Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

dziendobry paniom,melduje ze wlasnie sie zabieram za cwiczenia. Znów zakonczylam wieczór o 3 nad ranem, ale wytanczylam sie z mezem za wszystkie czasy. Ostatnio to chyba tak poszalelismy na naszym weselu. Pozniej byl bardzo happy end i dzisiaj na wadze pól kilo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-D Dzien 16 zrobiony :-D ale przyznam sie szczerze, ze powoli nie chce i sie robic tych cwiczen :-( cos mi ciezko idzie... ale dalej robie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,może to głupie pyt,ale o co chodzi z tym,że jest np seria 2(czyli 2 razy wszystko od nowa???) i powtórzeń 6? CZyli zamiast tych 3 sek mam wyrzymać 6? a na końcu 24? Nie czaję trochę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia -2 serie oznacza ze najpierw robisz wszystkie cwiczenia - 6 powtorzen, potem drugi raz te same cwiczenia od poczatku znow 6 powtorzen.zawsze przytrzymujesz niezaleznie od dnia 3 sekundy :-) mam nadzieje, ze dobrze wytlumaczylam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsss
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mam ochotę na wieeelką pizzę:) dlaczego zawsze tak mam, że jak zaczynam ćwiczyć, to jednocześnie wzrasta mi ochota na rzeczy zakazane?:P tzn, żeby nie było- wiem, że na pizzę sobie można pozwolić, ale chyba nie w takiej iloście, w jakiej zazwyczaj ją pochłaniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka maya :-) tez mam ochote na pizze ...a poza tym na chipsy i jakiegos dobrego wielkiego burgera.. :-P ale obiecalam sobie, ze nie moge teraz nic dotknac z tych rzeczy... pewnie dopiero jak przylece u Turcji rzuce sie na takie jedzenie ;-) jezuss czemu ja mam taka slaba wole? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecisz sobie do Turcji? jak Ci dobrze...:) a ja oczywiście w pracy siedzę i raz na jakiś czas wchodzę na to forum, taka ze mnie pilna pracownica:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya lece 22 lipca i do tej pory chcialam pozbyc sie moich malych boczkow...ale cos za duzo ostatnio jem :-/ ja tez co jakis czas sprawdzam czy doszlo cos na forum na naszym topicu, chyba sie uzaleznilysmy, co? :-P a ty w pracy? w niedzele? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, jak się ma pracę na terenie centrum handlowego, to tak jest:/ na szczęście tylko do końca miesiąca a potem albo normalna praca w normalnych godzinach i normalnych dniach albo będę mieć długie wakacje:P a do Twojego wyjazdu jeszcze miesiąc, więc jest duuża szansa, że uda Ci się zrzucić boczki:D tylko faktycznie nie możesz sobie folgować- ostra dyscyplina a potem będziesz oglądać zdjęcia z wakacji i siebie z super figurą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..zeby to bylo takie proste z tym ograniczeniem jedzenia... zaraz ide na spacerek..(czego sie nie robi dla figury ;-) ) a Tobie zycze milego popoludnia :-) 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz do domu na jakąś dobrą kolację:D miłego spaceru:) papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :D ja po ćwiczeniach, jutro 22 dzien, i bedzie połowa :D coraz cięzej mi sie je robi!! Dziś sobie nie załowałam jedzenia, najpierw chlebek na sniadanko (plus moja sałatka), potem obiad, potem grill i 2 piwka!! koszmar!! straszny!! Jutro jade do Kraka do szkoły odebrac dyplom!! :D wiec długi spacer zaliczony bedzie :D Tez bysmy sie chieli pobrac z moim, ale wiadomo kasa!! Nie mamy nic, ja pracuje jak na razie do wrzesnia za jedyne 650 zł, a co po wrzesniu to nie wiadomo!!! Mój chłopak tez pracuje zarabia (jak dobrze pójdzie 800 zł) i co z tego mozna odłozyc!! Jak potem za top zyc!!????? Moze za 2 lata sie nam uda nazbierac !! Zaraz idę spac, a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc panienki, wlasnie wrocilam z wyscigów rajdowych, taaaaakie scigacze jezdzily, uwielbam ten ryk silników. Teraz tylko kolacyjka albo nie i znów caly tydzien przede mná. Jutro 30sty dzien A6W a pojutrze juz 20 powtórzen... no nie wiem jak mi to pojdzie bo juz przy 18 / 36 to tak ponad 20 min bez zadnych przerw. Najgorsze jest to ze przy tylu powtórzeniach to sie strasznie nudne robi ale na pewno wytrwam bo \'wszystko sie da!\' prawda? trzymajcie sie i spijcie dobrze bo u was juz ciemna noc... u mnie 21 i pewnie jeszcze z godzinke bedzie jasno. pozdrawiam i zycze pozytywnego podejscia do nastepnego tygodnia cwiczen. Good night ladies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz dosc przy 14 powtorzn, ale najawzniejsze ze widze efekty juz nie ma flaczka tylko nawet spoko brzusio i moze sie z nim zaprzyjaznie jeszzce :D Dobranoc kobitki, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze jedno, bo nie bardzo rozumiem, czyli juz po 24 dniu np nie musze 3 sekund trzymac?? Bo ja teraz ledwo sie w 25 minutach wyrabiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz i nie patrz za bardzo czy ci to zajmuje 20 czy 25 min, bo najwazniejsze zeby dobrze wykonywac cwiczenia i nie robic zadnych przerw w trakce jednej serii tylko jedno cwiczenie za druim tak zeby sie miesnie nie rozluznialy w trakcie. rzeba je rozgrzac maxsymalnie wtedy chyba zaczynaja sie rozbudowywac. Z czasem to roznie jest bo czasem te 3 sek to nie sa 3 tylko 2. Najlepiej przytrzymywac ok 2-3 sek tak zeby poczuc lekki ból miesni w trakcie wykonywania cwiczen. Ale tak na prawde zadna z nas nie wie dokonca jak te cwiczenia powinny wygladac tak w 100% i jak dlugo powinny trwac ale ja widze juz niezle efekty wiec chyba w miare poprawnie to robie. Staram sie. Bez obaw bo nie czas jest tu najistotniejszy ale systematycznosc i zapal a widze ze tego nie brakuje! i tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :-) juz poszlyscie spac? ja jeszcze nie wskakuje do lozka, maz wyciaga mnie wlasnie na krotki spacerek (zawsze to lepiej niz zaden ;-) ) i jutro kolejny dzien cwiczen. Z jednej strony nie moge ich sie juz doczekac, z drugiej zas, gdy je wykonuje-zaczyna mi sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy zacząć
hej nie wiem mczy zacxzac robic a6w bo nie wiem ile i jak szybko wyszczupla brzuszek...napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorotka, ja juz wlasnie zmykam bo jakos taka niewyspana jestem po tym weekendzie. Odezwe sie jutro rano jak bede popijac kawke przed cwiczeniami. Zapraszam wiec tak ok 10 rano na kawe. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :D Ja właśnie jem śniadanko, zaraz bede kawę piła i bede sie zbireac do krakowa, do szkoły!! Ale mi sie nie chce, zwłaszcza ze z braku chetnych osób jadę z siostrą!! :o Potem idziemy do Galerii Centrum i to włąsnie bedzie mój spacer :D Jak zwykle bede wieczorkiem ćwiczyc, a jak chcecie to na innym watku dot, aerobicznej 6 widziałam filmik!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj zaczne od mego dziwnego samopoczucia..od razu po wstaniu zaczela mnie glowa bolec i w ogole dziwnie sie czuje... Nie wiem, ale moze to od pogody? co chwila pada :-O wyjde niedlugo na male zakupy, to moze mi troche przejdzie. Cwiczenia bede dzis robic ok. 15. Dzis juz dzien 17! Nie poddaje sie! :-D ps. wczoraj ciwczylam sklony..i boli mnie przy okazji jedna strona boku .. :-P (trzeba sie pozbyc tych boczkow ;-) ) aaaa ma ktoras w ogole jakies sprawdzone sposoby, zeby zeszczuplec troszke z ud? a i musze sie pochwalic: dzis mierzylam sie w talii i okazalo sie ze ubyly 2 cm :classic_cool: hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry Dorotko83, na uda dobra jest skakanka i stepper oraz przysiady, takie zwykle i oczywiste ale jakos sie o nich zapomina. Ja tez bralam sie niedawmo za przysiady i jak sprobujesz to na pewno poczujesz ze tam sa jakies miesnie i ze cos sie z nimi da zrobic. Dodam tylko ze ciezko sie robi przysiady... na prawde, dlwtego ja wybralam stepper bo tak nie bola pozniej nogi.. po przysiadach ledwo lazilam pozniej w pracy i iaj chcialam kucnác to mi si enogi uginaly same. Zeby zrzucic troche boczki to tak najprosciej jest krecic biodrami tak jak z hula hop. Ja nie mam hula hop a jak probowalam u kolezanki to wiecej sie o klélam niz nakrecilam bo mi ciagle spadalo. Ale bez hula hop tez sie da, tak jak skakanie bez skakanki.. moze wiecej trzeba na to poswiecic czasu ale dziala. U mnie tez fatalna pogoda i to juz od... 2 miesiecy. Codziennie pada i chmury to juz czuje prosto nad glowá ale nie lamie sie tylko czekam na \'angielskie lato\' i mam ciagle nadzieje ze sie doczekam a jak nie to czeka mnie namiastek lata we wrzesniu jak bede z Polsce. A teraz popijam kawke i za raz 30sty dzien A6W. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) następny dzień zaliczony i póki co nie męczę się tak bardzo, ale mam tylko 8 powtórzeń. Ale wiecie jakie ćwiczenia są dla mnie najnudniejsze?? 1 i 3, masakra:/ a na uda najlepsze są właśnie przysiady (ale nie takie do samej ziemi, tylko takie, żeby był mniej więcej kąt prosty i pamiętać, żeby robić je na całych stopach a nie na palcach) i tzw \"krzesełko\"- opieranie się o ściane i zejście w dół do uzyskania kąta prostego, tak jakby się siedziało na krześle i wytrzymać tak z 10 s i tak kilka razy:) na wewnętrzne mięśnie ud dobrze się położyć na boku i wymachiwac nogą do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie zaliczylam 30 dzien i liczylam sekundy, razem mi wyszlo 22,5 minuty bez robienia zadnych przerw miedzy seriami. Jutro juz 20/40 powtórzen... strach sie bac bym rzekla. Ale jak widze efekty to nic mnie nie powstrzyma. Ja to jestem taki typ co lubi czasem dobrze zjesc, nie objadac sie ale lubie slodkosci i smaczne jedzenie dlatego diety odpadaja a cwiczenie daje komfort bo mozna jesc jak czlowiek i poprawic swój wyglad. Jak ktos sie jeszcze waha to poolecam na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, efekty są najlepszą motywacją:D ostatnio usłyszałam od mojego faceta, że jestem jakaś chudsza, ale to chyba się mój brzuchol trochę się zbija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej , jestem :-) jabatka to ty tak jak ja...uwielbiam dobre jedzenie i slodkie rzeczy...a i buleczkami z mc donald´s tez nie pogardze ;-) u mnie tez dieta odpada ;-) zaraz sie zabieram za przysiady :-D moja najwieksza motywacja jest... waga ..gdy widze na niej coraz mniejsza liczbe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! juz po cwiczeniach! wlasnie robie rybke w piekarniczku..ktora ma ochote to niech przychodzi..podziele sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko 83, tylko przy cwiczeniach takich jak np A6W waga niewiele spada i to moze demotywowac... bo u mnie to sie prawie waga nie zmienila ale jak na razie to po 2 cm w obwodzie mniej i czuc ze jest o wiele mniej tluszczyku za to miesnie wiele wieksze, czuc to wyaznie i widac golym okiem, na prawde. Jest mnie o wiele mniej niz bylo i bardzo sie ciesze. Jestem szczupla osobá ale zawsze mnie dobijal tluszcz na brzuchu i wewnetrznej stronie ud. Teraz brzuch juz prawie prawie idealny jak na moje oczekiwania i nogi tez sie wyszczuplily. Ale to jeszcze nie to wiec nie mam zamiaru poprzestac na jednej A6w tylko po zakonczeniu pare dni przerwy i biore sie jezcze raz. Przyzwyczailam organizm do takiego systemu i mu to bardzo odpowiada. Odwdziecza sie ladnym cialkiem wiec w nagrode cwiczonka. Wiem cze cwiczenie wszystkich miesni, miedzy innymi brzucha pomoze mi w trakcie ciazy i porodu bo wtedy jak sie ma mocniejsze miesnie to wszystko idzie latwiej i latwiej wrócic do poprzedniej wagi i wygladu jak czlowiek jest na bierzaco z cwiczeniami. tak ze mam motywacje chociaz w najblizzym czasie nie planuje jeszcze bobasa. Ale kto to wie co los przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×