Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

eheheh nie mało, tylko chciałabym nadrobic ten jeden dzien co opusciłąm go!!Ale chyba az taka nadgorliwa nie bede :D A jakie autko kupujecie?? Jestem juz po 6, dzis 14 powtórzen, było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole zaczelam skakac jak mi radzila jabatka - jak bokserzy na ringu :-P ;-) u was tez taka brzydka pogoda? u mnie prawie caly dzien leje..na spacer mi sie nie chce wyjsc ...mam nadzieje, ze juz niedlugo zrobi sie cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mamy dwa do wyboru i nie mozemy sie zdecydowac (oba sa ladne i oba tak daleko od nas ;-)) jedno to audi a6 a drugie bmw 5 :-) dziewczyny a gdzie wy w ogole mieszkacie, jesli moge zapytac? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze, ze typy mojego chłopaka (tzn nie wiem czy akurat te serie,a le marki na pewno :D) no ja miezkam w małopolsce :D Pogoda jak na razie spoko, troszkę wiatr wieje chłodny, ale ogólnie nie jest najgorzej!! Szkoda tylko, ze zawsze w tyg. sa upały, a jak przychodzi weekend to do dupy pogoda jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
Long Eaton, Nottingham A wczesniej to w Swidniku, kolo Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze maly zlot europejski mamy, ja mieszkam w niemczech :-) wiecie co.. jakiegos lenia dzisiaj mam ...nie chce mi sie nic robic..(dobrze ze z rana zrobilam a6w). moze znacie jakis dobry sposob na "obudzenie sie" ...albo jakis zdrowy, pobudzajacy drink owocowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pełno enegrii :D chcecie troche ?? :P Właśnie zrobiłam sałatkę :) (kapusta pekińska, tuńczyk w oleju, zielona cebulka, kukurydza, papryka konserwowa, ogórki korniszony i jogurt naturalny i przyprawy----> podaje składniki dla zainteresowanych) Teraz tzn na moment bede prasowac tonę ciuchów :) Pozdrawiam z Polski (gdybym tylko mogła i miaął gdzie i nie trzymały by mnie studia to bym pojechała se gdzies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie pożarłam górę placków ziemniaczanych i chyba trochę przesadziłam:P no i mam wyrzuty sumienia, że tutaj z rana ćwiczę a tu obżeram się niemiłosiernie:P a ja jestem ze Śląska i pewnie też bym wyjechała w świat,bo studia właśnie kończę, ale teraz trzyma mnie głównie aparat ortodontyczny, bo leczenie za granicą jest duużo droższe a poza tym muszę się pokazywać co miesiąc u mojej orto. A pogoda póki co ładna u mnie- słoneczko i wiaterek:) chociaż widzę gdzieś tam w oddali jakieś ciemne chmurzysko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mogłam zjeść jedna z super sałatek gagatki a ja się obżeram tłuszczem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny co sprawiło, że was wygnało poza granice? standardowo praca, czy może miłość??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra..ja tez mam wyrzuty sumienia...bo tak cwicze i cwicze a wczoraj takie wielkie rollo tureckie zjadlam ehh :-( chcialabym za te 4 tygodnie dobrze wygladac w bikini zeby nie wystawal mi brzuszek i boczki :-O ale jak zawsze musze sie na jakies dobre zarcie zalapac (dobre-czyt.: najczesciej tluste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya mnie milosc- poznalismy sie w polsce, w miescie gdzie mieszkalam (okazalo sie, ze dziadkowie mojego wtedy jeszcze chlopaka tam mieszkaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak się czujesz z dala od domu rodzinnego? da się przeżyć, czy tęsknisz niemiłosiernie?:) chociaż w sumie, jak się z powodu miłości wyjechało, to ona chyba wynagradza wszystko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze wcale tak bardzo nie tesknie :-) no moze troszke za mama i babcia... ale mam tu tesciowa i siostre meza, wiec nie jestem tu taka samiutka :-) jest mi tu dobrze :-) a teraz musze uciekac, bede pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam, spalę trochę kalorii spacerem:D buziaczki dla Was wszystkich :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :-) wlasnie zaliczylam z mezem spacerek-na szczescie przestalo padac :) juz myslalam, ze dzieki spacerkowi spale troche kalorii... ale gdzie tam... maz zaprosil mnie na wielgachne lody... no i jak tu takiego czegos dobrego nie zjesc :-P dobra od jutra zadnych slodyczy wiecej- moje Wielkie Postanowienie :-D a wy gdzie sie podziewacie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
hej, ja ucieklam razem z moim mezczyzna w poszukiwaniu lepszego zycia w sensie materialnym i nie tylko bo chociaz maz mial wlasny interes w polsce to era malych firm niestety wygasla i wielkie molohy je pochlonely. Maz sprzedal firme i prawie 50% podatku z tego zabralo mu panstwo które i tak tylko utrudnialo mu zycie i w sumie z jego 4 letniej pracy i walki zostalo mu pare groszy i duzo zalu.. teraz ja studiuje zaocznie tu w Anglii bo w polsce raczej byloby kiepsko finansowo a tu jakos sobie radze, pracuje sobie, maz tez i juz kombinuje cos wlasnego rozkrecic, projektowanie sklepów internetowych i takie tam. A po roku pobytu w Anglii byly zareczyny no i za miesiac, 29 lipca nasza 1sza rocznica slubu. Wszystko sie fajnie uklada... ide teraz na spacerek z mezem bo dzisiaj chyba najdluzzsy dzien w roku prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabatka my tez mamy rocznice slubu w lipcu ..a mianowicie 15 :-D a w ogole ile masz latek, jesli moge zapytac? my juz sie chwalilysmy swoim wiekiem :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
22 wiec jeszcze sie moge chwalic :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
najfajniejsze jest to ze mozemy sobie tak pisac i plotkowac bez zadnych barier, kazda w innym koncu swiata.. bez zadnych ograniczen, a co do wieku to trzeba byc mlodym duchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabatka zgadza sie :-) a moze za jakis czas bedziemy wszytkie internetowymi psiapsiolami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
jestem za ! pierwsza sie wpisuje na liste, kto za mná?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, ja tez, ja tez (jestem trzecia) :D wczoraj tak mi dobrze szło, zrobiłam sałatkę (pycha), wyprasowałam ciuchy i zjadłam grilaaaaaaaaaa :o tzn kiełbache z grilla!! Fuck!! no, ale mniejsza o to!! Co tam, zdązyła mi sie strawic chyuyba!! Pozdrwaima Was bardzo serdecznie i miłej niedzieli zycze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za!!:) wiecie co Wam powiem, że zawsze sobie marzyłam, żeby tak wcześnie wyjść za mąż i w ogóle prowadzić wspólne życiez tym jednym jedynym a u mnie to niestety jak krew z nosa idzie.. Mężczyznę mam cudownego, ale niestety właśnie strona finansowa nie pozwala nam póki co na wspólne mieszkanie i planowanie poważniejszych rzeczy... Tak więc zazdroszczę:) a tak poza tym, to 8 dzień za mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dotrwałam do 8 dnia ale miałam takie okoliczności że musiałam zaniechać... wiec zamiast robić od początku dziś zrobie 5 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×