Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

P.S. dziewczyny, a dopóki głowy trzeźwe.... :) spróbujcie pomóc koleżance i dać propozycje odpowiedzi CO, {POZA BRAKIEM KASY) MOżE BYć POWODEM, żE NIEKTóRE4 POWIATY MAJA TRUDNOśćI W WYPROMOWANIY SIE NA TERENIE REGIONU I KRAJU ??? p r o s z e !!!! pomysły i propozycje takich ewentualnych przeszkód, trudności (chodzi o powiat wybitnie rolniczy) będe z wdziecznością jutro podczas czytania zaległości czytać i ewent. wynotowywać - to dla mnie extra ważne teraz! dzieki dziewczynki z góry jutro wpadam z flaszeczką koniaczku :)) a dzis buziaczki o obfitych pomysłów ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem,o czym dzisiaj poplotkujemy? Stary z boku o polityce nadaje,niedługo te wybory,może będzie mniej emocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona - z góry odpowiem Ci na to pytanie - sama na nie sobie odpowiedzialaś - brak kasy - podstawowa sprawa. jesteś w błędnym kole - dobrobyt swypracowują pokolenia - lub złodzieje.Wasz brak kasy swiadczy o Waszej uczciwiści - jesteście więc na pozycji pożytecznych idiotów - wg.mojego niemieckiego brata.Czarno to widzę,bez dotacji państwa lub UE,nic nie zdziałacie. Zyjemy w koszmarnym świecie pieniądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jak w 92 roku zamieniałam się z mieszkania w bloku,na ten prl-owski klocek - do wykończenia,nie wiedziałam z kim przyjdzie mi sąsiadować. Przeprowadzkę zrobiliśmy w 1-dniowym tępie,bo ta nasza zamienniczka,coś mi się nie podobała,Jak to mówi Hyrpuś - cuś jakby pod sufitką - nie tak. Jak już się przeprowadziliśmy,okazało się,że jest to dom - 1 z czterech,który postawiła matka rolniczka dzieciom. 3 corki + synuś.Synusia dom w samym srodku,najbardziej kochanego,wiadomo, a teraz w nim my. Sądziłam,że dopiero wpadlismy z deszczu pod... Ale okazało się,że ta ich synowa i szwagierka była taką zgagą,że zostaliśmy przyjęci z głęboką wdzięcznością do losu. Okazało się,że przestali bać sie wypuszczać z domu dzieci,aż tak było żle,nie licząc ciągnących się spraw po sądach. Potem opiszę Wam,co ja jeszcze z nią przeżyłam. Tak więc Matka tych wszystkich moich sąsiadów - jest przeze mnie nazywana Wielką WłaScicielką,tegoż osiedla,w końcu pola w koło,byly jej. Jak do tej pory,wchodząc na teren mojego dzikiego ogrodu,zawsze uważa się za prawowitą właścicielkę.Mnie to nie przezkadza. Jej dzieci w kolo porobily sobie niemieckie ogrody,a u mnie owooce, boli,zawsze z nią się dzielę,rozumiem ją i jej uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. mamy z nią ubaw - idzie do którejś z corek - przepraszam - jezdzi na rowerze,za nią 2 psy,staje przy plocie,patrzy na ten ogród,lub podwórko,albo wejdzie do domu i puszcza jakiś fajny komentarz. Np oj L.. dostal Ci się najlepzy kawałek ziemi,taki u ciebie urodzaj,a jakie masz warzywa.Stoi o 1 m od tej urodzajnej ziemi,na nieurodzaju. Jest w ciagłym ruchu,rower i okolice odwiedzane w promieniach wielu km. Kiedyś jak robiliśmy remont - rzuciła tekst - no nareszcie nie marnuje się moja cięzka praca. Fajna postać - pożali się,pogada,obgada w sumie nieszkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jej synowa - to dopiero numer.Tego się opowiedzieć nie da.W tym mieszkaniu byłym naszym,mieszkali tylko 2 lata,odebrali za dlugi.Uwazała,że jak wlasne - to nie trzeba płacić. Przeczuwałam dobrze,że będą klopoty,zaczęła po czasie nachodzić mnie o pieniądze.Chyba nie wątpicie,że rozliczyłam się z nią uczciwie,z pewnością tez ,aż za. Zaczęło się od telefonów do pracy i wyzwisk,potem za częly nachodzić nas kontrole,bo ona napiła się naszej oranżady i dostała sraczki.Normalnie,zaczęłam się jej bać. Kiedyś wywinęła nr - pracowala w SAMIE - weszła corka -siostrzenica jej męzą do tego sklepu - wrzasnęła na całe gardło- złodziejka Lapcie. W końcu powiedziała-że się zemści - wlamanie do nas do pracy,w biurze wszystko zniszczone,popalone dokumenty,szczęście,że pożaru nie wywolali,bo to i butle z co2,wkolo domy z ludżmi. Policja - bezradna.Gadam do gliniarza,co ijak a on do mnie,że zna takich ludzi - mam jej płacić. Spotkała mnie na ulicy i śmiejąc się,przyznala,że to jej sprawka. Poszłam prosto na policję i oświadczyłam,że wiem na pewno,bo widziałam,że to ona.Wkurzyłam ich tylko,ale na przesłuchanie wezwać musieli.Od tego czasu odczepiła się. No tak ode mnie,ale nie od Wielkiej Gospodyni ani jej rodziny,problemy z nią mieli jeszcze niedawno,rozwiedli tego swojego synusia,ale już nic dobrego z niego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj dowody
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś bardzo zranila mnie moja od 20 lat koleżanka- podobno siodmy krąg piekieł jest zarezerwowany dla przyjaciół zdrajców - na imię miała BASKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - odzywajcie się,pier.... zazdrośnice- wlaśnie tak śpiewa mi Grechuta. Ta istota o małym możdżku,sądzi,że ja nie wiem ile mam lat,co przeżyłam,a w końcu znalazłam trochę radości dzięki Wam. Zal mi jej,nie życzę jej niczego złego,ale jak znam życie -samo jej podziękuje. Nie wiem co to jest jakaś DESSA i gówno mnie to obchodzi. Hyrpuś - daj głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani ullllo - Ulo? - tak ma na imię moja bliżniacza siostra,tylko 4 lata starsza - też wyjatkowo zazdrosna i zawistna.Podobno zachorowala na raka,w każdym razie milczy.Nasza Hyrpuś - juz dawno naposała nam,że jest Sofką na innym topicu - zadna rewelacja,ani nikomu nie przeszkadzająca. Hyrpuś - odpowiedz mi - miałam straszny sen,śniły mi się leżące obok siebie4 koty - zdychały, a potem spadł nanie śnieg.Obudziłam się,jak we snie zaczęłam szukać telefonu sanepidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny jak maliny! 🖐️ Witam w piatek,,,,,,,,,,,,, za oknem pochmurno, kropi jesienny deszczyk , na spacerku bylam z piesiem ale krotko bo i moja sunia nie lubi takiej pogody!! :-( Ale mam nadzieje,ze sie wypogodzi :D Hyrpus kochana nie zwracaj uwagi na intruza , niech sobie pisze co chce my i tak wiemy kim TY jestes i wracaj szybciutko do nas !!! :D Libro! ❤️Masz ciekawie ze swoja Wielka Wlascicielka tak to juz bywa jak matka dla dzieci chce byc dobra, a co one potem robia ? Biedna kobiecina , dobrze, ze ma Ciebie to moze sie wygadac .Z tym snem musisz poczekac na nasza Hyrpe ja niestety nie znam sie na snach co to moze oznaczac. 👄 Zycze Wam milego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzieki Patronie ze odkryłeś adres meilowy tej... ...brak slow na nia komentarz nasuwa sie sam Dzieki za wsparcie Jesteście KOCHANE !! Librus ten sen to nic strasznego odkyjesz dowiesz sie paru wiadomosci zprzeszlosci zwiazanych z bliskimi Ci osobami musisz uwazac na sposob interpretacji czy nie jest fałszywie zamazywane powiem Wam ze mam dość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patron ma Wam właśnie do przekazania kolejny wyklad FILOZOFICZNY - O TEMATYCE - SZUMOWINY. Po głębokich i owocnych przemyśleniach,Wasz Patron przeprowadzil prostą analizę LUDZKIEJ RZECZYWISTOSCI. Kto jest najważniejszy,na tym Najwspanialszym ze Swiatów. Otóż te powyższe - SZUMOWINY. Proste udowodnienie: Wystarczy nazbierac owoców - przetrzeć,dodać cukier i drozdże, no i co mamy? Po pierwsze tworzą się szumowiny,powodujące gwałtowną pracę w/w składmników. Konieczne jest klarowanie - zlewanie,przecedzanie,aby tworzący się napój nabierał cech pożądanych - czystości i mocy - tak powastają ELITY. Wstrętne szumowiny,są usuwane,aby zapobiec zepsuciu się tegoż tworzącego się szlachetnego trunku. Kiedy już powstały,te same czyste,wspaniałe Elity,trafiaja w gardła tzw.szumowin,szczególnie jeżeli ELITY powstały z jabłek. Wniosek nasuwa się sam,bez szumowin,nie byłoby żadnych ELIT. Proszę o zabranie głosu w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpuś,jak mi stąd uciekniesz,to Cie znajdę - jak mozesz przejmować się takim CUŚ. Zobacz,co to się dzieje w tv,ta to dopiero jest się czego wstydzić, a poza tym,będę niedlugo potrzebowała wielu mądrych głów do poradzenia mi w pewnej sprawie. Dzisiaj ma przyjechać moja Corcia,już się cieszę i myśę nad obiadem. Wykąpałam mojego moherowego psa i ma trzęsionkę,muszę go poganiać po chalupie. A za oknem mój ulubiony deszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpus jak dobrze,ze jestes, 👄 dobrze, ze mamy takiego Patrona, zobacz jak ladnie napisal \"SZUMOWINY\" i my musimy lekcjewazyc wlasnie takie szumowiny. Chociaz wiem, ze czasami nie da sie tego uniknac ale nie bierzmy sobie tego do serducha, bo Ty piszesz z nami i jestes NASZA KOCHANA HYRPA!! 👄 Libro zycze milego spedzenia czasu z Corcia, a co serwujesz na obiad? Moze podpowiesz, bo nie mam pojecia co dzisiaj gotowac! :D A u mnie za oknem niesmialo wyglada sloneczko oby tak zostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziewczyny ullllllo, czy jak ci tam wiemy doskonale , ze Hyrpa to sofka , i nik z tego nie robi zadnej afery , sama miala na tyle cywilnej odwagi i kultury osobistej , ze napisął man sma o tym doskonale wiem , ze piszaa na topiku \'\'dessa\'\' czytam was od deski do deski.... miernota, jednym słowem.......... i coz wniosek jest jeden , za jej spontanicznośc i otwarośc , moze , za bardzo oryginalne wpisy typowa gwarą slaską wykopałyście ja......... i z czego tu sie cieszyc......... w naszych oczach ulllllllllu , czy jak tam cie zwą , jestes typowym przykladem konfidenta ,, czyli jednym słowem podpierdalaczem.....ulzyło ci , to wpełznij pod ten kamien , z ktorego wypełzłaś i nie ciągnij flaka, bo jestes nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×