Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Taka bylam zmęczona a teraz mi sie juz nie chce spac wiec poczekam do drugiej i wyprawie męża po jedzie dzis po towar a kamilka z nim he he spodobalo sie jej zarabianie pieniędzy :D Ciekawe jak wstanie pewnie bedzie jeczec ze nie chce sie jej jechac a potem raz dwa i bedzie gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> fajnie, ze masz link w stopce, nie trzeba szukać w ulubionych :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> jesteśmy, tylko Donia mi męża na skypie rwie :D:D Bo jej osobisty śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Donia nieładnie, chyba muszę skypa wyłączyc bo jeszcze mojego będzie rwała i co ja bidna z robię ;) :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi hi hi Gocha takie sprawy na Światlo dzienne wyciągasz ? Co te małe niewinne diabelki sobie o mnie pomyśla :-0 :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Humor mi dzis nie dopisje,jakas deprecha mnie dopada. Leje jak z cebra. Dzwonili ze moj wujek,ktory od 7 lat lezy przykłuty do łózka w domu opieki czuje sie gorzej i najprawopodobniej wkrotce umrze :( A Tomcio ładnie chodzi jaksie go trzyma za raczki,tylko lewa noga tak \"zamiata\" i ja koslawi. Martwie sie czy wszystko dobrze,czy to normalne?? On dopiero od paru dni tak chodzi za raczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas wieeeeeje malo co głowy nie urwie :-0 ja dzis dostałam weny do sprzątania i mieszkanko mi lsni :D:D:D Daska śpi Kamilka bajke oglada :) A ja zaraz zasiadam do kawki nie lubie pić sama więc zapraszam :D:D:D Kamila wyszperala w ksiażce do trzeciej klasy przepisa na babeczki drozdzowe no i z teściowa zrobiły no wyszły naprawde przepyszne no to pa pa wstawiam wode na kawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effik hej !! Nie martw sie dopiero zaczyna chodzić ma czas zeby sie dobrze nauczyć a powiedz chodzi w butkach czy skarpetkach? ja darii nie zakładalam bucików tylko w skarpetkach zasuwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haej Donia :D Ja już po kawce :) Pogoda u nas też fatalna. Pada, wieje :O W niedzielę jedziemy na chrzciny, ale ta moja sukienka nie bardzo na taką pogodę :O Na szczęście mam żakiecik. Effik moja też trochę nogą zamiatała, ale teraz już pięknie stawia nóżki i biega jak ją trzymam za rączki. I coraz lepiej wychodzi jej chodzenie za jedną rączkę. Może już niedługo sama będzie chodzic, no już by w końcu mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, no ja tez po kawce, bo Hubek wstał i buczy w łóżeczku :O Effik=> tak jak mówi Donia- niech Tomcio chodzi w samych skarpetkach antypoślizgowych- to zapobiega płaskostopiu- tak kazały nam rehabilitantka i neurolog. Wiecie, jak dziecko zacznie juz stabilnie chodzic, to duża ulga dla rodziców, bo nie trzeba go aż tak asekurować. Naprawde, jak Hubcio sobie chodzi, to sam sie bawi, tylko muszę ptrzec, czy sie na jakiś róg nie nadzieje ;) Najgorszy etap to dla mnie były początki raczkowania, gdy co chwilę rył brodą w ziemię, no i początki chodzenia były niefajne. Dziewczyny, mam nowy nr gg- 11132365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Patryk całe życie chodzi tylko w skarpetkach i ma płaskostopie :O Jedną nóżkę troszkę koszlawi :O Jejku jak mi smutno, strasznie przygnębiająca pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Nareszcie mam trochę luzu. Od wczoraj jestem mgr :) Jeszcze następny tydzien do pracki a potem mam urlop :D:D:D:D:D Jestem wykończona. Wczoraj po obronie była maciupka imprezka, a potem padłam o 20.30, nawet nie pozmywałam. Dziś rano D pozmywał, ma urlop i siedzi z Maksiem w domku. Przywieźliśmy Maksia w niedzielę do domu. Moje dziecko to małe diablątko, wszędzie wlezie, wszędzie wsadzi swoje małe łapki, trzeba go strasznie pilnować, a do tegi straszny złośnik jak mu się nie da tego czego chce albo czegoś zabrania (na przykład bawić się pokrętłami kuchenki gazowej...), ale poza tym straszny śmieszek z nigo i popisywacz. Wczoraj mnie zaskoczył, kazał swoje buty chować do szafy z butami w przedpokoju, bo zauważył że chowamy tam swoje. Poznosił wszystkie swoje butki, powkładał do szafki, potem zdecydował że jedne zostawi, wyjął dwa buty z różnych par i poszedł, ale zorientował się że mu nie pasują, wrócił, zamienił tak, że miał parę w ręce i przyniósł żeby mu ubrać. Jak chce iść na dwór, przynosi buty i czapkę, pokazuje na drzwi i robi papa. No dobra, idę poczytać co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........13m........3.495/56.... ........ .9660/81...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........13mc....3.920/54.......... ..........9.500/?..............9 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś...........ROCZEK....4000/58cm........ ........10,5/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki Gosza.........Maksiu.......13mcy......2900/50...........10200/?..........4 ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nawet ja dziś kawę piłam :O:D Jasiek nie lubi za bardzo za ręce chodzić, ale za to coraz częściej \"puszcza\" się od punktu do punktu (dziś np. 2x po ponad metr :D ). Nóżką też trochę zamiata(ł) i nawet byliśmy w związku z tym u dr rehabilitacji i u mojej koleżanki. Obie stwierdziły, ze to jeszcze ok, bo to początek chodzenia i częściowo moze być efektem chodzenia bokiem przy meblach. Pani doktor powiedziała, ze to najzdrowszy i najlepszy etap (to chodzenie bokiem przy meblach) i żeby nie przśpieszać tego prowadzaniem (jakby się to u Jaśka dało, he he :D ) , bo to najlepsze ćwiczenie. A co do butków - oczywiście nie, i jak najdłużej nie, ale najlepsza jest wogóle goła stopa, bo wtedy dopiero wszystkie receptory mogą poszaleć ;):D Gosza=> Gratulacje! No, to jesteś magazynierem! :D:D:D:P Donia=> Ty, perfekcyjna! :P:D Szukałam cię przed południem, a ty pucowałaś chatę :D:D Dawaj przepis na babeczki! Zadzonilabym do Kamilki, ale mam wygadane minuty, a wiesz, jak z nami jest :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gosza GRATULUJE !!!!!! 🌼 Gossika przepis jutro ok ? Bo kucharka juz spi ;) dla wszystkich po buziaku 👄 padam ze zmęczenia (jak sie chce za duzo porobić to potem sie nie ma siły ) mam na stole bukiet ze słonecznikow co na nie popatrze to sie uśmiecham takie sa iekne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Donia=> Dwa razy zagłosowałam na zdjęcie :D Minutę przed północą zdążyłam i drugi raz już po :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zagłosowałam na Dasie i Kamilkę więc mogę iść spać spokojnie :) Buziaki dla Was :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........14 mies........2850/56..... ........9500kg/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........13m........3.495/56.... ........ .9660/81...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........13mc....3.920/54.......... ..........9.500/?..............9 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś...........ROCZEK....4000/58cm........ ........10,5/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki Gosza.........Maksiu.......13mcy......2900/50........... 10200/?..........4 ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia lepiej późno niż wcale 😘 Byłam w Krakowie...KOCHAM TO MIASTO !!! Ale te korki :O Masakra :O Buziaki dla Hubcia z okazji 14 miesięcznicy !! Brzusia ale plama :D :P:O Cichoooo:D Idę spać bo mi Bibu pewnie pobudkę koło 7 zrobi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane dziękuje za głosiki na moje dziewczynki!!👄:D:D:D Ale powiem Wam ze chyab tam tez jakies oszustwa sa no bo na pierwszym miejscu jest zdjecie które wczoraj nie bylo nawet w pierwszej trójce a dziś ma ponad dwa tysiące głosó :-0 ehh no ja przynajmniej bede miała kilkadziesiąt uczciwych głosow :D:D:D dzieki kochane !!! 👄 dla każdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCE SŁONECZKO !!! Szlag mnie już w tym domu trafia :O \"Tatuś\" Martynki przyjechał(i tu następuje odpowiednia wiązanka) pasuje mi go dorwać o paszport dla Martynki :O Ale ten (wiązanka) \"Tatus\" pewnie będzie tak robił żeby się zemną nie zobaczyć :O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 dla Hubcia :D Ta pogoda mnie wykończy 😭 😭 😭 😭 😭 Hanuś jesteś na odwyku? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×