Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość Miciek0071
Witam. Z tym Avonem to nie ściema. Ja za każde zamówienie zarabiam około 400 zł. Wystarczy tylko znaleźć lidera sprzedarzy i rozpocząć działalność. To bardzo proste. A oriflame jest o wiele droższy i ma mniej kiljentów. Bardziej opłacalny jest Avon. Jeżeli kogoś innteresuje praca to piszcie na GG 9825388.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek15
Hej!Mam 15 lat i szukam pracy....Mam juz swoj NIP bo pracowalam rok temu w pracy sezonowej na wakacjach,ale chcialabym teraz tez zarobic.Tylko nie wiem jak i szukam czegos.Podejme sie kazdej pracy...jesli ktos cos wie prosze pisac na mój e-mail Paulina15168@wp.pl. bede bardzo wdzieczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek15
chcialam dodac,ze jestem z Wołowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek15
to moj nr gg 11373856.prosze o kontakt jesli ktos cos wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulllaaa
szukam pracy która nie wymagałaby duzego wychodzenia z domu ponieważ mam roczną córeczkę. najlepiej w domu za pomocą internetu moje gg 505958 lub e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clever
Zapisz sie do sprawdzonych firm, w ktorych klikasz w linki i czytasz maile i za to dostajesz kase:) sama na tym zarabiam i bardzo mi sie to podoba, podaje wam liste firm ktore sprawdzone, czyli bez zadnych przekretow wyplacaja pienaizki:) Musicie sie po prostu zapisac. Do im wiecej bedziecie nalezec firm tym wieksze beda wasze zarobki. Zeby bylo jasne: nic na tym nie tracicie, nic nie musicie wczesniej placic, firma nie wymaga od was zadnych pieniedzy tylko pracy, potrzebne jest jedynie konto bankowe na ktore przelewane beda pieniadze, oczywiscie moze to byc np rodzicow. Podczas zapisu do firmy jest tam pole aby wpisac konto bankowe ale nie musicie tego od razu robic, poniewaz potem w kazdej chwili mozecie edytowac swoje dane. 1) http://www.early-cash.com/pages/index.php?refid=clever 2) http://www.reklamowka.com/index.php?affiliate=4827 3) http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=clever 4) http://mreklama.com/pages/index.php?refid=clever 5) http://www.eurobiznes.net/pages/ptp.php?refid=clever 6) http://centrumbiznesu.com/pages/index.php?refid=clever 7) http://www.zielonymail.com/pages/index.php?refid=clever 8) http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=clever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizneswomen
http://www.nexto.pl/?p=63085 tutaj mozecie załozyć swój sklep w internecie za drommo! tylko trzeba pozniej podac konto bankowe! mi mama zakłada wiec luz np. jak macoe starsza siore to podajcie jej i no problem ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja ci cos podpowiem
idz do mcdonalda, jesli w twoim miescioe jest. oni zatrudniaja nieleynich, np na wakacje albo na ferie, placa ok 6zl na reke, musisz miec zgode rodzica, i checi:) mlodociani nie pracuja na kuchni, ogolnie malo robia bo sa ograniczeni przepisami co im wolno robic a co nie i mcdonald tego przestrzega, i tylko stoicie na serwisie, czyli na kasie, i na drive czyli n awydawaniu posiłków w okienku i na okienku na zamawianiu, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka2515
a płacą za to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka2515
Witam szukam pracy mam 15 laT mieszkam w Krakowie a konkretnie w nowej-hucie? czy ma ktoś dla mnie jakąś propozycje w sprawie pracy ? Prosze pisać Bo to bardzo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatek
czy ktos sprobowal pomysu pkm na latwa kase? wydaje mi sie ze interes naprawde moze dzialac ale nie chce robic konta dopoki nie bede pewny minimalnego zysku. odp pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damus9
Witam. Ja też kiedyśc szukałem pracy, aby miec jakies kieszonkowe. znalazlem w internecie bardzo ciekawa prace. z początku myslalem ze to bedzie jakas sciema. i co sie okazalo? ze sie mylilem! mam spore kieszonkowe i to mi wystarcza. polecam goraco. jak ktos chcialby wiedziec wiecej o tej pracy to prosze pisac: damus9@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja Jaroszewska
Jestem jedna z pracowniczek Eurobarre! Pieniadze zarabiamy bardzo latwo i uczciwie! Sa to prawdziwe pieniadze nie grosze! Zeby bylo wszystko jasne: nic w to nie wkladamy zadnych pieniedzy! Nic tez nie mozemy stracic! Jedynie my otrzymujemy pieniadze EUROBARRE pochodzi z Francji jest w jezyku francuskim jednak latwo poradzimy sobiez wszystkim. Aby zacząć zarabiać należy ściągnąć i zainstalować program - rodzaj niedużego paska reklamowego, zwanego surfbarem. Surfbar łącząc się z serwerem EuroBarre pobiera kolejne porcje bannerów, które później wyświetlają się w jego oknie. Program nie wysyła danych z naszego komputera, nie "zżera" większej ilości zasobów naszego peceta i nie zajmuje naszego łącza internetowego. Wszystko odbywa się sprawnie i niezauważalnie dla użytkownika nawet słabej maszyny. Będąc podłączonym do internetu, włączony surfbar nalicza nam punkty, które co miesiąc zamieniane są na pieniądze. Ich wartość każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe w danym miesiącu mogą być różne. Od kilku miesięcy przelicznik wykazuje tendencję wzrostową - za każde 1000 pkt. (do wysurfowania w 1-2 dni) otrzymamy około 7 eurocentów. System nie sprawdza naszej aktywności przy komputerze. Jedynym "ograniczeniem" jest samoczynne zamknięcie programu po 1 godzinach aby wyeliminować np. włączony komputer bez obecności właściciela. Przy powtórnym uruchomieniu surfbaru należy wbić w okienko wyświetlony, 2-cyfrowy kod weryfikacyjny. Brak jest również wymagań co do częstotliwości klikania w pojawiające się reklamy. Firma nie wprowadziła limitu korzystania z pluginu, można więc surfować do woli! System poleconych nie wydaje się być imponujący - tylko jeden poziom - do czasu zerknięcia na cyfrę procentu - aż 100 % od każdego poleconego !!! Czyli otrzymasz tyle samo punktów/pieniędzy co każdy Twój polecony którego zwerbujesz do firmy! Dla dobrych promotorów otwiera to drogę do wysokich zarobków! Surfbar EuroBarre dodatkowo przyzna Ci łącznie aż 15 000 punktów za przyłączenie się do programu. Po 5 000 pkt otrzymasz w 15, 45 i 75 dniu swojego uczestnictwa! Otrzymasz również kolejne 5 000 punktów w każdą rocznicę Twojego zapisu do surfbaru! I to nie wszystko - zarabiać możemy także na: mailach, ankietach i grach jakie oferuje nam firma. Możliwości są bardzo szerokie! Wiec tak klikasz na ten link http://www.eurobarre.com/?p=081588196864 Na wczytanej stronie głównej EuroBarre kliknij w link Installer. Po chwili rozpoczniesz ściąganie programu instalacyjnego ebsetup.exe. Jego rozmiar jest niewielki - 'waży' raptem 60 kB. Po zainstalowaniu surfabru należy wypełnić formularz rejestracyjny - jeśli nie znasz francuskiego przy jego wypełnianiu najlepiej zmień język na angielski (kliknij na angielską flagę). 1. Automatycznie nadany przez serwer Twój numer użytkownika. Wprowadź swoje nowe 4 cyfrowe hasło. 2. Wybierz kraj z listy. 3. Podaj swój email. 4. Kliknij aby zakonczyc Po zainstalowaniu surfbara EuroBarre warto zapoznać się z pozostałymi opcjami programu oraz rozszerzyć dane jakie do tej pory podaliśmy. Przede wszystkim chcąc otrzymywać płatne e-maile powinniśmy uzupełnić swoje dane. W zakładce Infos Membre znajdziemy link o nazwie Modifier mon email. Upewniwszy się że wpisany adres e-mail jest prawidłowy powinniśmy zaznaczyć pole Je desire recevoir les emails bonus. W sekcji poniżej uzupełnijmy również dane dotyczące naszej płci i życia (rok urodzenia, zamieszkanie, itp). Zmiany zaakceptujmy przyciskiem Valider les modifications. Wyplacane pieniadze sa na konto PayPal, zalozenie tego konta nic nie kosztuje!!! Jest zalkowicie bezplatne, nie to co zwykle konta w baknu, zalozyc je mozemy: www.paypal.pl W pierwszych dniach nowego miesiąca EuroBarre dokonuje przeliczenia punktów według odpowiedniej taryfy. Jeśli suma zarobków z danego miesiąca lub kilku ostatnich miesięcy przekroczy próg 15 EURO (historię swojego konta sprawdzisz w zakładce Historique w surfbarze) możesz zażądać wypłaty na swoje konto PayPal! POLECAM I POZDRAWIAM! ZYCZE JAK NAJWIEKSZYCH ZAROBKOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Fazel
witam mam 16 lat i poszukuje jakieś łatwej pracy moze byc przez neta obojetnie byle płatne jestem z Woj Kuj Pomorskiego interesuje sie muzyka muzyka to mój swiat drógi jestem radiowym dj juz cos potrafie jezeli ktos nawed ma cos do zaproponowania w tej branzy to tez moze byc obojetnie co naprawde mi to nie robi róznicy prosze o odpowiedz na maila faz91@tlen.pl w temacie podajcie Re: Praca lub mozna bezposrednio na gadu gadu 433575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia66666
Tak ja tez pracuje w eurobarre swietna sprawa :):) zapisujcie sie przeciaz na tym nic nie mozna stracic po prostu zarabiamy i to ile:) mam z 200 zl na miesiac, na poczatku mialam 50 - 20 zl, ale wszystko z czasem i doskonaleniem, teraz jestem juz pol roku o zaluje ze sie wczesniej nie zapisalam:( nie wierzylam w to zreszto nie mialam konta paypal, ale w koncu kiedy na prawde mialam problem z kasa zaczelam czytac wszystko dokladnie. konto paypal to jest zupelnie bezplatne aby trzeba byc pelnoletnim, ja podalam dane mojej mamy i git:) gdybym ze dwa lata wczesniej zaczela sie w to bawic to ile juz kasy bym miala:) bym sobie chyba wlosy przedluzyla do pasa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenkaD
Zarejestrowalam sie w eurobarre tak jak to opisala Anastazja Jaroszewska i wszystko swietnie dziala:))) jestem bardzo zadowolona:D:D mialam juz jedna wyplate:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginda
czy mozna jakis kontakt do pani Anastazji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaaaaaaa
Pisz na forum to Ci na pewno na wszystko odpiszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Fazel
no dobra zainstalowałem tego eurobara ale ja nie kumam o co tam loto dostałem jakies maile a o co tak chodzi to ....... no wie :) jak ktos mi moze wytlumaczyc to piszcie na gg 10612696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaaaa
pewnie pierwszy mail dostales zeby potwierdzic wiec zawsze klikaj w linki w tych mailach i troche odczekaj a kiedy wyskoczy ci miejsce zebys wpisal swoj adres mailowy to wpisz i na tym polega cala filozofia. Wlaczasz eurobarre i gdy wcisniesz ikonke "euro" przy napisie Total de mes points du mois - pokazuje ci ile masz juz nabitych punktow:)) Pozdrawiam jak cos to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna=D
To Eurobarre brzmi jak jakaś ściema =] Ja też szukam pracy - 16 lat i mieszkam w Krk i... nic nie mogę znaleść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Fazel
dokładnie tez mi sie wydaje to sciemliwe bo jak by kazdemu mieli płacic niewiadomo jakie sumy to by zbankrutowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna=D
Dokładnie... to znaczy może i jest to takie cudowne, ale jeśli chodzi o internet to zawsze jest ryzyko. Nie orientujecie się czy jest jakaś praca w krakowie?? Oczywiście dla niepełnoletniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Fazel
www.djmaniak.ir.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygryss
He he sciema, to zadna sciema, to tak samo jak telewizja, ktos kto zamawia reklamy w eurobarre placi za nie firmie a potem liczy sie to ze duzo ludzima wlaczoneto a reklamy leca. tv nigdy nie zbankrutuje tak samo jak eurobarre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna=D
Czemu nikt nie chce zatrudnić nieletniego?? =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucza
Witam. :) Mam 17 lat i mieszkam w Warszawie.Szukam pracy praktycznie od zaraz.Jak szybko się tylko da.Nie będę ukrywać,że mam problemy w domu i chciałabym pomóc Mamie,dlatego tak pilnie poszukuje pracy.Nie jestem jakąś rozwydrzoną nastolatką ;)Mogłabym nawet sprzątać biura czy coś.Dla mnie to żaden wstyd.Nie ukrywam,że mogłabym pracować w weekendy i w tyg tyle,że po szkole. Co do waszych ost. wypowiedzi,nie wiem czy to jakaś ściema czy nie,bo tego nie sprawdziłam,na pewno skoro tyle osób jest z tego zadowolonych to coś w tym musi być:) Natomiast jeśli chodzi o mnie,niestety nie mogłabym tak pracować. Jeśli znalazły by się jakieś propozycje pracy dla mnie proszę o kontakt: suodkaznix@tlen.pl gg:5224334. z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna=D
Czytałam wypowiedzi osób, które nie są z tego zadowolone. Poza tym trzeba wziąść pod uwagę, że za prąd też się płaci. Ja też potrzebuje jakiejś pracy =( Ehh... życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCIACZEK22
Pieniadze za prad...??? przeciez specjalnie nie siedzisz przed kompem tylko jak ja wracam ze szkoly to i tak caly czas komp jest wlaczony musi byc przeciez muza i co chwila cos mam do zrobienia, sprawdzenia w necie. Wiadomo kazdy by chcial sobie pracowac ale niepelnoletnich nikt nie traktuje powaznie bo pracodawca moze miec aby przez to klopoty, a eurobarre to bardzo znana firma liczaca tysiace ludzi wiec tam nie moze byc zadnych przekretow bo ta firma jest sprawdzana. Ja nie tylko zarabiam w eurobarre ale rowniez jestem w trzech innych podobnych firmach i jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×