Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

Gość katrinkaa
Esab o 12 jesz obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
a ja na obiadek kapuśniaczek:) muszę przyznać, że smakuje mi, zobaczymy za parę dni;) Ja jestem sama jak dziecko, teraz jak jestem w sklepie to omijam półki ze słodyczami szerokim łukiem, jakbym tam wpadła to mogłoby to się źle dla mnie skończyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
no właśnie... dobre pytanie zadałaś katrinkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie miałam dzis czasu na 1 sniadanie... wiem to blad dlatego jak doszłam do pracy zjadłam arbuza... i tak sie to pokreciło ze zamiast 2 sniadania był obiad :) normalnie jem go o 13,30- 14,00 ale widzicie same..... potem maly podwieczorek.. czyli czeresnie... no i kolacja do 18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj mam taki plan dnia 8:00-8:30 - 1 sniadanie 10:30-11:00 - 2 sniadanie 13:30-14:00 obiad 15:30- 16:00 podwieczorek max do 18 kolacja chyba dobrze no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
myślę, że ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie oprocz sniadania i kolacji reszte posiłkoe musze zjadac w przcy.. bo nietety tak pracuje w tych godzinach.. wiecie jak to w handlu.. nie zawsze mam czas na regularne jedzenie tym bardziej w mojej branzy.. bo zdarza sie ze obsługuje jednego klienta bardzo długo.. niestety to ja jestem od tego zeby byl zadowolony z wystroju, a na do dadatek niekiedy musze jeszcze rysowac, obliczac a to juz precyzja tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Dorra a jak gotowałaś i przyprawiałaś kapuśniaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
korzystałam z tego przepisu co mi podesłałaś na samym początku, dodałam trochę papryki suszonej ostrej i sosu sojowego, jak dla mnie ok, choć wyszło jej trochę dużo. Jutro ugotuje inna, dorzucę kalafioru, może skorzystam z mrożonki, zobaczę co będzie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo na samej kapuscie tak sie nie da :D:)...Moj maz nie cierpi gotowanej kapsty wiec jak kiedys gotowalam kapuscianke to uciekał z pola razenia ... no popatrzcie jaki przwrazliwiony....a tak serio to mam z nim dobrze bo on oprocz chudego schabu i filetow z kurczaka nie je nic innego... wiec nie martwie sie o niego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey przez te upaly to mózg mi się zlasował. Czekam na wasze wpisy. Co chwile zaglądam na stronę i nic po was ani śladu. MySle sobie schudły i znikły. I dopiero teraz mnie olśniło że musze ruszyć stroną a nie nią zjeżdzać bo inaczej was nie widzę a wy sobie gadu - gadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
mój ukochany próbował znaleźć w niej mięso:) Trochę się zdziwił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
to rzeczywiście Esab masz dobrze, bo mój mąż wybrzydza. Ja jutro też gotuje zupkę jarzynową i bede sie nią żywić przez sobote i niedzielę. Do tego ewentualnie rybka na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Droga atina35 wczoraj wykonałam dokładnie ten sam nr co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Atina35, a Ty też jesteś na kapuśniaczku, bo niedoczytałam cos chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem sama \" w swej głupotce\" Czy u was tak gorąco. Właśnie zjadłan sere wiejski i myślęspadać do domciu tylko ta droga w SŁOŃCU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorra to biedak miał pecha.... pewnie sie niezle usmiałaś :) atina35 - hehe ale numer, dobrze ze to napisałas bo a przyszlosc wiem co zrobic jak b i mi sie polasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem na kapuśniaczku tym z pierwszej strony. Tylko wżóciłam czerwoną papryke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
ja też dałam czerwoną oraz żółtą paprykę bo zielonej nie było, jednak musiałam dodać coś ostrego bo trochę słodka mi ta zupka wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
fajnie,że wszystkie tu jesteście, razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
no uśmiałam się na maxa:) Upał u mnie okrutny, termometr mam w słońcu więc nawet nie wiem ile jest stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrinkaa masz racje :) szkoda tylko ze wieczorkami nie zawsze jestesmy wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
wsparcie jest, więc dużo łatwiej nam będzie przez to przebrnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
No to już trudnoo. Troszkę musimy się wszystkie ruszać, nie możemy być wiecznie przy komputerze. Grunt to się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się bedę z wami dopiero widziała w poniedziałek bo wyjeżdżam i nie wiem czy dopadnę do kompa. Ale po weekendzie to jiż będzie nas trochę mniej o kilka kilo No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Miejmy nadzieję, że tak będzie. a jak się będziesz zywic na wyjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie było ja sie ruszam... tylko tak z doskoku jestem przy kompie :) dzis czeka mnie rowerek.... a wekeend nad jeziorko.. byle by pogoda dopisała... bo opalic sie chce bo bladziuch jestem okropny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
zapomniałam napisać, że dziś wyjeżdżam na weekend i nie będę miała kompa, więc odezwę się dopiero w pon, także trzymajcie za mnie kciuki, żebym wytrwała przez te dwa dni:) a pokus będzie troszkę. I Wy także bądźcie twarde!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×