Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimika

Świadkowie Jehowy

Polecane posty

Gość Grzesimaj
Do Zdegustowana Braterskie uczucie potrzebne jak dziura w bucie. Bo gdyby w bucie dziury nie było którędy nogę by się włożyło? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Grzymaja drogiego
masz chrzest w tym roku??? gratuluje Lidia Jak masz do mnie pytania,lub jakas obelzywa mowe to napisz /lidii2@o2.pl Wszyscy mozecie napiszc.odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozik
Witajcie...:) moj tesc szuka Sali Królestwa na Warszawie Pradze...bedzie mieszkac na ulicy Szaszerow...:) gdzie jest najblizsza Sala Ktrólestwa?..prosze o pomoc...Pozdrawiam serdecznie odp na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozik
prosze o pomoc..szukam najblizszej Sali Królestwa na osiedlu Warszawa Praga..:) odp na adres jacek-turek@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu159
Nie jestem ŚJ,ale chciałabym zapytać ŚJ-Jak długo istnieje Swiat?Wypowiedzcie się na ten temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek placek
wychowano mnie w rodzinie ŚJ. ale w ktoryms momencie wartości duchowe poszly w odstawke,miłośc do świata była większa...nie radzę sobie w życiu,mam 2 dzieci i chcę je wychowac zgodnie z Biblią.jeśli jest tu ktoś kto jest dojrzałym Świadkiem Jehowy to proszę o kontakt z kim mogę porozmawiać i kto mi poradzić bo wydaje mi się że moje życie już jest stracone.nie ędę rozmawiac z nikim kto się podszywa za śJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesebel
jacek placek, wiesz przecież, że jeśli wybrałeś taką drogę, to jedynie Ty sam musisz poczynić kroki by wrócić do Jehowy. Wiem, że to bardzo trudne - ale możliwe i konieczne! Co powinieneś zrobić? Powiem Ci czego nie powinieneś robić. Szukać kontaktu ze Świadkami w Internecie. Z prostej przyczyny: mnóstwo mamy fałszywych braci i jeszcze więcej odstępców i przeciwników, exŚwiadków, którzy nienawidzą Organizacji. Oni Tobie nie pomogą. Nie wiem jak to było z Twoim wykluczeniem, ale jeśli pragniesz wrócić do zboru, musisz poczynić ku temu poważne kroki. Zacząć chodzić na zebrania. Skontaktować się z braćmi starszymi w Twoim zborze. Potrzeba tu studium, skruchy i chęci. :-) Bracia chętnie Cię wysłuchają i pomogą. To chrześcijański obowiązek braci starszych! Bardzo mnie cieszy, że chcesz wychować dzieci "w Prawdzie". Również one potrzebują studium... możesz je prowadzić "na własną rękę", korzystając z publikacji "niewolnika". Póki nie masz kontaktu z braćmi, zajrzyj tutaj: www.jw.org I obowiązkowo tutaj: www.watchtower.org Jeszcze raz zachęcam: zwróć się o pomoc do braci! Bez lęku, wstydu z odwagą i dobrym nastawieniem. :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesebel
Do lulu159: Jak długo istnieje świat? Zakładam, że masz na myśli istnienie naszej planety Ziemi? :-) Na podstawie chronologii biblijnej, przyjęto rok 4026p.n.e za rok "stworzenia Adama". Nie oznacza to jednak, że Ziemia jest "rówieśniczką" rodzaju ludzkiego. Jak wiemy z doniesień Księgi Rodzaju. Jehowa stwarzał w ciągu 6 dni. Tutaj też trzeba wtrącić, że jeden "dzień" wcale nie jest literalnym, 24 godzinnym "dniem" a jedynie "przenośnią". Jeden "dzień" to pewien odcinek czasu, bliżej nie określony, z pewnością dłuższy niż 24 godziny ;-) Ziemia jest starsza od człowieka - bez najmniejszych wątpliwości. I to ma swoje potwierdzenie w biblijnym doniesieniu o akcie Stwórczym. Człowiek był stworzony... na końcu. :-) Znamy w przybliżeniu datę stworzenia Adama. Nie wiemy jednak w jaki sposób możemy rozumieć kwestię "dni". Gdybyśmy mieli pewniaka, jaki odcinek czasu oznacza "Dzień", szło by wyliczyć dokładny wiek Ziemi. Na szczęście od tego jest nauka. :-) Która wcale nie przeczy Ksiedze Rodzaju. I na jej podstawie przyjmuje się, że Ziemia liczy sobie ponad 6000 lat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek-placek
jesebel prosze daj namiary musze pogadac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessebel
jacek-placek ja bardzo rzadko siedzę przy kompie, ale jakby co podaję meila i pisz... zvi@poczta.fm GG: 9768925 ... napisz z jakiego miasta jesteś - może uda się zdobyć numery kontaktowe do braci z Twojego miasta. :-) Ja jestem z Bydgoszczy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessebel
... wszystkich z okolic Bydgoszczy i całego woj. Kuj-Pomorskiego, zainteresowanych i miłośników Prawdy - a także tych, którzy zechcieliby wysłuchać ciekawego wykładu, bądź przekonać się kim są Świadkowie Jehowy, jakie mają wierzenia...itp. zapraszamy na Zgromadzenie w tym roku pod hasłem: "Czuwajcie!", 16 - 19 lipca (og godz. 9:00) stadon Zawiszy (Os. Leśne). Wstęp jest całowicie "wolny". Jeśli macie jakieś pytania - możecie skontaktować się ze mną i umówić osobiście... numer GG podałam wyżej. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino
swiadkowie Jehowy to dobrzy ludzie.to prawda ze sa niedoskonali.jednostki niekiedy popelniaja bledy.ale jako calosc tworza organizacje godna swej nazwy.Jezus powiedzial/po tym poznaja ze jestescie moimi uczniami jesli bedzie wsrod was milosc/JANA13;35.\czy powiedzial jesli bedziecie doskonali?no nie:::::::historia mowi nam o krwawych wojnach za ktore odpowiedzialna jest religia.katolik zabial katolika protestant protestanta;dzis sie slyszy-zabili za piec zlotych....a czy ktos slyszal ze tak postepuja swiadkowie Jehowy? niech nikt kto jest w niewiedzy na ich temat nie wypisuje roznych bzdur'''''''''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjna832
Boj jest jeden tylko inaczej sie nazywa i kroczymy do Niego roznymi sciezkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessebel
Święte słowa wino... bardzo dobrze to ująłeś - podpisuję się pod tym. NIKT nie jest DOSKONAŁY.. a niedoskonali ludzie - siłą rzeczy popełniają błędy... jesteśmy tylko ludźmi. :-) Doskonały w pełni, jest TYLKO Jehowa Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
Wiecie co? Strasznie mnie dziwi wrogość wobec świadków Jehowy... Ok moze to i dziwne że chodzą po domach..ale na litość Boską jeśli to ma im pomóc w zbawieniu swych dusz, to dlaczego nie możemy ich zaprosić do domu i porozmawiać? Miałam okazję z nimi podyskutować, możne nie do końca się z nimi zgadzam w pewnych kwestiach, pewnych rzeczy nie rozumiem ale uważam ich za fajnych ludzi. Jestem wyznania rzymsko katolickiego i wstyd mi często za to co dzieje się w kościele, a już najbardziej mi wstyd za moich sąsiadów - moherowych beretów - którzy na świadków Jehowy mówią "kociorze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessebel
olerancyjna832... jeśli masz Biblię, od razu zajrzyj do.. EFEZJAN 4:5 i może jeszcze do... MATEUSZA 7:13, 14, 21 ... można też do: 1 KORYNTIAN 1:10 BIBLIA mówi coś innego. Mówi, że religia prawdziwa może być TYLKO JEDNA. Wszyscy potrzebujemy kierownictwa Słowa Bożego. Każdy chrześcijanin. Po to zostało spisane! Gdyby wszystkie religie były dobre - nie potrzebowalibyśmy biblijnych wskazówek, bo przecież każda religia tłumaczy je sobie po swojemu. Biblia jest jak skrzypce - zagrasz na niej każdą melodię. :-) Więc po czym rozpoznajemy religię PRAWDZIWĄ? Tą jedną jedyną o której mówił Jezus? PO OWOCACH. Na przykład: MATEUSZA 24:14. Wniosek z tego wersetu taki, że religia Prawdziwa opiera się na GŁOSZENIU DOBREJ NOWINY. Która religia, organizacja, grupa.. wciela w życie tę zasadę TAK poważnie jak Świadkowie Jehowy? JANA 15:19 - która religia stroni od złych zwyczajów, świeckich, politycznych, wojskowych "spraw"? 2 TYMOTEUSZA 3:16,17 - kto WNIKLIWIE studiuje Pismo Święte? I tak mogłabym mnożyć i mnożyć te OWOCE po których mamy rozpoznać prawdziwą religię. Że o doktrynach - zgodych z Biblią - nie wspomnę. Grunt to zechcieć zacząć czytać Biblię. Mnóstwo ludzi uważa, że to nudne, głupie a sama Biblia nic nie znaczy,albo, że to przypał. Ludzie interesują się duchami, UFO, orbsami i czym tam jeszcze... a Biblią NIE. A powinni! Bo to o wiele ciekawsze! Pożyteczne! Chciałabym Was przekonać,studiowanie jej to najciekawsze zajęcie!! Czytasz i widzisz, rozumiesz, zaczynasz wszystko rozumieć.. zachęcam wszystkich do CZYTANIA (z dobrym nastawieniem) Pisma Świętego. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessebel
Dlaczego Świadkowie Jehowy "chodzą" po domach: Mateusza 24:14, 28:19 Mateusza 10:7, 11-13 Dzieje Apostolskie 20:20, 21 Dzieje Apostolskie 5: 42 Sofoniasza 2:2, 3 A dlaczego ludzie nie są w stanie tego zrozumieć, przeganiają nas, wyganiają, krzyczą, albo się śmieją? Jana 15:18, 19 1 Piotra 4:3, 4 1 Jana 5:19 Objawienie 12:17 Marka 13:13 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
czytam te bzdury nie wiem co napisac ja bylem starszym w zborze wykluczony jestem z wlasnej winy i co ja moge im zarzucic? jedno tylko ze telefonu na str glownej nie podali a chce w ogole tel do sepolna krajenskiego bo tam marek wilk stal sie swiadkiem ale to j nic bo byl katolikiem tylko ze wyruchal mnie z kasy z wszystkiego i z zony a zona brala komunie swieta potem swiadkiem zostala a potem ja wykluczyli a potem chyba przyjeli zabrali mi wszystko bo kase maja dzieci tez zaprowadzili zamiast do szkoly to do psychiatry i chce miec nr telefonu do nadarzyna i do sepolna krajenskiego bo tam oni chodza na zebrania i jaja sobie robia z Boga z moich dzieci, z Anny Wilk zony bylej meza mojej bylej zony obotra ale starsi nie wiedza bo oni swietych udaja takie kanalie jak oni rzadko sie zdarzaja tylko ze oni katolikami byli ja nigdy ale to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
ja mialem od nich sprawe w sądzie ze ukradlem samochob bmw 728 tylko ze drobny szczegol ja na ten sam zarobilem i to byl moj samochod mialem wszystkie papiery i policja przyjechala prokurator mimo dokumentow ciagal mnie pos sądach poltora roku, wtedy stracilem firmę nie mam nic nie mam z czego żyć, swiadkowie nie pomogą a ta lafirynda jezdzi z oszustem na zgromadzenia zbor ich toleruje jego zona pisze do mnie: zrób coś co ja mam robic? ja nie mam 5 zł nawet bo ukradli miw szystko i teraz w poznaniu na zgromadzeniu oszusci siedzą Iwoncia kaczmarzyk Saks wilk marek wilk, zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
to niebagatelna suma bo lafirynda z wilkiem ukradli mi pol miliona euro w niemczech a tam lafirynda chodzila do polskiego zboru duisburg polen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
ja do sw Jehowy nic nie mam zreszta to sa tez moje poglady ale lafirynda dziwka w zobrze? Iwona Kaczmarzyk Saks Wilk?? to jakies jaja sa i z alfonsem markiem wilkiem? teraz malzenstwo?? i zbor to toleruje sepolno krajenskie i na zgromadzenie do poznania jada?ja wybaczyc potrafie ale konsekwencje trzeba poniesc tego co sie zrobilo i tak jak hitler mussolini ravensbruck oprawcom mozna wybaczyc ale nie zmartwychwstana chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
jessebel masz imie morderczyni biblijnej a bydgoszcz to ta kurwa i ten gnoj sorry juz mi nerwy puscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
w bydgoszczy zona sciga wilka wiec 160 000 wzieli bo suce mieszkanie dalem na ktore rodzinka nie dala ani grosza a moja mama to kupila to ona wziela i w sepolnie dom kupila ja nie mam co jesc a ta dziwka ma wilka zabrala mi dzieci bo wilk oficjalnie zarabia 50 000 zl bo jego tatus byl bogaty a sam by gowno mial a teraz na zgromadzeniu swiadkow sa w poznaniu a jak jego syn chcial tr kasy to wilk dal mu 500 zl za to ze pismo swiete z nim czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
świadkowie jehowy są szarlatanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
jak ktos ze swiadkow jest normalny to prosze zeby sie postaral o adres do nadarzyna i do komitetu sądowniczego zboru w sępólnie krajeńskim prosze o tel mail andrzej saks 0511060314 , 0343146076 mail andreess@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
nie są szarlatanami ja chce zeby ktos marka wilka i ta lafirynde wykluczyl ze zboru w sepolnie krajenskim dowodow mam mase ta lafirynda zabrala mi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
ona ma szwagra prokuratora okregowego z gdanska bylego, kaczmareskiego calus sie nazywal i nazwisko zmienil bo sie mu nie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreess
to bedzie w gazecie wyborczej i moze w tv u Jasia Pospieszalskiego cala ta moja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×