Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koliat

Praca dla niepełnoletnich

Polecane posty

Gość cassia25
Mam bardzo łatwą prace dla osób które nie są pełnoletni wystarczy napisać mi e-mail w treści wpisując słowo"praca" i swoje imię a ja napisze o co chodzi.Naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassia25
Mam bardzo łatwą prace dla osób które nie są pełnoletni wystarczy napisać mi e-mail w treści wpisując słowo"praca" i swoje imię a ja napisze o co chodzi.Naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassia25
Mam bardzo łatwą prace dla osób które nie są pełnoletni wystarczy napisać mi e-mail w treści wpisując słowo"praca" i swoje imię a ja napisze o co chodzi.Naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassia25
Mam bardzo łatwą prace dla osób które nie są pełnoletni wystarczy napisać mi e-mail w treści wpisując słowo"praca" i swoje imię a ja napisze o co chodzi.Naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plisza
a jaka to propozcja ?? Witam mam 16 lat i szukam jakiegoś zajęcia najlepiej w soboty lub dni wolne od szkoły . w okoliicy piaseczna jak coś to na mejla prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boos35
www.kasaprzezneta.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boos34
ww.kasaprzezneta.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boos34
www.kasaprzezneta.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boos41
Sprubujcie tutaj: www.kasaprzezneta.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galawars
Spróbujcie swoich sił w grze pt Gra o 100 zł. Sam decydujesz ile wygrasz. W grze o 100 zł zwycięzcą może zostać każdy! Wygrana nie zależy od szczęścia a wyłącznie od determinacji i chęci gracza! Jeżeli chcesz zgarnąć 100 zł i masz 5 minut wolnego czasu wejdź do gry i dołącz do grona tysięcy Polaków bogatszych o 100 zł. Na czym polega gra? Gra o 100 zł jest typową grą zręcznościową. Wszystko czego potrzeba do wygranej to refleks i spostrzegawczość. Za pomocą myszki swojego komputera odsłaniaj ukryte obrazki. Szukaj par, wyczyść pole gry i zdobądź główną nagrodę. Uważaj na limit czasowy. Powodzenia! http://wygraj-100.org.pl/?t=2819751 Więcej pracy na stronie http://www.kopis.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe00
Poszukuje pilnie pracowników do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Jedynymi wymaganiami jakie oczekujemy od przyszłych pracowników to: podstawowe umiejętności w obsłudze internetu, poczty internetowej oraz jednego z edytorów tekstowych np. WORD. Cenimy uczciwość. Możesz wybrać pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu - Twój czas pracy zależy tylko od Ciebie. Aby uzyskać więcej szczegółów napisz do Nas : ewe00@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe00
Poszukuje pilnie pracowników do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Jedynymi wymaganiami jakie oczekujemy od przyszłych pracowników to: podstawowe umiejętności w obsłudze internetu, poczty internetowej oraz jednego z edytorów tekstowych np. WORD. Cenimy uczciwość. Możesz wybrać pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu - Twój czas pracy zależy tylko od Ciebie. Aby uzyskać więcej szczegółów napisz do Nas : ewe00@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eider
Kliknij tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira21pl
Gość asiauu
Hej!!! Mam 17 lat i szukam pracy. Nie musi być coś wielkiego. Kasa potrzebna na moje wydatki i tyle jak coś to piszcie na gg1458044 jestem z okolic Tomaszowa Mazowieckiego.PZDR:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak17
Mam 17 lat i tak jak większość tutaj piszących poszukuję pracy w weekendy. Myślałam coś o promocjach, lub sprzedawcy. Jestem z okolic Katowic, Dąbrowy Górniczej. Proszę o kontakt jeśli byłaby praca dla takiej osoby jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak17
Mam 17 lat i tak jak większość tutaj piszących poszukuję pracy w weekendy. Myślałam coś o promocjach, lub sprzedawcy. Jestem z okolic Katowic, Dąbrowy Górniczej. Proszę o kontakt jeśli byłaby praca dla takiej osoby jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper rynkiewicz
szukam pracy mam 15 lat jestem ze szczecina . interesuje mnie karzda praca . prócz pracy na komputerze w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik910614
Witam wszystkich!! Chciałbym napisać Wam co ja sądzę o tych zarabianiach w internecie...mianowicie-lepiej sie nie mieszajcie do tego bo to jedna wielka sciema...siedzialem w tym ok.2 lat i żadnej kasy z tego nie mam.I mam dla Was jedna radę:nie piszcie ze podejmiecie sie kazdej pracy bo zaczna was wyzywac od dziwek i jeszcze gorszych i beda proponowac prace w tzw.burdelu...jesli chodzi o prace na budowie(noszenie pustakow itp)to naprawde przepisy BHP sa surowe co do nieletnich i trudno bedzie taka prace znalezc,poniewaz pracodawcy wola doswiadczonych pracownikow ktorzy beda pracowac wydajniej i dluzej niz nieletni.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miciek0071
Witam Jeżeli szukacie pracy a nie macie jeszcze ukończonych 16 lat to ciężko będzie ze znalezieniem czegokolwiek. Dlaczego? Ponieważ takie są przepisy pawne i łamanie ich może się źle zakończyć dla pracodawców. Ja mam 19 lat i od 2 lat pracuje w Avonie jako Konsultant. Nie powiem, że jest to fajna praca jak dla mnie, gdyż mężczyźnie ciężko jest się przełamać w sprawach sprzedaży kosmetyków głównie skierowanych do kobiet. Jednakże po czasie można nabrać pewności siebie a praca stanie się raczej pzyjemnością (oczywiście mówimy o przyjemności jaką jest portfel wypchany pieniędzmi). NIe jest to firma, w której zarobimy 1000zł miesięcznie ale np. ja przy niewielkich staraniach mam raz na 3 tygodnie ok. 250 - 300zł. i to mi w zupełnośći wystarcza na zaspokojenie własnych potrzeb jakimi są: zakup benzyny do samochodu (co ciekawe kupiłem go za 2000zł po 1 roku i 2 miesiącach pracy w Avonie za pieniądze które zarobiłęm), wyjście ze znajomymi na dyskoteke czy też zakup nowych ubrań czy czegokolwiek inego mieszczącego się w granichach zarobku jakim dysponuje. Mogę polecieć stronę internetową, gdzie uzyskacie więcej informacji na temat pracy w Avonie, czyli: http://avonpolska.pinger.pl/ Życzę powodzenia i udanych poszukiwań pracy. Michał Wojtala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miciek0071
Witam Jeżeli szukacie pracy a nie macie jeszcze ukończonych 16 lat to ciężko będzie ze znalezieniem czegokolwiek. Dlaczego? Ponieważ takie są przepisy pawne i łamanie ich może się źle zakończyć dla pracodawców. Ja mam 19 lat i od 2 lat pracuje w Avonie jako Konsultant. Nie powiem, że jest to fajna praca jak dla mnie, gdyż mężczyźnie ciężko jest się przełamać w sprawach sprzedaży kosmetyków głównie skierowanych do kobiet. Jednakże po czasie można nabrać pewności siebie a praca stanie się raczej pzyjemnością (oczywiście mówimy o przyjemności jaką jest portfel wypchany pieniędzmi). NIe jest to firma, w której zarobimy 1000zł miesięcznie ale np. ja przy niewielkich staraniach mam raz na 3 tygodnie ok. 250 - 300zł. i to mi w zupełnośći wystarcza na zaspokojenie własnych potrzeb jakimi są: zakup benzyny do samochodu (co ciekawe kupiłem go za 2000zł po 1 roku i 2 miesiącach pracy w Avonie za pieniądze które zarobiłęm), wyjście ze znajomymi na dyskoteke czy też zakup nowych ubrań czy czegokolwiek inego mieszczącego się w granichach zarobku jakim dysponuje. Mogę polecieć stronę internetową, gdzie uzyskacie więcej informacji na temat pracy w Avonie, czyli: http://avonpolska.pinger.pl/ Życzę powodzenia i udanych poszukiwań pracy. Michał Wojtala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mciek0071
Witam Jeżeli szukacie pracy a nie macie jeszcze ukończonych 16 lat to ciężko będzie ze znalezieniem czegokolwiek. Dlaczego? Ponieważ takie są przepisy pawne i łamanie ich może się źle zakończyć dla pracodawców. Ja mam 19 lat i od 2 lat pracuje w Avonie jako Konsultant. Nie powiem, że jest to fajna praca jak dla mnie, gdyż mężczyźnie ciężko jest się przełamać w sprawach sprzedaży kosmetyków głównie skierowanych do kobiet. Jednakże po czasie można nabrać pewności siebie a praca stanie się raczej pzyjemnością (oczywiście mówimy o przyjemności jaką jest portfel wypchany pieniędzmi). NIe jest to firma, w której zarobimy 1000zł miesięcznie ale np. ja przy niewielkich staraniach mam raz na 3 tygodnie ok. 250 - 300zł. i to mi w zupełnośći wystarcza na zaspokojenie własnych potrzeb jakimi są: zakup benzyny do samochodu (co ciekawe kupiłem go za 2000zł po 1 roku i 2 miesiącach pracy w Avonie za pieniądze które zarobiłęm), wyjście ze znajomymi na dyskoteke czy też zakup nowych ubrań czy czegokolwiek inego mieszczącego się w granichach zarobku jakim dysponuje. Mogę polecieć stronę internetową, gdzie uzyskacie więcej informacji na temat pracy w Avonie, czyli: http://avonpolska.pinger.pl/ Życzę powodzenia i udanych poszukiwań pracy. Michał Wojtala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagus
To co napisal Dominik to swieta racja. Jednak ja cos znalazlam, dla nieletnich praca fajna i w miare dobrze oplacalna (w internecie). Zarejestruj sie na tej angielsko jezycznej stronie poswieconej chronie srodowiska http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID= tommie123 (przycisk CreateAFreeAccount) i oceniaj stronki internetowe. Za każda ocene dostajesz pieniadze. Nie podam ile, sami zobaczcie!! Powiem tylko, ze jedyne co mozecie stracic, to czas poswiecony na rejestracje http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID= tommie123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagus
Tutaj macie sprawdzony sposob na zarobek. Zarejestrujcie sie (rejestracja darmowa) i zarabiajcie. Strona nalezy do organizacji skupiajacej ludzi zajmujacych sie ochrona srodowiska. Praca bedzie polegac na ocenianiu stron internetowych. Idzie naprawde szybko zarobic Link http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID= tommie123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galawars
http://www.escpartners.pl/?p=2489 Dołącz do nas i zarabiaj. ESC Partners to prawdopodobnie największy w Polsce Program Partnerski, pozwalający właścicielom stron internetowych zarabiać na sprzedaży blisko 150 tysięcy różnych produktów i usług. Ksiązki, meble, komputery, prezerwatywy, kwiaty, drukarki, porcelana, telefony, ebooki, szkolenia, torby, bilety, płyty CD, systemy CMS i tysiące przeróżnych produktów. Napewno znajdziesz coś dla siebie, zaczniesz promować w sieci i wreszcie zaczniesz na tym zarabiać! Jak działa Program Partnerski? Jeżeli posiadasz stronę internetową, załóż u nas konto i je uaktywnij. Wybierz interesujące cię produkty i usługi. Następnie pobierz z naszej strony materiały reklamowe i promuj sklep/serwis który je sprzedaje. Dostaniesz prowizję za każdą wygenerowaną przez Ciebie sprzedaż! ESC Partners to serwis w którym możesz uczestniczyć w Programach Partnerskich wielu sklepów i serwisów internetowych, które z nami współpracują. Możesz promować wiele sklepów, a prowizja zostaje przyznana do jednego konta. Zwiększasz atrakcyjność Twojego serwisu Uczestnicząc w naszym Programie Partnerskim możesz nie tylko zarabiać, ale także zwiększyć atrakcyjność Twojego serwisu. Prowadząc serwis tematyczny, możesz umieścić opisy książek poruszające ten temat. Możesz skorzystać z naszej bazy zdjęć, a także wstawić na strone opinie o produktach (np. recenzje książek, opinie o sprzęcie komputerowym), które zostawiają klienci naszych sklepów. Kto może zostać partnerem ESC Partners? Naszym partnerem może zostać każdy, kto posiada stronę internetową oraz ukończył 18 lat lub prowdzi działalność gospodarczą. W Przypadku osób fizycznych rozliczenia następują na zasadzie umowy o dzięło, natomiast w przypadku firm na zasadzie faktury VAT. Ile można zarobić? To ile zarobisz zależy tylko od Ciebie i skuteczności Twojej strony internetowej. Prowizja którą dostaniesz zależy od serwisu, który będziesz promował. W przypadku książek jest to 5%, w przypadku komputerów 3%, natomiast w przypadku e-booków czy szkoleń nawet do 50% wartości zamówienia. Prowizja ta wynosi od 3-5% ceny towaru w zależności od jego rodzaju i sklepu którego program partnerski wykorzystujemy. Prowizja wynosi dokładnie tyle samo co prowizja zwykła. Przyznawana jest za każde następne zamówienie raz pozyskanego klienta. Prowizja od obrotu partnerów poleconych przez Ciebie, którzy zarejestrowali się w naszym systemie ESC Partners. Co mogę sprzedawać? Najwięcej możesz zarobić sprzedając komputery. Co prawda stawka w procentach jest najmniejsza, jednak liczona średnio od znacznie dużej kwoty. Jeżeli czujesz się na siłach, sprzedawaj komputery i zgarniaj duże prowizje, jeżeli wolisz bezpieczeństwo, skoncentruj się na ksiązkach i szkolenaich, gdzie prowizje nie są takie wysokie, ale za to przyznawane bardzo często. W jaki sposób wspieramy uczestników programu partnerskiego? Staramy się aby uczestnicy naszych programów partnerskich mieli jak najwięcej możliwości na zdobywanie nowych prowizji. Dlatego stworzyliśmy kilka praktycznych narzędzi marketingowych, dzięki którym będziesz mógł zarabiać więcej pieniędzy, a reklamowanie i zdobywanie nowych prowizji będzie łatwiejsze. Nie oznacza to oczywiście, że nie będziesz mógł wymyślić swojego sposobu na ściągniecie nowych klientów. Zanim jednak zbudujesz swoje narzędzia, możesz skorzystać z naszych i sprawdzić ich skuteczność! Boksy reklamowe Składające się z okładek, tytułu oraz ceny książki. Możesz wygenerować boksy konkretnej ksiązki, lub losowo książek z danej kategorii. Możesz ograniczyć wyświetlane boksy tylko do nowości, aby być na czasie, lub tylko do bestsellerów, aby promować tylko sprzedające się książki! Bannery reklamowe Elementy graficzne o standardowej wielkości, czyli gotowe reklamy JPG oraz GIF, które możesz umieścić u siebie na stronie i promować książki z poszczególnych kategorii oraz całą księgarnię. Linki partnerskie Linki są podstawowym sposobem polecania klientów do księgarni. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się kliknąć w Twój link na zawsze zostanie on przypisany Tobie i jeżeli kiedykolwiek kupi coś w sklepie to otrzymasz za to prowizję. Niezależnie czy zrobił to za dwa dni czy za 10 lat. Aby stworzyć link partnerski do konkretnej książki wystarczy dodać swój unikalny numer użytkownika i wkleić w miejsce, które chcesz. To wszystko. Jest to proste szybkie i nie wymaga żadnego wysiłku. Wyszukiwarka Wyszukiwarkę możesz umieścić na swojej stronie wyszukiwarkę księgarni. Jeżeli odwiedzający Twoja stronę, będzie chciał znale�ć kilka książek o np. o Marketingu wpisze szukaną frazę i ukarzą mu się książki dostępne w księgarni jeżeli kupi którą kolwiek otrzymasz za to prowizję. Katalog księgarni Bierząco aktualizowany, dostępny w formacie XML lub CSV katalog księgarni, dzięki czemu będziesz znał całą ofertę sklepu na postawie której możesz stworzyć porównywarkę cen lub mieć dane produktach i wykorzystywać pozycjonowanie do zarabiania. Wirtualny sklep Za pomocą technologii SOAP możesz stworzyć własny sklep internetowy. Jeżeli wstawisz swoją grafikę do dostarczonego przez nasz szablonu, lub sworzysz własny szablon będziesz miał własną księgarnię we własnej domenie, której zamówienai będą realizowane przez nas. To najefektywnieszy sposób promowania, gdyż nie promujesz wtedy księgarni tylko swój własny sklep, a księgarnia ogranicza się tylko do realizacji zamówienia. Dodatkowo Dokładne Statystyki Jako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie dostarczamy tak szczegółowe statystyki dotyczące Twojego udziału w Programie Partnerskim ESC Partners. Każde kliknięcie (przekierowanie) Twojego klienta na strony księgarni jest odnotowane i masz do tego wgląd. Mało tego, że masz wgląd, masz także dostęp do informacji z Trackingu. Co to znaczy? Że nie dość, że będziesz wiedział kiedy internauci wchodzą do nas, będziesz także znał dokładną ich wędrówkę po stronie ksigarni. Którymi książkami się interesowali, na których byli stronach jak długo tam spędzili czasu i czy włożyli coś do koszyka! Jak się zarejestrować i zacząć zarabiać? Na górze strony, po lewej widoczny jest czerwony banner reklamowy - Darmowa rejestracja. Kliknij go i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami. Cała procedura nie powinna trwać więcej niż 10 minut. Wtedy Twoje konto będzie w pełni aktywne, a ty będziesz mógł zacząc działać. http://www.escpartners.pl/?p=2489 Polecam i zapraszam do zapisu. Firma dobrze płaci zresztą jest to opisane na stronie. http://www.escpartners.pl/?p=2489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiutaNaSto
do dorabiacza : fajne forum z duza iloscia linkow, dawaj wiecej takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×