Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

sory Szarooka szuklam i szukalam nie znalazlam zelazka ale flaczki mniam mniam dzieki 👄 Libruś w czym pomoc ? mam wene ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam się znowu,cuś ten nasz topik zrobił się bardzo kameralny. Zmiana pogody,zmiana mojego tempa życia,to juz niestety Hyrpuś jak kiedyś,mnie nie przeszkadza,że widzisz mnie jak 18-tkę,ja Was tak samo. Zupa grochowa - pracochłonna,ale smaczna,może chociaż trochę dorówna tym flaczkom Wyciszonej.Też bardzo lubię. Moje drogie - popatrzyłam na mojego psa - i olśnilo mnie - przecież on cały jest moherowy.Długie wlosy - musimy ciągle obcinać. Zajrzyjcie na rasę - owczarek nizinny - wypisz,wymaluj mój piesek. Wchodzę w google w ten link od Hyrpy - to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey dziewczęta :-) wyjeżdżam dopiero jutro. Pogadamy wiec czy cuś wiecej....? ❤️ słuchając Mareczka - wraca wszystko, ale tak wraca, że jednocześnie nie przestaje być to, co dziś.... Dla mnie tylko jego piosenki, Czesia i Tadka Nalepy mają taką zdolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarooka - tylko my dwie?-gdzie reszta,dyzurna Hyrpa,czyżby cuś lecialo ciekawego w tv - bo jak dla mnie to poolityki mam dość.a toto stale nastawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście znowu pomyliłam Wyciszoną z Szarooką - przepraszam. Gdzie się podziewałas założycielko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderas na pierwszym Tv Wyciszona nareszcie jestes Witam !🌼 mam czerwone winko moge otworzyc chyba ze Librus cmoka % da lub cuś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Libruś i Hyrpuś ❤️ no niestety, w tzw miedzyczasie rozziewałam sie mocno i juz szykuje do spanka nie wiem co u mnie z tym przysypianiem co dzień to gorzej, a kiedys z piatku na sobote mogłam siedzieć do 5 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mam wybór - to - po koniaczku prosze na obie nogi :)) mialam dzis bardzo dobry dzien czy ktoras z Was umie tłumaczyć sny? mialam oryginalny sen czy dziś bedzie dozwolone od lat 40 cuś takiego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję ten koniaczek - to moje wino jeszcze cmoooka ...,napijemy sie jak przerobi się w %%. Po poludniu tez miałam sen - byłam w USA na wycieczce,zostawili mnie samą - bez forsy i dokumentów - czy cuś to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Librus t.z.n ze musisz udac sie do ambasady nie no nabijam sie powaznie siedz w domu i nigdzie niewyjezdzaj dowod osobisty na sznurku i na szyje /nie udus sie / opozycja czai sie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej ulicy ok 1 km długosci połozyli bardzo grubą warstwe asfaltu. Gdy sie przyjrzałam po bokach, wzdłuż ulicy tam, gdzie zwykle leżą po takiej robocie grudki asfaltu, smoły itp. tu na całej długości leżały.... monety! Dziwiłam sie czemu ludzie chodza i się nimi nie interesują... ukucnęłam chcąc sobie nazbierac. Jako pierwsze podniosłam trzy 3-złotówki zółte, potem podniosłam 5, ale gdy sie dobrze przyjrzałam to była... SZÓSTKA albo dziewiątka... reszta to były 5-złotówki takie z naszego dzieciństwa czyli z \"rybakiem\" - pamietacie? i wtedy zrumialam, czemu nikt sie nie interesuje tymi monetami, a było ich multum no i jak to bys wytłumaczyła? chyba szykuje mi sie jakis kant.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hyrpa,Hyrpa - znowu musiałam zacząć sie śmiać - a juz było mi tak fajnie ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwusik. jestem juz z pracy , ale zdazyłam obezrec sie jak... wiecie kto..... Librus , te flaki to moja produkcja wyciszona super , ze jestes .. martwiłysmy sie o Ciebie odnośnie topiku , ze kameralny.. uwazam , ze bardzo dobrze wpadam od czasu do czasu na topik, ktory z Libra znamy.. i na sąsiedzki tez ... tam ilość nie ma sie ni jak do jakości potok wpisow jest jak wodospad, wystarczy jeden dzien nie podpisac listy , a nie panujesz nad informacjami, no i te pomaranczowe wpisy , podjazdy podszczuwania... masakra ... tu jest cicho milo i przytulnie kazdy wie co sie u drugie sie dzieje i co ktora napisała, tam ciągle dasy , ze sie jej wpisow sie nie zauważa....takie jest moje zdanie szanuje cisze , spokoj i harmonie teraz bede ogladac wrzutke Hyrpy, ktora zapewne teraz ogląda szkiełko bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŁAD! tam gdzie napisałam trzy 3-złotówki powinno być trzy 2-złotówki. i to tak wynika że tylko one były prawdziwe - dzisiejsze, żółte 2 złotówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona - te 5 z rybakiem to obecnie bardzo poszukiwane i cenne pieniądze.Nikto ich nie ma.Mam w domu starą skarbonkę - waży ładne parę kg. szukałam tej 5-tki,niestety ,nie mam. Witaj Szarooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kant nieeeeee sory gówno jak sni to kasa pewna ale monety i to stare ciekawe mhmmmmmmm Osiagniesz dawno oczekiwany sukces nie bedzie on wielki ale znacznie poprawi Twoja sytuacje domowa lub zawodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka - witaj milusio Dzieki, że tak ciepło myslisz i piszesz o naszym topiku ❤️ Tu tak, jak w życiu - lepiej jest mniej licznych przujaciół, a byc z nimi w autentycznym porozumieniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukces??? hmm - moze Nobla literackiego, bo teraz bedą przyznawać... :)) najwiekszym szokiem w tym snie były dla mnie te nominały: szokujace było zobaczyć na monecie 6 czy 9, czułam sie oszukana..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje 50-tki,od dość dawna - może ktoras miała na nią namiary,martwi mnie jej nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też brakuje 50-tki! Moze krzyknijmy wołajac ja wspólnym chórem??? TU-50-TKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tęsknimyyyyyyyy za TOBA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez probowalam wejść w toto od Hyrpy- nie udało się.na googlach jest tego dużo - nie wiem o co chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaleść lub wykopac monety -zwyciężyc trudności wyciszona , czy taka mała wzmianka , zadawala ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×