Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gość Dremika
Macham łapka i uciekam 🖐️ byłam u gina .cholerka jakiś stan zapalny sie przyplatał :( musze to wyleczyć .. całuski dobranoc pa pa Brzusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawostke to Daria jak sie wybudziła ok 21ej to nie spi do tej pory..... i nie ukrywam ze we mnie zaczyna narastac złosc 😠 :-0 a teraz tabelka Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........13m-cy....3.920/54.......... ..........9.350/?..............8 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś..........11,75mca....4000/58cm........ ........10,5/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wagi nie zmieniłam .. Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................6 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........11700/75.............5 Dermika.......Daria........ROCZEK....3.920/54.......... ..........9.500/?..............8 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9 500/75 cm......10 perełek Gosikka.......Jaś..........11,75mca....4000/58cm........ ........10,5/83cm(?).......11 Gio.............Pati..........11mc........3410/54....... ...8300/74cm......4 ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Dasi na 13 m-cy 🌻🌻🌻 Sylwia> 😘 😘 Oj biedna Karolinka:D:D;) Przecięcie nie było duże i już prawie nie ma śladu. No ale dzisiaj nowa atrakcja biegł przede mną i poślizgnął się, upadl i uderzył glówką o drzwi:( Guz będzie miał ogromny bo już widać:( wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Koraliczku 👄 Oj Dawidek daje mamusi popalić ... ale miej nadzieje ze potem bedzie spokojnym kilkulatkiem :) A moja Daśka ma katar i cała nocke sie wierciła a jak juz zasnęła to T.zaczał chrapać (jak ja tego nienawidze 😠 ) ehh... dziś ide wczesniej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Dasi 🌼 ❤️ 😘 Zmykam bo idę z Bibu na spacerek rowerkiem :D Zrobię zdjęcia i wyśle na pocztę później :) Gio wracaj do zdrowia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ! Dla Dasi 🌻❤️😘 na 13 misiąc life:D Dla Gio -- > zdrowe fluidki ...ale Cię musi boleć :( 😘❤️🌻 Dla wszystkich wielkie buziaki -ale Was zaniedbałam :(świnia jestem .... odezwę się wieczorkiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Dasi 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ Acha=> no właśnie ;) :P :) Effik=> dzięki za odpowiedź :) Koralik=> biedactwo :( Teraz to chyba najgorszy czas. Chociaż Karolince do samodzielnego chodzenia jeszcze daleko :O Ona to wogóle spokojna jest, jak narazie ;) Gosikka=> jak Jasiek? My chyba zdecydujemy się na mieszaknie w nowym budownictwie. Niedaleko nas powstaje nowe osiedle domków szeregowych i bloków. Choc koszt jest i tak baaardzo wysoki. Ale może za pomocą kredytu by się udało. Jak będziesz na Skypie to Ci pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Sylwia 👄 dziękujemy :) Acha miałas sie odezwać :p ;) :D Kochaniutkie no mało czasu mało czasu..... słuchajcie Daria przez ostatnie dni dostała \"szalu\" na siostre . jakby mogla to by non-stop na niej wisiała ... wszystko krok w krok za Kamilką , naśladuje ją i wogóle na kazdym kroku okazuje jej swa miłośc a jaka jest przy tym rozkoszna .... no i wogóle w ostatnich dniach \"podskoczyla\' w rozwoju ;) robi wiele takich \"dorosłych \" rzeczy tzn nasladuje nasze zachowania .... a juz pobila sama siebie jak dawalam jej danonka ona odeszła wytarła bużke w ścierke wrocila i otworzyła japke po nastepne :D:D:D wogóle zbiera śmietki i wyrzuca je do kosza .... odkurza (dosłownie wyrywa mi rure od odkurzacza) pięknie woła \" TATUŚ\" , pokazuje różen przedmioty ja sie ja pyta no i przedewszystkim tak normalnie sie wygłupia czym mnie rozbraja :D no to sobie popisalam ;) pozdrawiam pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiula wszystkiego najlepszego z okazji Twoich PIERWSZYCH URODZINEK !!!! 🌼❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasieńku !!!🌻😘❤️ Zycze Ci :By trawa glaskala Twoje stopy latem,By slonce jasne ogrzewalo Twoja twarz Bys mogl zastanawiac sie nad wiosennym kwiatem I umial sie cieszyc z tego, co juz masz...🌻 \"Słodkiego ...miłego życia ....\":) Gosia-🌻 za trudy porodu :) i 😘 za roczny staż bycia mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzisiejszych wszystkich solenizantow wszystkiego co naj;lepsze :) Gio wracaj do zdrowia...nie dawaj sie wrednemu chorobsku:)pozdrawiam Cie serdecznie ❤️ Brzusiu u mnie tez czasu brak...ale w koncu dostalam fotki Huberta...cudny jest...z Ciebie to laseczka niezla...po obejrzeniu stwierdzialm ze naszym dzieciom jednakowo z oczu patrzy...nie bede jadla dam w kosc mamie...ale coz jakos sobie radzimy...pozdrawiam Cie serdecznie i delikatne usciski dla ksiecia Hubcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasieńku, 100000000 😘 dla Ciebi z okazji urodzinek i dla wszystkich jubilatów których przeoczyłam. Ja jak zwykle na sekundkę, zaraz jedziemy po mojego Maksiulka. Już nie mogę się doczekać, siedzę na torbie i czekam aż D wróci z pracy. Za godzinkę jedziemy. A potem jak go dopadnę..... :D Jestem już zatęskniona na śmierć. Wracamy w niedzielę Praca napisana, oprawiona, zarejestrowana, złożona... Bronię się we czwartek o 13... mam nadzieję że będziecie trzymać kciuki. Gio, zdrówka życzę :) Dla wszystkich buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASIU !!!! 100 LAT 100 LAT NIECH ZYJE ŻYJE NAM :) 🌻😘🌻 Jasieńku dużo zdrówka, uśmiechu, pogodnych dni i dużo rodzeństwa ;) :) 🌻 cicia Ania z Łukaszkiem Ci życzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .. Weszlam zlozyc najlepsze zyczenia z okazji pierwszych urodzin dla Jasia..😘🌻 Dermi>dziekuje za fotki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> ale super, że wpadłaś 👄 :D Dużo zdrówka dla Ciebie 🌻 Coś Karolinka mi się budzi z płaczem. Oby to nie była znów jakaś choroba. Może ząbki, oby tylko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effik=> :) Bywaj częściej :) [powiedziala ta, co ostatnio nawala :P:D ] Brzusia=> ale ty masz fajnie, bo u mnie 16-31.07 jest dyżur :O 😡 No cóż, mogło byc gorzej...;) Dla Dasieńki [spóźnione, ale szczere 😘❤️ ] Rośnij skarbie na pociechę Rodzicom i Siostrzyczce :)😘 Oooo, a teraz doczytałam jak z Ciebie mądrala :D I dobrze! :D Sylwuś=> nie wiem ile wytrzymam , ale jakieś ok godziny po tym poście będę dostępna na skypie - wrzuć mi te bloczki :) 😘 za życzenia :) Hanuś=> 😘 dzięki za smska :) 😘 Acha=> Dziękujemy za śliczne, \"poetyckie\" życznia 😘🌻 Agula=> 🌻😘 Gosza=>😘 Dzięki! Ucałuj Maksia od nas. A co do obrony, to wiesz, jak mówią...\"piętnaście minut wstydu, a tytuł na całe życie\" :D:P ...a może to było o maturze? :O:D:P \"cicia\' Aniawd 😘:P:D Jasiu będzie miał jedno rodzeństwo :P, no może dwje, jakby wyszły nam bliźnięta :D (tak mój K. dziś stwierdził :D ) Koraliczku=> 😘 za życzenia i torta :D To jedyny dziś :) Prawdziwy będzi jutro - ŁEB KUBUSIA :D - Puchatka oczywiście :D:P Gibsia=> Dziękujemy 😘 Dostanę jakieś fotki Alexa słodkiego? plisssss :) Bardzo dawno go nie widziałam :O Channah => 😘 pozdrów Bobera od Selera :D Gio=> 😘 i buziaki bidulko :O:) Dotałaś smsa (dawno temu) ? A, przecież i tak nie odpiszesz... :):P U nas , nie tylko dziś dużo się dzieje....i miłych i smutnych rzeczy... Naodziny Jasia, wspomnienie o nich, są dla mnie owiane w taką brzostwiniowa mgiełkę :) Może rozumiecie o co mi chodzi :) To był cudowny rok...wszystko mnie cieszyło, fascynowało, rozczulało. Mam nadzieję, ze kolejne będą podobne. On rośnie, jest coraz mądrzejszy i coraz kochańszy ❤️ :) A przy tym całym szczęściu,jest kilka rys...Te uszka, choć jest dużo lepiej, to dziś w nocy 2 razy (krótko, ale jednak) rozpaczliwie nam plakał. Nie ma szans, musiało go boleć i to bardzo :O:( Jesteśmy w kontakcie z lekarzami (pediatrą i laryngologiem) i wiem, że będzie dobrze, ale dużo energii mnie to wszystko kosztuje :) Poza tym, nasze małe święto zakłóca smutna sytuacja w rodzinie... :( Siostra bliźniaczka mojej teściowej umiera na raka...To już ostatnie stadium. Prawdopodobnie to kwestia dni, może godzin...:( Ciężko w takiej sytuacji cieszyć się życiem, zwłaszcza, jak patrzę na jej córki (siostry cioteczne K.). Ich tata zmarł, tak jak moja mama, gdy miały 17 i 20 lat, a teraz ich mama...Jedna z nich jest w 8mcu ciązy :( a ciocia na pewno nie zobaczy wnuka... Takie to życie dziwne...radość i smutek tak dziwnie się przeplatają. Ostatnio czuję to szczegolnie mocno... Buziaki dla wszystkich 😘 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane miłego dnia Wam życzę 😘 Gio Twój post to miód na moje serce :) Wracaj nam do zdrowia !!! Gosikka uwielbiam Twoje mega długaśne posty :) Przykro mi z powodu cioci Waszej(mam nadzieje że nie przekręciłam :( ) :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ...Hamka znowu stronę załapała :D :P No to za stronkę 🌼 Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Hanus - zdjecie bombowe!!!Zagłosowałam oczywiscie!!! Gio - biedaczko mam nadzieje ze juz ci lepiej.Zastrzyki bolace - wiem,tez to przerabiałam. Teraz mnie dopadły stawy krzyzowo- biodrowe.Trzy lata temu wstrzyknieto mi tam po dwie blokady.A teraz nie mam gdzie pójsc przez te cholerne strajki.Lekarze nie schodza wogóle na przychodnie.Złozyli wypowiedzenia .Musiałabym pójsc ptywatnie ale wiecie.....kasa.Tak wiec cierpie razem z toba Gio. Dziewczyny jak wysyłacie zdjecia to nie zapominajcie o mnie - prosze.....Uwielbiam ogladac te słodkie maluszki. Składam najlepesze zyczenia dla solenizanta- spóznione ale z głebi serca. pozdrawiam wszystkie bez wyjatku- i zycze spokojnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ DLA JASIEŃKA!!!!! Z OKAZJII ROCZKU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DLA SLODKIEJ CZEKOLADKI ALEXIKA RÓWNIEZ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️ Gio 👄 Hanuś zagłosowałam :) uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Alexa 👄 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 👄 :) U nas wszystko ok. jutro chłopcy jadą do babci na wieś. Pewnie smutno nam tu będzie. Karolinka się za nimi zatęskni. Ciekawe ile Patryk wytrzyma bez nas, bo Łukasz to już jest sprzedany ;) :D Najchętniej to by tam siedział całe wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) co Wy z Alexem? przecież On 2-ego roczek bedzie świetował :D Gio fajnie było przeczytać co u Ciebie :) a psioapsióła faktycznie szczera babeczka hhihihi:) współczuję Ci ....musisz przy swojej żywiołowosci cholernie się męczyć .. no ale przejdzie i bedziesz fruwac jak młody Bóg :) buziaczki ogromne😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :0) Wiem Acha ;) ale myślałam ze mnie nie bedzie wiec zlozyłam zyczonka na zapas :p Całuski dla Julki-kocurki ;) miłej niedzieli dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×