Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość Mobilex
Witam! Mam 17lat jestem z Trzebini. Chciałbym znaleść jakąś prace fizyczną bądź inną. Posiadam książeczkę sanepidowską. Jestem w czasie robienia kursu ECDL Kontakt: e-mail: brewix@vp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReeD123
Tez bawilem sie kiedys w te stronki ma ktorych mozna zarobic. I sie przejechalem nie raz. Lecz wkoncu znalazlem taka na ktorej da sie zarobic. Podziele sie nia z wami. ( Dodaj do tego program ktory ulatwi nam zarabianie . Sam klika.) Na stronie pisza ze miesiecznie mozna zarobic 60 dolarow !!! No i jak zawsze haczyk bo zeby zarobic te 60 dolarow trzeba miec znajomych ktorzy tez beda chcieli w taki sposob zarobic. A wyglada to tak 1 dnia zarobisz okolo 0.5 dolara. Za kazdego znajomego dostajesz tyle ile on zarobil kazdego dnia. Czyli np za 2-3 znajomych wychodzi 1-1.5 dolara dziennie to ok 2 dolarow dla Ciebie!!!! Latwo mozna obliczyc ze wychodzi ok 60 dolarow miesiecznie. Hmm zawsze cos. Limit znajomych to 100 osob. Wiec im wiecej tym lepiej. Najpierw zakladamy konto virtualnego banku: https://www.alertpay.com - dane nie musza byc prawdziwe. Posluzy jako posrednik do banku w Polsce. Na gorze w prawym rogu Sing Up. Pozniej wypelniamy dowolnie kolumny (email musi byc poprawny). Nastepnie aktywujemy konto przez email Wpisujemy nasz pin ktory warto zapamietac i gotowe Nastepnie zarestrowujemy sie na strone z kasa. http://bux.to/?r=ReeD123 Posrodku tekstu naciskamy join Now.... Wypelniamy pola tutaj poprawnie ;) Podajemy w kolumnie AlterPay email .... email na ktory zalorzylismy konto bankowe. i gotowe Dla ulatwienia zbierania kasy dodaje program ktory automatycznie otwiera linki .;) Praktycznie wystarczy poswiecic troche czasu 0 fatygi http://autoclickers.uni.cc/download/Bux.to_Autoclicker.zip Wpisujemy swoj Login i Haslo i gotowe program sam bedzie nabijam nam punkty. Nawet nie trzeba miec przegladarki..!! Milego zarabiania. Nie zaszkodzi sporbowac. ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s3ba
mam 16 lat i polecam zarabianie za pomoca surfbarrow. zakladasz najlepiej konto na tych linkach powyzej na megabarre i tazzbarre mozna je na siebie nalozyc i nie ma zadnych problemow zarabiasz 2x w tym samym czasie polecam. Bardzo latwo do tego zakladasz sobie konto na paypal po pl. polecam mozesz wyciagac na poczatek po 200zl misiecznie ale moze i nawet 1000 zl lub wiecej jak poznasz wszystkie tajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila...
szukam pracy.......mam 17 lat..praca po godz szkolnych......opiekunka do dziecka lub osoba sprztajaca... MAcie jakies propoycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szukam pracy.Mam 16 lat i jestem ze śląska i jakby ktoś miał jakies namiary na prace na śląsku to bym była wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumbi17
szukam pracy na wakacje na terenie sosnowca jesli cos bedzie prosze o poinformowanie o warunkach pracy mam 17 lat wezme prawie kazda pracę poniewaz potrzebuje pienniedzy po wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flame4Fun
Witam. Szukam pracy - prefeorwane usługi internetowe lub medialne. Spędzam sporo czasu tygodniowo przed komputerem, więc moznaby było to wykorzystać w jakis korzystniejszy sposób =) Nie powiem, ze kieszonkowe by się nie przydało, ale także chciałbym pomóc mamie, ktora ma dosc powazne problemy finansowe. Moge takze się pobawic w te rożne biznes stronki itp ; ) GG : 8171824 . Czekam na Waszą odpowiedź. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Fazel
Chcecie posłuchać dobrej muzyki ? to zapraszam www.streamcast.pl:8112/listen.pls szybki link odrazu mozna słuchac chyba ze ktos chce uczestniczyc w codziennych audycjach to po szczeguły piszcie tutaj gg 433575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAMIannnnnnnn
Wchodzicie na tą stronke: http://bux.to/?r=DamiPOL dajecie register i wpisujecie dane: alertpay - jak ktos nie ma konta, musi załozyc www.alertpay.com z kolei aby zarejstrowac sie na alertpayu, trezba najpeirw na paypalu... www.paypal.com reffer: DamiPOL i działa to tak... klikasz w link (podany w zakładce \"surf ads\") siedzisz na stronce 30 sekund i jak pokaze sie \"Done\" i zielona fajka, mozesz strone opusic. Klikasz w linki, za kazdy jest 1-2 centy. Jeżeli komuś poleciłeś strone i on kliika to tez są bonusy, dlatego prosze o wpisywanie reffer (polacający xD) wam to nie szkodzi a mi pomaga. Jak juz cała kasa trafi na paypal, stamtąd mozecie ją wykorzystac w sklepach internetowych, kupic premium w cabalu, przelac na konto, a z konta wypłata W GOTÓWCE xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja J
Zapisujcie sie mozecie sobie zarobic:) Jestem jedna z pracowniczek Eurobarre! Pieniadze zarabiamy bardzo latwo i uczciwie! Sa to prawdziwe pieniadze nie grosze! Zeby bylo wszystko jasne: nic w to nie wkladamy zadnych pieniedzy! Nic tez nie mozemy stracic! Jedynie my otrzymujemy pieniadze EUROBARRE pochodzi z Francji jest w jezyku francuskim jednak latwo poradzimy sobiez wszystkim. Aby zacząć zarabiać należy ściągnąć i zainstalować program - rodzaj niedużego paska reklamowego, zwanego surfbarem. Surfbar łącząc się z serwerem EuroBarre pobiera kolejne porcje bannerów, które później wyświetlają się w jego oknie. Program nie wysyła danych z naszego komputera, nie "zżera" większej ilości zasobów naszego peceta i nie zajmuje naszego łącza internetowego. Wszystko odbywa się sprawnie i niezauważalnie dla użytkownika nawet słabej maszyny. Będąc podłączonym do internetu, włączony surfbar nalicza nam punkty, które co miesiąc zamieniane są na pieniądze. Ich wartość każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe w danym miesiącu mogą być różne. Od kilku miesięcy przelicznik wykazuje tendencję wzrostową - za każde 1000 pkt. (do wysurfowania w 1-2 dni) otrzymamy około 7 eurocentów. System nie sprawdza naszej aktywności przy komputerze. Jedynym "ograniczeniem" jest samoczynne zamknięcie programu po 1 godzinach aby wyeliminować np. włączony komputer bez obecności właściciela. Przy powtórnym uruchomieniu surfbaru należy wbić w okienko wyświetlony, 2-cyfrowy kod weryfikacyjny. Brak jest również wymagań co do częstotliwości klikania w pojawiające się reklamy. Firma nie wprowadziła limitu korzystania z pluginu, można więc surfować do woli! System poleconych nie wydaje się być imponujący - tylko jeden poziom - do czasu zerknięcia na cyfrę procentu - aż 100 % od każdego poleconego !!! Czyli otrzymasz tyle samo punktów/pieniędzy co każdy Twój polecony którego zwerbujesz do firmy! Dla dobrych promotorów otwiera to drogę do wysokich zarobków! Surfbar EuroBarre dodatkowo przyzna Ci łącznie aż 15 000 punktów za przyłączenie się do programu. Po 5 000 pkt otrzymasz w 15, 45 i 75 dniu swojego uczestnictwa! Otrzymasz również kolejne 5 000 punktów w każdą rocznicę Twojego zapisu do surfbaru! I to nie wszystko - zarabiać możemy także na: mailach, ankietach i grach jakie oferuje nam firma. Możliwości są bardzo szerokie! Wiec tak klikasz na ten link http://www.eurobarre.com/?p=081588196864 Na wczytanej stronie głównej EuroBarre kliknij w link Installer. Po chwili rozpoczniesz ściąganie programu instalacyjnego ebsetup.exe. Jego rozmiar jest niewielki - 'waży' raptem 60 kB. Po zainstalowaniu surfabru należy wypełnić formularz rejestracyjny - jeśli nie znasz francuskiego przy jego wypełnianiu najlepiej zmień język na angielski (kliknij na angielską flagę). 1. Automatycznie nadany przez serwer Twój numer użytkownika. Wprowadź swoje nowe 4 cyfrowe hasło. 2. Wybierz kraj z listy. 3. Podaj swój email. 4. Kliknij aby zakonczyc Po zainstalowaniu surfbara EuroBarre warto zapoznać się z pozostałymi opcjami programu oraz rozszerzyć dane jakie do tej pory podaliśmy. Przede wszystkim chcąc otrzymywać płatne e-maile powinniśmy uzupełnić swoje dane. W zakładce Infos Membre znajdziemy link o nazwie Modifier mon email. Upewniwszy się że wpisany adres e-mail jest prawidłowy powinniśmy zaznaczyć pole Je desire recevoir les emails bonus. W sekcji poniżej uzupełnijmy również dane dotyczące naszej płci i życia (rok urodzenia, zamieszkanie, itp). Zmiany zaakceptujmy przyciskiem Valider les modifications. Wyplacane pieniadze sa na konto PayPal, zalozenie tego konta nic nie kosztuje!!! Jest zalkowicie bezplatne, nie to co zwykle konta w baknu, zalozyc je mozemy: www.paypal.pl W pierwszych dniach nowego miesiąca EuroBarre dokonuje przeliczenia punktów według odpowiedniej taryfy. Jeśli suma zarobków z danego miesiąca lub kilku ostatnich miesięcy przekroczy próg 15 EURO (historię swojego konta sprawdzisz w zakładce Historique w surfbarze) możesz zażądać wypłaty na swoje konto PayPal! POLECAM I POZDRAWIAM! ZYCZE JAK NAJWIEKSZYCH ZAROBKOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjazna_praca
Oferuję dobrą i przyjazną pracę. Wymagania to obsługa e-maili, znajomość internetu i WORDA bądź EXCELA. Więcej informacji na: freeq255@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaMia
Mam 15 lat szukam pracy na wakacje czy tez cały rok szkolny (bez kolizji ze szkoła)w okolicach Piaseczne:) mogę robić praktycznie wszystko Prosze o kontakt kara_koniara@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playu
Mam 17 lat, ucze sie w LO w Nowym Sączu i potrzebuje jakiejs pracy zeby troche zarobic. Czy ma ktos jakies propozycje? Jesli tak to prosze pisac na playu666@gmail.com. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzecko
idz do jakiejś pizzeri,kauflandu,auchanu,firmy.wulkanizatora i spytaj czy nietrzeba roznosić ulotki bo zbierasz na motor albo coś podobnego i jest ci potrzebne 1000zł a oni dają za to na miesiąc min. 300zł albo nawet 600zł .ale czasami jest tak że sprzedaje się na sztuki to jest gorsze hyba że za jedną ulotke 1zł to tak ale jak za ulotke 20gr to sie nieopłaca .jeszcze gożej jest jak za tobą hodzi gosciu i sprawedza czy nieoszukujesz np. nie dajesz wszystkich ulotek kolegowi czY koleżance . ta praca sie opłaca jak trafisz na dobrą firme radził bym iść do wulkanizatora albo do pizzeri ewentualnie spytać w jakimś hotelu tam tesz ci dadzą dużo . Jest tesz opłacalna bardziej praca np. nosić pustaki na budowie itp itd tam tesz dużo płacą a co do tych ulotek to wystarczy że będziesz hodził/a 3 godz dziennie przez 15 dmi ale jak będiesz hodził/a więcej dni to oczywiście będzie więcej kasy sam rozdawałem ulotki w pizzeri muwie wam naprawde sie OPŁACA!!!! pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzecko
aha a ja mam 14 lat i to co napisalem jest zgodne z prawem od 13 lat ale ten co ma mniej niż 16 to zgodnie z prawem niepowinien pracować więcej niż 6 godz. dziennie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SxyEv
Mam 14 lat i szukam pracy w okolicach Sokółki, woj.podlaskie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmorphinex
czy możliwe jest znalezienie jakiejś pracy w wieku 14 lat? jakiej i gdzie? (jestem z warszawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmorphinex
jak widać, dużo 14 szuka pracy xD oczywiście zapomniałam podać email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszko23
Witam Mam 16 lat i rownież poszukuję pracy na wakacje. Jestem z Nowego Sącza. Proszę o kontakt: Staszko23@gmail.com PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Fazel Aka DJ Łuki
Zapraszam serdecznie tutaj www.djs4tou.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Fazel Aka DJ Łuki
sory za błedny link ten jest właściwy www.djs4you.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2008
Cześć! Polecam świetne stronki na ktorych mozna zarobic bo towar budzi spore zaineresowanie. Nic sie za to nie płaci (umowa zlecenie), mozna przystapic od 16 lat. http://bogatyojciec.pl/?A=43827&B=14 www.fts.pl/fts.php?i=pp&tra=4837f3688b887 www.kursy-finansowe.pl/?tra=4837f3688b887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Katowice
Mam 17 lat. Jestem uczennica LO z Katowic. Szukam pracy na wakacje. Mail: pirania999@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miciek0071
Witam. Chciałbym podzielić się z wami w jaki sposob ja zarabiam pieniądze i do tego mam czas na spotkania z dziewczyną i na rozrywkę. Mając 15 lat zaczołem pracować u kumpla ojca w firmie za 4zł/h oczyszczając prywatny terez z różnego rodzaju materiałów. Obecnie mając 17 lat pracuje zarówno w Avonie wyciągając miesięcznie ok 200zł oraz w firmie reklamowej jako promotor. Może stawka w tej drugiej pracy nie jest wygórowana bo to tylko 6zł/h to pracując tylko w weekendy mam za każdy 116zł. Do tego świadcze też usługi promotorskie zatrudniając się w prywatnych firmach jako np. pomoc przy otwarciu własnej działalności gospodarczej ale cena wtedy wzrasta do 30zł za godzinę. Tak już jest kiedy po długim okresie pracy w promowaniuwyrabia się gadka i niestety cena usłóg wzrasta. A na klijentów nie narzekam bo na każdy weekend zawsze zjajdzie się ktoś kto będzie chciał aby zareklamować jego produkt. W razie pytać postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam i życzę powodzenia jak się szuka to się znajdzie. M.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexterminio
ja wam powiem tak.. ;)) http://bux.to/?r=Sexterminio ten link klikacie, :D następnie rejestrujecie się (naturalnie refferer czy coś w tym stylu wpisujecie Sexterminio, chyba że będzie już wpisane ;D) jak się już zarejestrujecie, wpiszcie sobie w google "bux.to autoclicker" a następnie ściągnijcie autoclickera, podajcie w nim swój login i password, i ustawcie sobie go w autostarcie ;) szybka kasa :D a jak jeszcze wy polecicie następnych użytkowników to możecie wyjść nawet 100 dollarów amerykańskich miesięcznie :) P.S Do wypłaty potrzebne jest konto na alertpay.com :) ale tego tłumaczyć chyba już nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_10
Witam mam 16 lat i poszukuję pracy jeśli macie ciekawe propozycje dla mnie piszcie ps: przyjmę każdą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boos
Oto sposób na szybkie zarobienie kaski, firma jest sprawdzona i na 100% płaci są na to dowody w necie 1. Wchodzimy na Witamy - PayPal, wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam. 2. Wchodzimy na http://bux.to/?r=charustoboos i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak: Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola: * Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z plemion * Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków) * Confirm Password- Potwierdzenie hasła * Email Address- Adres E-mail * Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam * PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal. * Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz. * Referrer (if any)- Tam wpisujecie charustoboos (bo wrazie co to biore wszystko na siebie) * Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy) * Security code-przepisujemy kod z obrazka I wciskamy Register. Logowanie się: Klikamy Login w prawym górnym rogu. Username (Twoja nazwa): Password (Hasło): Security Code (Kod zabezpieczający, który widzisz na obrazku): A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce: Wciskamy Surf Ads Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link. (I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną) *Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność. Czasami w tym samym dniu pojawiają się nowe reklamy, więc najlepiej wchodzić wieczorem! Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats Najważniejsze jest: Balance Information Tam podają ile $ aktualnie posiadasz. Jeżeli będzie powyżej 10$ to możesz je przerzucić na paypal wciskając cashout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolleta
Zarządzający Systemem Web zatrudni w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskania dalszych informacji wyślij e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×