Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

pewne ze pokaze jak sie kupi bo ciagle czekam na decyzje. Ale tak od razu to nie, najpierw remont :). Ide zaraz do dentysty wyrwac zeba bo zwariuje, nie spalam juz 3 noce i czuje jakby mial mi zaraz wystrzelic. Jak go nie wyrwie dzis to bede sie meczyc do wtorku bo mamy dlugi weekend teraz. Cholera wszystko naraz. Jak mi babka w sprawie domu zadzwoni a ja bede siedziec na fotelu albo pozniej jak bede seplenic to wprost fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :-) po takim trzytygodniowym dogadzaniu sobie (jedzeniem pysznych i niestety tlustych rzeczy)...weszlam dzis na wage... kilogram wiecej :/ trzeba znow zaczac jesc normalnie.. ;-) wczoraj robilam brzuszki..ale jakos tak malo.. musze sie wziac za te 8 minut ... hehe jabatka ...zeby ta facetka nie pomyslala przypadkiem, ze ty nietrzezwa jestes (jak bedziesz seplenic) ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie mysli co chce lepiej jak juz bedzie po wszystkim bo teraz jestem w takim stanie ze bym jej mogla powiedziec za duzo i za ostro. cholerni emnie boli i nie spalam od 3 dni wiec lepiej mnie nie zaczepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja wczoraj nawet pocwiczyłam, i na spacerze byłam przeszło godzine :) ale za to zjadłam kolacje przez jajnik bo mnie bolał :o i chciałam sobie to jakoś wynagrodzic :) Dzis juz mam za soba 40 minut spaceru :) tzn wyjscie służbowe ale jakos spacer moze sie liczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo gdzie sie podziewacie?? Ja ostro ćwiczę :) przed wczoraj 50 minut, wczoraj 2,5 godziny spaceru i tylko 15 minut ćwiczen z serii tamilee Webb i ty tez mozesz miec taki brzuch. Dziś planuję tez jakies 50 minut. A czy sie sie mi uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ehh i lato sie u mnie skonczylo...przynajmniej temperatura na to wskazuje.. :( (10 stopni wlasnie jest) no ale coz... ja dzis wsiadam na rowerek i zamierzam zrobic pare kilometrow :) gagatka cwicz cwicz, tak trzymaj :) pewnie, ze ci sie uda, wierze w ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, wielka dziura po gigantycznym zebie sie zrasta a w czwartek zdjecie szwów...brrrrr. Wlasnie po raz kolejny licytuje \'mój\' domek bo ktos, jakis niedobry czlowiek mnie przelicytowal. mialam fajny weekend ale i tak nie potrafie zyc niczym innym niz dom ktory nie jest jeszcze moj i moze nie byc nim wcale a ja juz siebie widze zmywajácá naczynia w kuchni i jak moje przyszle dzieci bawiá sie w ogródku. glupie co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabatka wcale nie :) kazdy ma swoje marzenia :) ja na przykład widze siebie w swoim hamaczku na swoim ogródku :) a w tle słychac dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no wiec opisze wam moja super swietna historie :/ : pojechalam sobie do centrum na rowerze. rower odstawilam. poszlam pobuszowac po sklepach. nic nie kupilam. przychodze z powrotem a patrze... a tu pelno srubeczek od mojego roweru lezy na ziemi albo ktos probowal rabnac mi rower...albo bardzo sie komus przydala czesc od hamulca recznego.. bo hamulec jest caly rozwalony :/ ehhh jabatka ..jakie glupie... ja tez sobie rozmyslam czesto ..jak to bedzie..gdy .. ;-) a jesli mialabym kupowac dom, tak jak ty teraz ..to sama nie moglabym sie doczekac i myslalabym juz, jak urzadze pokoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam 30 minut, ale co z tego ze zjadłam potem jedna zapiekanke :o a 1,5 godz przed cwiczeniami jedna kromke!!! Musze ograniczyc chleb!! A pozatym to mam na jedno ochote : isc spac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaliczylam maly spacerek... ale co z tego jak zjadlam dzis 3 kawalki tiramisu..(jak dobrze ze ciacho sie skonczylo...nie bede juz go jesc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) kurcze ..dziewczyny..mam na cos dobrego ochote..tylko nie wiem na co... znacie jakies dobre i smaczne przekaski (nietuczace)? :-P ide na spacer ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce. Tyle sie dzis obiegałam, to do góry to na dól, dzis po pracy jeda prosto do domku to mam nadzieje, ze cos pocwicze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny come back z ćwiczeniami :D Ja musze koniecznie, bo tak ładnie obrosłam tłuszczykiem ze szok!!! Ja dzis zaczynam cwiczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) przyłączam się.. juz raz próbowałam ćwiczyć a6w ale jakies takie lekkie były dla mnie też ćwiczenia... i po pierwszym dniu stwierdziam ze i tak nie będzie efektu i tu mój błąd... ale teraz tak sobie czytam i widzę ze efekty rzeczywiscie są także zaczynam i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D gagatka ..mi przybylo troche w brzuszku..czas znow sie wziac za siebie :P ;) kurde teraz juz nie mam na czym jezdzic :( wczoraj ukradli mo moj rower :( to juz byla druga proba ukradzenia go..tym razem im sie udalo :( bylam juz w ubezpieczeniu i na policji...ufff jak dobrze ze rowerek ubezpieczalam ...no wiec teraz bede chodzic na pieszo :P ( moze \"zleci\" mi brzuch ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×