Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość ekterion
Mam 14 lat i szukam pracy w Kozach (wojewudztwo śląskie) płatność minimum 6 zł za godzinę. Proszę o kontakt E-mailowy pod adresem ekterion@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkawo
Jeśli chcecie zarobić kaskę jako niepełnoletni, najmilej widziane są: kolporter ulotek i hostessy. Poza tym, dorywczo, można zostać konsultantem Oriflame. Ja w tym jestem równocześnie z hostessą, i jestem zadowolona. Rozdaje katalogi po znajomych i rodzinie, z tego wychodzi mi jakieś 200 zł na miesiąc. Jeśli mi się nie chce, to dostaje trochę mniej... Ale zazwyczaj mi się chce (bo komu sie nie chce zarobić kaski :P) i np. brakuje mi 20 zł do moich upatrzonych spodni (taki przykład :P) to zostawiam katalog w bibliotece, czy w wypożyczalni kaset i zawsze sie ktoś zgłosi. Wtedy ja zamawiam, dostaję je pocztą, zanosze komu trzeba i 30% z kazdego kosmetyku jest moje. Proste i nie wymaga wysiłku, ani czasu. Jeśli ktoś byłby chętny, proszę pisać : majkawo@yahoo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfa
WItam! szukam pracy na wakacje, mam 15 lat i jestem z bydgoszczy. Moge robic doslownie wszystko. Jak jest mozliwosc prosze o kontakt po w/w adres e-mail oraz pod nr gg.;5025971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalek
Witam. Mam 17 lat a w lipcu tego roku skoncze 18 i jestem z Gryfina. Poszukuje pracy w Gryfinie(albo okolicach) albo w Szczecinie na okres wakacji.Chodze do technikum ekonomicznego.moge pilnowac dzieci od wieku 2 lat sprzatac...cokolwiek. jesli ktos ma jakieś propozycje to prosze pisac na adres natala_07@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BigSmoke
Szukam pracy. Nie interesuje mnie praca przez internet klikanie w linki i inne bzdety.Nie mam na to czasu ponieważ wole dorobić sobie w wakacje na dwa miechy za jeden np.600zł niż siedzieć przy kompie cały rok i ciułać po 200zł na miesiąc Obecnie chodzę do Technikum i mam dużo pracy w tygodniu nie mam czasu siedzieć przy kompie. Praca najlepiej w okolicach Wawy albo w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robal9
Mam 17 lat niestety pod koniec wakacji bede mial dopiero ukonczone 18. nie szukam pracy w necie, szukam pracy noramlnej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charon16
Mam 16 lat( 3 miechy do 17) i potrzebuje pracy. Najlepiej Kielce lub okolice. Jakby sie coś znalazło(przyjmę każdą) to piszcie na emaila dawid_w@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmaska
hej ja jestem w kilka, ale jedynie wypłacila mi firma polskie centrum reklamy, ponizej linkwww.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597 poleć jeszcze kogos i zobaczysz, że na drobne wydatki uzbierasz, a firma naprawdę warta polecenia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolleta
Zarządzający Systemem Web zatrudni w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskania dalszych informacji wyślij e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scoobykk
Cześć.Mam 14 lat. Ja próbowałem już wielu sposobów zarabiania przez internet.Klikanie w banery albo czytanie wiadomości jest do bani.Nie polecam. dry.gif Ostatnio natknąłem się na taką stronkę:http://www.iq-test.pl/?d=9723 Żeby zacząć zarabiać musicie najpierw wypełnić test iq(najgorsze jest to ze musisz potem wysłać 2 smsy. Następnie jak skończycie wypełniać to włączcie str. jeszcze raz i kliknijcie w baner zarób na teście IQ. ja dostaje ok. 20 zł dziennie(na truskawkach pracując po 4 godziny dziennie macie takie same zarobki.Czyli te smsy wam się zwrócą 1 dniu. Muscie mieć tylko kont w banku( może być to konto rodziców). Sposób wypróbowany przez tysiące osób. Wypłacono w sumie: 5 370 018 PLN. Kontakt: kubaka-12@o2.pl postaram się odpowiedziec na wasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damek
Tylko tyle??? Ja to mam u mojej babci trochę więcej.(Ale mi sie nie chce zrywać bo to ciężka praca.) A macie może jeszcze jakieś pomysły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiiiii
Mam 15 lat i 10 miesięcy i potrzebuję dostać pracę. Najlepiej w obrębie Łodzi i okolic. Propozycję proszę składać na adres matimoraw@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dil_Ka_Rishta
Witam.. Jestem konsultantką firmy Oriflame.. czy chciałybyście pracowac razem ze mną na terenie gdańska.. zapraszam.. mój numer 517543808.. lub email: neila@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta89
Jak zarobić 15 000 zł przez miesiąc? Prosta kasa dla każdego! Proszę, przeczytaj to, co poniżej, a NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz miał czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Moje konto w ciąż rosło i dalej rośnie! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł. Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNY BIZNES. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy. OK. to zaczynamy. Wszystko czego potrzebujesz to: - KONTO W BANKU KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać. Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej" CHCE, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM. Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć. Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 71 1020 4476 0000 8302 0126 4530 2. Nr konta: 60 1160 2202 0000 0000 6986 4265 3. Nr konta: 80 1020 4926 0000 1502 0011 1302 4. Nr konta: 75 1020 4160 0000 2402 0010 8779 5. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1469 4870 0007 PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką- TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYMSTRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 3 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o o calej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to. Ale jak zobaczyłam moje konto to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!Justyna Tojan, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto !! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa!!! Nareszcie!!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!" Ryszard Bodler, Gdańsk Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 ( 12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 >>> maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł). Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zysk! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz! Pozdrawiam!! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU! Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek525
witam chcesz zarobic pare tysiecy zlotych bez wychodzenia z domu?? to wlasnie znalazles oferte dla siebie nawet 5.000zl poswiecajac jedynie 1-2 godzin dziennie wystarczy jedynie komputer i dostep do internetu zapytaj o szczegoly wyslij wiadomosc na e-mail misiaczek525@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mti2288
Ja pracuje w dość dużej firmie (nie moge napisać jakiej) i zarabiam 300zł tygodniowo dodam tylko że praca bardzo lekka (siedze w biurze) aha i mam 16 lat. A tak wracając do tematu to może jakieś ulotki (sklepy typyu Auchan, Real, Tesco, itp.) mój kolega to robi i ma nawet 400zł miesięcznie jak dużo rozwozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulek
mam pytanie do ciebie ,,BOOS" od ilu lat jest ta praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eff
Mam na imię Ewelina i mam 16 lat. Usilnie szukam pracy, ale nie chodzi mi o zbieranie jagód w lesie czy roznoszenie ulotek. Chodzi mi o to, by w czasie tych 2 miesięcy dobrze zarobić. Jestem bardzo sumienna i pracowita. Najbardziej intereswałoby mnie pomaganie starszym ludziom, praca w biurze, restauracji. Mieszkam w BYDGOSZCZY. Jeśli ktoś ma dla mnie jakąś propozycję lub pomysł to proszę o kontakt pod numerem gg.: 8598181, lub przez e-mail. Pzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdgm
a ja szukam pracy jako hostessa lub przy rozdawaniu ulotek. 17 lat, śliczna szatynka, zgrabna:) Wrocław ruty01@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miciek0071
Witam. Czytając ten temat na forum zauważyłem, że osoby niepełnoletnie szukają pracy w sposób następujący: mam 16 lat i szukam pracy...przyjmę każdą robotę, moje GG to 1234567; piszcie do mnie. Jeżeli myślicie, że pracodawca będzie szukał Was i czytając taki post do Was odpisze to jesteście w dużym błędzie. Oczywiście może zdarzyć się tak, że rzeczywiście dostaniecie wiadomość z propozycją ale to zdarza się 1 na 5000 przypadków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany sposobem znalezienia pracy to piszcie na email'a: miciek0071@o2.pl wpisując w temacie Praca & PR (w nawiasie wpisać date urodzenia). Postaram się pomóc i odpowiedzieć na pytania, o ile będą one w moim wymiarze wiedzy. Pozdrawiam M.W>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek525
witam jesli chcesz zarobic godziwe pieniadze bez wychodzenia z domu to znalazles prace dla siebie wystarczy tylko poswiecic ok. 2 godzinki dziennie wyslij wiadomosc na e-mail misiaczek525@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamka
Hej! Ja mam pytanie odnośnie firmy www.centrumreklamy.com Wczoraj się tam zarejestrowałam i nie bardzo jeszcze rozumiem, jak mam tam działać. W linki przysłane na email klikałam i zarobiłam 13 groszy :D Co tam trzeba robić, gdzie klikać?? Bo tych reklam jest strasznie mało, tak mi się wydaje. Jakie polecenia trzeba wypełniać? A tak odnośnie Oriflame -chciałabym też być konsultantką, ale boję się, że nie dam rady znaleźć dużo chętnych. Mieszkam w miasteczku,a nie w dużym mieście. Kilka moich koleżanek też rozprowadza kosmetyki. Czy trzeba tam mieć wkład własny? A tak w ogóle to... męczę się z tym znalezieniem pracy... zależy mi na każdej sumie, ale szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu, najbardziej interesuje mnie robienie korekt, przepisywanie na kompie, pisanie jakichś artykułów. Praca fizyczna nie wchodzi w rachubę. Macie jakiś pomysł, gdzie mogłabym szukać? Aha, mam niecałe 18 lat. Z góry dzięki! gg: 5794265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arekg95
cześć, mam 13lat i pochodzę z Bochni(małopolskie, niedaleko Krakowa) poszukuje pracy: -Nie bardzo męczącej -dobrze płatnej Proszę pisać na: e-mail: wirus70@interia.pl GG:10684502 lub 11435959 Jestem gotowy na prace każdego typu(sprzedasz,roznoszenie gazet ulotek,pomoc przy budowie,itd.) Piszcie jeśli nawet praca nie spełnia wymagań powyżej (zaczynam dopiero szukać pracy, ale im szybciej tym lepiej) Proszę o jak najszybsze zgłoszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirkaa
Szukam pracy. .. Prosze mi pomoc. Jestem z OpoLa i wlaśnie tam chciałabym poszukac tej pracy. Z goy dziekuje. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatwa Kasa
Możecie zarobić nawet do 15 tyś przez internet nie wychodząc z domu !!! Więcej informacji na --->>> http://zarabiaj15000.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chciałbyś rozpocząć współpracę z Oriflame zapraszam, informacje pod e-mail: amv1@o2.pl oraz GG: 6215429 (Cała Polska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×