Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

hej meggi :) w srode mam dostac @ a od 2 dni cos mnie kluje w macicy jak myslicie co to moze byc ... zabezpieczamy sie z mezem ( niestety) wiec to raczej nie jest ciąża ... piersi mnie bolaly mocno ... teraz juz mnie nie bola tylko jak naciskam sutki ... nie chce sobie wkrecac... tylko dziwi mnie to klucie ... nie mialam tak przed okresem ... tylko jak bylam w ciazy wiec o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam dziewczyny napiszcie od czego to moze byc ... nie wiem moze mam zapalenie pecherze bo wczoraj sikałam jak wariatka ... ale nie bolalo mnie przy sikaniu tylko czesto biegałam do ubikacji , dzisiaj juz tak nie sikam ale nadal mnie tak kłuje w podbrzuszu, na srodku i lewy jajnik i prawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce wiem co byś chciała usłyszeć ale nie chcę Ci robic złudnych nadzieji i żebyś się nakręcała. Co ma byc to będzie. Co do tego kłucia w macicy to nie wiem od czego a sikanie to może piłaś dużo płynów w ten dzien. Jeżeli nie boli Cie przy siusianiu to raczej wątpie, żeby to było zapalenie pęcherza. Ja na p[oczątku ciąży i to przed okresem zauważyłam już taką wydzieline z piersi ale czasami też tak miałam normalnie przed okresem. Jeżeli się zabezpieczacie to sama wiesz jaki może być procent zajścia w ciąże. Podkreśle też, że mam znajome które zabezpieczały się tabletkami a i tak zaszły w ciąże. Kochana nie nakręcaj się i spokojnie poczekaj na okres a jak nie dostaniesz to wiesz co masz robić. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati❤️ co slychac u ciebie? skrobnij czasem cos:) Mika a co u Ciebie?pozdrawiam👄 Meggi❤️ słoneczko mysle,ze masz racje,ze Antos czeka z przyjsciem na swiat na tatusia. Ja ostatno mało pisze,mało sie odzywam,ale o Tobie to mysle szczegolnie.Zobaczysz,ze porod Ci minie jak nic i wszystko bedzie ok! Marcowki 2008 juz rodza:D pozdrawiam-buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati❤️ co slychac u ciebie? skrobnij czasem cos:) Mika a co u Ciebie?pozdrawiam👄 Meggi❤️ słoneczko mysle,ze masz racje,ze Antos czeka z przyjsciem na swiat na tatusia. Ja ostatno mało pisze,mało sie odzywam,ale o Tobie to mysle szczegolnie.Zobaczysz,ze porod Ci minie jak nic i wszystko bedzie ok! Marcowki 2008 juz rodza:D pozdrawiam-buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati❤️ co slychac u ciebie? skrobnij czasem cos:) Mika a co u Ciebie?pozdrawiam👄 Meggi❤️ słoneczko mysle,ze masz racje,ze Antos czeka z przyjsciem na swiat na tatusia. Ja ostatno mało pisze,mało sie odzywam,ale o Tobie to mysle szczegolnie.Zobaczysz,ze porod Ci minie jak nic i wszystko bedzie ok! Marcowki 2008 juz rodza:D pozdrawiam-buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci Marghi, że mnie wspierasz duchowo. Ja jak widac po nocy siedze przy komputerze a w dzien to śpie jak suseł. Jak się wogóle czujecie moje drogie? Nati dostałaś @? Marghi masz już imie dla swojego Słoneczka? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi❤️ tyle się opisałam na naszym drugim topiku i kurcze wszystko mi zjadło😡😡😡 Wiesz Kochanie wczoraj rozmawiałam jeszcze z męża siostrą-wiesz o kim mówie? i jescze raz mi mówiła,aby Ci powiedziec,abyś była spokojna o .......................bo zapewne będzie dobrze.Miałas dużo szczęścia,że ''Kolumb wcześąniej odkrył Ameryke'' i dzięki temu wiadomo jak postępować,aby było dobrze.Chyba rozumiesz co chce napisać? Jestem z Tobą! bądz mocna,bo zobaczysz,że lada dzień jak to sie mówi gwarą,przyjdzie śliczny i zdrowy Antoś na świat,a Ty się jeszcze dobrze nie zoriętujesz o co chodzi i bedzie po wszystkim-ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!!:) Pytasz o imię dla mojego SYNUSIA?wiesz mam troche mentlik w głowie,bo się zastanawiam między Jasiem,Karolkiem a Robertem-jedno z tych trzech,ale które?na dzień dzisiejszy mi ciężko powiedzieć.Nosi mnie na Jasia,ale powtarzamnie moge się zdecydowac. Buziaczki dla Ciebie👄👄👄 Nati❤️co słychać u Ciebie? Trzymam kciuki i razem z Meggi przesyłamy Ci fluidki ciążowe🌼🌼🌼 Mika❤️👄❤️ Czekam kiedy się do Nas odezwiesz:) Chyba się już z tęskniłam za Tobą:(👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko o.k. Marghi. Nie myśle już o tym tak jak w pierszych dniach. Jestem spokojna i czekam, aż się zacznie. Ostatnio miałam fałszywy alarm w nocy, więc chyba w najbliższym czasie będę już tulić mojego Synusia. A co do imion to najbardziej podoba mi się Jasiu!!! Ale wybór należy oczywiście do Ciebie i kieruj się sercem. Nati co tam u Ciebie? Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - znalazlam wasz topik przypadkiem . ja rowniez planuje dzieciatko ale tym razem sie strasznie boje bo moje dwie poprzednie ciaze zakonczyly sie poronieniem niestety . juz sama nie wiem co robic aby tym razem sie udalo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Bądz dobrej myśli. Ciężko tak komuś pisać i dawać dobre rady bo sama przez to przechodziłam i czasem to miałam ochote komuś powiedzieć, żeby skonczył pieprzyć. Ale teraz będąc w 39 tygodniu ciąży wiem dobrze, że nic tak nie pomaga jak spokój. Fakt, że strasznie świrowałam na początku i z każdym bólem czy małą dolegliwością leciałam do szpitala z przerażeniem. Jak poczytasz troszke Nasz topik w stesz to dowiesz się trochę na Nasz temat. Ja jestem po dwóch poronieniach i jeżeli masz jakieś pytania to pisz, postaram się odpowiedzieć na każde z nich. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) wczoraj wrociłam z Karpacza z meżem :) bylo super , odpoczelismy chociaz mam zakwasy od wchodzenia na śnieżkę :) Okres dostałam ... nie wiem po co sie łudzilam przeciez sie zabezpieczamy Dzisiaj poszłam do fryzjera zrobilam sobie pasemka i skróciłam włosy o połowe :):):) odrazu humor lepszy :):) hihi Co tam slychac u Was ? Meggi trzymam kciuki za Antosia :):) Marghi 3maj sie :) no i pozdrów synusia od cioci Nati :) tak strasznie sie ciesze dziewczyny z waszego szczescia :) 3majcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati🖐️ Potwierdzam co napisała Meggi wyzej:) TY tez wnet bedziesz skakać z radości odkruwajac 2 kreseczki na tescie. Przesyłam Ci fluidki ciażowe🌼🌼🌼🌼🌼 MIKA❤️ Co u Ciebie? odezwij sie tutaj albo na gg.Jeżeli by mnie nie było to zostaw mi wiadomość.👄👄👄 Meggi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwoniła do mnie pani genetyk z Poznania ... wyobrazacie sobie dzwoniła z własnego telefonu do mnie zeby mnie powiadomic że .....MAMY BARDZO DOBRE WYNIKI KARIOTYPU :):):):):):):):) Oczywiscie poryczałam sie ze szczescia :) mam teraz tyle siły ze moge gory przenosic :):):) chyba przedziurawie prezerwatywy niech sie dzieje co chce :) hehehe jestem taka szczesliwa :) tak sie bałam :) Kocham Was dziewczynki moje grubiutkie hihihih :) zarcik 🌼 ❤️ p.s zeby bylo wiele takich lekarzy jak ta pani genetyk z Poznania ... lekarz z prawdziwego zdarzenia :) jak w \"Na dobre i na złe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati❤️ To wspaniale!!!!!!!!!ciesze się ogromnie razem z Tobą:D:D:D Przwedziuraw wszystkie prezerwartywy hihihihihihihihi-ja jestem za tym;) Myślę,że zaglądnie też tutaj wnet Mika:) Mika dla Ciebie👄👄❤️👄👄 Nati a dla Ciebie fluidki ciazowe🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ciesze sie ogromnie Twoim szczesciem. :) Widzisz a tak sie balas. Trzymam kciuki bardzo mocno. Marghi ❤️ Nati❤️ Meggi❤️ a wlasnie co u Meggi ??? Urodzila juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki dziewczxyny :) co u Was słychac ? Marghi przeslij jakis fotki swoje :) ja ci przesle swoje jakies :) Pozdrowionka 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem 2 w 1. Zobaczymy kiedy coś mnie weżmie, jak na tą chwile cisza. Uciekam, bo mam Mężusia w domku. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi🌼 Zobacz jak fajnie Ci sie uklada:) -zdazyl przyjechac mezulek -minal 29 luty a teraz to bedzie jeszcze lepiej:D Napisz co słychac dzisiaj u Ciebie trzymaj sie👄 Mika jak ja` sie ciesze ,ze jestes znowu wsrod nas👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! U mnie nadal cisza. Wogóle to czuje się świetnie. Nic mnie nie boli, nie puchnie i wogóle jak na kobitke w ciąży to czuje się rewelacyjnie. Ciekawa tylko jestem kiedy mnie weżmie, bo w sumie termin mam na poniedziałek. W razie czego błagam trzymajcie kciuki, żeby bardzo nie bolało. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi bedzie dobrze-zobaczysz musisz Go urodzic-nie ma innego wyjscia!!!!!!!!nastaw sie twardo i pozytywnie ,ze musisz i koniec,a zobaczysz,ze minie wszystko szybciej niz myslisz:D powiesz moze ,ze znalazla sie cwaniara! nie meggi ja juz dzisiaj jestem tak nastawiona pod katem swoim,ja musze mojego synka urodzic!!!!!!!!nie wiem jak to do konca wyglada-mam nadzieje,ze juz po wszystkim nam opiszesz,ale wiem jedno,ze bede sie starala drzec mniej jak to jest mozliwe,aby nie tracic sily,a zachowac sobie je do parcia.cos na wzor podejscia do porodu balbinki. wiedz,ze wspieram Cie duchowo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi bedzie dobrze :) musi byc :) jestes na etapie koncowki wiec niedlugo bedziesz tulic swojego synka juz na dniach :) Marghi no wyslij w koncu te twoje zdjecia :) ale całej siebie a nie jak ostatnio tylko brzuszka hihihih :) Ja juz byc chciała byc w ciąży ... na dniach pojde do ginekologa jak przyjdzie list z wynikiem z Poznania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi dzieki za fotki :):):) sliczny brzusio :) taki okrągły :) hihihi pieknie wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×