Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

Czesc Nati!!!! Przepraszam, ze dopiero teraz sie pojawilam. Wczoraj spedzalam sam na sam z Mezusiem a dzisiaj bylismy caly dzien w pieknym parku. W Irlandi nawet teraz trawa jest zielona. Teraz zjedlismy i idziemy razem polezec na kanapie. Kochanie trzymam kciuki, dobre postanowienie na jutro. Zrob badanie i do ginekologa. To najlepsze rozwiazanie w tej sytuacji niz samemu zgadywac co sie dzieje. Badz dzielna dziewczynka jutro i niczym sie nie przejmuj. W razie czego pamietaj Skarbie, ze jak nie teraz to pozniej. Wszystko bedzie i tak w koncu dobrze. Jestem z Toba i czekam jutro na wiesci. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie jestem przewrazliwiona ... ale ja sie czuje ciążowo :) piersi bola głowa boli , senna jestem , kuje coraz czesciej w podbrzuszu i krzyże mnie bola ... hmm :) jutro zrobie bete i jeszcze raz test 3majcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati czekam na wiadomosc-dobrą wiadomosc.Trzymam mocno kciuki:D👄 Meggi jak po imprezce?myśle ,że się wieczorek udał👄👄 Mika jak będziesz miała chwilke wolną to zaglądnij na gg.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomośc jest taka ze raczej nie jestem w ciazy Bylam u ginekloga nic nie widzial na USG , zrobilam dzisiaj bete bedzie za jakies 2 ,3 dni :( ale jak wynik bedzie pozytywny to lekarz zapisal mi acard duphaston 2x razy dziennie i mocniejsza dawke kwasu foliowego , clexane cos mi nie chce przepisac bo mam wyniki dobre a jednak clexane moze troszke zaszkodzic Jak nie jestem w ciazy to mozemy sie starac w marcu , kwietniu Pozdriowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati nawet gdy jestes w ciazy to lekarz nie moglby Ci jej dzis potwierdzic bo to dopiero 22dc.Wiec jeszcze nie wszystko stracone :) Beta Ci wszystko wyjasni:) Trzymam kciuki zeby byla wyyyysooooka :) Pozdrawiam :) ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati Zmierz sobie temperature pod językiem jutro rano zanim wstaniesz z łózka.Jak będziesz miała poniżej 36,8 to napewno to nie jest ciąża i dostaniesz okres,a jeżeli by była wyższa niż 36,8 to mierz ją dalej-tylko pamiętaj rano przed wstaniem z łózka.Między 25,a 30 dniem cyklu powinna Ci spasc,a jeżeli nie to jest ciąża jak nic.Ja tak własnie odkryłam,że jestem w ciąży jeszcze przed okresem,bo temp. miałam 37,0 37,2 i dolegliwosci jakie odczuwasz obecnie Ty.Dbaj o siebie ,bo u Ciebie to jest wielki znak zapytania,bo jest za wczesnie,aby to stwierdzic na 100% Ja byłam u gin. w 30 dniu cyklu i USG mi nie robiono poniewaz nic by jeszcze nie bylo widac,a robic za często USG powiedziala mi gin.,ze szkoda robic.Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nati!!! Nic sie nie martw, bo najwazniejsza jestes TY. Jezeli nie jestes w ciazy to poczekajcie i zacznijcie staranka tak jak mowi lekarz. W sumie to moze tez jest za wczesnie. Tylko, ze ja bylam dwa dni po okresie i lekarz juz widzial, ze macica przygotowuje sie do ciazy. Aczkolwiek wszystko bedzie Sloneczko dobrze i trzeba byc dobrej mysli. Jak nie teraz to pozniej. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczynki za wszystko :) jestescie wspaniałe :) wiecie za bardzo chce byc w ciąży i organizm zwariował tak mi sie wydaje ... czasami w dni płodne mialam takie dolegliwosci ale nie az takie odczuwalne jak teraz ... teraz to mnie cycki bardziej bolą i ta sennosc .. ale cos mi sie wydaje ze sobie uroiłam wszystko ... :) no ale jak nie teraz to dopiero w kwietniu :) wtedy juz bedziemy mogli przygotowywac pokoik dla malenstwa :) Chce jeszcze sobie zrobic hormony i posiew z pochwy na bakterie itp Troche szkoda ze lekarz nie chce zbytnio mi przepisac clexane jak bym byla w ciąży , jakos bym byla bardziej spokojniejsza jak by polączyl acard z clexane , najbardziej boje sie ze ten acard mi nie pomoze ze znowu dzidzia umrze , a pozniej sie dowiem ze jednak u mnie acard + clexane pomoze donosic ciąże... najbardziej sie tego boje no ale zobaczymy co bedzie :) 3majcie sie całusy 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam kafe i ten temat od razu skojarzył mi się z Tobą Marghi... zaglądam - racja 🌻 :) pozdrawiam P.s. coś lipcówki mało piszą... myślałam, że będziemy się bardziej wspierały, wymieniały uwagami... a tu cienko... szkoda. Czasem jak coś mnie zaniepokoi, albo zainteresuje, to pytam dziewczyny na innych topikach, które są już dłużej w ciąży. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamanka 08 Jezeli tylko chcesz to zaglądaj do nas-zapewne zawsze możesz liczyc na nasze wsparcie i pomoc.Buziaczki👄👄👄 Meggi jak po wczorajszych zakupach?:D 👄 Nati odezwuj się-licze,że będziesz kolejną ciężarówką:P Mika👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mika i Shamanka :) Bete bede miała dopiero pod koniec tygodnia Jestem nerwowa i piersi bola ale to normalne jak sie okres zbliża ... Niedawno przyszłam z pracy i jestem wykonczona ide sie polozyc papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi temperatura moja mierzona w pochwie rano wynosiła 36,9 zobaczymy jaka bedzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati przy tej temperaturze na bank nie dostaniesz okresu.Mierz ją dalej.Jeżeli Ci spadnie poniżej 36,8 to w ciągu 2 dni powinnaś dostac okres,a jeżeli nie to go nie dostaniesz.Ja naprawde Ci życze,aby było tak jak Ty tego pragniesz.Ja miałam 37.00 , 37,2 i dlatego zrobiłam test jeszcze przed okresem.Na topiku Po stracie starańka i ciąża jest dziewczyna Lolu w 11 tyg. ciąży i ona jak się dowiedziała,ze jest w ciąży to miała właśnie temp.36,8.To wszystko zależy od organizmu kobiety.Na 1000% okresu dzisiaj przy tej temp.nie dostaniesz. Staraj się być spokojna i przyjmij to co będzie -będzie ciąża,będziesz mamą,nie będzie ciąży to nic zaczniesz się starać i napewno zajdziesz i urodzisz dzidzia.Pozdrawiam Cię słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Jak tam samopoczucie dzisiaj? Ja dzisiaj jestem juz po drzemce, wiec mam wiecej sily np. na gotowanie. Tak, wiec uciekam drogie kolezanki do garow. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Słoneczko!!! Chciałabym umyć sobie głowe ale musze z tym poczekać na Meżusia. Cieżko mi się samej w wannie ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! kojarzycie mnie? nie pamietam z ktora z Was pisałam maile a na moje nieszczescie stracilam wszystkie maile i przez to kontakty! zmienilam tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazxsw jezeli to ze mna pisałas, bo juz sie w ty pogubiłam to wysłałam Ci przed chwilą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati co oznacza wynik twoich badan bo tak czekam i czekam az sie pojawisz z wiadomoscia!i jak bo od kilku dni czatuje na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze nie jestem w ciąży , wynik mam po przecinku 0.100 nawet przed zerem nic nie ma ... ciekawe dlaczego tak dziwnie sie czuje , na 100% TO ZMECZENIE :( zreszta lekarz robil usg i wszystko w porzadku bylo , 3-4 tydzien ciąży to wynik od 16-156 hcg a ja nawet 1 nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam tez badanie na toxo ... IgG >700 .... IgM nadal kur** DODATNIE 4 miesiace temu bralam antybiiotyk a on mi najprawdopodobze niej nie pomogl ... jak to mozliwe? czemu jeszcze nie mam przeciwcial ??? nie wiem czy dobrze odczytuje wynik ale juz zglupialam ... ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati Słoneczko głowa do góry!!! Odpocznij skarbie i wyluzuj. Pomyśl, że może lepiej, że nie teraz. Póżniej lepiej się przygotujesz do tego wszystkiego. Wiem,że jest Ci przykro i już wszystkiego masz dość ale badz Skarbie dzielna. Bądz dzielna dla Męża i przyszlego potomka. Przygotuj dla Niego dobrze ciałko i dbaj Skarbie o siebie. Sama zobaczysz, że w koncu zaświeci słonko dla Ciebie!!!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×