Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka_1986

Schudnijmy najpierw 3 i później 3. -6 na wadze to nasz cel!

Polecane posty

hejka :) A ja sie miałam dzis zwazyc ale zapmoniałam,. no lae zwaze sie w poniedziałek przed sniadaniem. Ja nicv Neli nadal nie cwicze jestem takim leniem, nie chce mi sie dupska ruszyc!!! I nic mnie nie moblizuje!! Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazyłam sie dzis, waga niestety pokazuje 57,6 ale zeby schudnac tzreba tez cwiczyc, a ja oczywiscie tego nie robie!!! Co tam Neli u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) U mnie w szkole taki zapiernicz, że nie miałam czasu na nic od piątku :O I w sumie teraz też nie mam :O Nie mogłam tańczyć :O W tym tygodniu jem 1500 kalorii i postaram sie potańczyć jutro w pt i nd po 2h ;) Robie też to wstrętne a6w i dziś ostatni raz 22 powtórzenia! A jutro 24 :O Tylko, że brzuszek mam płaski i fajnie by było go utrzymać... Nie wiem co robić jak skończę, czy nie brać się za to jeszcze raz od nowa. Bo w sumie na początku to jest luzik i w porównaniu z tym co robię teraz to można sie odprężyć ;) Zastanawiam się kiedy się zważyć, albo w pn albo w przyszły pt. Jeszcze zobaczę ;) A od pn wracam do 1800 kalorii :) Pozdrówka :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wzyłam wczoraj , waga jak zwykle 57,8 (wczesniej było 57,6) a dzis jak sie zwazyłam to byo 60!! Szok!! Noa le sie nie matrwie bo przeciez przez 1 dzien nie moglam przytyc zwlaszcza ze mało jadłam!! Na prawde staram sie amło jesc!! Ale roznie to bywa :) A i w koncu cwiczyc pasuje mi!!No ale len,len!! Fajnie ze juz masz 22 powtorzenia za soba, jeszce tylko 4 dni 24 i heja :) ja juz nawet nie bede wraca do tego, jak juz to 8 minut abs!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że niemożliwe Gagatka! Najlepiej ważyć się jak się wstanie :) Wtedy masz prawdziwą wagę, bo organizm już strawił to co zjadłaś w dzień ;) Mnie też się wydaje, że przytyłam :O Chyba jutro się zważę i sprawdzę, bo tydzień czasu nie dam rady czekać ;) Boje się :O Ale jakoś to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałam sprawę i jednak zważę się za tydzień ;) Wytrzymam! Powód jest taki, że nie chcę się dodatkowo dołować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zważyłam się i jest równiutkie 59 :D Nie przytyłam ! :D I znowu przechodze na 1800 kalorii :D Nie będe głodowac ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli wszystko :) na prawde :P Czasami az mi głupio, no ale na wiosne sie wezme za siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuuu :O Właśnie zrobiłam a6w - 24 powtórzenia :O Nie wyrabiam :O Jeszcze 2 dni i koniec!!! :D I wiesz co Gagatka? Chyba też się wezmę za 8 min abs :) Podobno łatwiejsze. Nie wiem, bo nie próbowałam ;) A na a6w na razie patrzeć nie mogę ;) więc zrobię sobie do stycznia przerwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze kobieto o tej porze takei cwiczenia, matko!! HJa bym nie dala rady :) podziwiam Cie :) Wczoraj sie najadłam, ze szok!! No ale to był taki jednorazowy wyskok, dzis sie nie powtorzy :) obiecuje :) Ja tez sie chyba wezme za to 8 minut!! W koncu to tylko 8 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja dzis zaczynam moj progrma 8 minut abs!! Na razie zaczne powoli, bede robiła codziennie przez miesiac zobaczymy jakie beda efekty!! Zaraz zabieram sie sprztanie :) apotem nauka!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a ja nie wiem czy nie zabrać się jeszcze raz za a6w... Bo mój chłopak ostatnio się mnie pytał co ja robiłam, z mam taki płaski brzuch. Zawsze o takim czymś marzyłam, ale wydawało mi się nierealne... Więc może jeszcze jedna seryjka żeby się tak ustabilizować i też przejdę na abs ;) A skąd ściągasz abs Gagatka? Z Youtube? Wstałam tak wcześnie bo muszę pisać pracę semestralną na... dziś?! :O Ładnie sobie odłożyłam... Na ostatnia chwilę :P Ale gdzieś do południa się zrobi ;) To biorę się :) A co u Ciebie? Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli któtejs pieknej nocy ja bede sie kładła spac a Ty juz bedziesz wstawac :) heheh To gratuluje efektów! Ja startuje dzis :) a sciagałam z programu DC++ Myslisz ze po miesiacu bede jakies efekty u mnie?? Buziaki :) Miłego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka jasne, że będą efekty :) Jak się regularnie ćwiczy to zawsze są :) Tylko musi się jeszcze chcieć :O A z tym bywają problemy ;) Ale ja od dziś zaczynam nową serię a6w ;) Początki są proste, więc trochę odpocznę ;) Za tydz w piątek się ważę :O Trochę się zaczynam obawiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee szkoda ze napisałm z czym startuje :P z 8 minut abs!! Mało czasu zajmuje, mysle ze daje efekty bo cos czuje po brzuchu ze boli!! :) ja sie na razie nie waze.!! Zaczynam powaznie obawiac sie swiat!! Tyle zarcia :o Neli podziwiam Twoj zapał do a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Gagatka ja zamierzam zrobić jeszcze tylko jedną serię a6w i dam sobie już spokój, przejdę na abs ;) Mam jeszcze dziś 45 min do przetańczenia :O A nie chce mi się już ;) No święta faktycznie czas obżerania :D Ale potem Nowy Rok i sie znowu odchudzamy :classic_cool: Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli kobieto podziwam Cie :) Ja po nowym roku to zaczne sie odchudzac ale na prawde :) bo teraz to chyba udaje tylko przed sama soba ze sie odchudzam (a w tej chwili udaje przed sama sobą, ze sie ucze) dzis zjadłam ktroche lodów czekoladowych :classic_cool: :P na dzis juz koniec z zarciem :) wieczorkiem bede cwiczyc abs!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to mnie w tym tygodniu nawet ładnie szło :) Jadłam codziennie 1800 kcal ( w 5 posiłkach) przez 2 dni tańczyłam po 2 h i jeszcze dziś zamierzam 2h i nie jadłam słodyczy :) Mój chłopak zna się na zdrowych dietach i mówi, że najlepiej cały tydzień jeść zdrowo a raz w tygodniu zafundować coś co się bardzo lubi, tak żeby nie było świadomości, że sie czegoś wyrzeka. Tylko to musi być w ramach kalorii posiłków, które je się codziennie ;) Dlatego zjadłam sobie już dwa herbatniki :D A zjem sobie później jeszcze z kawałek ciasta i czekolady :D Robie znowu a6w ;) Na razie to takie fajne jest... Bo zaledwie 3 serie po 3 powtórzenia :classic_cool: Gorzej jak znowu przyjdzie czas na 24 :O ;) Najgorsze jest to, że ciągle chce mi się spać :O I nie chce uczyć :O Pozdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się dzisiaj i jest 58,8 :) czyli schudłam 0,2 kg ;) Ale jestem tuż przed okresem, w zasadzie dziś powinnam dostać, więc pewnie ważę mniej :D Chociaż w Święta się nadrobi ;) Wczoraj kupowałam sobie spodnie i M na mnie latały :O Musiałam kupić S. W szoku byłam bo nigdy nie nosiłam S-ki. Ale po tym a6w mam w pasie 64 cm. Dobre to jest ;)W Święta to nie będę się przejmować ;) A po Nowym Roku dalej będę sobie jechała swoją metodą. Bo ona jest dobra. Wprawdzie nie chudnie się 2 kg na tydzień, tylko 1,5 kg na dwa miesiące, ale nie ma żadnych nerwów, żadnego głodu i ciągle waga idzie w dół. Więc za jakieś pół roku/rok ;) osiągnę swój cel i nie nadrobię tego co zrzuciłam ;) A co u Ciebie Gagatka? Bo coś się ostatnio nie odzywasz :( Pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołego jajka- oj to nie ta bajka! Przepraszam pomyłka to miała byc choinka! Wiec zycze prezentów, szzcesliwychmomentów, gwiazdki najjasniejszej,choinki najpiekniejszej. Prezentów wymarzonych, swiat mile spedzonych, sylwestra szalonego i 2008 roku udanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli samych chudych heheh :) Jak tam swieta MIJAJA?? Mi bardzo leniwie i w sumie tylko na jedzeniu :) ale juz za nie dlugo bede sie odchudzac!! Pozdrawiam, buziale papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja zaraz ide do fryzjera ( zapisałam sie juz 3 tygodnie temu) w miedzyczasie siostra obcieła mi grzywke myslałam, ze to uchroni mnie przed wizyta u fryzjera ale po tej akcji musze isc koniecznie!! dzis zaczynam od nowa 8 minut abs :) czas zabrac sie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2008 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyma sie powoli brac za siebie, dzis cwiczyłam 53 minuty :) jestesm dumna, ato moj juz ktorys raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gagatka :) Byłam z chłopakiem w górach i kompletnie odcięłam się od netu ;) Opychałam się samymi łakociami... Jutro sie ważę i zaczynam odchudzać;) Jak nowa fryzurka?? Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się dzisiaj i jest 58,2 , spodziewałam się 60!!! Teraz to już się ogarniam i słodycze raz w tygodniu ;) Od dzisiaj zaczynam nową serię a6w :) A Ty Gagatka jakie robisz ćwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Neli :) co tam?? Ja jestem an etapie nie wchodzenia na wage. Staram sie tez nie jesc nic po 18 ale to jest naprawde trudne. Do konca stycznia bede cwiczyc codziennie no albo co drugi dzien. i sie zwaze. albo sie załamie albo nie :) Od 1 lutego ide do pracy. Wiec moje zycie bedzie wisiało pomiedzy praca, szkoła a ślubem. Teraz ide doo wanny. jutro całodzienne wykłady. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×