Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość Ela F.
Mam wolne samdzielne mieszkanie w Kołobrzegu od 07.08. do morza ok.400 m. Cena do uzgodnienia .kontakt telef.500018056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1200000
Poszukuję wolnych pokoi na weekened 07.08-09.08 w zachodniopomorskim nad morzem. Pokoje 2 2-osobowe lub 1 4-osobowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJANKA
Wolny pokój 3-osobowy w Darłowie. Zapraszamy! 094 314 6043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulejka
szukam wolnych kwater na ten weekend dla trzech par ,jedna para z dzieckiem , może być krynica morska albo sztutowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agroturystyka Pod Jabłoniami
Witam Mamy jeszcze wolne pokoje od 15 sierpnia!!!!!!! Zapraszam na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Kopnica znajduje sie bardzo blisko morza(5 min jazdy samochodem). Najbliższe nadmorskie miejscowości to: Darłówko, Wicie, Jarosławiec. Promocyjna cena- 25zł osobodoba!!! e-mail: kaskap2@op.pl tel 0512497085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJANKA
Wolny pokój 3-osobowy w Darłowie od niedzieli. Zapraszamy! Tel 094 314 6043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaskate18wp.pl
Witam ponownie! Nadal poszukuję wolnego pokoju 2-osobowego nad morzem (gdziekolwiek) w granicach od 13 sierpnia do 22 z tym że tylko na 4 dni! Moja maksymalna cena jaką mogę dać to 35zł (osobodoba), no i zeby nie było za daleko od morza. Prozpozycje proszę przesyłać na maila! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WOLNY POKOJ Z ŁAZIENKA OD 10 DO 14 SIERPNIA W KOLOBRZEGU. ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agroturystyka Pod Jabłoniami
Wolne pokoje od 15 sierpnia!!!!!!! Zapraszam na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Kopnica znajduje sie bardzo blisko morza(5 min jazdy samochodem). Najbliższe nadmorskie miejscowości to: Darłówko, Wicie, Jarosławiec. Promocyjna cena- 25zł osobodoba!!! e-mail: kaskap2@op.pl tel 0512497085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-ga
Szukam domku lub mieszkania dla 4 osób dorosłych +3 dzieci(7,5,4 lata) albo 2 pokoi dla2 dorosłyvh+2 dzieci i 2dorosłych +1 dziecko w terminie od 15 do 22 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-ga
Szukam domku lub mieszkania dla 4 osób dorosłych +3 dzieci(7,5,4 lata) albo 2 pokoi dla2 dorosłyvh+2 dzieci i 2dorosłych +1 dziecko w terminie od 15 do 22 sierpnia. 661690883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a_s_i_a
szukam pilnie pokoju blisko morza dla 3 osób w terminie 10-12 sierpnia w niewygórowanej cenie. Będę bardzo wdzięczna za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ma może ktoś namiary na wolne kwatery w okolicy półwyspu helskiego (ewentualnie Władysławowo) od 11 sierpnia??? (pokój 2 osobowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ma może ktoś namiary na wolne kwatery w okolicy półwyspu helskiego (ewentualnie Władysławowo) od 11 sierpnia??? (pokój 2 osobowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tutaj
apomea - jak szukałam dla siebie, to dzwoniłam też tam: ale to Puck( w sumie nie daleko) http://www.wypoczynek.pl/osrodek_wypoczynkowy_dom_wczasowy/inny/dom_wypoczynkowy_octopus/14772.html 26 zł/os. Jak w pon. dzwoniłam, to mieli wolne pokoje właśnie od 11...spróbuj....tylko że jak dzwoniłąm pod tamten nr, to mi facet podał chyba inny do syna : 058/ 673 41 56 http://www.wypoczynek.pl/kwatera_prywatna/inny/kalinowka/16569.html tutaj też były wolne - 27/os Władysłąwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo:) na pewno zadzwonię. Może jeszcze ktoś coś wie. Jestem wdzięczna za każdą pomoc:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITYAM. MIESZKANIE W KOŁOBRZEGU WOLNE W TERMINIE OD 15 SIERPNIA ORAZ POKOJ Z ŁAZIENKA 2-3 OSOBOWY W DOMU JEDNORODZINNYM. ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITYAM. MIESZKANIE W KOŁOBRZEGU WOLNE W TERMINIE OD 15 SIERPNIA ORAZ POKOJ Z ŁAZIENKA 2-3 OSOBOWY W DOMU JEDNORODZINNYM. ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tutaj
Nie ma za co:) tylko przypomniało mi się że w tym 2-im linku do plaży chyba nei jest najbliżej - spr. sobie na mapie - kobita mi powiedziała że ok 15 min od morza, czyli przypuszczam że dla mnie by to było ponad pół h jak nie więcej :D jak porównywałam odległości z innymi miejscami jeszcze w kilka miejsc dzwoniłam : 35zł/os Wąłdysł. http://www.wczasowicz.info/index.php?str=2&kat=12&id=841&od=&do=&szukaj=1 http://www.wypoczynek.pl/pensjonat/kwatera_prywatna/pensjonat_celinka/3225.html 33/os http://www.wypoczynek.pl/kwatera_prywatna/inny/pensjonat_janina/3374.html - Łeba - ok 100 za pokój - Pani mi powiedziała, że mogłaby spuścić do 80zł za pokój, ale ja i tak szukałam tańszego, jak Ciebie interesują droższe to na pewno szybciej znajdziesz...(dzwonić po 21) Na pewno gdzieś się uda:) ja sobie wyjazd wymyśliłam w ost. chwili - szukając ofert jeszcze nie brałam tego pod uwage na 100% że pojade:D. Ale sie uparłam i szukałam ze 2 dni bo tak sie napaliłam, później 3-go dnia dzwoniłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJANKA
Wolny pokój 3- osobowy w Darłowie od 10.08. Zapraszam tel 094 314 6043.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś booska dziękuje :))) 80-100 to troszeczkę dużo tak do 50/os myślę że na pewno coś znajdę ja miałam jechać w ciemno ale zadzwonić nie zaszkodzi może akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agroturystyka Pod Jabłoniami
Agroturystyka Pod Jabłoniami Wolne pokoje !!!! Zapraszam na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Kopnica znajduje sie bardzo blisko morza(5 min jazdy samochodem). Najbliższe nadmorskie miejscowości to: Darłówko, Wicie, Jarosławiec. Promocyjna cena- 25zł osobodoba!!! e-mail: kaskap2@op.pl tel 0512497085 lub 094 314 2607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tutaj
tamten w Łebie to na pokój(juz za 2 os) 80-100, do 50 zł/os na pewno coś znajdziesz;) Udanego wypoczynku;) Ja już nie mogę się doczekać...w środę popołudniu wsiadamy w pociąg a w czw. rano będziemy już w Pucku:D Oby nam tylko pogoda dopisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1979
Poszukuje wolnego pokoju na 2 doby od 14 do 16 sierpnia dla 2 os. dorosłych z 2-letnim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam czegos od 14 do 16 sierpnia w okolichac kolobrzegu a jak nie to [ojade w ciemno z kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agroturystyka Pod Jabłoniami
Posiadamy jeszcze wolne pokoje . Zapraszam na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Kopnica znajduje sie bardzo blisko morza(5 min jazdy samochodem). Najbliższe nadmorskie miejscowości to: Darłówko, Wicie, Jarosławiec. Promocyjna cena- 25zł osobodoba!!! e-mail: kaskap2@op.pl tel 0512497085 ZAPRASZAMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekan
Ustka-mieszkanie 2 pokojowe od 13 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekan
Ustka-mieszkanie na 8 osób od 17,18 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tyle napisze
Poszukuję (już niestety pilnie) noclegu dla dwóch osób w terminie 13-16 sierpnia (Pobierowo, Niechorze, Rewal, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Kołobrzeg) :D ciekawe czy jeszcze mi się uda coś znaleźć, bo w ciemno to się boję jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×