiem też bylo. Wczoraj wracając autobusem,siadła niedaleko mnie siostra zakonna,po drodze dosiadła się druga,identyczna - ok.70-tki,obie chude,garbate osy,silne okulary,rzuciły się sobie w ramiona.Nie wytrzymałam i pytam - siostry to chyba nie tylko siostry zakonne ale i faktyczne.A one na to smiejąc się,że są bliżniaczkami,tylko rozdzielono je do innych miejscowości - jadą do Myśliborza,tam będą głosowały.Pytam na kogo - śmiejąc sie powiedzialy,że cisza wyborcza- ale są polkami i BLIZNIACZKAMI.Potem było dużo śmiechu,czasami ludzie pytają je,czy widza podwójnie,czu siostra jest jedna.Zyczyłam im aby KK pozwolił im być w jednej miejscowości.A one przestraszyły mnie obietnicą modłów za mnie. Cuś boję się modłów - mówie im,że sama z Najwyższym gadam. Czas zleciał szybko. Na dzisiaj chyba starczy - przed nami wieczór bardzo emocjonuj.acy. Trzymajcie sie moje drogie. Wyciszona - płacz ,przynosi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny , ale gorąco ja juz nie moge wytrzymac jest po 21-ej , a ja zyje jeszcze w niswiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja!!!!!! cuś kombinejszen z tymi głosami aż sie boja nic zostało nam tylko wężykiem wężykiem YYYYYYYYYYY zaLibre za cierpliwoość albo jej brak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyrpus pierdykniem , bo na trzezwego nie da sie normalnie funkcjonować słyszałaśśśśśśśśśśśśś cisz do 22:55 toż to szokkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam dziewczyny,już po ciszy wyborczej a Was tu nie ma -cuś nie tak? To ja po takim Swiecie doszłam już do siebie,na wyborach byłam,ale cukierkow nie miałam,dostałam kartki i życzenia telefoniczne od kochającego mnie rodzeństwa kochają mnie do szaleństwa. Jednak nie ma to jak przy swoim komputerze,mogę sobie zapalić,zaraz lepiej sie pisze. polityka za nami -teraz już mozemy spokojnie pogadać. Na ogrodzie zrobiło sie trochę szaro,pewnie niedlugo będzie srebro. Jedna uparta sikorka siada ciągle na drzwi balkonowe i stuka mi w okno,dzisiaj miałam je uchylone,i o malo nie wleciała do pokoju. Zajrzę do was jeszcze z wieczorka.Cuś mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona - dziękuję, jak to jest niedlugo sama sie przekonasz. Mam do Was moje drogie pytanie - czy w obecnej sytuacji za Thusku moja córcia ma widoki na dobrą przyszłość? - pracę,opiekę lekarską,mieszkanie? bo podobno ma być CUD.Pa,pa ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wietrznym zimnym wieczorkiem Witam Libruś nie mam pojecia czy Twojej corci bedzie lepiej za rządów Thusku CUDA zdarzaja sie ale nie nam i nie w naszej ojczyżnie osobiście licze na normalność w normalności z Szarooką wczoraj zdziebko my poszalały migła mi nawet na topiku \'\'cisza wyborcza\'\' ależ były emocje juz PO Wyciszona cuś cicho przędziesz Tu-50 wracaj tesknimy a powtóreczki z cmok cmok nie mozna liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Libra, dziwne, bo u mnie ptakole świergaja czały czas. Moze i dlatego, ze rzucam im zieniaczki z obiadu, świntuchy, nic za darmo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę oprzeć się potrzebie,podzielenia się z Wami radością. Przypomijcie sobie,mój poprzedni wykład filozoficzny - na temat -Szumowiny. Nareszcie Szumowiny znalazły się we właściwym miejscu. ELITY - te czyste,najszlachetniejsze wypłynęły nareszcie na wierzch. Proces chemiczny - tak ważny dla osiągnięcia doskonałości nie został zatrzymany. Gratuluję Wam Wszystkim i Sobie,wraca normalność. Tylko te cholerne Szumowiny,nadal siedzą gdzieś przyczajone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ale mam urlop! Mam nadzieje, że nie cały taki bedzie? Miałam w planach kilka podróży. A tymczasem: L E Ż E i sie krzywię z bólu... kochane czy miałyście kiedy cuś takiego, żeby pół głowy bolało??? Normalnie, jakby narysował kreską, gdzie połowa> jedno czoło, ucho, gardło bolace z jednej strony podczas przełykania. Czasem jakby prądem przebiłyskuje ból i mija. Nawet włosy!!!!! Nie wiem, czy ktos mi uwierzy, ale to chyba nie jest po prostu angina. Te pół głowy boli nawet podczas lekkiego dotyku, jakby nie było skóry.... temperatura niewielka 37,4. Zadziwiające, że apap niec nie działa, bóli tak samo przed, jak po jego zażyciu. Teraz wstałam i bede szukać w apteczce ketonalu, powinien gdzieś być. Samiutka jestem i deczko mi smutno... dobrze, że MM zanim zniknął, rozpalił w c.o. Miał ktoś tak????? może jakis odsyłacz, gdzie mam poczytac o czymś takim???? p l i s s s s s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam ci pozytywne fluidy❤️❤️❤️ zeby , te mega bole głowy przeszły ci no moze na jakiegos wroga niech przejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zapalenie nerwu od zawiania i zmarzniecia Wyciszona ❤️ masz vick? lub cuś rozgrzewającego nasmaruj ta polowe glowy i owin szalem trza mocno wygrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hyrpula , buziaki👄 tez tak mysle ,ze nasza wyciszona sie gdzies mocno podziebila i to łepetyne ja wrociłam od lekarza , zaalpikowała mi antybiotyk , bo w osktrzelach gra jak w starych organach , myslała, ze bez tego sie obędzie ,ale niestety nie jestem w stanie sama jakos zmusic organizm do walki z infekcja jestem z tego wczle niezadowolona, ale to za długo sie slimaczy trudno , siedze w chacie do konca pazdziernika mam jeszcze jeden problem z gardłem, bo na strunach głosowych juz od dłuzszego czasu (od kwietnia) zbiera mi sie jakis dziwny płyn , z tego tez powodu mam ciagła chrype , nasiliła mi sie jak mam jakiąś gowniana infekcje głos mam jak ten piosenkarz Louis Armstrong http://www.youtube.com/watch?v=UeXXG1qZXMc kazdy mowi , ze bardzo mi do twarz z taka chrypka :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXX_______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Tobie topiki__________
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooooo kochane, witam serdecznie Szarooka dziekuję za te pozytywy...od razy pomyślałam, by przeszło na niesprawiedliwego, butnego starostę...D... Nie wiem czy to zadziałało, czy ten ketonal setka, fakt, ze trochę lepiej sie czuje :D a moze to ten cudowny Amstrong tak pozytywnie podziałał, co to go puściłam na caly regulator Teraz ja Tobie Szarokuś zycze abyś przesłała komuś niedobremu swóje szmery w oskrzelach. Swoją droga - głos, jak Amstrong...skarb! Tylko czy sluch podobny, aby wychodziło z Twoich ust cuś tak cudownego? czekam na meldunek o polepszeniu zdrówka kochane chyba dzisiaj przekroczymy...70-kę...? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×