Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Ale się nasmiałam - posyłam Wam w podzięce uśmiech Giocondy (pewnie naoisałam niepoprawnie - ale po tylu %%% wybaczycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpa - czy mogą polać moje 2 teściowe? Ale bylyby zgorszone tym co tu sie dzieje. kiedyś mój kumpel uparł się,że tą która mieszka w tym samym miescie co ja - upije.Trafiła do nas na libację - strasznie byla zniesmaczona-początkowo,potem byly tańce - okazało się,że i toto mozna rozruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie chodzilo mi o te 2wie teściowe Szarookiej nie trza rozruszac szaleje jak trza Wyciszona juz na rurze wije sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rurze....? wolałabym rurce... poczuc w sobie... wow juz nie pamietam jak to jest......................................................... dzieki za Kalinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam jeszcze jak po pewnym balu,wrociliśmy do swojego pokoiku sluzbowego na strychu przy mlynie z MM,poczatek lat 70-tych.WC w korytarzu,styczeń,szybko wskoczylam do wyra i spie po %%,rano ktos sie dobija do drzwi - otwieram,a tam stoi MM w samych gatkach i krawacie.Ogladam się na łóżko - a tam jego nie ma. Okazalo się,że zamknęłam drzwi na zasuwę,a jego rozpaczliwego wolania,gdy wyszedł z tego przybytku - nie słyszalam. Mrozisko było tęgie,więc chlop ratując się przed niechybnym,poszedł do cieplutkiej portierni zakladowej i tam ubrany j.w.przeczekal do rana.Oczywiście po zakładzie szybko się rozeszł.o no i cały tabun pracujący na nocce - szczegolnie bab,przewinął się przez tą portiernię. Teraz to chyba zapadlabym się pod ziemię ze wstydu,ale wtedy to było co oglądać - oj życie,zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moja kolej na rurze, a co! wystepuje w stingach, tylko cholera wrzynają mi sie w ten moj pulchny tyłek , ale na to nie zwracajcie uwagi , będe sie wiła jaw WONŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona - na miotle podskoczę i pożyczę Ci co trzeba,gdzieś tam w szafie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka - poooodziwiam,az mojego Mm zawołałam aby popatrzył,a co tam niech chlop sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech nacieszy oczy chłopisko , co bedziesz mu załowac zobaczy w jakim wytrawnym towarzystie sie obracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) nigdy bym nie uwierzyła, ze mozsliwy jest taki wieczór (noc) przed kompem! :)) NIGDY! Internet jest W PORZO OK SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zegnaj samotności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie jak pytaja co kupic mi na 50 urodziny odpowiadam dobrej klasy uwaga !! wibrator alez mamuś no co TY a to normalna potrzeba jak MM zmeczony nie moze to cuś trza miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna nie jestem samotna,gdy odkryłam forum,tylko nie wszędzie mozna usyskać klimat.Tutaj się udaje.Hyrpa-co zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc wiele,wiele razy przechodząc obok wiadomego sklepu,zdobywalam się na odwagę aby do niego wejść. W końcu,będąc kiedyś blisko - zamknęlam oczy i przekroczylam próg. No w końcu,musiałam je otworzyć.Przede mną stał mlody,wysoki,przystojny - spojrzał ze zrozumieniem, a ja do niego,żeby wybral mi dobrego samozadawalacza.Od razu sam wiedział co mi zaproponować - wybrałam sobie jednego z kilku zapodanych.Już miałam wyjść,kiedy przytomnie uświadomił mi,że potrzebny mi jest jeszcze żel - no i miał rację. Ale byłam dumna z siebie jak opuściłam ten przybytek - nic strasznego - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×