Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

hej meggi:) Marghi jak tam po wizycie ? co ci lekarz powiedzial ? wszystko ok ??????? napisz szybko plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati Jak narazie jest wszystko w porządku zmoim maleństwem-ma 8cm:D Coś mnie pobolewa brzuch i mamkłucia w macicy-myśle,że to normalne-tłumacze sobie to troche tak,ze się macica powiększ i dlatego czuje jakieś tam dolegliwosci.Drugi dzień jest jak nie biore już duphastonu,a acard to brałam na samym poczatku przez 2 tyg.a potem gin mi kazała odstawić. Nati ja jestem przekonana,że teraz jak zajdziesz w ciąże to napewno doczekasz się maleństwa,bo tamte to ewidentnie straciłas przez toxe.Sama wiesz,że Cię zaatakowała tak na dobre.Leżałas w szpitalu leczac ja i jeszcze nie tak dawno miałaś wynik dodatni,ale zobaczysz,że Ci minie i to wnet.Ja będe mocno trzymać kciuki za Ciebie👄 Mika słoneczko co słychac u Ciebie? mysle ,ze mnie wnet poinformujesz o dobrej nowinie👄 Meggi Jak Ci się żyje w Polsce? jak tam mały Antoś? kopie? zapewne tak.Ja też chciałabym doczekać tych niesamowitych chwil. Meggi Ty wczoraj klikałaś z moją siostrą ta która jest identyczna jak twoja szwagierka.napisała Ci,że mi powie,że mnie szukasz na skype,ale niestety nic mi nie powiedziała.Ja teraz się zoriętowałam,ze jest czat od Ciebie. Meggi nie pisz już na adres gosi 75 tylko na ten drugi,bo mój mąż zrobił jeden adres na 2 komputerach.Ja mam laptopa bo komputer ten drugi jest mojej siostry z którą nie mam wspólnego jezyka,bo ona chodzi powietrzem a ja po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dobijam sie do Ciebie na gg ale ty milczysz ... Chcialabym z Toba pogadac... Gratuluje z Calego Serca !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC!!! MARGHI ALE CIE WOGOLE NIE MA NA TYM SKYPIE!!!! ODEZWIJN SIE DO MNIE!!! JA SIEDZE NON STOP W DOMU ALBO LATAM DO SZKOLY RODZENIA. ANTOŚ KOPIE OJ BARDZO MOCNO ALE CIESZY MNIE TO BARDZO I SPRAWIA WIELE RADOSCI. MOIM ZDANIEM CIAZA TO WSPANIALY STAN I BARDZO MI SIE PODOBA. NIC MI NIE DOLEGA, NIC NIE PUCHNIE TYLKO BRZUSIO PIEKNIE ROSNIE. CZYTALAM NA INNYM TOPIKU O TYCH TWOICH BOLACH. NIC SIE NIE MARTW TO NORMALNE. MACICA SIE POWIEKSZA A MIEDNICA ROZSZEZA I DLATEGO MASZ BOLE KRZYZOWE. JA MIALAM DOKLADNIE TAK SAMO. KOCHANA LEZ DUZO I NIECH MAZ CODZIENNIE WIECZORKIEM WEZMIE OLIWKE I POMASUJE PLECKI. BEDZIE DOBRZE SKARBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi i Mika Tak to prawda,że żadko jestem na skypie i gg ,bo ostatnio nie używam kompa z dostepem do netu przez neostrade.Mam głupią siostre z którą nie mam niestety ostatnio dobrego kontaktu-gówniana małolata:( Ja mam laptopa z połączeniem do internetu przez blue connect z ery i ostatnio mam problem z zasięgiem.Dziewczyny zrobie wszystko ,aby sie z Wami skontaktowac.Wybieram się do teściowej na kilka dni-może u niej będzie lepszy zasięg bo tutaj w Saczu to od pewnego czasu diabli mnie bolą na ten internet .Napisze do was maila. Pozdrawiam -buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi i Mika Tak to prawda,że żadko jestem na skypie i gg ,bo ostatnio nie używam kompa z dostepem do netu przez neostrade.Mam głupią siostre z którą nie mam niestety ostatnio dobrego kontaktu-gówniana małolata:( Ja mam laptopa z połączeniem do internetu przez blue connect z ery i ostatnio mam problem z zasięgiem.Dziewczyny zrobie wszystko ,aby sie z Wami skontaktowac.Wybieram się do teściowej na kilka dni-może u niej będzie lepszy zasięg bo tutaj w Saczu to od pewnego czasu diabli mnie bolą na ten internet .Napisze do was maila. Pozdrawiam -buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj pustki:( Nati co słychać u Ciebie? Meggi a Tobie jak się żyje w Polsce?Mężulek jeszcze jest czy już wyjechał?Nie ma nic gorszego jak rozłąki-wiem co to znaczy ,bo kilka lat w ten sposób żyłam,ale już doszłam do takiego stadium,że nie wyobrażam sobie dalszego życia w rozłące.Jak tam Antoś?masz już bliżej jak dalej..... Powiedz mi do którego tygodnia brałaś duphaston?,bo ja brałam do 13tc i teraz od tygodnia już nie biore.Nachodzą mnie myśli ,aby sobie zrobić badanie progesteronu.Mam nadzieję,że bez duphastonu mój organizm będzie sobie dobrze radził. Mika jak będziesz miała chwile wolną to się odezwij. Pozdrawiam Was wszystkie-buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi widac juz brzuszek u ciebie ? U mnie nic nowego ... same nudy Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mialam plamienia koloru typu bezowego,lekko wpadajace w braz.Bylam u gin i koazalo sie ze odkleilo mi sie troszke lozysko,ale troszeczke-nie wiele bo nawet nie bylo krwawienia zywa krwia.Dostalam duphaston 2x2 dziennie do niedzieli a potem 2x1dziennie.Martwie sie bardzo czy ja sie doczekam dzieciatka.Wczoraj z dzieckiem bylo wszystko w porzadku ale co bedzie dalej to az sie boje myslec.leye plackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie dobrze , skoro sie troszeczke odkoleilo , dostalas tabletki wiec je zazywaj i lez kochanie , duzo odpoczywaj , nie wstawaj z lozka , powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie chciala bym was zaprosic na nasz topik"ciążowe staranka" mam nadzieje,ze sie przylaczycie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu cisza jaki tu spokoj! dziewczyny gdzie jestescie? z meggi to pol dnia przesiedzialam na gg. ale mika i nati to zaginely gdzies w akcji:( dajcie znac cos o sobie pozdrawiam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MARGHI :) u mnie nic nowego ... chciałabym miec juz wiosne i bobaska w brzuszku :) a u Ciebie co slychac ? dzidzia juz kopie? jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nati zrob jeszcze raz kontrolne badanie toxy ijak jest juz wszystko ok to bierz sie do roboty........i bedziesz miala bobaska w brzusiu na wiosne.nati ja jestem przekonana,ze powodem strat byla toxa-sama wiesz w jak ogromny sposob cie chadra zaaakowala,a teraz to bedzie juz tylko dobrze-zobaczysz.ja zycze ci powodzenia i trzymam kciuki👄👄👄 mika a ty gdzie zaginelas?czesto spogladam za toba na gg.ale....cisza... pozdrawiam i zycze powodzenia-trzyyyyyyyyyyyyyyyyyymam kciuki👄]usta]👄 meggi ciesz sie brzusiem,twoim fantastycznym brzusiem bo jeszcze ok 2,3 tyg. i bedzie po brzusiu.daj znac jak urodzi sie antos.pozdrawiam-trzymaj sie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!! MNIE DOPADŁO JAKIEŚ OKROPNE PRZEZIĘBIENIE. STARAM SIĘ WYLECZYĆ SZYBKO, ŻEBY NIE PRZYWITAC ANTOSIA Z ZASMARKANYM NOSEM. JUŻ SAMA NIE WIEM CO BRAĆ. PIJE NA OKRĄGŁO MLEKO Z CZOSNKIEM, MAM JAKIEŚ TABLETKI NA GARDŁO OD LEKARZA ALE POMAGAJĄ CO BYM SOBIE GUZIKI SSAŁA. NO MAM NADZIEJE, ŻE MI PRZEJDZIE W MIARE SZYBKO. mOJA GINEKOLOG WRACA W TYM TYGODNIU Z URLOPU TO SKOCZE DO NIEJ ZAPYTAĆ CZYM JESZCZE MOGĘ SIĘ KUROWAĆ. JAKOŚ JEJ NAJBARDZIEJ UFAM. POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam slychac ? Zrobilam badanie na toxo ... nadal mam dodatnie , jak dostane wyniki z poznania to ide go ginekologa ... tyle miesiecy mienelo od leczenia a tu nie widac efektu .... moge nawet [pod kroplówą leżec ale niech ktos mi da gwarancje ze to dziadostwo bedzie ujemne ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nati!!! Przepraszam, że się wogóle nie odzywam ale ciągle jestem zmęczona i tylko mogłabym spać. U mnie już koncóweczka, więc śpię jak na bombie. Mam tylko nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Nie wiem czy Ci już pisałam ale tydzien temu na badaniu USG wyszło, że mój Synus waży już 3,800. Teraz jestem w 38 tygodniu i zastanawiam się ile jeszcze moje Malenstwo urośnie. Życzę Ci z całego serduszka, żebyś niebawem dowiedziała się, że ktoś zamieszkał w Twoim brzuszku. Przesyłam też słodziutkie WALENTYNKOWE buziaczki!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie ktos sie odezwal :) Hej meggi :) niedlugo bedziesz tulic swojego DUZEGO ;) synusia :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee
czesc dziewczyny, ja mam dylemat, boje się kolejnej ciązy, boje sie jak cholera..zrobilam badania na cytomegalie, cytologie, przeciwciala anytkardiolipinowe, odczyn coombsa, i wszystko jest ok, ale z tego co piszecie przy takich wynikach tez moze dojsc do poronienia..juz sama nie wiem, nie chce znowu przezywac tego piekla, a najgorsze jest to ze moje 2 szwagierki są w ciązy..i wszystko im się tak cudnie uklada, tzn zycze im powodzenia, ale czemu to cholera akurat mnie spotkalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wiem co to znaczy bac się kolejnego poronienia-przechodziłam przez to 2 razy z rzędu-to bylo straszne,ale musialam to jakos przezyc jak inne kobiety.na tym topiku meggi po 2 poronieniach ,nati,mika i ja.wszystkie wiemy co to znaczy i cie rozumiemy. ja robilam mase badan i wyszystkie wyniki mialam dobre,balam sie trzeciej ciazy okropnie,ale i jej tez strasznie pragnełam.ginekolog w krakowskiej klinice powiedzial do mnie,ze czesto sie zdarza ,ze organizm odrzuca ciaze,jedna, dwie,trzy jezeli nie znajdzie sie konkretnej przyczyny i potem to sie jakos odwraca i jest potem dobrze.kazal mi gin odczekac 6miesiecy i starac sie o kolejne dziecko-balam sie i to bardzo,ale doszlam do wniosku ,ze jezeli nie sprobuje i bede czekala nie wiem po co to tylko czas strace i sie dziecka nie doczekam.poronilam 22 maja 2007 roku,a w pazdzierniku zaszlam ponownie w ciaze.strach byl i jest,ale zostawilam wszystko w rekach Bozych-licze na cud z nieba-modle sie bardzo o to dzieciatko,aby moc je urodzic cale i zdrowe. dodam ci,ze jestem juz w 5 miesiacu ciazy,czuje juz lekkie ruchy i wiem takze ,że to jest chlopczyk -MOJ KOCHANY SYNECZEK❤️❤️❤️ eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-ja ci zycze powodzenia:) badz mocna przezwyciez ten strach i staraj sie o nastepna ciaze-teraz to musi byc tylko dobrze-trzymam kciuki nati❤️👄 pamietasz jak kiedys pisalas,ze chcialabys na wiosne zajsc w ciaze?wiosna juz tuz tuz:D a ja ci zycze z calego serca,aby twoje marzenie sie spelnilo-trzymam mocno kciuki i przesylam fluidki ciazowe🌼🌼🌼🌼 ja czuje sie dosc dobrze-mam tylko male dolegliwosci-czuje jajniki,ale to misze skonsultowac z meggi czy ona miala podobnie,a tak pozatym to nic nie boli. leze bo mam lozysko na przedniej scianie macicy i jest troche niskawo ulozone,ale nie jest przodujace.mam nadzieje ,ze sie podniesie-dlatego teraz kiedy sie jeszcze ksztaltuje leze. mika❤️👄 pozdrawiam cie:D i prosze jak bedziesz na gg,abys sie odezwala-bede czekac:) meggi❤️👄 my to mamy kontakt przez skype wiesz,ze jestem z toba i to bardzo:)trzymam za ciebie kciuki aby ANTOS mogl przyjsc na swiat lekko i szczesliwie. jak cie nie bedzie na skype to napisze ci maila-musisz mi powiedziec czy mialas problemy od strony jajnikow-opisze ci to,bo mnie to troche martwi👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati mialas urodziny?spoznione ale szczere najserdeczniejsze zyczenia ci skladam,zyczac duzo zdrowia,zadowolenia,milosci,spelnienia marzen tych najskrytszych i pelnego brzuszka na wiosne🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-ty jestes po jednym poronieniu,a statystycznie obliczono ze okolo 60% pirewszych ciaz konczy sie niepowodzeniem-napewno tak bylo u ciebie,a teraz to bedzie tylko dobrze-badz mocna i jezeli prgniesz bardzo dziecka to /nie wiem ile jestes po poronieniu/ odczekaj 4@ i staraj się o dzidzi.bedzie dobrze-zobaczysz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee
dzięki za otuche, taką mam nadzieje, czytając wasz topik od początku widze ze wszystko jest mozliwe, mam nadzieje ze i u mnie bedzie ok, życzę szczęscia z calego serca i zdrowych slicznych dzidziusiow:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Marghi za zyczonka :) nadal mam dodatni wyniki toxo (do choelry :() musze isc do ginka ale to jak dostane wyniki mz poznania zeby nie placic 2 razy za wizyte bo to 70 zł ... 22 lutego ( na weekend) jade z mezem do Karpacza :) nie moge sie juz doczekac , troche odpoczniemy od zmartwien i pracy . Marghi kochanie bedziesz miała synka, jak sie ciesze :) masz juz wybrane imie? lez duzo i odpoczywaj , odzywiaj sie zdrowo i sie duuuuuzo usmiechaj :) bedziesz miała radosnego synka :) POWODZENIA 👄 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zobaczysz,ze teraz to bedzie tylko dobrze-znam wiele osob ktore stracily jedna ciaze i potem sie sypaly dzieci. jak ci wiadomo sama jestem po 2 poronieniach /dlaczego?nie wiem po dzien dzisiejszy/,ale zyje ogromna nadzieja,ze to trzecie urodze. PISZ DO NAS-👄👄👄 nati no kurcze mysle,ze teraz juz bedziesz miala wynik ujemny. powiedz mi czy wynik masz zawsze taki sam czy ci spada igg ? jeszcze nic straconego,bo jak by dobrze poszlo to masz szanse urodzic jeszcze w tym roku:),ale trzebaby bylo juz sie brac za` staranka:D meggi wczoraj szukalam cie wielokrotnie na skype,ale cie nie bylo-odezwij sie pozdrawiam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Marghi!!! Jestem juz strasznym leniuszkiem i dlatego nie wchodze na skypa ale jestem i wszystko jest O.K. Mój Mężuś kochany przylatuje 27 lutego mam nadzieje, że Antos poczeka na tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×