Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

nati-mamusiu 2 aniołków tak jak zresztą ja rób wszystko aby się wnet doczekac dzidzi którą będziesz mogła ukochac,widziec,czuc i miec-o to samo walcze ja.Będe ci pisała o swoich badaniach i wizytach u gin.tak jak Ci pisałam wcześniej zaczynam szukac przyczyny za pomocą kliniki w Krakowie.Powodzenia pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati mam do ciebie prośbę zdradz mi gdzie klikasz, ze Ci wychodzą serduszka ,buzki, usta-caluski koło tekstu.będe Ci bardzo wdzięczna jak mnie tego nauczysz.Miłej nocki-do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisujesz w nawiasie kwadratowym [ ] np.[ usta ] (tylko po nawiasie bez spacji) [ kwiatek ] [serce ] : ) : ( wszystko bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
a ja za Was trzymam :) zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana jak masz może jakąs moc to proszę Cię pomóż mi.Tak bardzo chciałabym doczekać się dzidzia.Ja Ci życzę z całego serca POWODZENIA,a jestem przekonaną,że jeszcze kilka tyg.i będziesz szczęśliwą mamusią.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati❤️🌼👄tyle mnie nauczyłaś-jeszcze raz dzięki. nati nie gniewaj się,że sobie pozwole zadać Ci kilka pytań.Jesteśmy obydwie po2 obumarłych ciążach.Powiedz mi czy Twój lekarz dał Ci nadzieję,że 3 ciąża zakończy się sukcesem?Powiedział Ci ,żę to mógł być np. nieszczęśliwy przypadek , następnym razem bedzie ok,czy wg. niego to napewno jakaś przyczyna jest.Ty pisałaś cos o podłożu genetycznym,ale czy jest to możliwe jeżeli np. ja w rodzinie nie mam żadnego przypadku z wadą genetyczną.Ciocie,kuzynki wszyscy mają dzieci-u męża jest podobnie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję. Ja mam za sobą 3 obumarłą ciąże. Jestem umówiona na badania genetyczne, a potem do gin po skierowanie na reszte badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Mika --> szukaj innego endokrynologa. DObry endokrynolog to skarb. Ja wierze gleboko, ze przyczyna naszych poronien byl niski poziom hormonow tarczycy. Takie jest zdanie mojego endokrynologa i mojej ginekolog. Nic wiecej nie zrobilismy - oprocz tego ze uzupelniam hormony tarczycy tabletkami - i jestem w 33 tyg ciazy. Endokrynolog powiedzial, ze jesli bylyby z ciaza jakiekolwiek problemy to zebym zrobila fT4 i jesli wynik bedzie niski mam sie natychmiast u nigo meldowac. Mialam skracajaca sie szyke i zagrozenie przedwczsnym pordem - zrobilam badania - zadzwonilam do endo - podniosl natychmiast dawke - i wszystko sie uspokoilo :) co prawda mam zalozony pessar profilaktycznie, ale jest to tez dowod na to, ze hormonytarczycy w ciazy sa bardzo wazne. Zycze duzo zdrowia i cierpliwosc. Pozdrawiam i tzrymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym dniu cylku robi się te badania? Ja mam narazie skierownie do poradni genet. Ile mniej więcej płaciłyście za te badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Si25 --> Jezeli masz skierowanie od lekarza przyjmujacego na kontrakcie z NFZ, to masz je darmowe. Jesli nie to warto sie postarac o takie skierowanie, bo badania genetyczne po trzecim poronieniu sie nam naleza, a prywatnie to koszt ok 700 zl od pary. (my robilismy te badania w Genomie w Rudzie Slaskiej). Dzien cyklu nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
To moze zapytaj swojego endokrynologa, czy ma jakies sprawdzone labolatorium, gdzie wyniki sa wiarygodne. Ja na niektore badania jezdzilam 20 km... ale warto, bo masz pewnosc, ze na marne nie wydajesz kasy - zreszta sama wiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi moja ginekolog mnie zapytala czy w mojej rodzinie i meża sa przypadki obumarcia ciąż ... poronien itp Powiedzialam jej ze nie ma ... tylko moja mama pierwsza ciaze poronila pozniej urodzila mojego brata i mnie oboje jestesmy zdrowi ... chociaz o sobie tego nie moge chyba powiedziec ale wiesz o co mi chodzi Ginka powiedziala mi ze to moze byc podloze getetyczne bo moje ciaże obumieraly praktycznie w tym samym czasie ... jesli chodzi i tydzien ciazy dala skierowanie na badania immunologiczne , zrobilam jesczze toxo (odebralam dzisiaj wynik ale nic z tego nie wiem tak wszystko zagmatwane :() jeszcze zrobie badania tarczycy poziom progesteronu iprlolaktyny .... juz nic nie wiem :(:( ehhh ... boje sie ale wierze ze bedzie dobrze bo musi byc i KONIEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem jak sie czyta te wyniki badan toxoplazmozy .... IgG >250,0 IgM 1,64 IgG wynik w surowicy - ilościowo IgM wynik w surowicy - półilościowo negatywny =1,1 wynik po weryfikacji ujemny 0,64 mam nadzieje ze sie nie zleje wszystko ze soba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATI NIE MASZ OPISANYCH OBOK JEDNOSTEK LABOLATORYJNYCH?KAŻDE LABOLATORIUM MA SWOJE JEDNOSTKI I TO JEST DO P\"\"Y!!! jA MAM TO ROZPISANE DOKŁADNIE. IgG 5.00 wynik ujemny 0- 6,4 wynik wątpliwy 6,5- 8,0 wynik dodatni powyżej 8,0. ale kochana nadi twje wyniki są robione w innych jednostkach i nie moge porównac z swoimi. Miejmy nadzieję że będzie wszystko ok.Nie martw się,bo gdyby Ci nawet wyszła toxopalsmoza to nie jest nic strasznego-to się wyleczy za kilka miesięcy i będzie wszystko ok.Gorzej jest z genetyką-prośmy Boga ,abyśmy z nią nie miały problemu.Przejełam się tym co powiedziała Ci Twoja ginekolog.Mi tez o tym samym czasie obumarly 2 ciążę.Boże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
my w tym samym czasie stracilismy trzy dzieciatka... Badania bebetyczne wyszly ok. Wiec glowa do gory :) Tonie zawsze musi byc genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika .... wycztałam na twoim blogu ze genetyki nie da sie leczyc ... jak to sie nie da :(:( myslalam ze wszystko da sie wyleczyc ... Boże nie daje juz rady powaznie mowie ... sa momenty ze mam czarne mysli :( to przez to ze ciagle siedze w domu, nie moge znalezc pracy :(:(:( tak sie boje ... tak bardzo bym chciala zeby moje zycie bylo normalne :(:(:( łzy mi sie leja jak grochy ... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati nie załamuj się,nie myśl o genetyce,miejmy nadzieje,ze to nie ona jest przyczyną,że straciłyśmy dzieci.Mnie wszyscy pocieszają,że to nie jest genetyka-w naszych rodzinach nie ma takich przypadków,to dlaczego akurat my miałybysmy paść ich ofiarą?! Ja też jestem dobitą.Ogólnie jestem dość ładną dziewczyną-to jest aż wstyd mówic tak o sobie,ale ostatnio to się ze mnie potwór zrobił.Strach ,że mogę już nie mieć dzieci,mnie zrzera od srodka po woli,ale co ,BOZE co mam robic?mam się zabic? musze jakoś zyc.Nie moge się juz doczekac 18 czerwca-to własnie od tego dnia zaczynam szukac przyczyny,ze dzidzie umierają.Uwierz mi,ze nie mogę się juz doczekac 18.Wiem,ze jeszcze wyników badań nie będe miała w rękach-na to będe musiała sobie jeszcze poczekac,ale może coś mi doktor z kliniki powie co myśli,jakie da nadzieje.Rób coś,idz może do jakiegoś doktora,aby Cię poprowadził,powiedział co robić.Ja kochanie jak coś kolwiek będe wiedziała,będe CIę informowac-bądz ze mna w kontakcie.Coś Ci jeczsze powiem.Jestem katoliczką,co prawda ostatnio się bardzo buntuje przeciwko Bogu,kłuce z nim.....wiem,że nie powinnam tak robić,ale ta sytuacja,żę ja tak pragnę potomstwa i mi nie da,a takim szmatą,które te dzieciątka zabijają,martretują,wyrzucają po smietnikach itd. Bóg je obdarza macieżyństwem!!!!! Trafiłam dzisiaj na wspaniałego spowiednika-obiecał,ze sie bedzie modlił za mnie,opowiadał,ze jego mama tez miała problemy z donoszeniem ciąży-dużo się modliła i uprosiła Boga.Urodziła jego i siostre jAK zrozumiałam.Powtarzał mi kilkakrotnie,aby sie wyciszyć,zadbac o siebie o psychikei odżywiac sie dobrze.Oczywiście mowił o badaniach itd.Powiedział abym modliła sie do sw.IGNACEGO.Sw.ignacy jest patronem matek .U niego można wyprosic wiele łask.Jutro w weritasie musze sobie kupic jakąs modlitwe ,litanie do Niego i Bede się modlić.Mówią,że tonący to się nawet brzytwy chwyci.Będe prosić,może akurat zostane wysłuchaną.Nie płacz Nati,żyjmy nadzieją,że kiedyś przyjdzie taki dzień,że będziemy sobie przesyłać nawzajem fotki naszych dzieci.Całuski.Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati odezwij się-nie dobijaj się tak!Napisz mi czy byłaś już u lekarza,jakie masz plany co robić dalej.Nie poddawaj się,może akurat rola szczęśliwego macierzyństwa jest nam pisana.Bądz przynajmniej teraz dopóki nie wiemy na czym stoimy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA BADANIA
GENETYCZNE PŁACIŁAM 350ZŁ MUSI ROBIC KOBIETA I PARTNER!!!! CZEKAŁAM 6 TYG. KLINKIA NOVUM W WAWIE Zróbcie te bad kardiolipidowe- bo te przeciwciala powodują wydalenie zarodka i traktuja go jako ciało obce, stąd moze te poronienia:( 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz czy ty też jesteś po 2 obumarłych ciążach?wg.Ciebie to może być wina genetyki.Prosze jeżeli możesz to udziel informacji.Dziękuje Ci i pozdrawima serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za moje wczorajsze zachowanie ... Tak, jestem po 2 obumarlych ciazach ... w 10 tyg, i 8,9 tyg czyli praktycznie w tym samym czasie to sie stalo , w obu przypadkach widzialam bijace serduszko ... moja ginka mi powiedziala ze to moze byc genetyka ....OBY NIE BO TEGO CHYBA NIE DA SIE LECZYC :(:(:( Zrobilam toxoplazmoze i mam podwyzszone IgG czyli to oznacza ze bylam zakazona ... we wtorek ide do ginki wiec Wam napisze w 100% czy tak jest ... moze to toxoplazmoza sie przyczynila do tych nieszczesc ... moze to glupio zabrzmi ale mam nadzieje ze to chodzi o toxoplazmoze bo z genetyka bedzie bardzo zle .... jescze zrobie poziom prolaktyny i progesterony i badania tarczycy ... i zespol antyfosfolipidowy Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj nati-ja Cię rozumie dobrze.Może to zabrzmi brzydko,ale obydwie jedziemy na tym samym wózku.Rozmawiałam dosłownie kilka minut temu z moją sąsiadką.Ona 1 ciąże miała poronienie ,potem urodziła córke,pózniej syna,a potem miała 3 ciążę obumarłe.Ona nie mogła miec problemów z genetyką ,bo 2 dzieci urodziła.Pocieszajmy się dopóki nie wiemy,co jest powodem naszych nieszczęsc,ze to nie genetyka,ze to może felerny przypadek ,a 3 dzieciątko nam się urodzi.Bądz mocna-co prawda,mi tej siły brakuje,ale żyje nadzieją,że może Bóg nam da chociaż po jednym dzidziusiu.Przesłam Ci dużo całusków👄👄👄 Bądz jutro na forum.Zyczę Ci dobrej nocy-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi dzieki za wszystko :) ja wierze ze sie uda ... ale sa chwile zwatpienia ... wiesz jak jest ... 👄 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SIĘ CZUJESZ DZISIAJ?CO U CIEBIE SŁYCHAC?U MNIE NIC NOWEGO-MYŚLI KOŁUJĄCE W KÓŁKO.JUTRO MIAŁAM W PLANIE JECHAC Z MĘŻEM NA ROWERKI WODNE,TROCHE WYJŚC Z DOMU ODERWAC SIĘ OD SZAREJ CODZIENNOŚCI,A TU PLANY POSZŁY W LAS... JUTRO PRZYJEDZIE DO NAS RODZINA MOJEGO MĘŻA...WPROSILI MI SIĘ NA ZYWCA.CO PRWDA TO JUTRO SĄ MOJE IMIENINY,ALE NIE CHCIAŁMA W TYM ROKU ROBIC NIC.... OSTATNIO ZAUWAŻYŁAM,ŻE MOJE POLAN NIE IDĄ ZE MNĄ W PARZE. DROGA NATI PISAŁAŚ MI,ŻE ROBIŁS PRZECIWCIAŁA ANTYFOSFOLIPIDOWE.GDZIE JE ROBIŁAŚ? TO JEST BADANIE Z KRWI?ILE PŁACIŁAŚ? I ILE CZEKałaś NA WYNIKI?PROSZE NAPISZ MI.JA CI JUZ WSPOMINAŁAM,ZE ZA TYDZIEŃ MAM WIZYTE W KLINICE........POMYŚLAŁAM,ZE MOŻE BY BYŁO DOBRZE IŚC DO NIEGO Z JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ BADAŃ-MOŻE COŚ MI POWIE WIĘCEJ CO ON MYŚLI I CO ROBIC DALEJ. POZDRAWIAM CIE A! NATI JEŻELI MOŻESZ PRZEŚLIJ MI TWOJE ZDJĘCIE-MIŁO BY MI BYŁO CIĘ POZNAC. kuguar11@op.pl ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati jestem zła bo wysłałam dla ciebie kwiatuszki i mi nie wyszły!!! nie wiem dłaczego tak mi się czasami dzieje.buśki też mi nie wychochodzą-jestem do d**y!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×