Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej, hej! Ja też się chwilowo obrobiłam :) Nawet nie będe się wpisywac do tabelki, bo nie wiem ile Kornelia waży, ale jak dla mnie to poniżej 10 kg :( My święta spędzamy w domu, bo moi rodzice do mnie przyjeżdżają. Stwierdzili, że pierwsze święta w nowym domu nie mogą być bez nich, więc będzie to troszkę męczące ;) taki 3-dniowy maraton. Ja natomiast jeszcze w ogóle nie myslę o świętach bo nie mam na to czasu i myślę, że doświąt się nie wyrobię. Dzisiaj dopiero zamówiłam karnisze na allegro, firanek jeszcze nie mam. Nie były by dla mnie takie ważne, gdyby nie to że wszyscy mi w okna zaglądają :) A zrobienie rolet w całym domu to troszkę za duży koszt jak na teraz. Wszystkie zagonione przed świętami :( ale zaglądajcie chociaż czasami. Nie mam wcale pomysłu na prezenty gwiazdkowe, tym bardziej że muszą być skromne. A juz w ogóle dla Kornelii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhej :) A ja chyba źle Gosi wagę wpisałam.. musze sprawdzić, czy ona nie czasem 10,6 .. ;) Jak sprawdzę, to dopiszę też dwa ząbki, które wybiły się już:) Grzywa ja mam identycznie ze świętami! I też mnie to trochę męczy.. Gosia ma żelazko i czasami bawi się nim - ona w ogóle ma fazy na konkretne zabawki. A z żelazka potrafi zrobić telefon :) z jego wtyczki - jest taka duża fajna ;) Gosikka Tomek i przyjaciele :D Gosia tez to bardzo lubi :) tylko ta cena trochę.. nie tego.. ;) bo ja widziałam takie kolejki Wadera za 44 zł itp :) Jaaga rodzinka na całe święta.. to może być męczące. .zwłaszcza, gdy macie możliwość odpocząć i to jeszcze w nowym domku :) Dzisja byliśmy w Kerfurze i oglądaliśmy z Aniołem zabawki (w końcu :) ). Napaliłam się na domek ;) i na pianinko :) tzn. ogólnie ten domek już od dawna :) Jeszcze do tesco musimy zajrzeć - bo oni tam mają fajne zabawki - nawet te ichnie, są całkiem niezłej jakości. W niedzielę byliśmy u mojej mamy i.. okazało się, że.. nie wzięliśmy torby Gosi.. - z jedzeniem (obiadkiem) ciuszkami.. i.. co najważniejsze.. pieluchami!! A zorientowałam się, gdy szukałam czystej pieluchy, żeby Gosię przewinąć.. a starą.. jej zdjęłam - o rany, gdybym wiedziała, to jeszcze wstrzymałabym się ze zdejmowaniem ;) ;) No i była niezła jazda. Na szczęście moja mama zawsze coś tam ma w zapasie dla wnusi - miała nawet mały dwuczęściowy kostiumik kapielowy, z czego użyliśmy majteczek ;) A do nich podpaski :) A potem to już moje majtki ;) a na końcu kawałek prześcieradła i folia, bo za każdym razem obsikiwała wszysto, łacznie z rajtuzkami - dobrze, że mama miała kilka :D A to moje małe g.. jak na złość nie wołało siusiu.., nie przejmowało się, że jest obsikane.. echh ;) Dobrze, że to u mojej mamy, a nie teściowej, bo tam.. to nie wiem.. co by było..i nie chcę myśleć.. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki:):):)Mamy :):) No tak ja sie melduje zapracowana ponad mozliwoslci moze nie wstaje o 4 .20 ,ale nic w calym dniu mi nie brakuje:(:(:) Grzywa powdziwiam bo wstawanie dla mnie o tej porze to czysta katorRRRRRRRRR obracam sie na drugi bok i zasypiam podziaiwam:):classic_cool: Mam nadzieje ,ze nowa praca wypali i bedziesz szczesliwa to co robisz jak wrocilam do pracy jakos bardziej mobilna sie zrobilam:):)mam nadziej ,ze rozumiesz AAAAAAAAA sukces Adas sika do nocnika:):)jestem ponad podziwu z kapelusza naraz ubikacja:):) Cale swita Bozego Narodzenia dla mojego dziecka to widze stres nie zly .Wychodzimy w centrum ,a tam choinka spiewa i mowi i cala sie rusza szok...wiekie oczy i ucieczka tylem do niej byleby daleko:):)No teraz widze juz postep nie ma ucieczki tylko oczy zostaly,,,,,ale cisza na jej widok:):) Mikolaj jest boski jak jest daleko i daje prezenty to znaczy puzzle w pieknym pakunku ,ale na dystans mam super zdjecie Adas promieniuje pieknym usmiechem):Ottt czar swiat:) Wszystko chce go porzrec i trzba uciekac:): Niespodzianki jeszcze czekaja zobaczymy jaki efekt bedzie dalej:):) UUhhaaaa lecimy do POlski na miesiac juz 17 grudnia i mam nadzieje ,ze sniegu za duzo nie bedzie i wogole co tam bede pisac ... Mam nadzieje ,ze Ada szybko sie zaklimtyzuje i bedzie super dziadkowie i moja siora mama wogole lnie potrzebna:P:P:PmARZENIE PEWNIE Adas cos poprzestawial w klawiturze tylko co??????????? Jestem mono menatyczna zmeczona moze ktos postawi drinka to sie rozchustam:):) Majorek😘 Gosika😘😘 Sylwia jak to niemasz o czym pisac>>>>😘 Dermiak gdzie ty jestes jak Cie nie ma????😘 Lana 😘 reszty tez nie za pomne 😘 Jaka ja sentymentalna sie stalam :):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek :D po wypiciu butelki wina liczyliśmy koty :p ale się udało :D wojtek też uwielbia wszelkie pociągi, ale głównie bawi się torami i wagonikami z ikea :D pasjonat, wszędzie je wlecze i rozwleka... hit mikołajkowy, to 6 sześciennych klocków do układania 6. obrazków, tego samego typu klocki ja też miałam :p wojtusiowe są w walizce iz kinki-kinki, lala, po, nono i tisi ;) -zapis wg wymowy obdarowanego :D dziewczynki szczęśliwe z nowymi lalkami, a rodzice? mama (miś!!!) wczoraj całe popołudnie szyła ciepłe ubranka ;) a tatuś obiecał nowe, większe wózki... donia, też się nieźle zakręciłam w karmel :p ale udało się uratować! teraz ciasto w lodówce! dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagga specjalnie dla Ciebie😘 Chodziby tesciowa ,ale swieta w nowym domu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... ..........11kg/87................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. ............10kgkg/74.............6 saszka........Michał..............20............3150/57. .. ..........82500/182...........32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6............58000/165...........31 saszka..........Bart...............11............3970/61 ..............28000/142..........28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ...........10140/77...............9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 ..............9810/83............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. ..............10700/77............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... ............11700/75............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. ..............10.600/?...........12 _acha_........Julia............29.0506........3200/56cm. ...........9500/75cm.....10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. .....prawie13,0kg/88.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ............9000/76cm.......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... ..........12.0/82.........12 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ..........11,9kg/83cm.......8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53..........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m.........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ..........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia............21.05.06.......4300/62... ......14,900kg/87........15ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57............14.5kg/87...... ..16 zeboli Kalla..........Krzyś.............2.07.06.........3380/57 ............11,5kg/86......9ząbków Majorek......Małgosia..........25.09.05.........3200/54. ............11,6/82.......prawie 15 Grzywa nie jest zle moj ma jeszcze kupe wlosow i wyglada ja 5 latek:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra, policzyłam kotom nogi! Ja dzisiaj po nieprzespanej nocy, Kornelia obudziła sie o 3 i nie chciała spać. Nie pomagało mleko, ani otwarcie okna, niespała ze dwie godziny. A mamusia rano nieprzytomna, jak wychodziłam rano do pracy to córcia jeszcze sobie spała. Majorek ale się usmiałam z towjego wpisu, nieźle Małgosię załatwiłaś :) Adaś też boski, niezły stres ma chłopak przez te święta :) Flyfly dlaczego nie chcesz śniegu? Ja o nim marzę i o lekkim mrozie. Śnieg przykrył by bałagan wokól domu, a mróz zwalczył by błoto. Nareszcie przychodziłabym w czystych butach do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majorek=> ja wiem, ale on sie do tych buziak tak śmieje.... :) Tylko jeno mnie wkurza :O Facet ma akcję prywatną (za zaproszeniem) już 2 razy słalam mu o to zaproszenie i nic. Chce to sprzedać ten dupek, czy nie?! 😡:O😠 Policzyłam ale nie wiem, jak otwrzyć :O..... Flyfly=> jesteś! :D To aj się pochwalę, że Jasiek ok 25-30% kup w ostatnich dniach robi do nocnika :D:D:P Siku zawsze jak siedzi to zrobi zaraz po tym jak usiądzie. Ale do pieluchy oczywiście też swoje zrobi :D Mam drinka - campari, martini, sok ananasowy i coś jeszcze, ale nie wiem co, bo mąż śpi, a to on mieszał :) Ale dobre - zdrowie Adasia :) To Jasiek smukły jest przy Adasiu ;) Ale nam chłopy rosną :D:D:D Gdzie wpisać ta liczbę od kotów? :O Aha, miałam napisać że Channah żyje i ma się nieźle, ale widzę, ze marnotrawna córa tu wpadła :D:D:D😘😘😘 Zajrzyj na pocztę :) Buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas przy pociągowej mani ;) sprawdzają się kolejki, te drewniane z ikea :) wielka radość wojtusiowa! za \"thomasami\" warto się rozejrzeć w angielskich szmateksach -kupiłam kilka książeczek po 1-2zł, a jak nowe :) niektóre z odgłosami i oryginalne kasety vhs ;) i te teletubisie... o! dziś się dowiedziałam, że nono jest soniem! faza na sonie w pełni ;) mama rysuj sonia! te moje słonie dość pokraczne, ale chlewik zadwolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Gosika spozniony mam nadzieje ,ze drink byl dobry:P:P:P Nie zalamoj mnie tym nocnikiem:):): Spadam jestem jak zawsze o tej porze zmeczona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> no tak :) ale do odpampersowania nam jeszcze daleko :D Koty ci zaraz wyślę :) koty, no właśnie - Majorek i reszta - policzyć sobie policzyłam, ale jak to otworzyć, gdzie ta cyfrę wpisać :O Zrobiłam pierniczki :D:D:D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Gosika:):):) A zrobilam karpatke w niedziele i cala prawie sama zerzarlam tarez mam wyrzuty sumienia kiedy ja sie zccaczne odchudzac?????😭 Polknelam bakcyla pieczenia:):):) Gosza tez Cie nie ma gdzie ty kobitko|:):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ranny ptaszek podpisuje liste obecności:) Koniec tygodnia juz blisko:) i czuję juz zmęczenie:o Dzis już nie mogłam wsać:o U nas z nocnikowaniem nie jest dobrze:o Zuza siada i po 3 sekundach mówi \"jus\" i wstaje:o Nie wiem jak mam ją przekonać:o Macie jakieś rady?? W sobotę organizuję urodzinową imprezkę... która wpadnie na drineczka??:) Dzis mam luźny dzień w pracy, więc moze jeszcze później wpadnę.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Podpisuję tylko listę obecności.. Odpiszę Wam potem.. Słuchajcie, znacie jakąś książkę dla faceta o tym jak dobrze traktować kobiet? :) :P Mąż mnie wkurza coraz bardziej.. i chyba zmienię opcje na prezent gwiazdkowy.. (i kalendarza playboya nie będzie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzac sie mozesz u nas ;) w centrum dietetyki i zywienia naturhouse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nie mam czasu :( sprzątanie, bieganie po sklepach i tak pewnie dopiero po świętach odpuści :P :D Grzywcia to my razem imprezujemy w tym roku, Ty też jesteś z 16 o ile dobrze pamiętam prawda??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja, ja na drineczka!!! [podskakuje ja osiołek ze Shrecka] W babskim gronie, z gadaniem głupot, piciem winka prawie do rana. A dzieci z tatusiami śpią w domku :P:D:D:D Flyfly=> nie powiem \"Wiedziałam, ze tak będzie\", ale przypuszczałam, ze polubisz pieczenie :) Efekty są...słodkie :D:D:D Majorek=> Książka..? Może www.inbook.pl albo allegro (jak zwykle) JAK WPISAĆ O TYCH KOTACH???? :O 😭 Sylwuś=> 😘😘😘 wpadaj, bo po świętach oddaję laptopa do serwisu i mnie nie będzie :P:D:D Gzywcia=> jutro o tej porze będzie łykend w pełni :D:D Donia=> wyłaź małpko :P:D:D:D Gosza=> ??? 😘😘🖐️ Jaaga=> rozpakowałaś się? :D Branoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to ja też się piszę na drineczka w babskim gronie :D Oj znowu oddajesz laptopa i Ciebie nie będzie :( Ale chyba nie na długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co że ja jestem małpa???? no nie wiem jak sie do tego ustosunkuje !! :P:P:P:P :D:D:D:D:D:D pozdrawiam babeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia malpa malpa ja za Gosika krzycze:P:P:P😘 Kobitki milego dnia zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEEEEEEEEEEEEEEEKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Gosikka... Ty to masz wyobraźnię;) Sylwia... tak..z 16 jestem i imprezujemy razem:D Muszę wymysleć jeszcze tylko fajne jedzonko i fajne drineczki:) Jutro od rana gotowanie:o No u mnie, mimo ze koniec tyg, to pracy nie brakuje:o Dziś mam koreańców, sztuk około 120 z dzieciakami:o:o:o Mam nadzieję ze przeżyję do dnia jutrzejszego:o Pozdrawiam kobitki:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem i chcę na imprezę :) Weekend, weekend i co ztego jak tu kupa roboty :( Juz sobie odpuściłam , bo wiem że ze wszystkim nie zdażę do świąt. Sylwia daj spokój nie sprzątaj tyle, za jakiś czas znowu się nabałagani ;) Majorek, Flyfly też ;) A że Donia małpa to sie zgadzam, i Channah też! Grzywa ostatnio najporządniejsza ;) Ja mam nawała roboty w pracy jak to na koniec roku. W domu też, nie mało. Do tego mnóstwo spraw papierkowych, dokumentów, a do tego wszystkiego kupiłam samochód :) Niestety inaczej sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No dobra.. ja nie sprzątam.. tzn. nie tak, jak to zazwyczaj w moim domku (gdy mieszkałam z rodzicami) było przed świętami. Może i dlatego nie czuję tak świątecznej atmosfery. I tak jak czytam, że zapsrzątane itp jesteście, to mi dziwnie :) Owszem, robię sobie porządki, które mam w łowie juzz pół roku .. i zaczęłam wcześniej, ale widzę, że i tak do świat nie porobię :) Tzn. chodzi o porządki \"po mojemu\" :D czyli zmiany w szafkach, półkach z teściowego, mężowego na moje :) Trzeba otworzyć plik Copy of Koty - wyskoczy okienko, że plik jest chroniony i miejsce na hasło i trzeba tam je wpisać, gdy będzie poprawne, to się otworzy, jeśli nie, to cała procedura od nowa;) Na początku nocnikowania też był problem z posadzenie, a potem już z utrzymaniem dziecka na nocniku (już dobrze nie pamiętam). I nie wiem, dokładnie jak sobie z tym poradziłam. Jednak pomógł mi mały nocniczek dla lalek w spadku po starszej siostrze ciotecznej Małgosi. I razem z nią jakaś lalka, czy maskotka na tym nocniczku siedziała i robiła :) Do tej pory tego używamy :) chociaż nie zawsze :) ale czasami jeszcze muszę ją tak zachęcić, bo znów są problemy, żeby usiadła, gdy nie ma ochoty (a potem zaraz siusia). I już teraz czasem mówi \"a nie chciałam\" :D Danie czego do zabawy na nocniku, żeby się zajęła i nie myślała, że tam siedzi, książeczki itp. No i bajka ;) Potem były \"promocje sklepowe\" - już tutaj pisałam :) Zaproszenie do testowania najnowszego modelu nocnika albo testowanie czy działa muzyczka (bo mam nocnik z pozytywką). :D:D Mmm karpatka - uwielbiam :D A co do książki, to wolałabym konkretny sprawdzony tytuł.. bo tak w ciemno.. to nie wiadomo, co w środku jest. Na razie jednak stanęło na \"I ty możesz być supertatą\" :) jednak :) Acha! jeden prezent dla Gosi już kupiony. Elektryczne pianinko. Tylko mój mąz niestety jakiś niekumaty (a niby taki inteligentny i w ogóle :o ) i przyniósł to do domu. I biedne dziecko prawie się popłakało, jak zaraz z tym wyszedł, a ona chciała sobie pograć - bo oczywiście zauważyła, co on tam ma :D:D I musiałam ją okłamać, że to nie dla niej, a dla sąsiada :D A od wczoraj wymyśliłam już ze 3 posoby, jak mógł to załatwić niepostrzeżenie. Zostawić za drzwiami, w aucie, lub wsadzić jakoś w reklamówki.. I dopiero wejść do domu po klucz od drugiego pokoju... (który miał być dla Gosi.. miał.. ) To tyle, co przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze ;) Anioł kupił dużego dmuchanego MIkołaja dla teściowej, ale na razie jest w domu :D Gosia uchachana, ale.. uciekła do mnie i .. mama weź na ręce :D I nagle zaczęła korzystać ze swojego krzesełka jedzeniowego:) Wchodzi na niego i każe włączyć mikołaja :) bo on jest nadmuchiwany czymś tam i musi to być włączone cały czas (jak mają w marketach itp). Jak leży wypompoany, to jescze go tam ruszy:D A wczoraj była na siedzeniu w kuchni, a niedaleko on leżał i co moje dziecko wymyśliło.. że jej nogę ukradnie.. buhahahahaha :D:D:D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam 🖐️ grzywa..ho ho czesto ostatnio witasz na kafe:), super! Mam podobnie jka Ty..wchodze na priva, cos poczytam, moze cos napisze...ale tam tempo jest za szybkie....gubie sie w tych wszystkich postach i obrazkach...jak cos poczytam to juz nie pamietam co mialam napisac i komu odpowiedziec...kafe ma specyficzny klimat i forme....tu najlepiej :). Jednak milo tez wejsc i poczytac co u innych dziewczyn..;). Gossika 😘 Fly😘 Majorek, udana ta Twoja corcia :)...i biedna musiala obejsc sie smakiem..ale przynajmniej wiecie, ze ucieszy ja prezent :) a my chcemy kupic malej konia na biegunach...sa takie mniejsze w sam raz dla takich dzieci malych :). No i mala juz dostala klocki lego od cioici..Gossika chyba pisalas ze je chcecie kupic Jasiowi...w zielonym pudelku...malej sie bardzo podobaja :)...tylko jeszcze nie najlepiej sobie radzi z wsadzaniem klockow...ale juz nie dlugo :). a co do nocnika...to mala raz siadzie i zrobi siusiu, a raz nie....chyba mnie w jajo robi....sciaga sobie rajtuzy i pieluche to mowie jej ze ma isc na nocnik...siada na niego, 2 sekundy posiedzi...i nic:O. Sklonna jest bardziej do robienia siusiu niz kupki...nie wiem czemu...ale przed nami jeszcze dluuuga droga jezeli chodzi o przyzwyczajenie do nocniczka :( Pozdrawiam goraco! i zycze milego weekendu 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×