Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

poszukuje taniego lokum w ok. Centrum Zdrowia Dziecka Wawa

Polecane posty

wiem ze juz moj temat sie przewijal ale odezwala sie wtedy 1osobka (dzieki ktoska!!) licze ze moze teraz temat jest trafniej sformulowany i znajda sie osoby ktore beda mogly mi jakos pomoc dziewcyzny wiem ze jest tu sporo was z warszawy, czy moze ktoras ma znajomych ktorzy wynajmuja pokoje gdzies w miare blisko centrum zdrowia dziecka albo moze chcieliby cos w rozsadnej cenie wynajac na pare tygodni??? nasz maluszek za pare dni przyjdzie na swiat i bedzie mial operacje w CZD. czeka go ok miesieczny pobyt w szpitalu. Orientowalam sie w cenie noclegow w hotelu przyszpitalnym dla Matek ale cena jest jak dla mnie zaporowa. 38zl doba w pokoju 3osobowym jeszcze daloby sie zniesc gdyby to byl tydzien dwa ale nie taka opcja jak u nas gdzie ten miesiac ma byc wersja optymistyczna. mieszkamy 150km od CZD wiec moje dojazdy odpadaja. bede wdzieczna jesli podrzucicie jakies namiary!!!! dodam ze ogloszenia z gumtree i serwisu twoja stancja mam juz obcykane a takze swoje dalam no i na razie echo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallita
moze jakis dom studecki? czesto wynajmyja za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnego akademika w poblizu niestety a daleko bede sie bala dojezdzac :( mowiac szczerze nie znam miasta a w szpitalu bede do 22albo i dluzej i na 6 rano juz znowu powrot, zalezy mi zeby bylo dosc blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no warszawianki
moze ktoras pomoze ? moze ktoska z w-wy ona taka pomocna i dobra uzyczy kobiecie kąt do spania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no warszawianki
nagle wszystkie warszawianki sa nieobecne?? dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce zeby ktos mi kat do spania uzyczal. nie licze na zadne takie, chodzi mi o pomoc w znalezieniu jakiegos miejsca do spania w przystepnej cenie po prostu. nie stac mnie placic 40zl za dobe noclegu bo to nie bedzie kilka dni a dlugie tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no warszawianki
nie znajdziesz w stolicy noclegu za 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi o nocleg na doby, chce wynajac pokoj na miesiac. z tego co widzialam w paru serwisach pokoje sa od 350zl do 600 spokojnie do wynajecia, interesuje mnie dzielnica na obrzezach a nie centrum miasta wiec to tez troche inny cennik. zebym wiedziala ze po cesarce dam rade lazic i szukac to bym zostawila to sobie na pozniej ale niestety nie wiem jak sie bede czula a moje malenstwo bedzie mnie wtedy potrzebowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Jak ja byłam w sytuacji kryzysowej a musiałam nocować w W-wie to dzwoniłam po siostrach zakonnych. Zwykle opłata była co łaska więc myślę że może warto by było w ten sposób poszukać. Pozdrawiam i trzymam kciuki za maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aneczka
Nie martw sie na zapas.Dasz rade,wiem to z wlasnego doswiadczenia,dostaniesz takiego "powera",ze juz na drugi dzien bedziesz chodzic:).Co do lokum to moze popros rodzine o jakies tymczasowe wsparcie finansowe i mieszkaj w hotelu przyszpitalnym,to zawsze bezpieczniej i blisko dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co twojemu
malenstwu dolega ze juz wiesz zebedzie miał operację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zekanna - a gdzie znalezc jakis spis tych siostr zakonnych??? do Aneczka - wiem ze znajde sile bo nie mam innego wyjscia, o wsparcie finansowe nie mam jak prosic bo niesteyt nikt w rodzinie nie dysponuje nadmiarem gotowki a i tak pozyczka bedzie konieczna zeby maz mogl do nas dojezdzac. wystarczy ze bede musiala jakies obiady od czasu do czasu wykupic a to juz mega kasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalamądralla
Aniu nie podałaś nawet maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co - dziecko ma wytrzewienie jelit. czeka go operacja a pozniej kilka tygodni lezenia na chirurgii. natychmiast po cc jest przewozony do miedzylesia i zobacze go dopiero jak wyjde ze szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka z tymi siostrami zakonnymi albo jakimś kościołem to może być pomysł, w końcu to tylko o noclegi chodzi, w dzień będziesz przy Małym.Jejku mam nadzieję, że coś znajdziesz bo termin zbliża się nieubłaganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zakrecona jestem, odliczam juz dni i ciagle mam wrazenie ze czegos nie zdaze zrobic czy zalatwic moj mail to ad95@wp.pl bede wdzieczna za wszelkie namiary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam w necie jak coś znajdę to prześlę ci link napewno warto spróbować i po tego typu instytucjach podzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalamądralla
gdyby to chodzilo o normalne okolice to bym radzila podzwon po akademikach A jak szukasz pokoju to zaznacz wyraznie jakie dzielnice i rejon Cię interesuje, bo ludzie bywają niekumaci ( te okolice wprzypadku Centrum Zdrowie Dziecka to Wawer, Międzylesie, Sulejówek, Stara Miłosna). Spójrz teraz na rozklady jazdy jakie autobusy jeżdza do Centrum Zdrowia Dziecka . Tu masz plan www.ztm.waw.pl i mapę wirtualną z planem okolicy http://map24.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Zgromadzeniu Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych, ul. Poprzeczna 1, 05-070 Sulejówek tel.: 022/ 487.86.08 lub kom. 0/ 698.230.430 e-mail: mdpcanna@wp.pl 2. Zgromadzenie zakonne Sióstr Służebnic Ducha Świętego tel. 0 22 783 27 49 05-070 Sulejówek, Wspólna 45 na razie tyle ale nadal szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koallamądralla
tylko obcykajcie sobie dojazd, bo z Sulejowka to moze byc jakaa kolejka blizej i wygodniej niz z Wawy nawet a ostatnio jakies nocne chyba puscili w tej okolice podmiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna...
ja rzucilam juz haslo do znajomych, moze kogos znajda;) masz jeszcze kilka dni, dasz sobie rade. siegnij moze do kontaktu dzisiejszego, wydania regionalnego na warszawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wszystki namiary. O sulejowku to nawet myslalam ale przeraza mnie nocny dojazd. Mowiac szczerze mam obawy co do kolejek tramwajow czy autobusow w nocy i nad ranem. jesli nic nie znajde gdzies w poblizu CZDz to po prostu zostanie mi nocowanie przy maluszku na krzesle ogrodowym... na jednym forum dziewcyzny pisaly ze czasami sa jakies ogloszenia na tablicach w centrum juz wiec moze ewentualnie jak juz bede na miejscu to jeszcze cos sie uda znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaww
Po przeciwnej stronie ulicy są domki jednorodzinne (moja córka tez tam miała operację) i wszyscy tam wynajmują kwatery bo w hotelu czasami nie ma miejsc. Wiec jak porozmawiasz ze chodzi Ci na dłużej to moze nie będzą liczyć od doby tylko jakąś konkretną aczkolwiek przystępną kwotę. Pozdrawiam i zyczę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewaw - na razie pisalam do tych co maja ogloszenia w necie no i ceny mimo checi wynajecia na miesiac byly za dobe.Do tych siostr podjedziemy jak juz bede po cc zeby porozmawiac na miejscu a na chwile obecna jesli tylko nie bedzie to dla pielegniarek i lekarzy stanowilo problemu planuje kupic lezak ogrodowy ktory by sie prawie na plasko rozkladal i byc przy Malym, dla mnie to najlepsze rozwiazanie no i najtansze chcoiaz fakt bardzo trudne do wytrzymania fizycznie... ale damy jakos rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje osobom ktore odezwaly sie do mnie na maila. jesli ktorejs z warszawianek by sie chcialo popytac znajomych lub zajrzec do weekendowej prasy to bede wdzieczna za info, ja niestety nie mam dostepu do warszawskih gazet. dzieki tez za namiar do zakonnic z Sulejowka, niestety to dla mnie za daleko na nocne eskapady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
Warszawa, Wawer, Potockich, woj. mazowieckie (1-osobowy: Średni do 20 m2) 300 zł miesięcznie za pokój Pokój do wynajęcia (Wawer/Marysin Wawerski) Mamy do wynajęcia duży (ok.20m kw. ) samodzielny, PRZECHODNI pokój w mieszkaniu studenckim bez właściciela. Pokój jest umeblowany ( łóżko, szafa, szafka, ława, 2 fotele). Mieszkanie znajduje się w wieżowcu na piątym piętrze, okolica jest spokojna. Obecnie mieszkają w nim 2 sympatyczne studentki:) Przygarniemy do naszego grona mężczyznę, najchętniej takiego , ktory lubi gotować oraz umie wkręcać żarówki i naprawiać kran...:) żart oczywiscie;) W mieszkaniu znajdują się: pralka, lodówka, mikrofalówka oraz inne niezbędne sprzęty. Jest internet. Dobry dojazd do centrum. Niedaleko znajduje się centrum handlowe PROMENADA oraz Real na Gocławku, stacja kolejowa, bazarek, sklepy, korty tenisowe... Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Asia : eskimosik@vp. pl, 600-441-024 Monika: 516-429-734 , gg 2126833 więcejszczegółów ogłoszono: 2007-06-04 14:46:35 możliwość wynajmu od: 2007-07-01 wyposażenie: dostęp do kuchni, umeblowane, dla niepalących pokoje: 1-osobowy: Średni do 20 m2 dodatkowe informacje: pralka, krzesło, szafa, biurko, suszarka, mikrofalówka, stałe łącze do internetu, lodówka, łóżko(a) preferowana płeć: mężczyzna komunikacja odległość od centrum: autobusem nr 520 - 20 min ( jeśli nie ma korków) autobusy: 520, 345, 137, 173, 141, 115, 4 nocne kontakt - Ważne informacje przed kontaktem z ogłoszeniodawcą telefon: 516429734 Monika telefon2: Asia 600-441-024 Dzwoniąc powołaj się na szybko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×