Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malk

kiedy powinnam zrobic test ciazowy zeby byl wiarygodny?

Polecane posty

Gość jazztina
U mnie 28dc. @ powinnam dostać w poniedziałek a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Widzę dziewczyny, że się ostatnio rozpisałyście :) Justysiu gratuluję!!! I cieszę się razem z Tobą! :) u mnie już 33 dc. @ powinnam dostać wczoraj, niby pobolewa mnie lekko brzuch tak jak na @ i spadła mi dziś temp, ale tylko o 0.1 stopnia ( nadal utrzymuje się powyżej linii podstawowej o 0.4 st.), strasznie bolą mnie całe piersi:/ Ale zobaczymy co ma być to będzie,jak na razie nie testuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
A do mnie dziś rano zawitała @:( w tym cyklu nie mierzę temp i nie obliczam dni płodnych. co ma być to będzie. A za Was dziewczynki mocno trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Leooo!!! gratulacje!!! Truciu miejmy nadzieję, że dla Ciebie ten miesiąc też będzie szczęśliwy! Ananasowa luty będzie nasz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu upu
lub byl zrobiony zbyt wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Witajcie dziewczynki:) ja ostatnio miałam mężusia na urlopie i niestety bardzo rzadko Was podczytywałam:( ale już obiecuję poprawę :P Widzę, że dużo się dzieje ;p U mnie po staremu, w tym miesiącu nic nie mierzę, nic nie liczę, totalny luzik... wiem tylko tyle, że @ powinnam dostać gdzieś w ostatnich dniach lutego... Ananasowa, Biała Kuleczko główki do góry! Ten rok dobrze się zaczął, więc i dla nas będzie dobry zobaczycie :) Aniu, Justysiu, Leoo rośnijcie zdrowo i piszcie co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoo nie martw się wszystko będzie dobrze, myśl pozytywnie! Ananasowa trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że Ci się wreszcie udało:) U mnie 17 dc. jajnik lekko pobolewa, więc zbliża się owu... zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrysia spróbuj zimnych okładów, lub kilkuminutowej kapieli w chłodnej (nie zimnej!) wodzie, tak raz poleciła lekarka mojej znajomej. A u mnie... sama nie wiem... ostatnio pobolewał mnie jajnik więc pewnie była owu (lub przed, albo i po) sama nie jestem pewna. jedyne co mnie martwi to mam teraz delikatnie ''napompowane'' podbrzusze, czego nigdy nie miałam, poza tym jest wszystko ok... Ananasowa co u Ciebie? Nasze kochane brzuchatki a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aniu w takim razie gratuluję chłopca! U mnie już nie wiem który dzień cyklu tak dokładnie... wiem, że @ powinnam dostać gdzieś między 24 a 27 lutego. Czuję się okropnie, od kilku dni co jakiś czas a szczególnie rano mam skurcze w dole brzucha takie jak na @ i latam co chwila do łazienki, choć wcale dużo nie pije. No ale cóż, jak na razie nie doszukuję się w tym objawów ciąży a mówiąc szczerze to uważam, że w tym miesiącu i tak nic z tego nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej pobolewa brzuch, lub kłuje, zależy od dnia :P piersi mnie bolą (dodam, że bolą zawsze przed @, tylko zawsze zaczynają od zewnątrz a tym razem zaczęły od sutków). za jakieś 2-4 dni mam termin @. Ananasowa a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja niestety dostałam dziś @:( czuję się okropnie, cały czas bym tylko spała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała kuleczko ja właśnie tak jak Ty miałam w tym cyklu (takie uczucie jak przy problemach z pęcherzem), ale miejmy nadzieje, że u Ciebie na fasolkę. U mnie będzie to chyba ostatni cykl starań, a potem mamy w planach przynajmniej dwumiesięczną przerwę na ponowne porobienie badań, ale różnie może być:) Jak na razie szukam z mężem jakiejś racy za granicą choćby sezonowej (może znak któraś z Was jakąś pewną firmę, która wysyła pracowników na takie prace?), bo muszę się oderwać chociaż na chwilę od wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, powiem szczerze, że już nie pamiętam jakie dokładnie, ale to były jakieś podstawowe typu prolaktyna, progesteron, na takie mnie skierowała moja pani doktor, mężowi kazała zrobić tylko posiew bakteriologiczny, ponieważ od długiego czasu leczył się na jakąś tam bakterię. Już dobrze nie pamiętam nawet, ale lekarka tylko spojrzała na wyniki i powiedziała tylko, że jest ok. Ale teraz szukam innego lekarza (ponieważ ostatnio ma bardzo złe opinie + nawet artykuł w gazecie się ukazał na jej temat). A co do badań jakie będziemy robić, to teraz u nas w diagnostyce powstały pakiety: pakiet wszystkich badań dla kobiet planujących dziecko - 345zł (w tym wszystkie badania, łącznie z tarczycą itp) a mąż seminogram + posiewy - 125zł. Troszkę to wszystko kosztuje, ale myślę, że warto zrobić. Niebieska sukienko, ja w pierwszych miesiącach starań też miałam objawy (pewnie urojone) :P, ale każda z nas tak bardzo pragnie dziecka, że szuka choćby najmniejszego z objawów :) Biała kuleczko masz rację, trzeba wierzyć:) Na szczęście dziś już lepiej sie czuję i nie mam takiego doła:) Kurczę, ale się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała kuleczko jeszcze i ja się dołączam do gratulacji! U mnie niestety totalne przygnębienie (rozpoczął mi się sezon urodzin, imienin itp, więc każdy wypytuje o dziecko:() Nawet na przytulanki nie mam ochoty:( więc ten cykl raczej będzie stracony:( Ananasowa nie martw się na pewno będzie dobrze z wynikami:) Mamusiom jeszcze raz gratuluję a za staraczki trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu i ja dołączam się do gratulacji! Niech synek rośnie zdrowo:) U mnie chyba już po owu (powinna już minąć kilka dni temu, choć nie wyliczam już nic), dołek dalej mnie trzyma. W tym miesiącu zajście w ciążę graniczy u mnie z cudem bo akurat w czasie kiedy powinnam mieć owu. miałam z mężusiem ciche dni i przytulanki były dopiero na przeprosiny :P. Ananasowa a co u Ciebie? Mamusie rośnijcie zdrowo a za staraczki nadal trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoo nie martw się wszystko będzie w porządku:) u mnie jeszcze 6 dni do @:( akurat dostanę na święta:/ Wczoraj dostałam dość silnych bóli w podbrzuszu, bardziej tak po lewej stronie, ale po nospie zelżało:) dziś jest ok ale czuje jakbym miała balon w brzuchu, tkliwe sutki i zero ochoty na przytulanki:( A co u Was dziewczynki bo ostatnio straszna cisza na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkaMi
wynik bety to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie po dłuższej przerwie:) Nie było mnie chwilę ponieważ dorwałam na jakiś czas pracę u kuzyna:) Ale już wróciłam:P U mnie po staremu, owu. powinnam mieć jakoś teraz na dniach, lub już miałam, sama nie wiem... Ananasowa nie martw się wszystko będzie dobrze, nam też się uda, trzymam mocno kciuki! Witajciewitajcie, widzę, że jesteśmy w tym samym wieku;P Brzuchatki kochane, nawet nie wiecie jak cudownie jest czytać Wasze posty, dają dużo nadziei:) A za staraczki trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego:( dziś powinnam dostać @ jak na razie nic mnie nie boli, jednak rano zrobiłam test i niestety negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa będzie dobrze nie można sie zamartwiać. Ja dostałam @ 4 dni po terminie:( Pozostaje czekać na kolejną owu. Chociaż teraz tak jestem zabiegana i zestresowana, że już sama nie wiem co z tego wszystkiego będzie... Aniu a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciewitajcie zgadzam się z Tobą,straszny przestój na tym forum:P U mnie 21 dzień cyklu tak więc już jakieś 4-6 dni po owu. Przedwczoraj przez jakąś godzinkę tak mnie podbrzusze bolało, że aż promieniował ból do nogi:/ na szczęście przeszło po chwili odpoczynku:) Dziewczynki odezwijcie się, piszcie co u Was? Ananasowa a Ty jak tam? Leo, Aniu, Trucia, Justysia, Biała kuleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała kuleczko ja cały czas podczytuję, ale nie mam jak na razie o czym pisać. U mnie 31 dc. 1-3 dni do @. Niby zrobiłam dziś rano test i pod światło było widać bardzo bladą drugą kreskę, ale niestety po kilku minutach zniknęła, wydaje mi się, że to bardziej było jakieś wybarwienie. Poza tym brzuch mnie boli dość mocno:( a piersi nawet nie da się dotknąć. Teraz czekam tylko na @ i trzeba zacząć kolejne starania:( to już prawie rok... a co u pozostałych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko i ja mocno trzymam kciuki za Ciebie:) U mnie niestety dziś spadła temperaturka więc standardowo jutro pewnie dostanę @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciewitajcie niestety @ dziś zawitała, ale wiedziałam, że tak będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zerknęłam, ale widzę tylko jedną kreseczkę... Mirabellko ja przed każdą @ mam bolesne i o wiele pełniejsze piersi niż zwykle (czasem nie mieszczą mi się w biustonosz:P), ale mam nadzieję, że u Ciebie to na fasolkę, za co trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×