Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malk

kiedy powinnam zrobic test ciazowy zeby byl wiarygodny?

Polecane posty

witam Patelka super wiesci gratuluje. wczoraj bylam u gina i mam skrucona szyjke wiec tez lezenie , maluch sie pcha w dol jest ulozony glowkowo nie wiem czy nie wyskoczy wczwsniej jeszcze zeby ze 3-4tyg wytrzymal i bedzie ok.skurcze mnie lapia co dziennie masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie kochalam sie z chlopakiem z 25 na 26 maja a 30 dostalam @ moje cykle sa mniej wiecej co 32 dni @trwal 3-4 dni ale byl on troche inny niz zawsze brzuch mnie bolam tak samo jak i piersi ale przez pierwsze dwa dni byl taki jak zawsze potem juz nie, pojawily sie tez skrzepy. Troche mnie to zaniepokoilo wiec postanowilam zrobic test po okolo 14 dniach ale kolezanka mi powiedziala zebym powiedziala zebym odczekala i zrobila po kilku dniach i znow negatywny zrobilam potem kolejny po 28 dniach od stosunku rano i wczoraj ale po poludniu, minal wczoraj miesiac a powinnam dostac okresu teraz na dniach a nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi. Czy po takim czasie jak bym byla w ciazy dwie kreski by wyszly zrobilam juz z 5 testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka291 ja dziś właśnie po 4 dniach wyszłam ze szpitala. We środę rano pojechałam tam ze skurczami co 3 min wiec zostawili mnie pod kroplowkami rozkurczowymi i na wszelki wypadek podali sterydy na rozwoj plucek. Teraz mam leżeć jeszcze z tydzień, chociaż wiem, że jak zacznę rodzic to juz nie beda powstrzymywać akcji bo wszystko jest w porzadku:) teraz pozostaje czekać na Synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albuera
Cześć dziewczyny, pewnie żadna z Was już mnie nie pamięta... Byl czas, ze mocno udzielałam sie na tym forum. Łącznie staram się już 25 miesięcy, dwie operacje i kupa stresu. I.....mam bandziocha! Z popołudniowego testu, wiec nie wiem co będzie jutro rano, ale jest bladzioch! Az mi się ręce trzęsą :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patelka
Hej dziewczyny. Ja już po pierwszej wizycie. 1 lipca byłam w 5 tygodniu ciąży wiec jeszcze lekarka niewiele mogła powiedzieć bo ciąża za mała.. następna wizyta 24 lipca i nie powiem strasznie się stresuje czy tak już ktoś mieszka czy nie ....chyba za dużo się w internecie o komplikacjach naczytałam ...a tak w ogóle lekarz pierwszego kontaktu się mnie pytał czy się bliźniaków spodziewam bo mi brzuch wywaliło... :O ..obecnie jestem w środku 6 tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Hej Kochane! 14.07.2015r. o godz. 14.15 przyszedł na świat Wojtuś:) z wagą 2700g i mierzący 52cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Czy jest możliwe , że jestem w ciąży jeśli kochaliśmy się 7 i 8.07. , a 1-wszy dzień poprzedniej miesiączki to 9.06. ? teoretycznie na dniach spodziewałam się , że dostanę okres . Testy domowe póki co nic nie wykazują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wielkie gratulacje jazz super ja niestety jeszcze sie tocze juz nie mam sil a do sierpnia jeszcze troche jak wczesniej mialam skurcze to ostatnio cos wszystko sie cofnelo znow bedzie po terminie :( pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Mam taki maly problem. Ok 2 miesiecy temu odstawilam plastry antykoncepcyje gdyz z narzeczonym chcemy starac sie o dziecko. Od ostatniej miesiaczki ktora mialam dwa tyg temu dosc czesto mam intensywne uplawy z krwia, wachania nastroju i ogromny apetyt. Czy to jest naturalne po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mnie tez tu dawno nie bylo, chyba jakis problem byl z forum bo nie moglam go wlaczyc. Magdalena jak tam Dominik? Mam nadzieje ze przybiera na wadze i niedlugo was do domu puszcza. U nas Martynka urodziła sie 23.06 przezcc wazyla 2900 i 53 cm. Teraz majuz 6 tygodni. :-) A co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc zanim mnie skrytykujecie dlaczego o to nie moge spytac swojego lekarza ginekologa odpowiem wam ze jestem za granica a mooj giekolog ma urlop wiec nawet nie moge sie do niego dodzwonic. a wiec moj problem polega na tym ze 2 dni przed owulacja moj partner nie zdarzyl wyjac swojego czlonka i troche jego spermy dostalo sie do mnie do srodka nie cala ale troche moje pytanie jest takie czy jest mozliwosc abym zaszla w ciaze?? Od 3 dni mam mdlosci bola mnie piersi i jajniki a do tego strasznie jestem zmeczona i bola mnie plecy. Owulacje mialam w niedziele. DZiekuje za odpowiedzi wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_lena88
Alubera - GRATULUJĘ 🌼 👄 Kochane już kiedyś chciałam pisać ale wyskakiwało mi, że forum nie istnieje :( U Nas dość dobrze. Odpukać wczoraj minął miesiąc odkąd Nasz Smyk miał ostatni bezdech. Od wyjścia ze szpitala już 2 razy byliśmy w innych: raz z powodu bezdechu, raz - katara i bezdech. Pogoda Nas nie rozpieszcza. Do tego Dominik dostaje dużą dawkę żelaza ze względu na anemię co powoduje problemy z zaparciami + kolki + upały = marudne dziecko. Ogólnie wizyty u specjalistów są póki co na zasadzie kontroli. Mam nadzieję, że zawsze będzie dobrze. 01.08 - skończyliśmy już 4 miesiące wieku urodzeniowego i ważyliśmy 4010g :) w cm mamy między 52-56 :) więc rośniemy w siłę no ale zjeść sobie mały lubi dziennie zjada 800ml mleka a czasem więcej :) W czw. mamy kolejne szczepienia - oby było dobrze i ten upał nie wpłynął negatywnie. Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 9.08 o 8.50 przyszedł na świat nasz synek Antek 3,020kg i 53 cm tydzień przed terminem . Magdalena super że mały rośnie i nic mu nie jest trzymam kciuki za niego i ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia miesiączkę miałam 2.11 do zbliżenia doszło 13.11 chłopak nie miał wytrysku. Miesiączkę powinnam dostać 3 .12 bo cykl mam ok 32 dni. Nie mam miesiączki od 3 dni strasznie się denerwuje od tego czasu. Zrobiłam test w 3 tygodniu od zbliżenia wyszedł negatywny. Miał czułość 25 ml/U/ml. Czy ten wynik testy jest wiarygodny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, od tamtego tygodnia bardzo źle się czuje, mam wahania nastroju, płaczę z byle powodu, jestem wściekła, po chwili jestem napalona.. no niestety, mój narzeczony ma ze mną ostatnio przerąbane :) Do tego jestem strasznie osłabiona, non stop bym spała, często mam zawroty głowy i trochę nudności, wczoraj miałam lekkie brązowe plamienie, dzisiaj zrobiłam test, gdyż spóźnia się @- wyszedł negatywny, jeśli dobrze liczę, byłby to dopiero 8 dzień. Myślicie, ze to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutka11
Długo mnie tu nie było, miałam ciągle jakieś problemy z napisaniem komentarza. Dużo się u mnie wydarzyło... W lipcu poraz kolejny poronilam w 6 tygodniu, mieliśmy zgrzyty małżeńskie, przeprowadzke. Dopiero nie dawno wszystko się unormowalo i znów zaczęliśmy starania... Wszystkim które już urodziły serdecznie gratuluję :) A wszystkim będącym w ciąży - duż o szczęścia ❤ Gościu - piszesz o 8 dniu ciąży czy jak ? Nie ma szans żebyś wtedy mogła mieć pozytywny test. Kiedy miałaś owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Witajcie Dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale przy dwójce rozrabiakow mam masę obowiązków a do tego powoli wracam do stylizacji pazurkow:) Chłopaki rosną jak na drożdżach a mi powoli marzy się dziewczynka, ale na to jeszcze będę musiała poczekać ponieważ o ile się uda to w tym roku chcielibyśmy zacząć budowę domku:) A co u Was Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajciewitajciee
Hej kochane ! Matko już nie pamiętam kiedy ostatni raz tu byłam... Jazztina masz już 2 maluchy !? Jak fajnie :) Moja corcia skończy w czerwcu 2 latka i też przydaloby się postarać o kolejne. Ale pierw muszę trochę schudnac i zrobić badania przed staraniami :) W gronie moich znajomych paczka 30 dziewczyn doszło wczoraj do kolejnego poronienia... Po prostu masakra na tyle dziewczyn co drugą poroniła...dziewczyny zdrowe a o ciąży dowiadywaly się jak już był zarodek i serduszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1404
hey tu asia1404 dawno mnie tu nie bylo no chyba ze dwa lata jazztina , witajciewitajcie ,magdalena , albuera ja was jeszcze pamietama i wspominam. ja mam juz 7 latke w domu i 1.5 rocznego malego zbuja ze hej, harakter nie wiem po kim ale wiem ze on rzadzi. jak co piszcze na moj email . dawno z wami nie gadalam,. asiacrowley@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1404
kulka i rudziutka was tez pamietam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem też zadowolona z testu Stream ostatnio go używałam pierwszy raz – ciąży nie ma, jest spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też się sporo dowiedziałem na temat testów przy okazji starań o dziecko. Żona stosowała głównie Stream, sprawdzał się, nigdy nie narzekała że badanie jest uciążliwe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też Stream jest najbardziej komfortowym rozwiązaniem, badanie trwa moment, wyniki są prawdziwe, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmna

Pierwszy dzień od braku menstruacji: ceneo.pl/53997942#tab=spec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×