Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

hehe to czekaj idę :) same mi się oczy zamykają :o pozdrawiam (już nie mogę sie doczekać jak bede w domu) a MIAŁAM JUTRO ISC NA WOLNE!!ale nie pojde bo mama ma wolne i takie wolne to nie wolne (zrób to, a zrób tamto!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro rozmawiamy o pogodzie, to u mnie właśnie się skończyły trzy przeokropne burze, które bardzo lubię jak siedzę sobie w domu, ale nie jak jestem daleko na spacerze z psem:P a co do skakanki, to jestem zaskoczona, że pomaga na boczki-w życiu bym nie pomyślała:) tak więc chyba zacznę sobie skakać (mimo iż nie mam skakanki:P). Ale w końcu ważne jest chyba skakanie a nie posiadanie skakanki, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc czołem :D wlaśnie zabieram sie za gimnastykę, właśnie wróciłam z działki!! Plewiam truskawki, a raczej sprawiałm, ze sa widczne (przedtem było widac tylko chwasty) Do potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze Gagatko:) ważne, żeby mieć czyste sumienie i czuć tę satysfakcję, że zrobiło się coś, co było zaplanowane:D i jak jeszcze się pomyśli, jakie to efekty przyniesie to już w ogóle:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho idzie do mnie burza chyba bo sie błyska !! ja juz ide spac :) mam nmadzieje tylko ze bez zadnych sensacji dzis!! Dobranoc dziewczynki 👄 ps. chyba widze powoli efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzona, poćwiczona a teraz zmykam na rozmowę kwalifikacyjną:) proszę trzymać za mnie kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-D ja tez juz po cwiczeniach :-D faktycznie, z rana robi sie je lepiej i ma sie do nich wieksza ochote :-D maya trzymam kciuki :-) gagatka u mnie dzis 14 dzien :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
Czesc dziewczyny, i jak samopoczucie? U mnie srednio bo mam przeboje w pracy z pewnym osobnikiem plci przeciwnej który oprócz tego ze ma wstret do kobiet to wykrzykuje jakies rasistowskie hasla pod adresem wszystkich kobiet z Polski. no debil poprostu i juz. A no wlasnie bo nie pisalam ze jestem troche z dala od kraju. Mieszkam w Anglii juz ponad 2 lata i czasem sie musze uzerac z jakimis baranami. No ale to malo wazne, A6W zrobiona, kawka juz pachnie wiec za raz ja chlusne jednym lykiem i wskakauje na stepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
no kobitki gdzie jestescie? ja dzisiaj zaczelam juz cwiczenia po 18 / 36 powtórzen i tak jakos mi ciezko szlo bo starsznie sie dluzy, ale dalo rade. Jutro bedzie latwiej, mam nadzieje. Ogólnie to u mnie pogoda do bani i jakos sie nic czlowiekowi nie chce. Ale pocieszam sie myslá ze juz piatek i przez kolejne dwa dni bede robic 'nic'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Wy wszystkie już po ćwiczeniach, a ja dopiero bede je robic wieczorem!! Ale za to spacerek godzinny zaliczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
Witaj Gagatka, czy ty masz wieczorem tyle energii zeby cwiczyc? No u mnie to odpada bo koncze prace o 22.30 i raczej nie mam ochoty na nic wiecej niz prysznic, miekkie lózeczko i wtulic sie w ramiona méza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
Ale spacerek to tez fajna sprawa i napewno przyjemniejsza niz poranne wygibasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o energię, tylko jak wracam z pracy to akurat zjem obiad coś zjem, zrobię i akurat jest koło 20!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
najwazniejsze zeby robic swoje i zawsze znalezc czas dla siebie. Doba ma 24 godziny a wiekszosc kobiet nie moze wygospodarowac nawet 15 min dla wlasnej przyjemnosci lub chociaz aby zadbac o swoje cialo. Nalezy nam sie! Wiec popieram i podziwiam kobiety które wkoncu zrozumialy ze zycie to nie tylko obowiazki, ale kazda z nas musi byc troche 'samolubna' Spacer w celach sluzbowych, moze nei bylby az tak przyjemny ale to kwestia nastawienia. Jak sobie zdamy sprawe ze mozemy to wykorzystac aby poprawic kondycje i zrzucic zbedne pare kilo to od razu chetniej sie stápa po ziemi. Ja mialam dosyc mojej pracy szczególnie jak trzeba bylo lazic non stop przez 8 godzin, a bywaly takie dni. Kiedy zdalam sobie sprawe ze przeciez jak chodze na stepperze czy skacze na skakance to mam satysfakcje ze robie coz ze swoimi niedoskonalosciami wiec te 8 godzin to tak jak trening i tzreba go wykorzystac bo przeciez w domu bym nie skakala przez 8 godz a tu mam szanse i w sumie to musze lazic. Zaczelam kontrolowac kroki, chodzic wyprostowana, prostowac kolana, umiejetnie obciázac raz jedna noge raz drugá i tak oto znalazlam recepte na nude i wydluzylam trening o ... 8 godz. :) Sprytnie, nie? No i wyniki w pracy znacznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jabatka czy mozesz wrocic na str.3 zadalam ci tam pytanie...ktorego nie chce mi sie przepisywac :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wróciłam już do domu po rozmowie i pracy, którą kończę za 8 dni;) i powiem Wam, że chętnie zrobiłabym sobie szósteczkę, jakaś taka nadgorliwa jestem:P ale, że plan na dziś już wykonałam, to zostaje mi tylko skakać z nogi na nogę bez skakanki:) wczoraj tak zrobiłam i w sumie to \"skakanie\" to bardziej bieg w miejscu;) z której części brzucha jesteście niezadowoleni? bo ja to najbardziej z boczków (chociaż nie wiem czy to do brzucha można zaliczyć:P), które falują podczas jazdy w autobusie i się głupio czuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :D ja właśnie skonczyłam porcje na dzis!! Ja najbardziej nie lubie dolych partii brzucha!! Tez mi wystają, wkurzają mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
Hej Dorotko 83, pzrepraszam ze tak pozno ale wlasnie wrócilam do domku po pracy bo mnie koledzy na piwko wyciágneli :) i nie zaluje ani troche. Co do skoków to polecam raz na jedná noge raz na drugá naprzemiennie, nie x razy na jedna i x razy na drugá bo to bardzo obciaza stawy skokowe. Tak na zdrowy rozsádek najlepszy jest ruch zblizony do chodzonego tzn ze ciezar ciala jest plynnie [przenoszony z lewej na prawá itd. obciazanie tylko jednej nogi calym, cialkiem to troche moze nadwyrezac stawy. Tak samo ze skakaniem 'zabká' tzn na dwie nogi jednoczesnie. Miesnie praktycznie nie pracuja bo cialo jest zblokowane, obciaza sie tylko kolana i to moze prowadzic do zerwania lákotek, tak jak to moja psiapsiula zrobila 3 tyg temi i wlasnie czeka na operacje. To nie zart tylko przestroga. Sorki jak mi sie literki placza ale to po tym piwku :) Nie musza to byc skoki tak jakbys biegala tylko raz w lewo raz w prawo delikatnie nie odrywajác prawie stóp od podlogi. Nie wiem zcy to odbrze ujelam ale nie chce namieszac za bardzo. A widzialas jak bokserzy skaczá? prawie w miejscu i bardzo nisko i w ten sposób nie przemeczaja ciala tylko rozgrzewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania sprzatania mnie ogarneła :D wiec póki co zabieram się za nią :D aerobiczna 6 weidera - dzis dzien 19 i juz 14 powtórzen!! :D ja pewnie wieczorem sie zabiorę za nia allbo koło 2, a jak myślicie moge dzi s zrobic 2 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzień następny ze zwiększoną ilością powtórzeń:D póki co, się nie łamię ale to pewnie wynika z mojego dobrego biorytmu fizycznego:P mam w ogóle ochotę na obiad ale jeszcze godzinę muszę tu (czyt. w pracy) przesiedzieć i strasznie mi w brzuchu burczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
czesc dziewczeta, ja tez juz 'po' kolejnym dniu x18. Sprawdzilam ile mi to zajmuje czasu i wyszlo 19 i pol minuty bez zadnych przerw miedzy seriami. stepper zajmuje mi 20 minut z kawalkiem wiec w sumie to niezly wynik. Co do robienia cwiczen 2 razy dziennietzn 2 dni na raz to nie polecam bo to chodzi o umiarkowany wysilek rozlozony w czasie i systematyczny. Nie ma sensu sie forsowac jednego dnia i odpuszczac drugiego bo to chyba nie o to chodzi. Weider tak mádrze wykombinowal te swoje zasady ze chyba nie ma sensu ich ulepszac. Raz dziennie odpowiednio wedlug planu ma wystarczyc. Wiem, wiem mnie tez sie powoli nudzi... al ejeszcze tylko 15 dni... i chyba zaczne znowu bo sie przyzwyzcailam.. no i milo bedzie robic znowu tak malo powtórzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka malo ci tych cwiczen, ze chcesz robic dwa dni? :-P eh ja dzis czasu nie mam za bardzo, szukamy z mezem nowego autka i chyba pojedziemy dzis znow 300 km w jedna strone, zeby je obejrzec ( znow-bo wczoraj bylismy tez ladny kawalek od naszego miasta i okazalo sie, ze autko jest niestety w niezbyt dobrym stanie ;-) dlatego tez wczoraj mnie prawie nie bylo u was) pozdrawiam was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×