Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Moje dziecko nauczyło się nowych słów - dziadziuś i Katuś (kajtuś to pies mojej mamy - shitzu). Słyszałam przez telefon. W ogóle buzia mu się nie zamyka :) Przynajmniej go usłyszeć mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, na dniach kupię kombinezon Bobrowi, wiec ten mróz może być albo nie umówmy sie, ze nad tym jeziorem będzie mróz i Twój Synek wróci ,a u mnie będzie ciepło (i nie będziemy jeszcze zamykali sezonu piaskownicowego :) ) Donia, no ze stronką dałam ciała ponad pół roku w plecy bioręsiędo roboty i zaczynam wybierać fotki miłej niedzieli u nas się ociepliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Doczytałam zaległości od 42 strony :D Dziękuję za komplementy dotyczące fryzury :)😘 - Hanuś, Koralik, Acha, - aż się zaczerwienialam za radości :D;) Brzusia=> Serdeczne życzenia z okazji rocznicy :)🌻 Dużo miłości, uśmiechu i spokoju na kolejne lata :) My też w czasie wyjazdu mieliśmy rocznicę (tyle że drugą) i spędziliśmy ją w Dreźnie :) Fotki z Drezna też będą, jak już wam coś pozmniejszam i wyślę :P:) Słuchajcie, a o co chodziło z tą szczepionką 5w1...Hib? (szwedzia wkleila link 26.08, ale on się nie otwiera :O ) Effik się pojawiła! :D Czyli żyje :P:D🖐️ No i widzialam, że też myslicie o Mobie. Fajnie, że już niedlugo bedzie miała drugiego bobaska. Zazdroszczę... :) Co d gadania maluchów (było o tym kilka dni temu), to Jaś potrafi - mama, tata, baba, dladle, dladla(dziadek), Dledly(dzieci), kaka(kaczka),taki(ptaki), taaa(światło), da(daj), be(brzydkie, śmieć - co nie przeszkada mu schylać się po to :O:D )i ne(nie). Nasladuje psa(hm-hmm), krówkę (mmmmmm) i owieczkę (beeebee). Z tym nie jest ubaw, bo w Karpaczu w czasie jazdy wózkiem miał taką zabawę - oto dialog: J.-tataaaa! K.- Słucham Jasiu? J.- Neeee! ....po chwili... J.-Tata! K.- Tak? J.-Neeee!!! :D:D:D Dobra, czytałam i pisalam na raty przez całą drzemkę Jaśka. Zjedliśmy obiad, więc idziemy się przejść :) Dokończę czytać, jak wrócę, czyli wieczorem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostały mi zaległości od 51 do 54 strony, więc już niewiele :) Aha, o szczepieniu było później więc już wiem o co chodziło. Jasiek, o ile dobrze doczytałam w książeczce miał inną serię. Ale i tak pójdę do babki od szczepień :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - :D no toż się własnie taka \"niepomachana\" czułam :p pozdrawiam i ... gratuluję ... oprócz zdublowania się w roli ... hmmm... Babci :p zostaniesz Teściową :p :p :p (bo zieć się nie liczy ;)) a suknia - śliczna , wygladałabyśjak \"kólewna\" :p a tak na serio - naprawdę rewelacja !!! zobaczysz, przetrwasz ten weselno-ślubno-swatowoupierdliwy\" czas JESTEŚMY Z TOBĄ !!! Sylwia7 (mam Ciępisać z cyferką ? :) ) jak to co zrobili myszce złapali i zabrali do Óświecimia ... na karuzelę :D ja po \"jednopieluchowym dniu \" (bilans siku miedzy nocnikiem a pieluchą ... 7:0 dla nocnika ;) (nadmienię, że oczywiście chodzi tu o Bobra , ja od dwudziestu paru lat sobie całkiem dobrze radzę ;) ) teraz mam wieczór wspomnieniowy - przekopuję fotki rzeczywiście to moje Bobrzęcie się zmieniło hmmm co ja miałam jeszcze napisać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanach=> może być bez 7 ;) :D Ale się uśmiałam z tej myszki :D :D :D Biedna.... :P Chyba dzieci mam już zdrowe hurrra!!!! Teraz tylko aby Karolinka nie załapała.... Ale najważniejsze, że chłopaki mogą iść do szkoły ufff :D Gio=> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - jak widać dobrze się bawią z ową myszką ( w.w pewnie piszczy \"jeszcze raz\" \"ostatni\" i żre watę cukrowa :D ) o ile im w aucie nie zasnęła (no przecież noc miał zarwaną, jak ją po domu przegnali :D ) super, że chłopcy ok Brzusia - powodzenia , trzymam kciuki za powrót do pracy !!! (śliczne fotki od Ciebie dostałam - te zamkowe ) aaa, wiem co miałm napisać oprócz pozdrowień dla S... (:p) miałam napisać dobranoc (Hanuś - tak przy okazji - kołysanka suuper !!! o Wasnie wspomnę ) do jutra !!! Bobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieć tak : mysz jak mysz :P wytrzymała twarda sztuka ;) no ale żeby wytrzymac w moim domu ;) to trzeba byc silnym he he he nie wiedziała na kogo trafiła :classic_cool: jak sie dogadamy to sie polubimy :P a na karuzele jej nie wziełam bo sie przez nia nie wyspałam łajze :D:D:D:D hmm rzeczywiście \"impreza w Oświęcimiu .. \" ;) :D w mieście OŚwięcim na boisku :P:P:P Gio przytulam Cie mocno ❤️ cmok cmok cmok Sylwia a nie mówilam Że udaja :P ;) :D Gossika cześć :D 🖐️ Channah no to fajnie bo naprawde fajowe zdjecia robicie a i na męża Twego tez miło popatrzeć :P:P:P Aha Gio ojejuniu to jeśli Kasia była w Oświęcimiu to znaczy że Patusia przejeżdzała obok mojego domu ok kiluset metrow!!! Dlaczego dlaczego dlaczego ;) nie mówiłąś ze \"U mnie będą\" ?? bym ich przyjeła u siebie ... :) A Darusia tez prawie non stop \"dziafoli\" cały czas coś nawija raczej jeszcze po swojemu ale ardzo wyrażnie i z różnym tonem wymawia mama,tata baba i kamama na Kamilke :) A co do wyjazdu to bardzo fajnie było karuzele ,skakania ,jakas muza, prazone (mniaam) no i w/w wata cukrowa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanach=> ale mi się miska śmieje jak Ciebie czytam :D :D :D Gio=> aż zbladłam jak przeczytałam Twojego posta, bo nic nie rozumiem z niego co kto i jak do Ciebie, Tobie.....no tym razem nie wiem, coś przeoczyłam..... chyba nie, chyba to coś się dzieje poza nami, no sama nie wiem..... A Karuzela niech się kręci tylko w dobrym kierunku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gio kochana gdybys mi mogla rza jeszcze napisac jaki rozmiar kupłąs Patusi tego kombinezonu i jakirozmiat=r wogóle teraz ona nosi a jakby jeszcze jakas fotka sie znalazła to by b yo super❤️ włąsnie zaczynam poszukiwania kompbinezonu wkleje link jaki fason mi sie podoba i wg mnie bedzie wygodny na nasze narciarskie wyprawy tyklo ta cena mnie troche wbiła w fotel Czy to takie ceny sa tych kombinezonów? :-0 http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=230949571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooł I nadszedł ten piękny dzień kiedy moje dziecię idzie do przedszkola a ja przez 5 najpiękniejszych godzin bede miała spokój :P Gio- kochana przypuszczam że chodzi o to wesele. Wiesz co u mnie też były takie cyrki. Teściowa to wredna @ wiecznie miała \"ale\" i obrabiała nam dupe zdrowo :O Ale było minęło. Marcin wychodzi dzięki Bogu za ich córke a nie za nich. Musi być dobrze !!! 😘 Dla Patuśki na 15 miesięcy !! 🌼 😘 Donia- cemu sksywdziłaś myskę ;) Dasia jej dała radę :D : D Gosia fajny dialog z Jasiem ;) Moja Zuzia zarąbiście mówi cześć i jeszcze kiwa do tego głową ;) wypas to wygląda ;) channah- dziękuje za komplementy ;) Kurcze niewiem co jest grane :D teście ostatnio coraz częściej przebąkują że chcieliby wnuka :O:P ale ja nie chce więcej dzieci !! Cieszę się że w końcu zaakceptowali mnie :) Brzusia jak tam pędziwiatr :) Ja niewiem czy będe kupowała kombinezon. Z jednej strony fajna rzecz na sanki ale z drugiej strony do chodzenia to całkiem bezużyteczna. A ten Donia co wkleiłaś to ładny ale cena :O Sylwuś😘 Zmykam 😘 miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzałkowy, deszczowy dzionek :) Chłopcy pojechali na rozpoczęcie a ja niestety musiałam zostać z Karolinką. Ma temp. i wymiotowała :O Mam nadzieję, że szybko jej minie jak chłopcom.... Smutno mi, że nie pojechałam z nimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ile ma temperatury ?? :( Współczuje Ci :( Dziewczyny czy można podawać dzieciom takie jak nasze rutinoscorbin?? ja mam rutinacea i niewiem czy nie zaczać jej podawać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś 38,5 od razu dałam jej czopek. Nie wiem czy dobrze zmierzyłam, ale nie chciałam jej dłużej męczyć. Bidulka cała się trzęsła. Teraz wydaje się być lepiej troszkę. Lulam ją do spania i chyba zaraz zaśnie. Oby tylko nie wymiotowała :O Nie wiem czy Rutinoscorbin podaje się maluchom. Ja nigdy nie podawałam. Witaminy, najwyżej cebion i esberitox na wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę się rozglądnąć za kombinezonem. Kurteczkę ma. Jakoś nie mogę przeboleć tej zmiany u Patryka.3 dzieci musiało przejść do innej grupy. Aż nie chce mi się wierzyć, że dla tej trójki nie znalazło się tyle miejsca w starej grupie. Ale smęcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio kochana właśnie to mam Rutinacea tylko w syropie a nie w tabletkach :) czyli można dać raz dziennie?? ten śturmok mój chłop był rano z nią u lekarza i miał spytać ale jak zwykle buja w obłokach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Donia... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ...za pomysł!!! Powiem tak... całe szczęście, że nie kupiłam segregatorów, bo ciocia nauczycielka o tym pomyślała i nie wiem co Patrycja by robiła z tymi segregatorami:o W ogóle, to powiem Ci ze chyba nasz prezent był naprawdę fajowy i trafiony. Patrycja lubi śpiewać i jej tata też:) Juz nawet mini recital był:) Nie mogliśmy sie zdecydować, więc kupiliśmy Mega Kolekcję, a w niej 5 płyt i jeszcze dodatkowo tego Rubika, bo ona też podobno lubi:) Ogólnie...rewelka!!:) Później wpadnę i poczytam i napiszę jeszcze coś. Teraz spadam, bo wczoraj miałam 5 osób na obiado-kolacji... jeszcze trochę mycia mi zostało. Gosikka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze postarzyłam Ci wnusie ;) Przepraszam :( Myślałam o Bibku :O no ale po ptokach ....dam Martynce bo przypuszczam że nie będzie lekko przez to przedszkole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze postarzyłam Ci wnusie ;) Przepraszam :( Myślałam o Bibku :O no ale po ptokach ....dam Martynce bo przypuszczam że nie będzie lekko przez to przedszkole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Donia... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ...za pomysł!!! Powiem tak... całe szczęście, że nie kupiłam segregatorów, bo ciocia nauczycielka o tym pomyślała i nie wiem co Patrycja by robiła z tymi segregatorami:o W ogóle, to powiem Ci ze chyba nasz prezent był naprawdę fajowy i trafiony. Patrycja lubi śpiewać i jej tata też:) Juz nawet mini recital był:) Nie mogliśmy sie zdecydować, więc kupiliśmy Mega Kolekcję, a w niej 5 płyt i jeszcze dodatkowo tego Rubika, bo ona też podobno lubi:) Ogólnie...rewelka!!:) Później wpadnę i poczytam i napiszę jeszcze coś. Teraz spadam, bo wczoraj miałam 5 osób na obiado-kolacji... jeszcze trochę mycia mi zostało. Gosikka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka> Zyje, zyje :D 🌻 Ale troche jak zombi... Tomciowi zeby ida... Smiesznie ma bo nie ma dwojki jednej na dole a wyszla mu czworka, a na dole dziaslo czworki jest bardzo spuchniete. :O Ups nie ma mnie w tabelce ! Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........14 mies........2850/56..... ........10200g/81.................8 agula........Kasia............11m-cy.........2950/51.... ...........10kgkg/74...........6 saszka........Michał...............20.........3150/57... ............82500/182..............32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165..............31 saszka..........Bart................11.........3970/61. .............28000/142.............28 Sylwia7........Karolinka..........13mcy.......3.040/54.. ............10140/77..............4 Brzusia.......Hubcio..............13m.........3.495/56.. ........... .9660/81...............8 Koralik***.....Dawid..............13mcy.......3800/55... .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek...........13mcy.......3610/56..... ...........11700/75.............5 Dermika......Daria...............13mc........3.920/54... ............9.500/?..............9 _acha_.......Julia................14mcy......3200/56cm.. ..........9500/75 cm...10perełek Gosikka.......Jaś................13mcy......4000/58cm... ..........11,2kg/83cm(?).......12 Gio.............Pati...............12mc.........3410/54. ..............8300/74cm........4 ząbki Gosza........Maksiu.............13mcy.......2900/50..... ..........10200/?............4 ząbki Vivia.......Amelka.............13mcy..........3500/56cm. ....11,9kg/83cm.......8ząbków Channah...Kuba................14mcy..................... ..............................3(!!!) zęby Effik........Tomcio............14,5mcy........2750/52cm.........10,5kg/??.........8 zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na sekundkę :) Kurde :o Donia ta myszka to przeze mnie :o bo tak czytałam o tym prasowaniu...i pomyślałam sobie że fajnie by było gdybyś mi poprasowała, miałam napisać i zapomniałam...ale czuję że byś mi odmówiła :( :o i stąd te myszki.... a wiesz że ciężarnym się nie odmawia...masz za karę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś poczytałam i widzę ze nie tylko ja miałam problem z wysłaniem posta:o channah... ale ten Twój synek to rozkoszniak:) Sylwia... Ty to sie masz... jednemu przejdzie i zaraz drugie chore:( 😘 sla Karolinki. Moja Zuzia na zimę ma różowe futerko:) i na razie dwie pary ocieplanych spodni:) Do tego polarowy kapelusik i szaliczek:) Na sanki ma inne spodnie i kurtkę. Kombinezonu raczej nie będę kupować. A co do prasowania, to mam z 4 prań:o Ale ja lubię te robotę... dziś sie biere za to:) Sobotnia imprezka udana... Zuzia w 7 niebie... chmara dzieciaków, króliczek (kika jak to Zuzia powiada) i mały sszczeniaczek:) A z samego rana w niedzielę do Aqua parku w Oleśnicy. Było fantastycznie!! Zuzanna pływała w dmuchanych skrzydełkach:) Była zachwycona!! Wiecie jak ona macha rączkami i nóżkami w wodzie??!! Ehhhh... ma to po mamusi:) Ja to chyba rybą byłam w poprzednim życiu:) Jak wychodziliśmy po 1,5 h, to darła sie na całe gardło:o No... ja sie biorę dalej za robotę. Jeszcze wczoraj rano moje mieszkanie lśniło, a dziś wygląda jakby w nim coś wybuchło. Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia to są te ciemne strony posiadania więcej dzieci :( Biedna Karolinka śpi i stękusia przez sen, tak mi jej szkoda 😭 Chłopcy już po rozpoczęciu, J. mówi, że całkiem fajna ta nowa pani i nie będzie tak źle. No zobaczymy pewnie się przyzwyczaimy :) No nic, nie smucę więcej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca, 😭 praca 😭 praca 😭 Nic nie czytałam 😭 nic nie wiem 😭 Tylko tabelkę uzupełnię (to dłuższy post będzie :P ;) ) lecę pisać plany wynikowe, wychowawcze, arkusze ocen itd.itd.itd. 😭😭😭 Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........14 mies........2850/56..... ........10200g/81.................8 agula........Kasia............11m-cy.........2950/51.... ...........10kgkg/74...........6 saszka........Michał...............20.........3150/57... ............82500/182..............32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165..............31 saszka..........Bart................11.........3970/61. .............28000/142.............28 Sylwia7........Karolinka..........13mcy.......3.040/54.. ............10140/77..............4 Brzusia.......Hubcio..............15m.........3.495/56.. ........... .9810 :(/83...............9 Koralik***.....Dawid..............13mcy.......3800/55... .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek...........13mcy.......3610/56..... ...........11700/75.............5 Dermika......Daria...............13mc........3.920/54... ............9.500/?..............9 _acha_.......Julia................14mcy......3200/56cm.. ..........9500/75 cm...10perełek Gosikka.......Jaś................13mcy......4000/58cm... ..........11,2kg/83cm(?).......12 Gio.............Pati...............12mc.........3410/54. ..............8300/74cm........4 ząbki Gosza........Maksiu.............13mcy.......2900/50..... ..........10200/?............4 ząbki Vivia.......Amelka.............13mcy..........3500/56cm. ....11,9kg/83cm.......8ząbków Channah...Kuba................14mcy..................... ..............................3(!!!) zęby Effik........Tomcio............14,5mcy........2750/52cm. ........10,5kg/??.........8 zabkow To chociaż Wam buziaczki poślę i spadam 😘 😘 ❤️ :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........14 mies........2850/56..... ........10200g/81.................8 agula........Kasia............11m-cy.........2950/51.... ...........10kgkg/74...........6 saszka........Michał...............20.........3150/57... ............82500/182..............32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165..............31 saszka..........Bart................11.........3970/61. .............28000/142.............28 Sylwia7........Karolinka..........13mcy.......3.040/54.. ............10140/77..............4 Brzusia.......Hubcio............15m........3.495/56.. ......... .9810 /83............9 Koralik***.....Dawid..............13mcy.......3800/55... .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek...........13mcy.......3610/56..... ...........11700/75.............5 Dermika......Daria...............13mc........3.920/54... ............9.500/?..............9 _acha_.......Julia................14mcy......3200/56cm.. ..........9500/75 cm...10perełek Gosikka.......Jaś................13mcy......4000/58cm... ..........11,2kg/83cm(?).......12 Gio.............Pati...............12mc.........3410/54. ..............8300/74cm........4 ząbki Gosza........Maksiu.............13mcy.......2900/50..... ..........10200/?............4 ząbki Vivia.......Amelka.............13mcy..........3500/56cm. ....11,9kg/83cm.......8ząbków Channah...Kuba................14mcy..................... ..............................3(!!!) zęby Effik........Tomcio............14,5mcy........2750/52cm. ........10,5kg/??.........8 zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dremika
witojcie ;) Gio dziękuje rzeczywiścei bardzo łałdny ten kombizezon :):) a czy ona nadal sa w sprzedazy na allegro? Nie daj sie popołudniu !!! ;) Aniu no to mi dałaś popalic z tą myszką !!!! 😠 he eh he :D:D:D:D:D:D:D:D a na drugi raz wal prosto z mostu o co Ci chodzi ;) :P cobym nocek zarywac nie musiała :D:D:D Całuski dla łukaszka i dla maluszka ❤️ Grzywka PROSZE BARDZO :) ciesze sie ze sie podobał prezent :) a co do basenu to super że Zuzia lubi wode ja tez w końcu musze sie wybrać na basen z Daśka Sylwia bedzie ok synek sie na pewno odnajdzie w nowej grupie a dla Karolci ślemy gorace buziaki 👄 ❤️ no my kombinezon kupujemy na bank jesteśmy "górską" rodzinka i jak bedziemy śmigac na nartach to Daśka bedzie za nami na sankach śmigać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×