Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Sylwia na odwyku od czego ?? :D :D Nie no na bank nie od komputera :) z nudów bym padła chyba jak Zuzia śpi :) Która mi poprasuje?? Donia czy Sylwia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, bo tak mało Cie ;) Ja nie prasuję, mam swoje, zresztą obijam boki. Miałam dużo planów jak chłopaki wyjechali, ale stwierdziłam, że odpoczywam, bo pewnie nie dane mi będzie tak szybko pobyc prawie samej w domku. Prawie, bo Karolinki tak jakby nie było ;) Zresztą z trójeczki jak zrobi się jedno to różnica ogromna :D :D :D Ale już tęsknię za chłopakami, zwłaszcza wieczorkami kiedy sama siedzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień dobry laski:) Co na forum robicie? Nie sprzątacie???????? :p ;) :D he he ja wysłałam t. na zakupy z kamilka Daria śpi a ja kawkuje :D Hanusia no to Ty go spotkaj i mu nagadaj i nastrasz!!!! Myśle że potrafisz !!!! Sylwia no nie dziwie ci sie ze ci za cicho jak nagle dwójka dzieci ubyła :) A jak Karolinka tęskni za nimi? no to na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia własnie że zajęć mi nie brakuje ale mam takie samo podejście do tego...jutro wraca M i cieszę się spokojem i nicnierobieniem :D :) Kawusie sobie zrobię i łyknę z Donią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> chyba tęskni, jak wchodzi to pokoju to z uśmiechem, że któregoś zobaczy, a potem uśmiech znika jak widzi, że nie ma nikogo. Ale wczoraj pogadała sobie z nimi przez telefon. Śmiała się przy tym :D I Łuki stwierdził, że wraca w niedzielę, bo się zatęsknił za małą. I tu się bardzo zdziwiłam, bo on to całe wakacje tam by spędził. Każdego dnia pytałam się czy tęskni, a on wcale. Dopiero jak małą usłyszał. A Patryk cały czas mówi, że tęskni, ale wracac nie chce :P Myślałam, że będzie odwotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś to nierobimy razem, ja idę sobie też zrobic kawusię :D A tak wogóle to ile mniej sprzątania jak chłopaki wybyli z domu :D Zaraz będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ale słodko :) Ja dzisiaj powiedziałam M że mam dla niej niespodziankę ( w sensie że Zuzia chodzi i będą latać po całym domu) ucieszyła sie jak głupia hehe :) Pewnie jutro będą obie latać a Zuzia będzie piszczeć z radości jak ją zobaczy :) Mnie strasznie to dziwi bo niby 4 lata różnicy a one za sobą w ogień by skoczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuska no to pijemy :D Sylwia u mnie to samo jak nie ma Kamilki to chodzi i ja szuka po mieszkaniu , a z kolei Kamilka co takie \"cygańskie\" dzieco było to teraz pędzi do domu szybko żeby z Daśka byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzana i braterska miłośc po prostu :) Dobrze wychowałyśmy starsze dzieciaki ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to działaj hehe :) Gio książka doszła :D Dzisiaj popołudniu zasiadam przed nią ;) Zobaczymy co z tego będzie :) Donia mam nadzieje że go dorwę bo inaczej ręka noga mózg na ścianie ...jak mi sie nie uda to ide do radcy prawnego i działam. Jedziemy do Zakopca i chcieliśmy jechać do Tatralandii http://www.liptovtravel.com/polish/tatralandia.html i co mam jej niby nie zabierać?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia masz racje !! Gdyby było inaczej nasze córki nie znosiłyby swojego rodzeństwa :D Jak na nich patrze to widzę jak z moim bratem laliśmy sie naokragło, kablowaliśmy na siebie :O Ech :D A teraz jest względnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hanuś walcz o swoje!!! A na długo przyjechał? A jak Martynka na to? Czytałam o tym mijscu w Zyciu na goraco REWELACJA nawet wysłałm sma-a może wygram jakis weekend tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to są uroki jak dzieci mają rodzeństwo :D Smutno musi byc takiemu jedynakowi :( Ja nigdy nie myślałam, że chłopcy mogą byc tacy wrażliwi, myślałam, że z czasem będzie jakaś zazdrośc. Ale nie ma ani odrobinki. Oni chcą jeszcze jedną dzidzię, nie mogą nacieszyc się Karolinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, trzymam kciuki, aby się udało, bo przecież tak nie może byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie może i nie będzie :O Sylwia jak Ty mozesz nie dać swoim kochanym dzieciom rodzeństwa :D :P Wasze dzieci też podstawiają histerię?? Mojej jak sie czegoś nie da to kładzie sie na podłodze wali stopami po podłodze i drze sie :O Ja ją zostawiam i wychodze ale K moment na rączki :O On to by sie zsikał za nimi dosłownie :O :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ja nawet nie wiedziałam że on przyjechał !! Dopiero rozmawiałam z Martynką dzisiaj i sie wygadała :D :O Ja ciula jutro dorwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba najbardziej mnie wkurza to że Krzysiek dla nas wypluwa sobie żyły i od 3 lat jest dla niej zaje** ojcem a ten (wiązanka) przyjedzie raz na rok i zgrywa super tatusia(celowo mała litera) !! Szlag mnie trafia ...ale ja mu pokaże na co mnie stać...ma pecha że miał mnie za żone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to nic tylko działaj!!!! I pamiętaj co Ci kiedyś mówiłam!!! no dobra uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, moja jaeszcze narazie nie histeryzuje, ale jeszcze wszystko może przyjśc. A rodzenstwa jak narazie więcej nie planuję dla moich dzieci :P Chciałabym ale........ :D Chyba poczekam na wnuki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, nie zazdroszczę :O Dla Was najlepiej by było gdyby wyjechał i nie wracał, przynajmniej by nie mieszał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojajku jajku [jak pisała kiedys Brzusia :D ] jaki ruch! :D Stara gwardia🌻 Sulwuś, Hanuś, Donia=> 😘😘😘 Mały śpi a K. dziś ma dyżur w pracy (do 17) A ja nic nie muszę ! :D:D:D No, dobra, poodkurzałam, wczoraj zrobilam ciasto toffi (bo dziś przychodzą siostry K. na zaległy roczek. Te, ktorym mama zmarła) i teraz sobie siedzę :) Hanuś=> nic nie doradzę w sprawie byłego, bo się na tym ne znam. Trzymam kciuki, żeby wyszlo po twojej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie melduję! Toż ja tez jestem stara gwardia!!! :D Miałam smażyć kotlety, więc żeby Hubcio mi sie nie pałętał pod nogami, wsadziłam go do kojca i dałam piernika w czekoladzie. Po 20 min. zaskoczona cisza zaglądam,,,, a tam- Hubcio cały w czekoladzie! buzia, raczki, ubranko, nawet uszy! cały do kapania, ubranie do prania, kojec i zabawki, które w nim były także! a jakie dziecko przeszczęśliwe :D :D :D W życiu bym nie pomyslała, że na małym pierniku jest tyyyle czekoladyt :O :D .....jajku, jakju! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> 👄 :D Ja zabieram się za odkurzanie, ale nie bardzo wiem jak to zrobic :P Karolinka boi się odkurzacza :O Jak są chłopcy to ją biorą do drugiego pokoju, zamykają drzwi i jest ok. A teraz mam problem. Narazie śpi. Zobaczę jak się obudzi to zrobię małą próbę, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> :D :D :D a zdjęcia zrobiłaś, musiało śmiesznie wyglądac :D :D :D No pewnie, że należysz do starej gwardi, ale ostatnio tel leniwszej :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> Foty, foty!! Zrobiłaś? :D Agent mały :D No pewnie, że ty stara gwardia 😘❤️ :) Sulwuś=> Jasiek ze 3-4 misiące temu też miał okres, z bał się odkurzacza (nawet wyłaczonego). Ale to była moja wina, bo wcześniej uwilbial, ale się zagapiłam i \"bez ostrzeżnia\" włączyłam :O Strasznie się wtedy wystaszył :( Przez kilka tygodni mieliśmy jazdę, bo jedno odkurzało a drugie musiało z nim siedzieć w drugim pokoju i go zabawiać. Ale któregoś dnia byłam z nim sama i rozbiłam pusty słoik. Musialam odkurzyć drobne szkła, i to szybko. Posadziłam go na korytarzu, a sama wzięłam się do roboty. On na początku, jak zobaczył odkurzacz, zaczął krzyczeć, a ja z uśmiechem upowiadałam mu co robię, \"że odkurzam szkiełka\" ;):P i takie głupotki :D Nie był szczęśliwy, ale trochę się uspokoił. I jak K. wrócil to stwierdziłam, ze nie może tak byc, bo są różne sytuacje, a on wcześniej przecież lubił. Kolejne odkurzanie zrobilam tak, że wyjęłam odkurzacz i mimo jego protestów zostawiłam \"na widoku\" (pod stolem w kuchni) . Najpierw się denerwował (chwilkę),ja zaczęłam pukać, gładzić odkurzacz ( ;) ), stukać w niego różnymi przedmiotami. A potem go zostawiłam (odkurzacz, nie Jasia). Mały przez chwilę był zdezorientowany, a potem zaczął się koło niego bawić. Po kilku godzinach, jak już się oswoił z obecniścią sprzętu, wzięłam go i pokazałam mu jak chodzi (wyciągnęłam kabel, pokazałam jak się włącza i wyłącza, potem to samo jego rączką). Spodobało się :D I teraz jest ok, nawet zaczyna kwękać, jak wyłaczam i chowam (jak dziś). Ale do tej pory nie odkurzamy, jak jest zmęczony, śpiący (niby oczywste ;) ) i pilnuję, zeby widział, ż zaraz właczę. No, ale Karolinka wogóle jest pewnie delikatniejsza... :) Może jednak sprobuj wyjąć odkurzacz na wierzch, zeby się z nim oswoiła. Bo przecież w naszych domach są one zwykle zamknięte i wyjmowane nagle,po czym zaczynają robić hałas :O Może takie \"oswojenie\" pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> 👄 ja już miałam dziś od rana wyciągnięty odkurzacz i Karolinka się nim bawiła. I zrobiłam tak jak napisałaś, trzymałam ją na rączkach i włączyłam odkurzacz, po chwili razem go dotykałyśmy i było ok :D No i odkurzałam przy niej i nie płakała :D Lody przełamane. I ja i ona nabrałyśmy odwagi. Dzięki za mobilizację i rady 👄 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane melduję że żyję... pamiętam o Was i nie dam o sobie zapomnieć :P niestety neta będę miała dopiero we wrześniu do tego czasu raqczej mnie nie będzie :( buziaczki dla wszystkich ps. moja żaba też boi się odkurzacza...chociaż ostatnio już mniej niż wcześniej... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień :D Sylwuś=> Strasznie się cieszę, że się udało :D Tylko pamiętaj - nie popełnij tego błędu co ja - pokaż jej zawsze, że włączasz, b będzie tak jak u nas :O:D Buźki dla małej bohaterki :)😘 Aniawd=>...:O ...a w pracy? Pisałaś chyba kiedyś z pracy? No, chyba nie będzie aż tak źle? :) Hanuś=> Dorwałaś ciula? ;):D Donia=> 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> no właśnie, Karolinka bardzo wrażliwa i bojaźliwa jest, dlatego trzeba uważac. Myślę, że ta jej ostrożnośc jest powodem jeszcze niechodzenia, bo puszcza się do stania tylko jak ma w zasięgu ręki coś czego można się trzmac. Aniawd=> no właśnie pisałaś z pracy, to może od czasu do czasu wpadniesz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×