Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malk

kiedy powinnam zrobic test ciazowy zeby byl wiarygodny?

Polecane posty

Gość jazztina
Hej. u mnie do @ jeszcze 2 dni, ale brzuch od kilku dni dość mocno pobolewa :( dziś rano zrobiłam test i niestety znów jedna kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
U mnie też niestety @ :( a co gorsze podłapałam ogromnego doła, gdyż przez ostatnie kilka dni miałam imprezy typu imieniny, czy urodziny i na każdej z nich głównym tematem było dlaczego jeszcze nie mamy dziecka, że by nam pasowało itp. Mój mąż też przez to chodzi przybity:( Kochane miała któraś z Was tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Justysia to widzę, że nie jestem jedyna, co zawsze daje jakieś wsparcie:) (choć przyznam, że przez to wszystko cały czas siedzę w domu i nie mam ochoty wyjść do ludzi:( ) Teraz tak troszkę śmiesznie się składa, że owu będę miała 6 grudnia :P Więc miejmy nadzieję (a raczej bardzo bym chciała), że pod choinkę będę mogła dać mężusiowi teścik na prezent. pozdrawiam i trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Ja też się zastanawiam nad tymi testami, ale powiem szczerze, że nigdy nie miałam z nimi styczności, więc nawet nie wiem co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
To może faktycznie warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Ja też trzymam za Was kciuki dziewczynki i miejmy nadzieję, że w nowym roku założymy na forum temat szczęśliwych "brzuchatek":) A mam takie pytanko, od ilu cykli się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
ANIU GRATULACJE! Mirabellko mam nadzieję, że Tobie też się udało, trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Justysia, co do Twojego wcześniejszego postu to mamy tę samą sytuację, gdyż mi też Pani doktor powiedziała, że nie udaje nam się zajść w ciążę ponieważ za bardzo tego chcemy i mamy się wyluzować na przyszłość :P Testy owu. kupiłam na all. zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Hej dziewczyny! U mnie 20 dc więc już po owu., która zrobiła mi niespodziankę i pojawiła się wcześniej niż zazwyczaj i to akurat wtedy kiedy mężuś był w delegacji, ale przytulanko było i przed i po, więc kto wie może akurat :P co ciekawe w tym miesiącu zero stresu:) buszuję po sklepach za świątecznymi prezentami, więc mam jakąś odskocznię od rozmyślania o maleństwie:) ANIU niech dzidziuś rośnie zdrowo :) A za resztę mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
justysia termin @ mam na 19, wiec jeszcze troszkę:P owu. miałam 4-5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Biała Kuleczko bardzo dziękuję:) Wczoraj pisałam, że czuję jakby moje piersi były ociężałe a dziś już bolą :( do tego obsypało mi twarz bolącymi wypryskami:( nie mam na nic apetytu:( jedyne co się polepszyło to to, że zelżyła mi zgaga:) Mirabelko mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie ok:) Trzymam mocno kciuki dziewczyny i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Justysiu nie ma co się stresować, ja u siebie też zaobserwowałam różne objawy, ale chyba nawet nie będę testowała tylko spokojnie poczekam na to czy dostanę @ (jak wytrzymam). Zrób bete jeżeli chcesz już wiedzieć co i jak lub test w zależności kiedy masz dostać @ (chętnie Cię wesprę i zrobię test z Tobą jeżeli chcesz:)) a najważniejsze to się nie stresować :) (choć wiem po sobie, że nie jest to łatwe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Moim zdaniem zrób test, może akurat Ci się udało :) A przynajmniej wszystko na to wskazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
U mnie 5 dni do @ piersi strasznie bolą, podbrzusze raz na jakiś czas, do tego czuję takie pulsowanie jajnika od czasu do czasu, ale i tak wydaje mi się, że @ przyjdzie i to wcześniej niż powinna:( Justysiu i jak po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Justysiu, bardzo mi przykro, ale grunt to sie nie poddawać.:) U mnie dziwnie, od ponad tygodnia boli mnie brzuch i piersi jak na @ wczoraj spadła mi temp. czyli wg normy w ciągu 24h od spadku powinnam dostać @ a tu niespodzianka bo dziś temp z powrotem poszła mi w górę. Czuję się okropnie, jestem strasznie zmęczona, praktycznie nic nie mogę zjeść bo robi mi się niedobrze. W nocy spać też nie mogę bo albo mam zgagę, albo śnią mi się jakieś głupoty dosłownie masakra :( a co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
U mnie termin @ jutro, dziś zaczęłam plamić delikatnie na różowo, więc pewnie to początki @ choć nigdy wcześniej tak nie miałam. Poza tym wszystko mnie boli i ogólnie mam beznadziejny nastrój:( a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
U mnie termin @ jutro, dziś zaczęłam plamić delikatnie na różowo, więc pewnie to początki @ choć nigdy wcześniej tak nie miałam. Poza tym wszystko mnie boli i ogólnie mam beznadziejny nastrój:( a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Witam dziewczyny, u mnie dalej tak jak było, czyli ból brzucha i piersi, temp. dalej podwyższona a @ brak. Zrobiłam dziś rano test i nawet chwilami wydawało mi się, że coś na na nim jest, jednak wydaje mi się, że to tylko złudzenie:( jak @ nie przyjdzie to w wigilię wybiorę się na bete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
A u mnie niestety znów nic:( wczoraj dostałam @ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Więc i ode mnie życzenia, żeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia, te małe i te większe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Ja żyję... jakoś... przez święta podłapałam tylko większego doła, na chwilę tylko pojechaliśmy na wigilię do rodziców i teściów, a święta spędziłam becząc wtulona w męża, dalej na nic nie mam ochoty itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Witajcie! chwilę mnie tu nie było :/ po pierwsze Aniu gratulacje dla Ciebie, niech córcia rośnie zdrowa a Ty wraz z nią:) U mnie dziwnie 21 dc. temp. nie przekracza 36.2, nawet nie wiem kiedy miałam i czy w ogóle już miałam owu. Na całe szczęście nieco lepiej z moim samopoczuciem... A jak u Was Justysiu, Truciu??? Dajcie znać jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Biała kuleczko u mnie dzisiaj 28 d.c. i wczoraj po południu miałam dokładnie to samo, poszłam się położyć a po wstaniu miałam lekkie zawroty głowy, dziś jestem strasznie zmęczona do tego delikatnie pobolewa mnie podbrzusze i raz na jakiś czas czuję takie ciągnięcie, pulsowanie (sama nie wiem jak to nazwać bo pierwszy raz mam coś takiego) od jajnika przez pachwinę, momentami aż do uda. Miała któraś z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
ananasowa ja mam tak pierwszy raz (nigdy nie miałam nic podobnego), ale co ma być to będzie, do @ jeszcze 5 dni choć przez ostatnie 2 miesiące spóźniała się równo o 2 dni, więc pewnie tym razem będzie tak samo... dziewczyny piszcie co u Was!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
ananasowa ja mam tak pierwszy raz (nigdy nie miałam nic podobnego), ale co ma być to będzie, do @ jeszcze 5 dni choć przez ostatnie 2 miesiące spóźniała się równo o 2 dni, więc pewnie tym razem będzie tak samo... dziewczyny piszcie co u Was!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
Biała kuleczko bardzo bym chciała, żeby to było na fasolkę... powiem szczerze, że mam przeczucie, że tym razem się udało, ale jako, że z moimi przeczuciami różnie bywa to staram się nie nakręcać, tym bardziej, że z mężem stwierdziliśmy, że będzie co ma być i nie przytulaliśmy się w owu. tylko przed i po, no ale cóż... pożyjemy-zobaczymy...:D Mam jeszcze takie pytanko, czy któraś z Was podczas starań (jeżeli miała okazję) kompletowała jakieś ciuszki, wyprawkę itp??? Bo u mnie jest taki problem, że kuzynka chce się pozbyć ciuszków, łóżeczka itp po swoich dzieciach i powiedziała, że jak ja ich nie chcę to je wyrzuci, natomiast moja mama stwierdziła, że absolutnie, póki nie jestem w zaawansowanej ciąży nie powinnam mieć żadnych takich rzeczy bo pokuszę los i mogę niemieć dzieci... wiem, że to głupi zabobon, no ale... Ale się rozpisałam:P pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazztina
U mnie 28dc. @ powinnam dostać w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×