Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malk

kiedy powinnam zrobic test ciazowy zeby byl wiarygodny?

Polecane posty

Witajciewitajcie ja również trzymam mocno kciuki:) Aniu, Ananasowa, Mirabelko co u Was? Odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajciewitajcie
Mikusiu do puki nie ma @ jest nadzieja :) Z reszta każda z nas jest co miesiąc w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciewitajcie trzymam kciuki, bo póki nie ma @ jest nadzieja. dziewczyny mam do Was pytanie czy którąś z Was podczas owulacji bolał brzuch tak jak na @? Pytam ponieważ gdzieś teraz na dniach miałam owulkę i muszę przyznać, że przedwczoraj brzuch pobolewał mnie tak jakbym miała @ dostać. Ananasowa, Mirabelko, Aniu odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciewitajcie trochę mnie uspokoiłaś:) Mój mężuś też uważa, że to jego wina i strasznie się tym przejmuje... chociaż stwierdziliśmy, że w najbliższym czasie jak nic się nie zmieni to oboje zrobimy sobie wszystkie potrzebne badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa u mnie po staremu, tak jak pisałam, gdzieś na dniach miałam owu. i teraz raz na jakiś czas pobolewa mnie brzuch tak jak na @. Poza tym nic nowego, poza tym, że intensywnie poszukuję pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, U mnie chyba przesunęła się owu. albo już sama nie wiem co się dzieje bo dziś u mnie 24dc na 32-33 więc zaczęłam mierzyć temp (żeby wiedzieć dokładnie kiedy dostanę @), a tu nagle 36.3 i brzuch lekko pobolewa. Już sama nie wiem co mam myśleć. Witajciewitajcie głowa do góry, kiedyś musi nam się udać:), Marryjuana gratulacje i trzymam kciuki, żeby wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego, dalej bardzo niskie temp (36.0 - 36.3), Więc wydaje mi się, że w tym cyklu nie było owu. Wczoraj delikatnie plamiłam, dosłownie kilka brązowych kropelek zauważyłam na bieliźnie . Myślałam, że to @, ale jak na razie poza tym plamieniem spokój. Dodam, że @ powinnam dostać dopiero w niedzielę. Brzuch lekko pobolewa, jednak nic poza tym. A co u pozostałych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Muszę się Wam pożalić na naszych wspaniałych lekarzy! Ale od początku. 5 czerwca miałam ostatnią @, następna przewidywana była na 7 lipca, ale do dziś spokój, jedynie minimalnie plamiłam od 3 do 8 lipca. Robiłam testy, niestety negatywne:( (wydaje mi się, że nie miałam owu. w tym cyklu). Od 3 dni próbuję się dostać do ginekologa i co się dowiaduję?, ze skoro nie jestem w ciąży to najbliższy termin na nfz to 26 września (nie licząc tych którzy podawali mi termin na czerwiec 2014), a prywatnie najwcześniej końcem sierpnia. Jestem strasznie wkurzona i już sama nie wiem co mam robić! Czy u Was jest tak samo ciężko się gdziekolwiek dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! chwile mnie tu nie było ponieważ zaczęłam pracę (co prawda na czarno, ale ważne, że jest). U mnie już wszystko w porządku. Na dany moment mam 11dc, Ostatni trwał o dziwo krótko bo 26 dni. Teraz mierzę temp. i zobaczymy jak będzie. Poza tym, zauważyłam, że podjęcie pracy sprawiło, że się strasznie wyluzowałam (mój mąż również), więc kto wie co z tego wyniknie:P Aniu gratuluję z całego serducha! Ananasowa, Witajcie nie martwcie się! Staraczki trzymam za Was kciuki! A mamusiom życzę, żeby rosły zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie po staremu, czekam na @ która ma przyjść w ciągu najbliższego tygodnia. Co do wróżb, kilka lat temu wróżyła mi w ten sposób moja mama, wyszło mi, że wezmę ślub w wieku 21 lat ( wyszłam za mąż 5 dni przed moimi 22 urodzinami), imię męża też się zgadzało, teraz pozostają mi tylko dzieci na które czekam z niecierpliwością, wg wróżby dziewczynka i 2 chłopców, jednak pomimo, iż wszystkim których znam się sprawdziło ja sama nie do końca w to wierzę... A co u Was dziewczynki? Mamusie jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka21 witamy! myślę, że każda z nas przy pierwszych staraniach była pewna, że się udało (a przynajmniej ze mna tak było). U mnie już 13 cykl starań, ale jestem pewna, że tym razem też się nie udało:( Mamusie jak się czujecie? Ananasowa co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albuera szybkiego powrotu do zdrowia!:) Pelcia, skoro dni płodne miałaś na 3 dni przed spodziewaną @ to może najzwyczajniej w świecie owu. Ci się przesunęła i @ dostaniesz później. Chociaż ja oczywiście życzę dwóch kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, czy przybieracie na wadze przed @? bo mi zawsze przybywa ok 1-1.5kg. W sumie z moich wyliczeń wynika, że dziś powinnam dostać @ (choć najdłuższy cykl w tym roku wynosił 34 dni, więc jeszcze poczekam do piątku), jednak waga zamiast iść w górę poszła o 0.5kg w dół a temp dalej na poziomie 36.7. Niestety nie czuję, żeby w tym cyklu się udało, tym bardziej, że przytulanki były na kilka dni przed owu. A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś spadek temp., co prawda tylko o 0.1 stopnia, ale jak dla mnie to dużo:( i brzuch pobolewa, więc pewnie niebawem @ nadejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety dziś w nocy dostałam @ :( Rudziutka trzymam mocno kciuki bo przydały by się jakieś 2 kreseczki na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziutka ja też tak mam już 2 tydzień i nie wiem od czego to może być, w moim przypadku na pewno nie z powodu ciąży. I do tego ciągle mam ochotę plakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MrówkaKa witam odezwij się do mnie na maila magda2525@poczta.onet.pl nie chciała bym tu na forum pisać o poronieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem dziennikarzem telewizji TVN. Pracujemy obecnie w redakcji nad serialem dokumentalnym o tematyce in vitro. Jego celem jest edukacyjne i społeczne przedstawienie tematyki in vitro i niepłodności. W dokumencie tym chcemy pokazać pary, które leczą się na niepłodność, ale nie tylko, bo mogą to być również kobiety, które decydują się na zajście w ciąże i wychowanie dziecka same, bez mężczyzny. Szukamy osób, które są przed lub po zabiegu inseminacji, również takich, które są już po zabiegu in vitro – udanym lub nie, lub takich, które jeszcze nie próbowały in vitro i są dopiero przed pierwszym zabiegiem. Szukamy także osób, które zdecydowały się już lub dopiero chcą się zdecydować na oddanie komórek jajowych/nasienia – „na później”, – bo np. teraz są chore i np. przechodzą chemioterapię, która jak wiadomo uszkadza komórki rozrodcze. Jednym słowem chcemy zrobić taki serial, który przedstawi jak najszersze spojrzenie na in vitro, łącznie w uprzedzeniami i mitami, które krążą o dzieciach, które urodziły się z in vitro. Nie szukamy sensacji i szumu wokół tematu. Chcemy zrobić rzetelny i ciekawy dokument, taki jak robiło np. BBC. Serial zaczynamy realizować w zasadzie już i będziemy realizować go przez najbliższe miesiące. Jest on realizowany we współpracy z kliniką zajmującą się leczeniem niepłodności. Każda para (lub osoba), która zgodzi się na udział w tym projekcie uzyska bezpłatne leczenie niepłodności w klinice, z in vitro włącznie. Jeżeli chodzi o wizerunek - to jak sama nazwa projektu wskazuje - serial dokumentalny - wizerunek będzie wykorzystany w całości. Nie ma możliwości zmiany imienia, nazwiska i charakteryzacji. Dokument przedstawia tylko prawdziwe osoby i zdarzenia. Osoby, które byłyby zainteresowane współpracą z naszą redakcją prosimy o kontakt na adres: projekt_ivf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do serialu dokumentalnego poszukujemy par, które od jakiegoś czasu bezskutecznie czasu starają się o dziecko. Jesteśmy obecnie w trakcie przygotowywania serialu dokumentalnego o leczeniu niepłodności. Celem tego projektu jest edukacyjne przedstawienie tematyki niepłodności, w tym in vitro. Do serialu poszukujemy również kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią. Serial realizujemy już od lutego przez najbliższe miesiące. Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska leczenie w klinice leczenie niepłodności, z procedurą in vitro włącznie. Zdajemy sobie sprawę, iż temat jest niezwykle delikatny. Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na: e-mail: a.sawicka@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
natkasz26 mi się zaczęło od braku miesiaczki delikatnych mdłości i bolacych piersi. Może to oznaka tez u Ciebie. Pierwszy test wyszedl mi pozytywny 6 dni od pierwszuch objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkasz26
Zobaczymy mam nadzieje ze jednak @nie przyjdzie czekam do poniedziałku i ide do lekarza w niedziele zrobię jeszcze jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutka11
Czesc dziewczyny :-) Magdalena, Asik jak tam?.jak się czujecie? Jaztina? Ananasowa, Kepuci? Wy nadal na polu bitwy? U mnie wiele się dzieje. Znalazłam pracę, ćwiczę język, bywają dni kiedy wracam z pracy i mam ochotę tylko rzucić się na wyrko i spać :-) Nie ma tak dobrze, trzeba jeszcze ugotwac obiad, wyjść z psem, ogarnąć królika... Co do tego jednego tematu... Nie zmienia się nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
Hej W poniedziałek miałam wizytę u ginekologa. Na usg wyszło, ze jestem w 4 tygodniu i 3 dniu ciąży a moje szczęście ma 1.7mm. Lekarz prócz jednej komórki jajowej zauważył sporą i oddzielona przestrzeń z boku. Uprzedził mnie, ze może być to ciąża bliźniacza. Kolejne usg za 3 tygodnie. Jestem bardzo szczęśliwa:-) czy za 3 tygodnie (7.5 tyg) będzie już widać bijące serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) staramy się z mężem o jeszcze jedną dzidzię okres miałam 22stycznia teraz powinnam dostać 18 zawsze byl na czas lub o jeden dzień się spóźniał teraz dostałam dwa dni prędzej kochaliśmy sie z mężem w dni płodne przed okresem miałam wszystkie oznaki ciąży i nadal mam . Czy mimo tego okresu mage być jednak w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×