Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Szrookaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Libruśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśsss co z Wami ????????????????????? zostawilyscie mnie sama zeżre mnie Lew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski dziewczyny przechodzace znieczulenie powoli dawało znać , i zaczęłam czuć , ze pani wyrwiząb cos nie cos podłubała w mojej szczece bez procha, takiego z dużym kopem , nie obyło sie polozyłam sie i zasnęłam , dopiero teraz wstałam , ale jakoś dziwnie sie czuje, gały mam podpuchniete, a nos wydaje mi się o dwa numery za duży makabra a tak na marginesie ... na cholere nam wyrastaja te 8-mki, zeby miec z nimi tylko problemy, jeszcze został mi korzen dolnej 8-ki, ale to na pozniej Hyrpus , całkiem nieżle ci poszlo z wrzutami a piosenka klimatyczna,i rzeczywiście dział kojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka pewnie jeszcze śpi - więc śmieję sie po cichutku. Twój horror - to pewnie gdybym opisała swój o zakupach z Mm w sklepach typu tesco - pokrywałby się przynajmniej 99% - Hyrpuś. Znam to z obdukcji.Na wejściu,najczęściej,nieszczęsliwa mina i poszukiwanie kibla - bo akurat pewnie mu się zachce na sik. Potem,szybko bo nie lubi,gdzie łażę,musi mnie szukać i cały czas mruczenie,mruczenie... pod nosem.Ani chwili dla babskiej mojej przyjemności.On wybiera,wrzuca swoje ulubione żarcie,spogląda na mnie -i komentarz - no co o co ci chodzi. Ostatnio z nim nie jezdżę,chyb,że mus,w końcu i tak szybko zakupow w takim sklepie nie zrobisz,wychodzę kompletnie wykończona psychicznie - on zresztą też.Oj,jak tego nie cierpię. Zakupy z synem,czy corka - to lubię,ale z nim? WSpółczuję - kiedyś szukał mnie 1,5 godziny,a ja grzecznie czekałam (niby) na niego przy kasach.Cały cyrk. to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarokoka - Hyrpa - cuś chyba telepatia dziala,żeby tak siąść do tego urządzenia o jednej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was? ja niedawno wstalam,wcześniej jednak zlitowalam się nad odkurzaczem,przy okazji połapałam w niego Spiące na ścianach 4-ry komary. Dziewczyny - moja sycylijska rodzina się odezwała,dostałam parę fot od siostrzenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie zakupow w tesko , to produkty spozywcze mamy obcykane do perfekcji Mm słynie z doskonałej pamieci, wiec mowie mu , ze jesli takowa posiada , to niech wykorzysta ja kiedyś dla domu i wklada do wozka to ,co brakuje na jego głowie jest pamietać co jest , a czego nie ma , aleeeeeeeee na dziale kosmetykow daje mi tylko 3 min , a jak przegne do dopiera jazda bez trzymanki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG! Librus hi hi hi bylo podobnie hi hihiii chcialam jak zawsze skryc na stoisku z ksiazkami aleMM zapomnial bryli i musialam byc jego oczkiem w glowie tepawa jakas jestem czy cuś Szarooka jak samopoczucie? Tu-50 ani slychu ani dychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpus , jakos zeszlo ze mnie powietrze i jak pisałam wyzej mam spowolnione ruch zapewne po prochach slucham nastrojowych piosenek Enyi,, bardzo sa klimatyczne zauwazyłam , ze z waleznosci od mojego nastroju , słucham roznych piosenek dzisiaj na tapecie \'\'enya\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo -zapomnialam o okularach,to stary numer powtarzajacy sie przy kazdych zakupavch.Teraz przezornie zawsze robię listę potrzeb, o polowę kłótni mniej,ale co z tego,jak googli brak? Szarooka - lubię jej piosenki,rozumiem doskonale Twój dzisiaj nastrój,pewnie wszyscy tak mamy,muzyka - do nastroju. Wczoraj najbardziej pasowało - Raz na ludowo - ryczałam z radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś,przed jakimiś świętami,dostalismy jakies bony,wybraliśmy sie MM,MC i ja.Był niezbędny - bo kierowca i samochód nieodzowny. Robiliśmy te zakupy - wiadomo długo,wśród marudzenia i tłoku. Koszmar.W końcu - koniec - kasa. Wcześniej z MC daliśmy mu do kieszeni środki płatności - schowal na sercu przed złodziejami. kiedy już wszystko kasjerka skasowała - popatrzył na nas drwiąco i powiedział - No płaćcie,co na mnie patrzycie? Myślałam,że się nie opanuję i trzasnę w mazak. C od tego czasu,powiedziała,że więcej z nim nie pojedzie do żadnego sklepu,no ona ma wybór,ale ja nie - ofiara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka - piosenki cudo - jestem już w twoim nastroju. Odpoczywajcie babeczki - miałyscie trudny dzień.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki , ale chyba wezme procha bo mi cos lupie w szczenie jutro bedzie zapewne lepie jeszcze raz sorki z moj humorek👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cooo tego bardzo dlugo szukalam dla mnie rewelka Libro kiedyś pytałaś mnie o \'\'czysta naukę\'\' ten teledysk jest moja odpowiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą muzyke do teledysku z orkami tez napisała Enya wtedy kidy mam dośc tego \'\'szamba\'\' wole zanurzyc sie w takie zycie, mimo, ze nie raz jest okrutne teraz juz naprawde ide spac , bede pływac z orkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka - napisz głupiej babie jak wysłać m-ile synuśowi tego motyla ze strony 46 - nic mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka - opowiem Ci na dobranoc starą przypowieść. Dawno.. dawno temu płynęła sobie stworzona przez Najwyższego RZEKA.Nie była zbyt głeboka,ani zbyt szeroka.Na jednym brzegu Istota umieściła nas - ludzi,na drugim był ten świat - orek,piękna i szczęśliwości. Istota powiedziała - macie wybór - kto chce niech przejdzie rzekę,a kto chce,niech zostaje. No i ludziska szli... szli...szli.. Szpaler był długi,nie było widać końca. Najwyższy,popatrzyl,pomyślał i rzekę zamknął. Ludziom powiedział - NAJPIERW SOBIE NA TO PRZEJSCIE ZASŁUŻCIE. ot.... Zajżyj sobie w google na Akiane - dziecko Indygo.Jest tam galeria obrazów małej dziewczynki.Wrzucam sobie po koleii na pulpit. Działaja na mnie bardzo pozytywnie - cos chyba z tej czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przyjmiecie mnie do swego grona? Troszke latek do 50 mi brakuje, ale tu tak milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza franka
Słuchajcie, nie czytałam dzisiejszego dnia, bo miałam zajęty komp, albo sieć nawalała. Ale se pochichrałam, hehe :D No, Dziewczyny, jestescie zajawkowe:D Libra , spoko, znamy wszystkie sposoby, jak chłopu oprzyrządowanie zerdzewieje ;) I znam wiele młodych babeczek, które sobie całkiem dobrze radzą, prysznic wymiata:D W ogóle to się gada-ten paluszek mały da ci orgazm doskonały :D No nie, chciałabym miec takie kumpele na co dzień 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×