Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teksturka

biżuteria - www.tekstura.com.pl

Polecane posty

Witam wszystkich!!! Serdecznie zapraszam na moją stronkę z biżuterią... W związku z tym, że jestem maniaczką zwłaszcza kolczyków, postanowiłam sama się tym zająć i być może przysporzyć trochę twórczej radości i innym:) Bardzo proszę o uwagi co do strony i produktów, każda opinia jest dla mnie niezwykle cenna aby móc rozwijać sklepik zgodnie z życzeniami przyszłych Klientek:) Pozdrawiam, www.tekstura.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama janka
fajne kolczyki ale drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem co myślę o stronie:) śliczna grafika, nietypowa oryginalna, nie banalna po prostu mnie zachwyciła. twórcy grafiki składam brawo odwalił świetną robotę. tylko jeden problem albo serwer a może mi cos net nie działa bo zdjęcia lądują się bardzo wolno a chciała bym oglądnąć wszystkie a tak to mnie to zniechęca...:( a proponowałabym jakieś powiększanie fotki tej środkowej żeby każdy mógł oglądam z bliska biżuterie:) co do ceny nie najtańsze ale chyba warto przynajmniej z tego co widze bo oryginalne:) juz kilka upatrzyłam sobie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetam
zdjecia ładuja sie szybko,masz cos z serwerem,kolczyki cuuudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wpisy i bardzo się cieszę, że Wam się podobają:) Miło robić coś, co przyniesie trochę radości innym:) A już niedługo kolejna zabawa z biżuterią czyli kolczyki z masy termoutwardzalnej, czyli moje kolejne szaleństwo... a jakie efekty? Hmmm, sama nie wiem, na pewno niebawem zobaczycie na stronce:) A co do ceny... cóż, kamienie, zwłaszcza te super jakościowo, niestety są droższe... Ale i tak staram się minimalizować ceny, ze względu na to, że chciałabym, aby każdy mógł sobie pozwolić na biżuteryjną teksturową fantazję:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awanturkalinka
fajniutka bizuteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatomelodia
a dla mnie wcale nie jest tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolekilolek
pomysl fajowy, mozna sie od stronki uzaleznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigoz
a ja uwazam, ze trudno jest zrobic taka fajna stronke i wlascicielom sklepiku udalo sie stworzyc cocs bardzo ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tak........
swietna strona, grafika super; no i bizuteria sliczna byle tak dalej!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiolka
stronka pelna artyzmu, z poczuciem humoru i KROWIA SPOLECZNOSCIA! Gratulacja, zycze wielu Klientow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona super, kolczyki piękne :) tylko jedna uwaga, już ktoś zwrócił na to uwagę, szkoda, ze nie można powiekszyć zdjęcia, mam problem z odczytaniem opisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la vetrata
mogłabyś zrobić wersję nieFlashową :-) mi się np nie chce teraz ściągać najnowszego Flasha,a kolczyki bym obejrzała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za uwagi:) Właśnie pracuję nad wersją html, będzie do wyboru, tak aby każdy mógł obejrzeć tak jak chce:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
q2 - zdjęcia powinny dać się powiększyć jak tylko na nie klikniesz gdy pojawi się w środkowym oknie... Jeżeli nie da się tego zrobić, daj proszę znać... może coś się dzieje w systemie? ale właśnie sprawdziłam, że wszystko jest ok... więc sprawdź proszę, bo wszelkie nieprawidłowości, o ile takie wystąpią, chcia łabym natychmiast usuwać. Do wszystkich - dzięki za posty! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezproblemowa
a mnie udalo sie bez problemu powiekszyc zdjecie, i uwielbiam te krowy! stronka zajefajna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiufiu
niezla robota... zwlaszcza grafika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mozan zakupic ta
bizuterie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i dziekuje za posty! jak mozna kupic bizuterie? Chyba tak jak w kazdym innym sklepie:) a jesli ta droga zawodzi to bardzo proszę dajcie znać (przyziemna@tekstura.com.pl)! Od razu skorygujemy jakiekolwiek \"zaciecie\" stronki:) Pozdrawam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowka
FAJNIUTKA stronka, podobaja mi sie bransoletki, licze na wiecej! zajrze niebawem, dodaje do ulubionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama iwy
tez uwazam ze kolczyki CUDO! fajny pomysl, polece stronke znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajeczka
dla mie to taki bajkowy swiat, tu lata krowka, tutaj ladne kolczyczki, w ogole az sie milo oglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam jednak
ze niektore są drogie- np kolczyki brązowa panienka- w groszki...identyczne u mnie na pasazu mozna dostać za max 15 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graniasta
Hmmm, moze i w jakims pasazu ale w promodzie - identyczne po przecenie mozna kupic za 29 zeta... a wiec tekstura i tak jest duzo tansza i w dodatku nie jest takim molochem tylko mala polska firemka:) Pozdr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brendon
A ja jako facet mam juz miejsce gdzie kupic bizuterie mojej kobiecie, ona takie lubi, a ma bardzo dobry gust, wiec czego sie czepiacie tej stronki? krowa to zaje... isty pomysl, mnie sie tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee tam
kolejna dobra strona i po co jezyk strzepic? kupowac i korzystac, bo ma wrazenie ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
"eee tam" ja tez tak mysle, serwis jest fajny, z polotem, a nie ciezki i bez pomyslu, popieram takie inicjatywy, wnoszace fajny pomysl graficzny w ten nasz wirtualny swiat bo malo takich stronek, oj malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiżuWebPassion
Wszyscy tak słodzą.. Ale.. Strona długo ładuje, wina serwera bądź samego flasha (objętość). Łącze 1mega a i tak się ślimaczy, pomyśl o tych którzy mają 256kbps i mniej.. Poza tym na słabszych kompach animacja będzie cieła ;) Rozwiązanie : wersja Light i Heavy Grafika: za dużo... pomysł niezły ale trochę nakićkane na tej stronie ;) Np. tło pod zdjęciami (miniaturami) - gradient nie pasuje Kilka elementów bym usunęła.. Aha, i trzeba czekać na załadowanie miniatur inaczej linki na dole (fala) nie ładują. Trzeba poprawić klatki, bądź AS, webdesigner będzie wiedział o co chodzi. Biżuteria: Nie znalazłam tam świeżych pomysłów, sporo "gotowców" a ceny normalne. Biżuteria wygląda (na zdjęciu) na dokładnie wykonaną. I to by było chyba na tyle ;) Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×