Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

Gość katrinkaa
gotowych - oczywiście miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
A pracy przy takiej zupce własciwie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Dobry pomysł, zawsze jakieś urozmaicenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... i obiadek bedzie sycacy bo taka zupka zapycha własnie był dostawca wiec wiecie pieru pieru i kawke wypiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusciutko :) pewnie na secerki poszłyscie tylko ja sie musze kisic w pracy w ta duchote.... cos sie na burze zbiera... niech popada w nocy bedzie sie lepiej oddychało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Jestem jestem:) musiałam troche ogarnąć w domku a potem była chłodna kąpiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
niedługo bede jechała po zakupy i będe gotowała zupke, cieszę się, że od jutra zaczynam dietke, a jeszcze bardziej cieszy mnie, że nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorra jak ja bym chciała sie w tej chwili wykapac... chyba w miske wejde ;) fajnie ze jest nasz juz kilka, taka paczka sie tworzy.... a jak bedzie u nas efekty widac to sobie fotki na emaila powysyłamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Boje się tylko tych pierwszych dni, ale potem powinno być już lżej. Nie wiem jakie mam sobie owoce kupić, masz jakiś pomysł, czym można się zapchać żeby nie ciągnęło do jedzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sa truskawki wiec trzeba korzystac z tego co nam natura daje :) ja czesto robie solatke owocowa, np: avokado, banan, jabłko, truskawki, winogrono i ostatnio arbuz.. wszystko swieze nie z puszek...niekiedy dodaje rodzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo beda śliwki a te tez sa pyszne nie maja duzo kalorii.. zreszta wiekszość owocow mozna jadac w czasie diety, tylko banany z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
mniam... chociaż z tego co wyczytałam to banan i avokado odpada. Coś tam napewno kupie, a Ty będziesz się dokładnie stosowała do diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinia czereśnia gruszka jabłko morela nektaryna śliwka wiśnia banan figa granat grejpfrut mandarynka mango daktyl suszony pomarańcza awokado Maliny Truskawki agrest aronia borówka jeżyna jagoda malina porzeczka winogrona żurawina ananas poziomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kapuscianej nie zastosuje... poprostu opracuje swoja bo nie mam juz sil na te wszystkie dietki... tyle ich juz przerobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
teraz to już napewno coś wybiore:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
będziemy się wspierać to bedziesz miała więcej sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze dam rade, kiedys wcisnęłam sie na jakis topik ale nie czulam sie tam dobrze wiec i odchudzanie nie poszlo mi specjalnie... mysle ze tu bedzie superrrrrrrrrrrrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
mam nadzieje, że tu będziesz czuła się dobrze:) Zresztą to działa w dwie strony, Ty będziesz czuła się dobrze to my tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczek z grzybkami i pomidorami Składniki: 60 dag kabaczka 20 dag różnych grzybów (pieczarki wskazane) 1 cebula 20 dag pomidorów bez skórki pieprz zielenina koncentrat Sposób wykonania: Grzyby podsmażyć na patelni razem z pokrojoną w kostkę cebulą. Dusić je pod przykryciem około 20 minut. Kabaczek obrać i pokroić w kosteczkę i dodać do grzybów. Pomidory pokroić w kostkę i dodać do patelni. Oprószyć pieprzem i posypać posiekaną natką pietruszki. dodac koncentratu... mowie wam pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
dzięki, zrobie napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorra bedzie ekstra , potem popodsyłam wam kilka przepisów z warzyw... da sie na tym ujechac :) bo sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
pisze się na fajne przepisy:) Muszę znikać, odezwe się jutro, mam nadzieje, że jutro dzielnie z uśmiechem stawią się wszystkie znajome na tym forum. Do jutra, życze udanego wieczoru, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uciekam koncze prace ... jak dam rade odezwesie wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustostan... nikogo na horyzoncie nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Jestem. melduje się. Jutro na obiad robię całej rodzince kluski z biaałym serem i cebulka i poieczarkami. Tak mnie coś naszło. Myśle , że sobie na nie pozwolę. W koncu bez zawiesistego sosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc odchudzaczki... jutro sie prosze wstawić ... i napisac co nieco w tabelce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello drogie panie :) u mnie waga przed chwilka wskazała 79kg, tak wiec zaczynam tabelke... i prosze sie ładnie dopisywać :) esab.......start14.06......79kg..........??............cel 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×