Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka_1986

Schudnijmy najpierw 3 i później 3. -6 na wadze to nasz cel!

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny :D Anecznik ja Cię rozumiem bo mi też na początku było głupio tańczyć tak samej w pokoju, bo co sobie rodzinka pomyśli itp ;) Ale się przełamałam i tak już sobie potańcuję od 3 lat. Rodzice mają wp[ojone, że nie odbija mi tylko uprawiam sport ;)W tym tygodniu po 2h dziennie bo mam strasznie dużo zajęć. A z jedzeniem to przez to, że mam praktyki w szkole jem nieregularnie :/ Ale jak jestem w domu to jem 5 posiłków dziennie i od dzisiaj staram się żeby ten jeden posiłek to była słodycz. Jeden a nie 5 jak do tej pory... I tak wychodzę na 1800 kcal a spalam 700. Nie wiem jak z wagą, zobaczę w poniedziałek. I jak zwykle się boję ;) Gagatka jakie Ty robisz ćwiczenia? Bo ja od dzisiaj znowu zaczęłam a6w :D Od nowa ;) No kurcze nigdy nie mogę dojść do końca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli ja maszeruje sobie :) wczoraj maszerowałam 30 minut i 30 ćwiczyłam brzuszki, skłony itd, dzis 20 minut maszerowałam! I normkllnie nawet oddychanie sprawia mi ból!!!! Masakra nie wiedziałam, ze mam tam miesnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a nie wiesz ile się spala kalorii w 1h marszu?? Bo to by nawet wygodne buło, oglądasz tv i maszerujesz ;) Ale ile kcal?? Ja dziś się już najadłam słodyczy... Na koncie już ponad 1000.... Ale do obiadu nic nie ruszam! A po obiedzie ze 2 h potańczę! Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł...:) tak pomyslalam,ze napisze sobie tutaj do was:D ja dziś rozpoczelam diete bialkowa:) ktoras stosowala moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 500 Gagatka Ty sprawdź koniecznie! ;) Jak coś to się przerzucę ;) I dzisiaj zapodam ze 2h ;) Hej Irret :D Ja nie stosowałam bo bez słodyczy żyć nie umiem... Moja największa słabość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) no ponoc na jak połaczysz to z biegiem to wyjdzie Ci 500kcal!! czesc Nowa :) napisz wiecej!! Ja własnie zajadma ser biąły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu :) Biorę sie za siebie! Za 5 tyg chcę schudnąć 5 kg. Bo przewiduję, że 2 nadrobię :O A cel jest 3 ;) Śniadanko: serek stracciatella (150)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli nmo to startujemy :) mi wystarczy chodnoc na miesiac do 2 kg, bo zamierzam odchudzac sie długo i namietnie ;) chciałabym wazyc 50 kg :) do sierpnia mam czas :) Na sniadanie grahamka 250 kcal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na drugie zjadłam banana (100). Obiad grahamka z serem (200), serek stracciatella (150), 3 śliwki i ćwiartka pomidora (100). I a6w zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja na razie na koncie ta bułka!! i 2 kawy :) i cwiczyłam godzinke heheh jeszzce bede na spacerze 30 minut (w i z drogi do pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zjadłam jeszcze jeden serek stracciatella (150), 2 śliwki i kawka (50). Dzisiaj wyszłam na 1000 kcal :) Daaawno tak nie było... :O Na razie tańczyłam godzinkę (-350), ale może jeszcze uda mi się potańczyć. Pewna nie jestem, bo coś mnie bierze przeziębienie i łamie w kościach :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wczoraj już więcej nie tańczyłam, nie miałam siły :O Nie wiem jak to będzie dzisiaj, bo cały dzień mam zajęty :O Na razie serek stracciatella (150) i 5 orzeszków włoskich (100) i kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hej Ja wczoraj cwiczyłam godzinke :) (sukces), 30 minut spacerku i zjadłam w sumie 2 bułki, jedna z serem białym i szynka, a do drugiej zjadłam pół kotleta z serem zółtym (taki kotletoburger) :P dzis na koncie 2 kromki z dzemem!! A co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dalczego miałas nerwowy dzien ?? Ja dzis jak na razie 2 kromki!! (200 kcla) zaarz kawka!! Dziz zamierzam jak najwiecej pocwiczyc :) Mysle ze sie uda, bo oprocz sprztania, gotowania nie mam dzis wiecej do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ale sie dzis orobiłam w domu!! szok!!! dzis na pewno sie w 1000 kcal wyrobiłam, a wczoraj to nawet nie wiem czy było 500!! zaraz ide spac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam kochane :) ja na śniadanie jogurcik 200 kcal!! Potem ide na obiad do mojego narzyczonego, a potem mamy grilla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli gdzie sie podziewasz?? ja dzis mam nadzieje ze wyrobiłąm sie 1000 kcal!! Ale ćwiczyłam 40 minut i przez godzine zbierałam jabłka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli where are you?????? wracaj bo bede płakusiac :(:( 😭 ja wczoraj przez cały dzien zjadłam w sumie 5 kromek i kawałek ciasta!! Ale zamiast do pracy jechac autobusem szłam na piechote i tak to godzinke se chodziłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka sorki, że się nie odzywałam. Przez ten miesiąc to ja chyba przytyłam z 3 kg. Stres związany z praktykami w szkole i wyjazdem mojego ukochanego na studia. Wyjeżdża jutro. I ja tam jadłam bez opamiętania :( Ale dość. Od jutra jestem i obiecuję, że przez 3 tygodnie będę codziennie opisywać ile zjadłam. Ostro się za siebie biorę. Od poniedziałku zaczyna się rok akademicki. Ale mój ukochany wyjeżdża już jutro. I ja się biorę za siebie jutro. Po 3 tygodniach przejdę na 2 tyg na 1500 kcal, żeby odpocząć, a potem znów 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a może sobie zrobimy taką tabelkę ze wzrostem, wagą, i wymiarami: biust, talia, biodra? Może jeszcze ramię? ;) Co Ty na to? To by nas motywowało, jak ważyłybyśmy się i mierzyły co tydzień. Proponuję zacząć od jutra? Jesteś za??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... I może dołożyły byśmy jeszcze udo i łydkę :D. Ale mi odbiło :D To by było tak: wzrost- waga- biust- talia- biodra- ramię- udo- łydka *****neli*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................wzrost...waga....biust...talia...biodra...ramię...udo...łydka.. *****neli*****.....175.......60........96......68......95.........25......52.....36....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzicie startuję :) Przytyłam 3 kg od początku wakacji i mój pierwszy cel to 57 kg. Ach! Trzeba jeszcze dodać celw tabeli! ;) Gagatka przyłącz się :) Będziemy się ważyć i mierzyć co tydzień :) Ja mam już silną motywację! Robię to dla mojego chłopaka :) Chociaż on mówi, że jestem idealna to ja chcę być dla niego najpiękniejsza:) ...................wzrost...waga....biust...talia...biodra...ramię...udo...łydka..cel.... *****neli*****.....175.......60........96......68......95.........25......52.....36......57kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×