Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość upupupupuppupupup
babagdfgvda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kategoriaop.pl
Witam! Poszukuje pokój z łazienka dla 2osób w terminie od 18-22 sierpnia 35 os/doba w miarę blisko do morza, ew możliwość wypożyczenia rowerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojelachs
Wolne pokoje z łazienkami w Jastrzębiej Górze w terminie od 16.08. Cena 30 zł/osobodobę. Kontakt: gg 2126134 tel: 512491093 e-mail: pokojelachs@gmail.com http://pokojelachs.nocuj.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata15984
poszukuje wolnych kwater dla 5 osob w weekend od 13-16 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojelachs
Wolne pokoje dwuosobowe w Jastrzębiej Górze w terminach: - 13.08 - 16.08 - 13.08 - 19.08 Kontakt: gg 2126134 tel: 512491093 e-mail pokojelachs@gmail.com http://pokojelachs.nocuj.com.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela F.
Mam wolne 2 pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu , do morza ok.400 m, cena w zależności od ilości osób (przy 4os.x 35,-) tel.500018056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agroturystyka Pod Jabłoniami
Wolny pokoj 3- i 4 -osobowe. Zapraszam na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Kopnica znajduje sie bardzo blisko morza(5 min jazdy samochodem). Najbliższe nadmorskie miejscowości to: Darłówko, Wicie, Jarosławiec. Promocyjna cena- 25zł osobodoba!!! e-mail: kaskap2@op.pl tel 0512497085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.macie jakies propozycje w okolicach kolobrzegu i do 35 zl za osobe za dobe na ten weekenddzik??a jak myslicie.gdybym jechal w ciemno cos byy sie zanlazlo taniego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Wolny pokój i kemping w Mrzeżynie - 150 m do morza. tel.501727825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapappaa
szukam noclegu w gdansku, jade sama chcialabym pozwiedzac,albo namiary na jakis osrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
POD GRUSZĄ domki holenderskie 5os i 8os. Jezierzany nad J.Wicko, 2kmod morza, AQUA PARK 2KM. CENY POSEZONOWE!!!! www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerang....
Czy są wolne kwatery nad morzem (blisko plaży)? Jakie są koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Mrzeżyno - wolny pokój i kemping150 m od morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela F.
Wolne mieszkanie 2 pokojowe w Kolobrzegu,cena w zależn.od ilości osob i długości pobytu np. 4 0s. x 30,00 zł, do morza 350-400 m, tel.500018056,664211212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekan
wolne w Ustce na 2 dwójki od 23-24 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agroturystyka Pod Jabłoniami
Agroturystyka Pod Jabłoniami Wolne pokoje 3- i 4 -osobowe już od 22 sierpnia . Zapraszam na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Kopnica znajduje sie bardzo blisko morza(5 min jazdy samochodem). Najbliższe nadmorskie miejscowości to: Darłówko, Wicie, Jarosławiec. Promocyjna cena- 25zł osobodoba!!! e-mail: kaskap2@op.pl tel 0512497085 lub 094 314 2607.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a_s_i_a
Pojechałam w ciemno do Stegny i pokoik za 30 zł od osoby znalazłam bez problemu. Nie bylo moze zbyt luksusowo, ale mnie wystarczyło. Nie bójcie się jeżdzić w ciemno, zwłaszcza w środku tygodnia. Wolnych miejsc jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoje Lachs
Wolne pokoje z łazienkami w Jastrzębiej Górze od 23.08 Cena 25 zł/osobodbę. Kontakt: gg 2126134 tel: 512491093 email pokojelachs@gmail.com http://pokojelachs.nocuj.com.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kategoriaop
szukam pokoju z łazienką dla dwóch osób w terminie 25-30 sierpnia w miare blisko morza z możliwością wypożyczenia rowerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agroturystyka Pod Jabłoniami
Pogoda jest przepiekna,zapraszamy na ostatnie wakacyjne dni . Agroturystyka Pod Jabłoniami Wolne pokoje 3- i 4 -osobowe. Zapraszam na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Kopnica znajduje sie bardzo blisko morza(5 min jazdy samochodem). Najbliższe nadmorskie miejscowości to: Darłówko, Wicie, Jarosławiec. Promocyjna cena- 25zł osobodoba!!! e-mail: kaskap2@op.pl tel 0512497085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka.darlowko
"Jaskółka" w Darłówku - pokoje z łazienkami i apartamenty blisko plaży, portu i aquaparku! W obiekcie: TV, dostęp do internetu, leżaki i parawany, ogólnodostępna kuchenka, lodówka i czajnik oraz parking i grill. Od jesieni do wiosny atrakcyjne promocje cenowe! Tel. 094 314 54 99 Tel. kom. 0 512 326 094 jaskolka.darlowo@wp.pl wczasydarlowko.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaOLa
Mam pytanie ile płaciliście za nocleg nad morzem??? interesuje mnie Łeba, Mielno.....ale podajcie mi miejsce nad morzem gdzie mogłabym zarezerwować noclegi na lato 2010r (wiem, wiem że czasu jest dużo do wakacji...) jak najtańsze, chodzi mi o pokój dla 2 osób dorosłych i 4,5letniego dziecka, czy znajdę taki na lipiec/sierpień w cenie 100zł doba od naszej trójki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaOLa
>>>>> do k_a_s_i_a >>>>] napisałaś, że" Pojechałam w ciemno do Stegny i pokoik za 30 zł od osoby znalazłam bez problemu." czy masz jakieś namiary na tą kwaterę? ulicę, nr telefonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
POKOJ Z LAZIENKA W KOLOBRZEGU NA LATO 2010 , CENA 100 ZŁ/DOBA, BALKON, RTV, TEREN OGRODZONY,GRILL, DWIE KUCHNIE DO DYSPOZYCJI. ZAPRASZAM.KONTAKT 0943528473.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
POKOJ Z LAZIENKA W KOLOBRZEGU NA LATO 2010 , CENA 100 ZŁ/DOBA, BALKON, RTV, TEREN OGRODZONY,GRILL, DWIE KUCHNIE DO DYSPOZYCJI. ZAPRASZAM.KONTAKT 0943528473.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaOLa
Kołobrzeg mógłby być a jaka ulica? daleko do plaży? coś kojarzę z forum,że ma Pan też mieszkanie całe do wynajęcia, jaka byłaby cena za dobę na początku sierpnia(7-1a może nawet 10 nocy) tego mieszkania dla 4os dorosłych i 2dzieci (4,5 i 5 lat) i na jakiej ulicy to mieszkanie, w bloku? dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITAM SERDECZNIE.MIESZKANIE ZNAJDUJE SIE PRZY I ALEI WOJSKA POLSKIEGO.BLISKO PLAZY CENTRALNEJ, PARKU NADMORSKIEGO, CENTRUM. MIESZKANIE 3 POKOJOWE WIEC 6 OSOB SPOKOJNIE MOZE ZAMIESZKAC.CENA 210 ZL DOBA. MIESZKANIE JEST WYPOSAZONE W LODOWKE,PRALKE,WSZYSTKIE NIEZBEDNE RZECZY KUCHENNE. POZDRAWIAM I ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_po
Nie szkoda Wam kasy na niesprawdzone kwatery? Nie lepiej pokój w hotelu wynająć? W Gdańsku jest rewelacyjny Mercure Hevelius, przy samej starówce. A jedzenie jakie pyszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirellii
Poszukuję pokoju z bezpośrednim wyjściem ( pawilon, domek letniskowy, bungalow, pokój - nie mieszkanie w bloku) dla 3 osobowej rodziny w terminie od 12.07 do 01.08 . Odledłość do morza do 350m - 400m, w rozsądnej cenie z łazienką, aneksem kuchennym, TV, bezpłatny parking, WIFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×