Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość Łatwa kasa
Znajomy w tej chwili zarobił 2 tyś w dwa tygonie co prawda nie było to narazie 15 tyś ale myślę że to i tak niezła kasa a na banerach są to jakieś marne grosze... polecam wszystkim chętnym ----->> http://zarabiaj15000.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splawik00
Witam! Co prawda to temat o pracy dla niepełnoletnich, ale nie szkodzi.Ja znalazłem prace przez internet. Polega na sprzedawaniu przedmiotów na allegro.Czasami sa oferty"wynajmę osobę do pośrednictwa na allegro".Nasz "szef" kaze nam wystawic aukcje podaje dane, zdjęcia.A my tylko wystawiamy aukcje, odpowiadamy na maile kupujących.Konto na allegro jest bezpłatne i można je założyc na kogos dorosłego, a my je bedziemy obsługiwac.Mozna na tym zarobic nawet 100zł DZIENNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaa15
Mam 14 lat i szukam pracy....Macie jakes dla mnie propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam 14 lat i szukam jakiejs fajnej pracy w Opolu. Interesuje mnie kazda praca ,a szczegolnie zbieranie owocow i pomoc starszym. Jesli ktos cos o tym wie, moje gg: 5844802 ...i e-mail: werakot@wp.pl Dzieki, mam nadzieje,ze pomozecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguss94
mam 14 lat i szukam ciekawej pracy przez internet. Tylko nie mówcie mi o klikaniu na linki, bo zwariuję! moje gg 2728869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scoobykk
Cześć.Mam 14 lat. Ja próbowałem już wielu sposobów zarabiania przez internet.Klikanie w banery albo czytanie wiadomości jest do bani.Nie polecam. dry.gif Ostatnio natknąłem się na taką stronkę:http://www.iq-test.pl/?d=9723 Żeby zacząć zarabiać musicie najpierw wypełnić test iq(najgorsze jest to ze musisz potem wysłać 2 smsy. Następnie jak skończycie wypełniać to włączcie str. jeszcze raz i kliknijcie w baner zarób na teście IQ. ja dostaje ok. 20 zł dziennie(na truskawkach pracując po 4 godziny dziennie macie takie same zarobki.Czyli te smsy wam się zwrócą 1 dniu. Muscie mieć tylko kont w banku( może być to konto rodziców). Sposób wypróbowany przez tysiące osób. Wypłacono w sumie: 5 370 018 PLN. Kontakt: kubaka-12@o2.pl postaram się odpowiedziec na wasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europian_work
Witam Poszukujemy do pracy osoby ch ętne do współpracy z naszą firmą, która zostaje włąśnie otwierana. Oferujemy prace na odległość (praca w domu, kontak za pomoca emaila). Wszelkie informacje dotyczące pracy udzielamy przez emaila. Proszę o wysyłąnia CV wraz z listami motywacyjnymi i 2 różnymi zdjęciami. Osoby wybierane na podstawie dokumentów. Nie ma granicy wiekowej. Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia i Daruśka
Szukamy pracy w okolicach Bełchatowa na cały sierpien. zbieranie owocow, opieka nad dzieckiem? mamy 15lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizuyashi
Jeżeli chcesz zarobić i masz skończone 16 lat polecam Oriflame. Sama jestem konsultantką i oprócz kasy na czysto mam też dodatkowe gratisy, które zazwyczaj sprzedaję z jeszcze większym zyskiem. Wszystkie osoby z Warszawy, Mińska Mazowieckiego zapraszam do zapoznania się z tym, co możecie zyskać dzięki Oriflame! mizuyashi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona__2
Coś tu cicho.. Miejscowość: Nowy Sącz. Potrzeba: Szukam Pracy. Lat: Dowiesz się jak napiszesz na mail i zaproponujesz pracę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina.slodzinska
Spróbuj pracy przez internet. Szukam osób do obsługi e-maili. Praca wymaga 1- 2 godzin dziennie, więc dla uczniów jest idealna. Napisz do mnie i zapisz się na 30-dniowy, darmowy kurs, a pomogę Ci rozkręcić własny biznes i zagwarantuję Ci przeszkolenie on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyska15
Także szukam pracy moze byc przez inernet ale nie bardzo mi pasuje ponieważ tam trzeba miec konto inernetowe w banku... a znacie moze jakies co sie dostaje np. przez listonosza?? mzoe to malo prawdopodobne ale nie hcce sie bawic w te konta inernetowe... bardzo prosze o odpwiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sony123
Jeśli ktoś by chciał prace przez neta (zarobki zależne od pomysłowośći) Pisać na GG:711927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim23
Sony123 napisał: Jeśli ktoś by chciał prace przez neta (zarobki zależne od pomysłowośći) Pisać na GG:711927 Hahahaha...napisałem tylko do niego co to za robota, a on mnie zablokował xD;d Wielki pracowadca haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELewator
Mam 14 lat. Szukam pracy w kościanie. Przyjmę każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber94
Mam 14 lat i szukam pracy moge robic wszystko(prawie wszystko) zeby tylko cos zarobić prosze pomóżcie gg:9469709 email: bimber94@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przem
Do koliata- co powiesz na pracowanie przez maile? Sam w ten sposób pracuję i jest dobra płaca. Pieniądze które się za to ma zależą od częstotliwości pracowania. W 2 miesiace można na tym zbić 3500 zł. Szczególy dostaniesz pod mailem pracuj_przez_maile@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mam 17 lat i interesuje mnie praca dla uczniów:) uczę się w LO w Ostrołęce i liczę na wasza pomoc:) mogę robić praktycznie wszystko:) na informacje czekam pod adresem: vanilla116@o2.pl Z góry dziękuję:) mam w tym roku maturę studniówkę i wogóle a kasy brak;) a potrzeby duże;) pzdr:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia150491
czesc;) proponuje wszystkim prace jako konsultanci oriflame;) łatwa, miła praca;) mozna zarobic i kupowac tansze kosmetyki;) wiecej szczegolow na gg: 9800362 lub meilem kasia150491@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyska15
Poszukuję pracy (raczej przez internet) w której nie trzeba mieć konta bankowego czyli przysyłaja przez pocztę kasę. Mam 15 lat. Czy istnieją w ogóle takie serwisy w których nie trzeba mieć konta inernetoweg- bankowego?? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkawo
Dla niepełnoletnich polecam pracę w firmie Oriflame. Proste i przyjemne, a to, ile zarobisz zależy od Ciebie. Od 16 roku życia. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, pisz: majkawo@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda15
chcilam bym znalec prace ktora bede mogla wykonywac przez rok szkolny ??wszytki oferty do przyjecia lub zastanowienia ...jak co to prosze pisac na E-mail kay145@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda15
mam 15 lat i mieszkam w Cieszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaKróliczek
ja mam 15 lat i szukam pracy na weekend i dni wolne takie jak ferie itp ponieważ w tygodniu mam szkołę. szukam pracy jako konsultantka, hostessa, ewentualnie ulotki w okolicy katowic, mysłowic moje gg 12037648 czekam też na inne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk1324
Mam 17 lat i szukam pracy w weekendy i wieczorami oferty proszę wysyłać na mail kamykk1777@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechs4
Znalazłem prace polega ona na tym: Trzeba wypełniać ankiety które dostajemy na meila. dostajemy za to około 1,86 zł za ankiete pieniądze mozna wypłacać mając nawet 5 zł na koncie wystarczy wypełnic profile tam na stronie są podane. profile są na temat zdrowia twoich zaiteresowań itd. na podstawie tych profili oni dobieraja dla ciebie ankiety im bardziej obszernie wypełniony profil tym więcej ankiet. Jak chcesz w to wejść napisz na wojtekalkaida@wp.pl meila w treść wpisz PRACA. Jak przeczytam wiadomość to polece cię i dostaniesz meila z tamd\tąsd do rejestracjii. PS: w meila wpisz swoje imie i aktualny adres e-mail teuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×