Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Acha, no to super udanej randki :D A ja zaraz mam randkę z podusią i mam nadzieję że żaden z moich panów nie będzie nic ode mnie chciał i wreszcie się wyśpię... (marzycielka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - nie ma za co Kobietko!!!!Udanej randki zyczę!!!!!!!!Lepsza taka jak zadna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza - tobie tez udanej randki!!!!!! ja ide z ksiazeczką do wanny a pózniej moze mi się uda jeszcze zajrzeć!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia, pewnie masz rację, chociaż z tą komunikacją nie jest tak źle. Dziś obieram marchewkę a moje dziecko - daj to! Pytam - chcesz marchewkę synku? a on mi na to :Tak! Nawet ją troszkę poobgryzał tymi czterema zębami :) Przebiły mu się ostatnio dwójki na górze, ale jeszcze do gryzienia im daleko. A przy okazji, w jakiej kolejności wychodziły waszym bąbelkom ząbki? Wydawało mi się że najpierw wyjdą na dole, tak jak jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Jezeli nie ma pracy to szkoda bo nic jej nie przysługuje.Zeby dostać macierzyński musi być zatrudniona.A urlop wychowawczy też musi pracodawca wyrazić zgode(a go nie ma)Wiec dupa blada. Jesli na osobe w rodzinie (bo beda małzeństwem) bedzie przypadać 504 zł na osobe to należy się rodzinny ok 50 zł. Tak wyglada polityka prorodzinna w naszym kraju - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - sala poprostu extra!!!!!!!!!Bardzo mi sie podoba.Na ile osób te weselicho?? Gosza - oli dopiero wychodzą górne jedynki,znaczy jedna juz jest na dniach bedzie druga.A potem chyba górne dwójki.Boże juz zapomniałam. Fajnie ze co raz wiecej te szkraby mówie.Ola nie chce powtarzać ,jak powie to powie raz i konieć.Tez juz kilka razy jej się zdarzyło powiedzieć ; daj to, tam,A dzisiaj w ksiazeczce pokazała na małpe i powiedziała pampa.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak licza sobie za wszystko jak za zboze!!!!!Ale sala i dekoracja mi sie osobiscie bardzo podoba. Wiesz mi sie własnie w tym miesiacu kończy płatny wychowawczy i jestem zła jak nie wiem bo w sumie jeszcze rok mi przysługuje platny ale przekroczylismy ten próg dochodowy o 30 zł i pipa. A na ksiazki dla rafał wydała 400 zl- a gdzie reszta?? A jeszcze ten zasrany mundurek.Uffff. Lece bo mi R zakrecił juz wode w łazience!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładnie piszecie :D 😘 Sylwuś=> Z tym Rubikiem pisalam Doni to samo :D:D (że zapomniał wyprostować, albo coś ;) ) Ale z ciebie laseczka! I ty mi kiedyś narzekałaś na figurę??? :O:D A Karolinka i chłopcy śliczni. Chłopaki mają piękne niebieskie oczęta, prawda? Gio=> 😘Ty świntuchu! :P:D:D Co ty za zberaźne skojarzenia masz?! Tu topik o dzieciach! :P:P:D:D Hanuś=> No jak się nie odzywam :O:D Piszę do ciebie chyba w każdym poście :) A @ masz mieć? Bo może od tego? Nie naśmiewam się, tylko serio pytam :)😘 Ty pytasz o Goszę i Effika, ale Gosza troszkę zagląda. A co z Aniąwd? Brzusia=> Gały mi wyszły :D Ale z ciebie laseczka :) Chyba wogóle już wróciłaś do swojej figury,prawda? :) A Hubcio bardzo wysoki jest....i przystojny :) Szwedzia=> poszły foty ;) Więcej po powrocie z Karpacza Acha=> Dobrze, że tobie skype nie nawala ;):)Powodzenia!😘 Gosza=> Jaśkowi wychodzą zawsze najpierw górne i zawsze najpierw lewe :D. Czyli np lewa górna czwórka, prawa górna, potem lewa dolna i prawa dolna . Tak było przy wszystkich (1, 2 i 4) Gio=> fajna sala :) Spadam bo ja siedzę przy kompie a K. nas pakuje :P:D:D Do poczytania po 30.08 (chyba, że nie wytrzymam i wpadnę do jakiejś kafejki :P:D ) 🖐️:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Gio= 👄 zawaliłam Ci teraz skrzynkę :P Nie wiem dlaczego ale jak wysyłam na Yahoo więcej niż dwa zdjęcia to wracają z komunikatem, że nie mieszczą się :O Dziś mam małego dołka, pożegnałam się z moją kuzynką która mieszka w Niemczech (chrzestna Karolinki) bli 4 tygodnie w Polsce, razem spędzaliśmu dużo czasu, jak każdego roku. Ale te pożegnania są zawsze bolesne, chociaż mamy kontakt ze sobą przez Skypa, to wiadomo nie to samo. Kuzynka jest dla mnie jak super starsza siostra. Mamy bardzo dobry kontak ze sobą, tylko ta odległość. Sorki, że smucę, ale... Gio=> fajna ta salka, podoba mi się :) Brzusia=> mieliście rocznicę ślubu, dobrze zrozumiałam??? To WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS 🌻 🌻 🌻 Koraliczku=> dziękuję za zdjęcia 👄 jutro pooglądam, bo mój J. mnie przegania, a chcę sobie pooglądać małego przystojniaka na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam A wiec tak na poczatek małe zażalenie Brzusiu nie mam fotek Hubcia :( kochana spróbuj tu donia38@wp.pl albo niech mi któras diablica podesle :) Gio no z tymi świadczeniami to tak własnie wyglada, qurcze a nie macie możliwości zeby sie gdzieś przyjeła i sama sobie opłacała składki ,może jakis znajomy ma interes? tylko musi być conajmniej pół roku a potem wszysko sie jej bedzie należało 👄 sala ładnie wygląda :) szwedzia hej 🖐️ Gosza ja pamiętam Ballade o Januszku wprawdzie ogladałam ja bez pozwolenia rodziców ale niektóre sceny pamietam do dzis A Maxiu jest przesłodki Moja Daśka tez zaczyna sobie nerwy pokazywac :-0 A grochowe łzy płyna na zawołanie Sylwia 👄 nie smuć sie ze kuzynka wyjechała , wspominaj miłe chwile i pomyśl ze znów przyjedzie :) Gossika UDANEGO WYJAZDU ❤️ Acha ciesze sie że wyjazd udany (trzymanie kciuków pomogło :D ) Sto lat dla Ł 🌼 u nas wieczorem przeszła straszna burza mam nadzieje ze w nocy juz noc sie nie przyplata Dziękuje za miłe komentarze moich fotek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika 👄 Acha=> wszystkiego najlepszego dla Ł. 🌻 Ja też pamiętam Balladę o Januszku :D Jak matkę trzymał w karcerze :O Ale nie wszystkie Januszki są takie, mój napewno nie :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gio sprawa świadczeń wygląda tak: musiałaby sie fikcyjnie zarejestrować i przepracować 3 miesiące, potem mogłaby iść na zwolnienie (do 180 dni) pierwszy miesiąc zwolnienia lekarskiego opłaca sobie sama a potem już ZUS. Ogólnie sprawa tak wygląda :) Jakbyś chciała jeszcze coś wiedzieć to wal śmiało :) Gosikka miłego wyjazdu :) Brzusia jesteś jednym słowem ŚLICZNA !!!!!!!!!!!!! a to zdjęcie zza kratek to boskie :D Gio sala śliczna :) Ale masz kołowrotek :( 😘 Gosia - tak tak @ ma przyjść. K mnie omija szerokim łukiem :P Moje dziecko uszkadza sobie mózg Tubisiami :O Jezu jakie to durne :D:P Miłego dniaaaaa 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamw sobote :) No to Hanu s chyba kawke sobie razem pijemy :) No ja tez wlasnie to miałam na mysli pisząc o tym zatrudnieniu tyko wiem że lepiej nie iść na to zwolnienie bo po prostu moga sie przyczepić i wtedy niepotrzebne kłopoty moga byc dla pracownika jak i szefa no ale w kazdym razie to dobry sposób żeby potem spokojnie byc w domu z dzieckiem :) no to pozdrawiam i całuski 👄 Hanus moze Ty mi podeślij fotki Hubcia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Szwedzia> dziękuję za miłe slowa 😘 Gosikka> super fryzurka,bardzo ładnie w niej wyglądasz. Jasiek jak zwykle maly przystojniak:) Gio> u nas na weselu też firma dekorowala sale i również płacilam za to 400zł . Jednak bardzo ladnie to było zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze do Gio. Jak znajdę sek wolnego to wyślę Ci maila. Bo teraz będe jeździć na żelazku :D :O (Donia 😘)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja pierdziele jak ślicznie wyglądasz !! Fryzura dobrana w każdym miejscu !! Ślicznie :) A Jaś to w ogóle kosmos :) Fajną ma czapusie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 😘 Fotki fotki .... Sylwia Powiedz mi kochana który z chłopaków jest straszy ? chyba Łukasz nie ? Ależ On udani :D Młodszy taki słodziak - straszy jakby buntownik hehe ;) A Karalajna urocza jak zawsze !! ale urosła ! i taka papuciana buzce ! I twardo stapa na ziemii ;):D Gosia Pozwolisz ,ze zacznę od ciebie a nie od Jasia ? Pozwolisz ;) Wyglądasz super ! Gryzura stworzona dla ciebie - zupełnie cię odmieniła i odjęła kilku dobrych lat - nei zebyś wczesniej staro wyglądała ...ale nowa fryzura ma zawsze na celu zmienic cos ;) i własnie ciebie cudnie odmłodziła i nadała Ci tajemniczości ! Wyglądasz ślicznie !!!!! A Jasio jak Jasio ;) przesłodziak kochany z tym usmieszkiem słodzitkim :) Brzusia Ale Ty laska się zrobiłaś - nic nie widac po Tobie ,że w ciąży byłaś !! Jesteś szczuplutka ,zgrabna i hery ;) Ci urosły !! A na twazry taki promień taka raodość - szczęście bije od ciebie !! Hubsio jak zwkle delikatny i śliczny jak dziewczynka ;) bez urazy :D taką ma delikatną urodę ....ale zmężnieje ;) Śliczny jest !!!! Dziekuje Wam za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralik=> Dawidek jest śliczny!!!! A Ty wyglądasz bardzo ładnie. Masz piękne włosy :) Brzusia=> to prawda co napisała Acha, Hubcio ma urodę dziewczynki, jest taki delikatny i śliczny :) A z Ciebie jest niezła laseczka :D Acha=> tak starszy to Łukasz, jak narazie to buntownikiem nie jest, no może odrobinkę jak każde dziecko, ale nie lubi pozować do zdjęć. Ale wiek buntu pewnie zbliża się wielkimi krokami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam jeszcze kilka zdjęć i więcej Was nie zaśmiecam ;) Nadrabiam zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego sobotniego wieczorka kochane .....😘 Aaa ....Gio ściskam ....:* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Jejku, a ja nie miałam jak zdjęć pooglądać bo ja działam na dwa kompy. Pocztę odbierałam na tym drugim, ale nie zdążyłam obejrzeć, bo mi moje dziecko nie dało. A teraz tam D. siedzi, a ja jestem na drugim kompie... Brzusia, Koralik, a ja od Was zdjęć nie dostałam :( Gosikka, udanego urlopu :) Gio, ale ja Kasi zazdroszczę, ja bym jeszcze pokarmiła, ale nie było mi dane :( Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> przytulam Cie mocno ❤️ To już rok..... Ty łykałaś jakieś tabletki na spalanie tłuszczu ??? Tak coś mi się wydawało. Jeżeli tak to poproszę o nazwę. I przepis na ten peeling z kawy i na co to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> 👄 ja o diecie rozdzielnej to muszę zapomnieć. Przy mojej gromadce i ich wybrzydzaniu... pozatym czasami idę na łatwiznę z gotowaniem... Wiem, że to by było dla naszego zdrowia, ale zmienić wszystkim złe nawyki żywieniowe to nie jest tak łatwo... Muszę coś zrobić z moją oponką, raz jest mniejsza, raz większa, ale ogólnie wygląda koszmarnie. Jeżeli chodzi o wagę to ok. ale ten mój tłuszczyk gromadzie się tylko w tali, nigdy tak nie miałam :O Muszę jednak też ćwiczyć, bo bez tego słabo to widzę, ale ten peeling ciekawie brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio a można prosić o przepis na ten peeling?? Zuzia mi zwymiotowała wieczorem :( Raz i to przez moją głupote bo dałam jej czekolade a za 10 minut mleko :O:O Brzusia jest w drodze do domku 😘 Gio za Twojego Tatę [ * ] przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuca mi sie na oczy już :O Sylwia tak w sumie to 4 kostki (2 ale to dużej wielkości czekolada była) nie dałabym jej przed kolacją (nie mam takich praktyk) ale zauważyła że jem i nie było siły :O Teraz od 20 jest cisza wypiła herbate i spokój :O A ta oliwka to może być oliwa z oliwek ?? :O bo my już oliwek w domu nie mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> nie wiem czy to od czekolady, ale czasami dzieci tak poprostu zwymiotują i potem jest ok. Mam nadzieję, że już nic nie będzie się dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×