Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

jestem w kuchni i grzeje przeciez wam te flaczki, takie jestescie nienajedzone , czy cus zapodałam wyzej troche folkloru , zeby sie wam nie nudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee - 53 a nie 52 to moja równolatka :)) moze kotleciki z piersi rozmrozić? Leczo? ja to bym zjadła rosołku wołowego i mam miesko, ale z a długo by czekać...... Libra powiedziałaś "a".............. bądź konsekwentna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIbro dlaczego tak strofujesz biedna wyciszona , to nieludzkie kobieta moze jest spragniona i ciekawa jak to jest ty juz ten rarytas posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzie-wcz---------yny o doz--na-nia nie klo---ccie hi hi-------- hi hi wia------domo ja--jakie sa pal--onta mi-mi s-sieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do cholery,co Ci napisać - bylo i bywa ok.Tylko baterie trzeba często wymieniać. Wracaj na ziemię - grochowe mam ugotowaną. Raz na ludowo - samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka - trochę się chyba pogubiłas - przez te flaki,przeciez Wyciszona pisze o sobie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Librus👄 Szarooka👄 Wyciszona 👄 MORDY WY MOJE!!!!!!!! lekko leciutko na palcach tancze z Wami walca i cicho cichutko WALNE W łOZECKO JUTRO NIE BUDZIC ! aspiryne i bajera prosze paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide w kimono , bo jutro mnie czeka wyrywanie 2 korzeni u dentysty.......... jak sie nie odezwe do 14-tej , to znaczy , ze zeszlam z tego padołu ..... ze strachu buziaki wszystkim , było zajeeeeeeee fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe wspólne godzinki a mnie budzić po 9 i jadeeeee do warszawki mam nadzieje, ze siniakow ani guzów na czole nie będzie??? wracam w poniedziałek pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona i Wy mordeczki moje - prysznic tez jest niezły. Jestem spóżniona,miałam byc o 24 na górce - leeecę.NARA i DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza franka
Jesteście fantastycne, Dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo cooooooooo spicie jeszcze, tak pobalowały do świtu , a teraz zdychaja a mowiłam , zeby tyle nie pić no dobra...... śpijcie , ale nie liczcie , ze podam do łóżka jakiegoś alka-prima ja duchowo , bedę przygotowywać sie do dentysty acha , apropo wyrwizęba to mam fotke , ktora zrobił MM jak bylismy w Pucku, chyba abekwatna , do dzisiejszej mojej sytuac http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21ce7ab1fdb0d3b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziecie chciały oglądnąc co ni e co wystarczy\'\' wejść\'\' na mnie i kliknąc , bawie sie od czasu do czasu w takie pierdoły na fotosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JA MAM DZISIAJ MORALNIAKA Ból głowy - to małe piwo,mój MM poszedł do klubu sklepikowego,pewnie cuś na kaca przyniesie.Gorzej z tym moralnym,takpo wódce się obnażyć - wstyd,wstyd. Ze wstydu pewnie z 2 godziny tu nie zajżę. Szarooka - ząbki brrr,trzymaj się. Hyrpuś - Ty przynajmniej nic nie pamiętasz, Wyciszona - w podróży,też ma czym innym zajętą głowę. Może to jakoś przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem , wygladam jak chomik z wypchanymi tamponami policzkami rzeź była okrutna , krew lała sie stumieniami,ale wytrwałam !!!!:D najwazniejsze , ze przezyłam idę zalegnąc na łóżeczko i od czasu do czasu zaglądne , co by zobaczyc , czy juz jesteście z jakaś wodą mineralna pod pacha i alka -primem w ręku Libro , a po czym ty kobieto wyzwolona masz sie wstydzić ???? to były zwierzenia całkiem normalnych , zdrowych na ciele i umyśle kobitek!!!..... wolisz pruderie , zakłamanie i te ktore krzyzem w kościele leża , a po mszy plotkują i złorzeczą na innych, kierowane zawiścią jesteś w deche babka, zeby wszyscy byli tak mądrzy i poukładani byłoby w 100% lepiej na tym parszywym świecie masz 👄 jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyrpuś !!!! wtawaj !!! od długiego spania , to głowa bedzie bolała nie len sie no dojdz wreszcie do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka,dobrze,że za tobą te najgorsze,mam nadzieję,że do wieczora będziesz ok. Muszę Wam jeszcze opisać zakończenie - autentyczne - naszej libacji dla mnie.Tak jak radziłyście,ubrałam się na tą miotłę cieplutko, stringi z długimi cieplutkimi nogawkami,na gumce,na to dres - w końcu ta miotła-komp.nie grzeje.A u nas jeszcze przeważa rozsądek - jeść czy grzać - na razie jeść. Jak lądowalam z tej miotly do łóżka,rozbieram dres, a te stringi same mi spadły - co do diaska.Okazało się,że ze śmiechu,pękła mi w nich gumka.Ojojoj - jak dawno juz mi sie to nie zdarzylo. Teraz ze złością patrzę na stojący bezczelnie koło mnie zakurzony odkurzacz,no cuś muszę z nim zrobić.oj jak nie lubię,nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cale szczescie ze jestescie 👄 Jeszcze MI ćmi podsufitka ale daje rade dopiero siadlam zakupy w Tessco ze starym to istny HORROR! moze zmontujemy CUś Librus jestes w deche Szarooka i Wyciszona tez chyba w korcu maku szukałyśmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×