Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Szwedzia ja ljublju Ciebie czytac...taka gadula z Ciebie..mila gadula.. aaaa...mamy duszka na topiku...dobrego duszka..chyle czolo Pani Cenzor 🖐️ Gio jestes????? Brzusia i inne gadziny odezwac sie...ja cosik wymieklam dzis...but mnie obzarl i noga boli a takie plany mialam na jutro...mialam mala wzias w nosidlo i pokazac jej szlaki gorskie moje ulubione...tfu...cholerny but...ide bo was nie ma..:( Hanus nie dzwonilam ale sie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor🌻 ja bardzo lubię jasne sytuacje ....:) i już wiadomo kto jest naszym dobrym duszkiem :)🌻 Julia już się wyspała-dokładnie pół godziny :O :D już się z tego śmieje ...poprostu trafiło mi się mega-energy baby :D 😘 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... \"nie bede ulegać czyims natrojom - już to przerabiałam - już się do netu zdystansowałam i dobrze mi z tym zero wirtualnych kłótni .....nie bawię się już w to\" BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO dziewczynko😘:D A co tu sie kurka stanęło... odwiedzinki jakieś były??:) Ja nie komentuję... znacie moje zdanie i zresztą wszystko tu juz zostało powiedziane. Poza tym małym incydentem... atmosferka jest ok;) Brzusia... ty tez masz sie \"zdystansować\":)😘 Ja juz też przerabiam cyrki w sklepach. Ostatnio w Smyku Panna Zuzanna zrobiła scenę, bo chciał koniecznie dostać w swoje łapki Teletubisia za 50zeta:o Żeby to chociaż jakieś gadające było, albo cuś... Zwykła maskotka:o!! A dziś zaczęła drzeć mordę, bo zobaczyła w spożywczym bułkę z budyniem (nie wolno jej:o ). Musiałam szybko wybrnąć z sytuacji i kupiłam bezpieczne chrupki:o Juz ją od dawna Super nianią straszę:o Piszecie o zazdrości... to ja się pochwalę. Mnie sie to zdarza bardzo rzadko... ostatnio, to chyba jeszcze jak nie byliśmy małżeństwem, a do niego wypisywała maile laska, w której on sie kochał kiedyś. Oczywiście jak jeszcze nie byliśmy razem. Ta pipa wiedziała ze on jest ze mną i ze razem mieszkamy i mimo to wypisywała jakieś bzdety ze jej go brakuje:o Ku%$@!!! Myślałam ze mnie szlag trafi!!!!!!!!! Jeżeli chodzi o niego, to nie jest zazdrosny, bo ja powodów nie daje. Jezeli widzi ze ktoś sie na mnie gapi, to myśli sobie... A POPATRZ SOBIE DUPKU...TO MOJA ŻONA I NIGDY TWOJA NIE BĘDZIE:) No... chyba że w klubie np ktoś jest bardzo namolny, to potafi \"delikatnie wytłumaczyć\" takiemu kolesiowi. Mówiąc krótko... z zazdrością nie mamy żadnego problemu... 100% zaufania. Ja już kiedyś byłam w związku, gdzie facet żyć mi nie dawał:o Szliśmy sobie np ulicą i jak jakiś typek na mnie popatrzył, to ten mój były potrafił wmawiać mi ze ja go ściągnęłam wzrokiem... MARAKRA Z TAKIM FACETAM!!!!! Na szczęście skończyłam z nim, chociaż mieszkaliśmy juz razem i mieliśmy juz bardzo poważne plany. Szwedzia... więc Moje zdanie jest takie, ze zazdrość jest niebezpieczna i moze naprawdę wszystko popsuć. A w ogóle, to męża mam fantastycznego... Przystojny i cholernie ineligentny:) A jezeli facet jest przystojny i do tego ma coś do powiedzenia, to na mnie to dział jak diabli:) Jestem szczęściarą. Szwedzia... ja też powaznie zaczynam myśleć o powrocie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Pograłam sobie troszkę odreagowałam i jest luz :) Któraś pytała o moją babcie. Mianowicie jest źle. Dzisiaj znowu pogotowie było babcia zaczęła wymiotować , straciła kontakt , kopała moją mame i dostała drgawki :( Lekarz powiedział mojej mamie że prawdopodobnie kolejny udar albo zawał sie szykuje. Oczywiście babcia nie pójdzie do szpitala....BO NIE :O Krzyś właśnie pojechał do mojej Mamy na noc bo ona boi sie zostać z Babcią w takim stanie :( Gio Patusia widzę niezły ubaw miała :) Księżniczka Twojego serca ❤️ hehe :) Ktoś pytał jaką książke czytam - \"Monachium\" Fajna polecam jakby ktoś chciał :) Sorki że tak ktosiuje ale jak pisze na dwa fora to czasem myli mi sie hehe :) Grzywa moja nie wymusza :) ona terroryzuje ;) Donia dziękuje za fotki :) 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie tak wydaje. Moja babcia jest już starszą kobieciną (85 lat) i każda zmiana pogody to leży bez ruchu w łóżku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka :) DZIEKUJE ZA TAKIE MILE SŁOWA O MOIM MAŁYM ŁOBUZKU :) a te majtki kubusiowe czekały na nia cały rok w końcu jej dupka do nich dorosła ;) A wiecie co? a ja dzis sobie rozmawiałam z Grzywka :) i w lipcu sie spotykamy :) Monia pytałam T. i to jest niedaleko w sumie od nas :D:D:D takze juz nogami przebieram na myśl o spotkaniu :D:D:D Gio slicznie Patusia sie prezentuje :):):) saszka -> :D:D:D:D:D:D:D:D Brzusia ale walnełaś posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Dermika, możesz podjechać mam stertę do prasowania, a wiem, że lubisz :P :D Pani Cenzor=> bardzo dziękujemy 🌻 Gio=> nareszcie jakieś fotki Pati :D Jaka ona duża i widzę podobieństwo do Kasi :) Śliczna dziewczynka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co, chciałam być dobrą koleżanką i się podzielić z przyjemnością ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermikaa
Gio 👄 dziekuje :) a taki plac zabaw to super sprawa !! mi tu na tej mojej wsi :-0 to właśnie tego tez brakuje ... ok uciekam spać pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermikaa
upss ale sie pierdykłam na czerwono :p :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> 👄 jutro poczytam :D Ja też się nie wypowiadam, bo chcę spokoju!!!! A jak narzie jest tu fajniusio :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem :D podpisać listę ;) Donia, dzięki za szczęśliwą siodemkę na liscie :D ❤️ Sto buziaków dla tych maluchów, które miały przez ten czas urodziny czyli Hubcia 😘 ....ktos jeszcze? :) Gio=> dla Pati Malej Biegaczki 🌻 Jasiek chyba też chodzi :O:D Chyba, bo to dystans 2-3 chwiejnych kroków z punktu A (np. moich rąk) do punktu B (np. fotel, ręce K.) . Czy to też już chodzenie?? :O:D Na razie przeczytałam połowę pierwszej strony :O Jutro postaram się nadrobić resztę :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka> ale się uśmiałam z tych zębów:D:D Gio> Pati ślicznusia i wcale nie wygląda na taką malutką:) Dawidek przespał dzisiaj prawie całą noc, o 4 tylko krzyknąl to dałam mu smoka i poszedł spać. To miła odmiana bo do tej pory budził się po kilka razy a bywało , że co 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powiem narazie tylko Dzien dobry - zajrzę na kaffkę pozniej i poczytam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzien dobry , dzien dobry HAnus,Acha i cala reszta :D Tomcio spi a ja ide czytac ukochana Chmielewska :) Dermi> Oj ja nie moge, Dasia jest suuuuper...:D Gio > A PAti ile meskich serc juz zlamala ? :) Dobra ide, przyjde pozniej . A wogole to mam straszny bol kregoslupa i mam pytanie do Gio i Szwedzi : Czy chodzicie do kregarza? Czy po operacji Was boli ? Boje sie operacji , a bedzie mnie czekac jesli bede dzwigac. Lekarze madrzy : prosze nie robic tego i tego... Ale jak mam nie dzwigac wlasnego dziecka?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje sie,ze zdycham po wczorajszej zubrowce:(cienki bolek ze mnie teraz... Dermika sprobuj sie po depolacji posmarowac balsamem...u mnie dziala...bez krostek... Gio...Patka super...a mam prosbe...czy moge prosic o foty najslynniejszej mlodej Babci ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralik=> gratulacje z powdu przespanej nocki 🌻 Agula-kruszyna=> trzeba było tyle nie pić :P :D U nas chyba antybiotyk zaczyna działać :) Bo dziś troszkę pokaszlała z rana jak płakała i kaszel zrobił się taki mokry, czyli jakaś zmiana już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!! Własnie zasneła moja Olcia- biedactwo.Rano byłam jej zawiesc mocz do zbadania - i teraz dzwoniła moja mama i powiedziała ze wynik ok. Pózniej pojade jeszcze raz do przychodni ja pokazac lekarce.Ciekawe czy cos sie wykluło. Napisze wieczorkiem. Agula - dzieki to miłe!!!Lubie sobie pogadac a jak nikogo nie ma w domu to nawijam tutaj. Efik - ja na szczesie z dyskami mam wszystko w porzadku.Dopadło mnie cos innego-a mianowicie Torbiel tarlova. Dziwnie to brzmi,ale tak najkrócej to torbiel która powstała na wskutek wycieku płynu mózgowo rdzeniowego.U mnie ten płyn znalazł ujscie w okolicy krzyża na poziomie S 3.kazdy mój wysiłek powoduje wzrost cisnienia hydrostatycznego w organizmie ia co zatym idzie - powstaje torbiel. Dlatego nie moge cwiczyc zadnego aerobiku ,brzuszków itp.Jedyny mój sport to wiecie jaki .........hihihi. Pozdrawiam wszystkie mamuski ,dzieciaczki no i oczywiscie babcie(też bym chciała zdjecia) Ide do garów- to moje hobby.... Kurcze chyba tylko ja nie umiem wstawiac tych emotikon.......wybaczcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> ale Patka ma delikatną urodę!!!!! Szczególnie widać to na zdjęciu na tej zjeżdzalni! cuuudo ❤️ FAKTYCZNIE!!! Pamietam, że narzekałam na synka, a potem pobiegłam go wyściskać! Ale że TY to pamiętałaś?! Szok!! Myslałam, że o córeczce napisałas wtedy ot tak sobie :) Szwedzia=> no to dobrze, że mocz ok! :) Effik, Szwedzia=> biedne jesteście z tymi kręgosłupami. :( Acha=> ❤️ Sylwia=> baardzo sie cieszę, że z Karolinką lepiej :) Hanuś=> jak to- KTOS pytał o babcię, KTOS pytał o książkę? 😡 To JA pytałam! 😠 !!!! ..żartuję :D 😘 ❤️ Zyczę zdrówka dla babci!!! Gosikka=> taaaaak!!! 2-3 kroczki to już chodzenie! kwestia tygodnia i będzie przedreptywał cały pokój :) effik=> masz ściągę- [s e r c e]= ❤️ [k i s s]= 😘 [z l y]= 😠 [w s c i e k l y]= 😡 [s p i o c h]= 😴 [k w i a t]=> 🌻 : ( :( : ) :) : D :D : O :O Tylko nie robisz w nawiasach spacji! :) Buźźźźźźźka dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ściąga ofsiur jest dla Szwedzi!!!!!! Myslałam o poście Effika i stąd pomyłka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×