Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Witaj SZAROOKA, ciesze sie,ze ciasto Ci smakowalo! Moze zrobimy dzisiaj jakis wieczorek, Wyciszona obiecala ,ze wpadnie z % , Libra ma Corcie, ale mam nadzieje,ze do nas zajrzy. Hyrpus czyzbys uciela sobie poobiednia drzemke :-( smutno bez Ciebie, czekamy!! A pani pomaranczowa .... szkoda slow ,,,,,, zostawie to bez komentarza i pomimo wszystko zycze duzo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu- 50-tka witam ciebie słonko serdecznie jeszcze sie obrzeram ciastem, jest suuuuuuper wpadne na wieczorne pogaduchy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przesadziłaś ullaaa la!!!!!!!!!!!!! gonisz za mna i obrazasz ja to ja ale moich kolezanek topikowych niepozwalam obrazac ! o nie!!!!!!! czujesz sie bezkarna !!! widocznie masz fory u moderatorow skoro pozwalaja na inwektywy efekt osiagnelas ! moze juz stracisz sie na swoj topik Szarooka 👄 Tu -50 👄 Libruś👄 Wyciszona 👄 sory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpuś👄 ignoruj to ....... juz na 2-uch topikach widziałam pomaranczowe wpisy, ktore krytykuja ullle za jej tak niskie postępowanie nie ponizaj sie do jej poziomu , szkoda pradu patron ma racje , tzreba szumowiny usunąc , a wszystko sie wyklaruje jej wpisy i tak beda ignorowane przez nas Hyrpus spoko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu-50 ciasto pychota dzieki ! Szarookus masz racje koniec tematu ! mam jeszcze poł butelki koniaku UUUUUUU na po chybel DEBATY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooooooo ja widzę k o n i a c z e k!!!!! no to ja nadstawiam YYYYY i na pohybel wszystkim niemiluchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam pewną Panią,której skradziono zabytkową - ok.40 letnią wycieraczkę spod drzwi jej mieszkania. Otóż Pani ta,wpadła na oryginakny pomysł. Napisała duże ogłoszenie o treści zŁODZIEJU UKRADŁEŚ MI WYCIERACZKĘ KTÓRĄ MIALAM OD 40 LAT WYMIARY TEJ WYCIERACZKI 150 X 60 CM JEZELI NIE ODDASZ MITEJ WYCIERACZKI W PRZECIĄGU 24 GODZIN - RZUCĘ NA CIEBIE KLĄTWĘ. Powiesiła to ogloszenie na drzwiach wejściowych do wiezowca. Następnego dnia,gdy wróciła do domu z pracy,wycieraczkę znalazla pod swoimi drzwiami. Czy panie z tego topiku nie potrafią rzuac KLATW???????????????? Ullllaa - uważaj - klątwy istnieją naprawdę,nie wywoluj wilka z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie ubawił ten Hipcio troche konialu Librusi musimy zostawic corcia pojdzie lulu a ona chyb do nas no to debatujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nasza Wyciszona...... no tak obiecanki cacanki a glupiemu radosc!... chyba sie naprawde zakochala i nie ma czasu dla nas!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Wyciszona nas bajeruje ale moze ma szczyt szcześliwosci to dobrze oo tak moje nerwy musialam trzymac na wodzy no to pod zwyciestwo \\-/ \\-/ \\-/ \\-/ chisss!! oczywiscie mam na mysli nas zwyklych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Twoje zdrowie Hyrpus! ❤️ ale tylko malutkiego, bo biore jeszcze leki, ale co sie nie robi dla towarzystwa tak milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie,corcia poszla lulu,ale i ja tez juz ide.Gdybyscie uslyszały o czym rozmawiamy,to uszy by Wam zwiedly. Ale tylko o zyciu.Nigdy nie myslalam,że kiedys tak fajnie bedę miala z kimś pogadać - no i w baaaardzo wielu sprawach sie zgadzamy. Wypiłam co mi zostawołyście i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę przed obiadkiem,gdzie jesteście? - może w lesie na grzybach,a może w sklepie TESCCO? Ja biorę się za obiadek,bo jeszcze dojedzie synuś. To nara.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!👄 Piekny dzionek za oknem a ja w garach , Libro mam tez dzisiaj cala rodzinke na obiedzie zamiast nas dwoch, bedzie nas dziewiec osob. Ciesze sie, bo przynajmniej bedzie z kim pogadac! :D Po poludniu wybierzemy sie na spacer do lasu. Zajrze wieczorem pa !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Moje miejsce -Jest takie jedno miejsce na świecie,. -Do którego biegnę nocą we sine. - Ogrody tam kwitną zima i w lecie, -Tam życie wesołe, spokojne toczy się. *** -Tam ptaki koncerty za darmo wydaja, -A drzewa w podzięce się zwinnie kłaniają, - Tam słońce święci tak jasno, - ze w wodzie odbija się blask. *** -Tam ludzie są bardziej życzliwi, -Tam bardzo milo upływa czas, -Jedno jest tylko takie miejsce, -jedno jedyne miejsce z miejsc. Autor BOZENA Napiszcie proszę w dwóch zdaniach jak podoba się wam ten Wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) Tu-50-tko 🌻 Libro 47 🌻 stara hyrpo 🌻 Malusienka 🌻 Szarooka 🌻 Ullla 🌻 wszystkie pozostałe 🌻 🌻 🌻 dzisiaj na pewno z Wami pobędę, sorki za wczoraj - padnięta zasnęłam strasznie wcześnie w ubraniach a potem wstalam tylko sie rozebrac i z powrotem runęłam.... Ale dzis jestem chyba w zwiazku z tym wyspana i myslę, że długo posiedze, chocby i do rana....? Tymczasem mam troche roboty, z doskoku myśle przysiadac do kompa i czytać coscie robiły przez ostatni tydzień. Nie mogłam wytrzymać i wpadłam chocby na te chwilkę, bo stęskniłam się za Wami :) AUTENTYCZNIE! Nie wiem do której stronki mam sie cofnąć, ale chyba opijałyśmy 50 i \"doszłyśmy\" :) do 53, a potem już mnie nie było? Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny a moze by tak dzisiaj troche poswietowac, mamy weekend, Wyciszona obiecala,ze wpadnie.Poczytalam Was jeszcze raz od 50 stronki , to byla piekna balanga i to beze mnie, ze tez musialo mi serducho nawalic :-( LIBRUS chyba Ci jeszcze nie gratulowalam za otwarcie 50 str. Ale lepiej pozniej niz wcale GRATULACJE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻Jestescie takie wesole i tak trzymac dziewczyny!:D Ciekawe komu trafi sie setna stronka, oj to bedzie sie dzialo :D :D :D :D. Przygotowalam na dzisiejszy wieczor : grzane wino, zeby nas rozgrzalo, albo ginn z tonikiem,,,,,,,,,, co kto woli??? YYYYYYYYYYYYYYYYYYY dziewczyny czekam na Was! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ❤️ naprawde jesteście niesamowite. NAPRAWDE! Ja jestem właśnie na 55 stronce i za chwile sie zsikam, bo nie moge sie oderwać!!!!! Własnie chciałam włączyć na cały głos, bo samam jestem znów więc mogę... piosenke o mietku i iść za potrzebą a tu niestety, cuś mi ja przerywa... Nie znałam tego! :) PROSZE o ponowną wrzutkę, może bedzie lepiej sie odtwarzac..... ciesze sie z nowej koleżanki o nicku Skra - witaj i czuj sie swobodnie, jak my 🌻 buziole pa wracam do sprzatania a potem znów wpadnę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×