Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

kochane ja juz jestem po sniadanku :) 2 jajeczka i kromka pieczywka wasa, do tego herbatkazielona oczywiście wypita na koncu :) teraz ide sie do pracy szykowac, a po was to chyba słuch zaginął :D milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atina35
To cześć dietowiczki. Dziś z rana zjadłam 1 serwk wiejski bo od 2 dni mam ścisły post i troche mnie zmuliło. Ale dziś po pracy robię zakupy do naszej zupy i jazda....Acha kupię jeszcze na przeczyszczenie jelit - odtrucie organizmy z toksyn i złogów Body pure 24 zastosuję w weekend i zobaczymy jak pójdzie bo mam 32 lata ważę 74 kg przy 164 cm i trochę mi ciącno więc chcę zgubić ze 4 kg bo za m-c chcę być w ciąży aby 04/08r mieć dzidziusia dla mojej 20 m-cznej córeczki. A potem dopiero zabrać się za drakońskie odchudzanie aby mieć 60 kg. A teraz dołączam się do was bo chcę się trochę odtłuścić. A z Wami będzie łatwiej. I także dla świeżo upieczonej mężatki Dorry gratulacje i powodzenia w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atina35
I trochę mi ciasno a nie ciącno. No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Hej dziewczynki. Ja dziś w planie mam rano dwie kromki chlebka ryżowego, ser ziarnisty i pomidor. A na obiad jednak skuszę sie na krokiety z kapustą - wczoraj zrobiłam dla całej rodzinki, a nie potrafię obok takiego smakołyka przejść obojętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Jak myślicie, te krokiety to duży grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atina35
TAK TO DUŻY GRZECH. Ale smacznego.Mogę podjechać na jednego małego krokiecika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Nie strasz mnie. Myślałam, że dwa małe krokieciki, typu naleśnik i farsz z kapusty, cebuli i pieczarek, to nie taki straszny grzech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzeszyc nie zaszkodzi trosze byle z umiarem :) ja obiecałam sobie trzymac sie sztywno reguł, tylko niech mi ktos sil doda :D maz mi dzis powiedział ze jestem mały tłuscioch i to mnie tak mobilizuje ze nawet wstałam o 6 i troche brzuszków zrobilam :) a teraz szykowanko jeszcze do pracy i muzyka Dżemu nic mnie tak nie relaksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atina35
Nie pisz o takich rzeczach bo mi ślinka leci na samą myśl. A miało być odchudzanie a nie WYŻERA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
To powiedzcie, czy uważacie , że zrezygnować z tych krokiecików. Juz mi na nie ślinka leci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaw sobie ultimatum... jak zjem krokieta to zero kolacji... zobaczysz jak szybko wybierzesz cos zdrowego i na dodatek kolacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
esab.......start14.06......79kg..........??............c el 60kg katrinkaa ...start14.06....65kg.........??.............cel 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzyłam własnie spodnie w ktore jeszcze z 1,5 roku temu sie miesciłam ... az nie do wiary jak mi ciałka przybyło.. teraz naet nogi wsadzic nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Chyba jednak krokieta i zero kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak pokusa :) lepiej go zjedz bo nie warto sie tak meczyc... odpokutujesz inym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
A co Ty dziś zamierzasz jeść Esab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanko juz bylo: 2 jakja i kromka wasy, herbatka zielona II sniadanie jabło i sok pomidorowy obiad: sałatka z pomidora, ogórka, cebulki i dodam troche soi gotowanej + kromka pelnoziarnistego podwieczorek: 100g truskawek kolacja: musli z jablkiem + herbatka zielona :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atina35 i dorra prosze ładnie do tabelki dołaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atina35
esab.......start14.06......79kg..........??............c el 60kg katrinkaa ...start14.06....65kg.........??.............cel 58kg atina35......start 14.06....74 kg......................cel 69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tak się odchudzacie ze nie macie czasu się wpisać. Za godzinkę spadam i dziś minie nie będzie bo mam trochę biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Dorra załozyła topik i zniknęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze sie pojawi :) ja juz w pracy ale naszczescie tylko do 14 o potem sie zwalniem bo mam troche załatwianiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
ja do 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zamiast latac po urzedach to bym sie powylegiwała w słoneczku, albo jakos inaczej spedziła wolne chwile.... coz nie zawsze jest tak jak by sie chcemy. jak tam kochana z tym twoim krokietem... skusiłas sie? mam gdzies orzepis na niskokaloryczne krokiety jak znajde to ci napisze :) gdzie pracujesz?/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Skuszę sie na dwa krokiety na obiad, tak ok.16 godziny i potem już do wieczora nic. Czyli było by dziś : serek ziarnisty, pomidor, cztery kromki chleba ryżowego i dwa krokiety z kapustką i pieczrkami. Chyba moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×