Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malk

kiedy powinnam zrobic test ciazowy zeby byl wiarygodny?

Polecane posty

Gość asik14
gosc zapewne wiesz ze nie m,ozesz byc w ciazy jak mialas okres , moglas miec plamienia ale nie okres . wydaje mi sie zrob test z krwi a sie dowiesz ja staralam sie o druga ciaze 1.5 roku z dwoma poronieniami nie bylo latwo, idz lepiej i zrob test z krwi bedzie pewniej mi sie w koncu udalo i rodze drugiego skarba za dwa lub trzy tygodnie . ja bym nie czekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki dość długo się nie odzywałam u mnie juz 16tc dzidzia ma juz prawie 10cm. pierwsze 2 miechy były okropne nudności i zawroty głowy jak bym była pijana, przeszłam juz przeziębienie masakra babcine sposoby nie zawiodły.Widze nowe dziewczyny i wszystkim życzę szczęścia i wytrwałosci buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Asik to Ty już w samej końcówce? Kiedy to zlecialo? To teraz pozostaje mi życzyć szybkiego porodu:) Rudziutka ciesze się, że u Ciebie wszystko zaczyna się powoli ukladac:) Ja wczoraj zaczęłam 18tc i we czwartek na wizycie mam nadzieje dowiedzieć się kto tym razem zamieszkał w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, zagladam tu poraz pierwszy:) mam pytanko :) kiedy najwczesniej moge wykonac test ciazowy by byl wiarygodny badz badanie krwi? Moj cykl trwa 27dni jak w zegarku ostatni okres mialam 5lutego wiec planowany powinien byc 3marca, nigdy nie zastanawialam sie.nad dniami plodnymi wiec nawet nie bardzo wiem kiedy dokladnie je mam, zaczelismy starania o drugie dziecko, kilka dni po staraniach zaczelam odczuwac dziwny bol w podbrzuszu podobny do bolu zblizajacej sie miesiaczki, trwalo to z dwa czy trzy dni i przeszloczy taki bol moze oznaczac zagniezdzenie sie komorki?przy pierwszej ciazy nie obserwowalam tak organizmu jak teraz wiec nie wiem jak to bylo przy pierwszej ciazy. Z gory dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie duphaston i luteine nmarzena@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa26
Hej dziewczyny. Chciałam się z wami podzielić nowina. Zostalam mama 6,5 tygodniowych bliźniaków☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik14
brunetka najwieksze gratulacje !!!! ciesze sie bardzo a mi zostalo okolo -1/1.5 tygodnia do rozwiazania jak nie wyjdzie do tego czasu to mam wywolanie na 19 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Brunetka gratulacje! Asik trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko poszło szybko, sprawnie i co najważniejsze jak najmniej boleśnie. A ja muszę się pochwalić, że będę mieć 2 Synusia:) Juz 19tc ale to szybko leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska1
Cześć, ja też już zaczynam szaleć i szczerze nie wiem co myśleć, do tej pory okres miałam regularnie ostatni zakończył się 06.02 (rozpoczęcie to 02.02) dziś jest 5 marca a tu ani widu ani słuchu. Piersi bolały wczoraj, dziś jest wszystko dobrze. Ostatni test robiłam właśnie wczoraj ale niestety wyszedł negatywnie. Senna nie jestem, do wc tez nie biegam stresów nie mam, a okresu też nie. W ciągu ostatnich dwóch tyg czułam się jakoś nieswojo podwyższona temperatura ciała, ale teraz wszystko ok. Czytałam dużo na temat ciąży i nie wiem czy się nie zafiksowałam już, chciałabym mieć malucha nawet dwa na raz i myślę, czy to może być powód braku pozytywnego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo05
Hi Mam pytanie..okres miałam 17.02 ,cykl zazwyczaj 30-33 dni Kochaliśmy się 1.03 i 3.03...czy miałam wtedy dni plodne...? I jaka jest możliwość zajścia w ciąże ? Dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo05
Hi Mam pytanie..okres miałam 17.02 ,cykl zazwyczaj 30-33 dni Kochaliśmy się 1.03 i 3.03...czy miałam wtedy dni plodne...? I jaka jest możliwość zajścia w ciąże ? Dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo05
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
Ilo05 03.03 miałaś dni plodne. Plemniki zyja do 7 dni wiec jest duże prawdopodobieństwo że znajdziesz w ciążę. Radzę zrobić test z moczu rano w dniu spodziewanej miesiączki. Jesli wynik będzie negatywny to poczekaj kolejne 3 dni. Uzyj testu o czułości 25. Ja zaszlam w ciążę w dzień po owulacji i spodziewam się 2 malych pociech. Badanie z krwi robilam po 9 dniach od miesiaczki i wynik 278? Nie pamiętam juz dokładnie ale ponad 200. Na wszelki wypadek lykaj kwas foliowy- kosztuje malo ale lepiej zacząć od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo05
Brunetka...gratuluje podwójnego szczęścia !mam nadzieje ze masz racje...;))) Chociaż moja intuicja mi podpowiada ze nic z tego nie będzie.... Ale poczekam do dnia miesiączki....czyli test powinnam zr dopiero gdy nie dostanę miesiączki ? Wcześniej nie ma sensu? Od dwóch dni mam dziwne "kłucie "w pochwie i bóle jajników.....czy to moze coś oznaczać?np ze doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brunetka wielkie graty niech rosną zdrowo.Jazztina również gratuluje faktycznie czas leci u mnie juz 17tc i też synek 2 zobacze go w sierpniu.Asik trzymam kciuki niech szybko to pójdzie pozdrowienia dla wszystkich buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
Ilo05 ja mialam mieć 30.01 miesiaczke a test z moczu wyszedl u mnie pozytywny dopiero 5.02 dużo zależy od momentu zapłodnienia. Jesli na początku będziecie się starac, to większa szansa ze wcześniej test wykryje ciążę a jak pod koniec owulacji to sie wszystko wydłuża. Trzymam kciuki za was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo05
Brunetka....nadal czekam....ale mam przeczucie ze tym razem się nie udało......dam znać co i jak;) a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
Ok to w takim razie czekam na informację. U mnie juz powoli kończą się mdłości (9tc) ale zaczął się bardzo intensywny ból kręgosłupa na wysokości klatki piersiowej. Muszę wymienić materac na twardy. Nikt nie mówił, ze będzie lekko. Na szczęście mam wspaniałego mężczyzne który mi pomaga i robo masaż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarztyna
Hej dziewczyny, Stosunek przerywany , Zrobilam 5 testow ciazowych , beta hcg <0.1 w 39 dniu cyklu . Okresy mam co 32-33 dni , w srodku cyklu poraz pierwszy zdarzylo mi sie plamienie ktore trwalo ok 3-4 dni. Prosze mi powiedziec czym to moze byc spowodowane bo ciaza to raczej nie jest ? Temperatura ponad 37 stopni zero pms , piersi nie bola . Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarztyna
Aha i na dodatek caly czas mam uczucie jakby chcialo mi sie siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patelka
Hej dziewczyny..przeczytakam wasz caly watek na forum i chcialabym dolaczyc do Waszej grupy. Staramy sie z mezen o drugiego dzidziusia (jedno ma juz 3 latka) i chyba troche za bardzo sie na ten temat zafiksowalam :) :) u nas dopiero drugi cykl staran ale watpie zeby tak od razu sie udalo... okres mam dostac 31 marca wiec poki co jeszcze sie z mezem przytulamy :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluje dzidziusiow :) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Mam taki problem jestm młoda mam 22lat. Ostatni okres miałam 16.02 był normalny,nastepnie nie obserwowałam u siebie śluzu płodnego w czasie potencjalnych dni płodnych, byłam bardzo zdzwiona. W czasie 13,14,15 dc . Wraz ze swoim chłopakiem uprawialiśmy peting i miłość francuską. Do normalnego stosunku nie doszło, bo boimy się ciąży. Wczoraj 16,03 dostałam plamienia kolloru różowo brązowego. myślałam ze to okres wiec zabespieczyłam się podpaską jednak dziś nic nie ma. Gdy badam szyjkę jest ona twarda nisko otwarta, brązowo różowy śluz wewnątrz. @ sie jakoś nie rozkręca nie wiem czemu. Od 10dni jestem na diecie niskoweglowodanowej ćwiczę 6dni w tygodniu dość intensywnie . Czy jakkimś cudem mogę być w ciąży, przeniesienie spermy na palcu czy coś ? proszę o pomoc bardzo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Cos ostatnio nikt sie nie odzywa ??? witam Cię Patelka u mnie w 3 cyklu sie udalo mam nadzieje ze i u ciebie bedzie szybko obecnie jestem w 18tc :) i robie sie coraz wieksza.Trzymam kciuki. Do 22-latki jezeli uprawialas peting i mialas cos na palcach to mozesz byc w ciazy zrob test lub bete to bedzie pewniejsze.Kazda dieta i wysilek fizyczny wplywa na organizm wiec to tez moze byc przyczyna braku @. Mam nadzieje ze wyjdzie po twojej mysli pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie wydaje mi się żebym miała coś na palcach, bardzo uwazałam, mój partner też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patelka
Witaj kasiulka291, strasznie fajnie ze ci sie udalo i gratuluje dzidziusia :)Moj jeden juz smacznie spi w lozeczku a drugi...ech no wlasnie szkoda ze ciazy nie da sie tak od razu zaprogramowac :) Ale przynajmniej starania o dziecko sa przyjemne :D :D Licze po cichu ze w tym miesiacu sie uda bo intensywnie sie przytulalismy z Mezem :) Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaa26
ilo gratulacje, strasznie się cieszę !!!! :-):-):-):-):-) kiedy masz wizytę u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepuci
Hej dziewczyny ! troszke sie u Was pozmienialo:))) Gratuluje brzuszkow, to takie pokrzepiajace widziec ze niedlugo bedziecie mamami:) Mirabelko a jak nowe M? Dobrze sie mieszka? Ciagle pewnie cos grzebiecie;) Rudziutka przykro mi, ale na pewno w koncu znajdziesz prace i wszystko sie odmieni! Duzo pozytywnych mysli i samozaparcia!! Meza troche na lancuch i do lozka!;) Asik rowniez wielkie gratki!!! U mnie dziewczyny po 2 latach stanęlo na ivf. Wlasnie bede zaczynac pierwsze podejscie do rzadowki. Jestem bardzo wystraszona, ale ciesze się, ze w pewnym momencie dokonałam dobrych wyborów i jestem tu, gdzie jestem, a nie dalej drepcze w miejscu:) Przesylam duzo cieplych mysli i pozdrawiam w ten pierwszy dzien wiosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×