Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość Zwolnił się termin Kolobrzeg
Zwolnił się termin! W terminie od 15 do 24 lipca wolny domek letniskowy. Cztery miejsca noclegowe (2+1+1); wlasna kuchnia z wyposażeniem; lazienka z kabiną prysznicową. Bylo: 30 zl za noc od osoby, ale ze względu na tzw. ostatnią chwilę jesteśmy otwarci na negocjacje i propozycje cenowe. W ofercie dostęp do bezprzewodowego internetu, parking na zamkniętej posesji, nieodplatny odbiór z dworca PKP lub PKS. Ogród, altana, grill. Sympatyczni gospodarze:) Zapraszamy! kontakt:0694-11-33-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keslerka
Znam pensjonat w Kołobrzegu położony ok. 250 m od morza, tuż przy samym parku. tel. 0943527809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghosia10
poszukuję wolnej klwatery nad morzem dla 3 osób w terminie 16 22 lipca, max 300- 500 m od morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keslerka
Ja mam wolne, ale dopiero od 17. Cena 45 zł od osoby za dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITAM. WOLNE MIESZKANKO W KOŁOBRZEGU PRZY ALEI I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W TERMINIE 16 LIPCA DO 22 LIPCA. GHOSIA10 ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiniuGabi
Witam szukamy pokoju 2 osobowego w terminie od 3 sierpnia do 7 w miejscowosciah świnoujscie, kolobrzeg, miedzyzdrowje itp w cenie do 25zł. Kontakt gg 5817183 lub mail Darkvampir@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszub01
mam wolny domek letniskowy w Debkach po 17 sierpnia tel 609891945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka13685
Mam do dyspozycji pokoje gościnne w Jastrzebiej Górze. Więcej szczegółów na stronie http://wladyslawowo.olx.pl/jastrzebia-gora-w olne-pokoje-iid-36665888. dysponujemy placem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko i grilla. Dom znajduje się w spokojnej okolicy. zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2op.pl
Wolny pokoj 2 lub 3 osobowy - od 19 lipca pokoj 3 lub 4 osobowy - od 22 lipca Zapraszamy na agroturystyke, 5 min jazdy samochodem do morza. 094 314 26-07. www.pawluczenko.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
MIESZKANIE ORAZ POKOJE W DOMKU JEDNORODZINNYM W KOŁOBRZEGU WYNAJME NA WCZASY . www.oh5.ecom.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botka
Mamy wolne pokoje w Darłowie od 28 lipca. Zapraszamy. Więcej informacji tu: www.bjanka.ovh.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuunia
POMOCY!!!!!!!!! Szukam jakiegoś wolnego 2 - os. pokoju w Łebie, Ustroniu morskim, Mielnie albo Ustce w terminie 01-08 sierpnia. Niezadrogie. Proszę o kontakt:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigg
Szukam noclegu nad morzem w dniach 20-24.07. Pokoju 2-osobowego z lazienka najlepiej lozko 2-osobowe w gre wchodza miejscowosci. (Władysławowo i okolice, Łeba, Mielno, Jastrzebia Gora, Kołobrzeg, Ustka,Miedzyzdroje ogolnie miejsca gdzie latwo dojechac PKP lub PKS) Info prosze zostawiac na wigg@tlen.pl lub na gg: 1516302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysławowo konieczniee
Witam:) Interesują mnie dwa pokoje we WŁADYSŁAWOWIE (o przystępnej cenie): jeden dla 1 osoby, a drugi dla dwóch osób (pokoje z łazienkami) w terminie 01.08.2009 r. do 09.08.2009r., blisko centrum i na plaże ponieważ nie jesteśmy zmotoryzowani... Bardzo proszę o kontakt na adres anka.r1985@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już te terminy zajęte (zostało jedynie 9-13 sierpnia i po 20 sierpnia), ale znajome pozwoliły mi podać swoje numery telefonów. Wczoraj jeszcze miały wolne pokoje. Proszę się z nimi skontaktować. Ustka, 200 -250 m od morza, ul. Kościuszki, domek jednorodzinny: 606 292 514 Ustka, 300 m od morza, ul. Kopernika blok 2 piętrowy: 59 8148 953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalilila
Mnie też tylko Władek interesuje, uwielbiam to miasto, wszędzie blisko;) Tez szukam na sierpien taniego noclegu... Ale kiepsko juz z tym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Mrzeżyno - wolny od 27 lipca pokój i kemping - 150 m do szerokiej, czystej i mało zapełnionej plaży. tel.501727825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuma
zapraszamy do Władysławowa (w sierpniu): www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uptralalaupuplala
A kto ma wolne pokoiki dwa, w pierwszej połowie sierpnia we Władku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatab
Poszukuje pokoju 2-osobowego z łazienką w Karwii Władysławowie lub Ustce w terminie 10. sierpnia-23. siepnia Prosze o kontakt: morelka01@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio_xc
Witam. Szukam dwóch pokoi 2osobowych z łazienką, bądź domku 2pokojowego z łazienką w terminie od 15.08 do 24.08 . Najlepiej pokoje z aneksem kuchennym. Miejscowosc obojetna od Swinoujscia az po Łebę. W miare blisko do morza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeddy
Witam pilnie interesują mnie dwa pokoje w Ustce lub Łebie (max do 35 zł): jeden dla 1 osoby, a drugi dla 2 osób (najchętniej jeden z pokoi z łazienką) w terminie 21.07.2009 r. do 26.08.2009r., blisko centrum i na plaże ponieważ nie jesteśmy zmotoryzowani... Bardzo proszę o kontakt na adres: tweeddy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeddy
Witam pilnie interesują mnie dwa pokoje w Ustce lub Łebie (max do 35 zł): jeden dla 1 osoby, a drugi dla 2 osób (najchętniej jeden z pokoi z łazienką) w terminie 21.07.2009 r. do 26.07.2009r., blisko centrum i na plaże ponieważ nie jesteśmy zmotoryzowani... Bardzo proszę o kontakt na adres: tweeddy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskulka
WITAM mam pytanie: czy ktos orientuje sie gdzie znalezc jeszcze wolne pokoje dwuosobowe ( potrzebuje 2ch) nad morzem, cena do 40 zl/doba tylko zeby nie byly one w bloku, termin 15-24 sierpnia. z gory dziekuje za odpowiedzi kontakt: jaskuleczka6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
witam... chętnie zostałbym kilka dni dłużej nad morzem... poszukuję więc na okres od 26 do 30 lipca br. domku dla 8 osób lub dwóch domków 4-osobowych... względnie pokoi w mniejszych miejscowościach nadmorskich... pozdrawiam słonecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2op.pl
witam posiadamy jeszcze jeden wolny pokoj 4 osobowy ( moze byc 3 osobowy, przy pokoju łazienka) na ten weekend ; agroturystyka 5 min jazdy samochodem do Darłowa zapraszamy 512 497 085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wychowuje czwórkę dzieci i nie mam za wiele pieniędzy, ale dzieci potrzebują zmiany klimatu - zwłaszcza jak \"chorowite\" . Czy jest szansa na wynajęcie pokoju na okres 20 dni ...z dwoma wersalkami , dla - jedna dla mamy z małym dzieckiem (dwa latka), druga dla dwóch dziewczynek w wieku 9 i 10 lat za kwotę 1000 zł ? Najchętniej gmina Rewal- idealnie Pobierowo ... termin od 27 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaleba
Witam, mam jeszcze wolny dwuosobowy komfortowy pokoj z lazienka w cenie 50zl za osobe za dobe od 19.07 do 25;26.07 lub dluzej. Zdjecia i szczegoly na naszej stronie internetowei www.czapla .org lub pod tel. 505326964 Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×