Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

bylam u tego lekarza.. idiota tez mi powiedzial ze za miesiac moge sie juz starac, a ja do niego z pytaniem czy to aby nie zawczesnie, ze moj organizm jest zmeczony itp, mowi ze nie..powiedzial ze jezeli dziecko umarlo w 8 tygodniu a poronilam w 12 to nie trzeba podawac zadnego anytgenu, i powiedzial ze musze sie cieszyc ze poronilam, bo inne to w ogole w ciaze nie za chodza, heh...najleprze jest to ze dzis mi przyslali do domu wyniki krwi, gdzie dziecko juz bylo nie zywe od 2 tygodni, na wynikach jestem zdrowa jak rybka..paranoja, nastepnym razem zglosze sie do GP jedynie po to zeby dostac karte uprawniajace do darmowych recept i dentysty, a reszte bede zalatwiac prywatnie,,,pierdolone konowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi GRATULUJE SYNKA:):):):) powiedz mi jeszcze czy robilas jakies badania genetyczne czy cos przed nastepna ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Nie robilam zadnych badan genetycznych, bo to byla wina lekarza. Powinien w pierszym miesiacu polozyc mnie do lozka i dac leki na podtrzymanie. Ten patafian zadnych badan mi nie zrobil i dopiero w 4 miesiacu kazal przyjsc na usg. Ja dopiero w polsce dowiedzialam sie, ze to byla ciaza blizniacza. W polsce po calym zabiegu mialam robione badania na rozne choroby ktore moglyby byc przyczyna poronienia ale wszystkie wyszly bardzo dobrze. Moja ginekolog powiedziala, ze jestem zdrowa i nie ma potrzeby robic badan genetycznych, bo cala wine za strate tych malenstw ponosi ten idiota. Ja teraz normalnie chodze do GP i jezdze na te ich smieszne wizyty w szpitalu ale oprocz tego co miesiac jestem u polskiego ginekologa, a w 5 miesiacu bylam w polsce zrobic wszystkie p[otrzebne badania. Wyobraz sobie, ze ja jestem na duphastonie i gin. zabronila mi sie przyznawac tutaj, ze go biore. Te debile uwazaja duphaston za jakas trucizne. Koszmar z tymi lekarzami tutaj. 21 grudnia jade do polski, bo chce tam urodzic. Potwornie boje sie rodzic tutaj, pomimo ze ich szpitale wygladaja pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tamta ciaze stracilam w marcu 2006 roku. Najpierw musialam czekac pol roku, az organizm wroci do normy. Po wyjsciu ze szpitala robilam badania, a w czerwcu musialam wrocic, zeby je powtorzyc. Pozniej przyjechalam w styczniu i znowu wyslala mnie gin na kontrolne badanie. Wszystko bylo dobrze.Kazala mi lykac caly czas kwas foliowy i jak bede gotowa to zaczac dzialac. W czerwcu zaszlam w ciaze i jest dobrze. Nic sie nie martw u Ciebie tez bedzie dobrze tylko zadbaj o siebie z jakims normalnym lekarzem. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp, ciekawa jestem czy jezeli pojade do Polski ..dopiero w marcu to czy mi powiedza cos konkrentego, jaka mogla byc przyczyna..i w przyszlosci na pewno bede szukala polskiego gina. nie ma watpliwosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ciezko czasem jest dopatrzec sie przyczyny jezeli wyniki badan sa dobre. Nie dopszukuj sie tego tylko zadbaj teraz o siebie i mysl o dziecku ktore pewnego dnia zamieszka w Twoim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati czuje się dobrze Meggi co się dzieje z Tobą??????????????????????????dlaczego nie dajesz znaku zycia o sobie????????pisałam do Ciebie na czacie,ale zero odpowiedzi:( Martwie się!!!!!napisz chociaż,że u Ciebie jest wszystko w porządku,że się dobrze czujesz. Mika Ty też wsiąkłaś.Dla Was wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marghi :) ktory to juz tydzien leci ???? ile twoja dzidzia ma juz tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Jestem i nic mi nie jest. Nie pisalam dlugo, bo spedzalam czas tylko z Mężusiem. Synek rosnie i kopie caly czas. Dzisiaj rano obudzil mnie silnymi kopniakami. W nastepny piatek jedziemy do polski. Tak sie ciesze i juz nie moge doczekac pysznego polskiego jedzonka. Pewnie przez dluzsza chwilke nie bede tu wogole zagladac. Musze naprawic komputer i zalozyc internet u Mamy. Ide, bo juz jest bardzo pozno jak dla mnie. Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jo jo jaka tu cisza zapanowała:( Mika❤️ Nati❤️ Dziewczyny gdzie jesteście?skrobnijcie coś:P-chocy nawet dla tego ,aby zostawic znak po sobie:D U mnie jak narazie jest wszystko w porządku-miałam troche stracha w ostatnich dniach,ale wczoraj byłam w szpitalu-gin mi zrobiła USG i jestem troche spokojniejsza,bo wszystko jest w porządku.Jezeli przezyje jeszcze 3 tyg. to będzie duza nadzieja,że tym razem uda mi się ciąze donosic do konca:D:D:D Dziewuszki trzymam za Was kciuki i życze 2 kreseczek na gwiazdke:) Pozdrawiam -buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie wszystko ok ,niedlugo nowe meble mi przywioza do pokoju , wykladzine kladłam wieckompa mialam odlaczonego i nie mialam czasu na nic :) ale wszysko jest ok :) Marghi 3maj sie bedzie dobrze :) Meggi Marghi całuski dla Was 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JUTRO JADE DO POLSKI. PEWNIE SIĘ NIE BEDE ODZYWAC PRZEZ DLUZSZY CZAS, BO MUSZE NAPRAWIC KOMPUTR I PODLACZYC INTERNET. ALE OD RAZU JAK WSZYSTKO ZAINSTALUJE TO DO WAS NAPISZE. WSZYSTKIM WAM ZYCZE DUZO SZCZESCIA, RADOSCI, POGODY DUCHA, CIERPLIWOSCI, SPELNIENIA MARZEN, SUKCESOW W ZYCIU OSOBISTYM I PRYWATNYM ORAZ W NOWYM ROKU SPOKOJU W ZYCIU CODZIENNYM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi❤️ Kochanie życze Ci tz. Wam szczęśliwej podróży-uważaj na siebie!!!!!!!!!!!! Dziękuje bardzo za życzenia :DTakże i ja wraz z mężem pragniemy Wam złożyć życzenia Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku życzy Małgosia z Piotrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu po pachy, smacznej kiełbachy! Uśmiechu kupe, rózgi na dupe. Do niebia choinki i wędzonej szynki oraz Szczęśliwego skoku do Nowego Roku Życzy... Nati z mężem :) Spełnienia marzeń kochaniutkie 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam Kochane dziewczynki życzę ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Was słychac ??? odezwijcie sie , Marghi jak sie czujesz? Megii urodzilas juz? Szczesliwego Nowego Roku , duzych brzuszków Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika i Nati W tym roku Wam życze z całego serca pełnych brzuszków.Niech ten Nowy Rok 2008 będzie rokiem wyjątkowym pełnym radości,szczęścia,pogody ducha i zadowolenia. Ja coś czuje się nie bardzo-większośc czasu spędzam w łóżku,bo pobolewa mnie brzuch,czuje jajowody,jakieś tam kłucia w macicy,czasem krzyże i tak na zmiane.Pozdrawiam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny
wszystkiego najlepszego w nowym roku,oby byl owocny.Gratulacje dla tych,ktore zaszly w ciaze.Znalazlam was przypadkowo i postanowilam napisac,bo ja zaczelam starac sie o 2 dziecko 3 lata temu i mialam 2 poronienia.Teraz po 3 latach staran mam moje 5 miesieczne malenstwo i jestem przeszczesliwa.Wam tez sie uda.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!!! NA POCZATEK SERDECZNE POZDROWIENIA!!! OD 23 GRUDNIA JESTEM JUZ W KRAKOWIE, CZUJE SIE SUPER I JESZCZE NIE URODZILAM. TERMIN PRZYBLIZYL SIE NA 1 MARCA A SYNEK WAZY JUZ 1,5 KG. OD WCZORAJ MAM INTERNET, WIEC JESTEM JUZ PODLACZONA DO SWIATA. ZACZELAM ZAJECIA W SZKOLE RODZENIA. BARDZO FAJNA SPRAWA. RAZ W TYGODNIU JEST GIMNASTYKA I BASEN ORAZ DWA WYKLADY- POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sie z wami dzieje ? nic nie piszecie :( codziennie tu zagladam , co u was slychac ? Marghi jak sie czujesz ? ktory to juz tydzien? czy wszystko jest ok? U mnie po staremu ... nadal prauje, no i gdzies w polowie lutego (moze wczesniej) bedziemy z mezem miec wyniki kariotypu ... oby bylo dobrze :) w co wierze :) pozdrawiam Was serdecznie i sciskam mocno , calusy 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane dziewczyny❤️❤️❤️ U mnie..............jutro Wam napisze dokładnie co słychać.Dlaczego jutro? bo ide do ginekologa. Nati jestem przekonana ,że badania kariotypu wyjdą Wam dobrze-wg.mnie przyczyną tragedii w Waszym przypadku była toksa. Mika👄 Megi 👄 Nati👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×