Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

a ja dzis robie 10 dzien...gdy napreze miesnie brzucha przed lustrem robi mi sie pionowa kreseczka na brzuchu...wiec mam nadzieje, ze niedlugo bedzie ja widac, bez napinania ;-) pozdrawiam i piszcie duzo, zebysmy sie motywowaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzinke robie cwiczenia...ktora ze mna? :-) bo samej mi sie jakos nie chce...i jeszcze na dodatek ta pogoda..pada i pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak gagatka :-) matko boska wlasnie zrobilam cwiczenia i zastanawiam sie jak to bedzie dalej ... ps. tez dzis mnie zmoczylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya*
drugi dzień za mną:) u mnie efekty było widać już po 12 dniach- brzuszek zrobił się jędrny i miał leciutko zarysowane mięsnie, ciekawe czy tym razem będzie podobnie, bo wielkość oponki trochę mi się powiększyła od tamtego razu (2 lata temu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka grecka.. z czego sie sklada, z jakich skladnikow ? :-D bo moze tez by za mna pochodzila ;-) maya ja pierwszy raz dotrwalam do dnia 14 ... pozniej wyjechalam i zapomnialam mojej rozpiski.. i na tym sie skonczylo. Mam nadzieje, ze teraz sie nie poddam tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim ser feta :P a pozatym to sałata (moze być nawet pekińska), papryka czerwona, ogórki, kukurydza!! pomidory!! sos vinegret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaa
:-D powodzenia zycze i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya*
oj, ale dziewczyny narobiłyście mi smaka na sałatkę:P a tak w ogóle to stosujecie jakąś specjalną dietę ćwicząc a6w?? ja myślałam, że po założeniu aparatu ort. będę mniej jeść, ale gdzie tam:P zjadam wszystko, na co mam ochotę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ja nie stosuje zadnej diety, chce zrzucictylko faldke z brzuszka,ktora mi tak bardzo przeszkadza, ograniczylam od dzis troche tluszcze...moze mi sie uda...mam jeszcze piec tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya*
ja już jestem:) wróciłam z egzaminu i zaraz zrobię sobie 3 dzień, bo po obiedzie pewnie będę zbyt ociężała na ćwiczenia a potem pewnie coś podjem i tak mnie noc zastanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) właśnie jem sałatkę :D ja juz mam 12 powtórzeń, ale dalej nie widze efektów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! U mnie dzien 11...po napieciu miesni widac pionowa kreske na brzuchu :-D wiec mysle, ze jeszcze pare dni i bedzie widoczna bez ich naprezenia :-D przy okazji zaliczylam dzisiaj godzinny spacerek. gagatka znow jesz salatke grecka, czy jakas inna? :-) maya :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagata85
Sałatka ta sama :) ale zostało mi jeszcze poł sałaty pekińskiej to zrobię z tunczykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodyczy nie jem od niedzieli i mam nadzieje, ze wytrzymam do 22 lipca :-D hyhy jak masz jakies fajne przepisy na salatki, to mozesz mi dac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya*
no ja niestety bez czegoś słodkiego żyć nie mogę;) ale ograniczam chipsy, prażynki i wszelkie tłuste zło:) oczywiście moje ograniczenia nie dotyczą sytuacji, kiedy jestem na jakiejś imprezie urodzinowej, ale bez przesady, katować się nie mam zamiaru:P tak w ogóle to ile macie lat, jeśli wolno spytać? ale myślę, że nikogo nie urażę tym pytaniem, bo w końcu tylko facetom nie wypada pytać o wiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya*
eee no, stara dupa to by z Ciebie była, gdybyś miała te 83 lata, a nie była z 83 roku:D no to widzę, że jesteśmy rówieśniczkami:D chociaż w sumie, to ja we wrześniu będę mieć 24, więc się nie postarzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ciekawe czy gagatka jest z rocznika 85 :-P uciekam robic obiadek :-) 🖐️ do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 jest z rocznika 85 :D:classic_cool: wiec w sumie wiekowo tak samo!!! :D Ja wlaśnie jestem po obiadku :) jakies kotlecik z mieskiem drobiowym, papryką i ogórkami, 3 młode ziemniaczki i kalfiorek!!! Myśle ze tak z 300 kcal było!! Nie wiecej!! Myślę ze dzis nie przekroczyłam 1000 kcal!! A co do sałatek to ja robie wedle uznania, łącze wszystko z wszystkim, jak popadnie!! Bo ja to jestem taki potwór sałatkowy :P Idę robić pranie :) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya*
o rrany, jak się tymi 1000 kcal Gagatko najadasz?:) dla mnie to nie do pojęcia, ale mam chyba jakiś pojemny żołądek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ja tez mam pojemny zoladek...;-) ale ostatnio stwierdzilam, ze musze ladnie wygladac w bikini, wiec trzeba ujedrnic cialko i spalic troszke tluszczu.. tak jak gagatka jem (od poniedzialku) ok. 1000-1200 kalorii dziennie....a za piec tyogdni po urlopie rzuce sie chyba na mcdonald´s ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sie w niedziele rzuciłam, ale juz od 3 miesiecy nie jadłam !! Strasznie mi sie nie chce cwiczyc tej a6w ale, sobie mysle ze bede piekna, bede miałą plaski brzuch!! A jak robicie 6*12 i tak 3 razy czy jedno ćwiczenie, drugie ćwiczenia itd i tak 12 razy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×