Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antytłuszcz

Jak grubi faceci znajdują chetne na seks ?

Polecane posty

Gość Terecas
A to ze ja mam 8kg nadwagi to tez jestem mogę z tym żyć nie mam problemów z dziewczynami ja umiem zadbać o kobietę jak innym które znam to nie przeszkadza i tez bylem brany na imprze "na raz" i jakoś im to nie przeszkadzało ze tak powiem i jakoś jęczały aż milo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaak
Ja przedstawiam zupełnie inny pogląd niż większość osób na tym forum... :) Najzwyczajniej uwielbiam grubszych facetów! :) i nie ma dla mnie nic bardziej obrzydliwego niż chudy facet :/ Nie wiem czemu tak jest, koleżanki się ze mnie śmieją, a ja i tak zawsze wzdycham do najgrubszego faceta w tłumie :) Po prostu muszę mieć się do czego przytulić, no i muszę czuć, że facet jest z krwi i kości. próbowałam z tym walczyć, bo sama jestem malutka i drobniutka (162 cm, 47 kg) i przy potężnym mężczyźnie wyglądam na jeszcze mniejszą, ale emocje biorą górę :) tak więc pozdrawiam wszystkich grubasków jesteście piękni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnsh
a już myślałam ze tylko ja mam takie 'zboczenie' :P Chudzi mnie wcale nie kęcą :) Przy facecie muszę czuć się bezpiecznie, mięciutko i milutko, a moze tez moje oko zawiesza się na tych pulchniejszych z tego względu, że jestem dość wysoka i przecietnie wsoki facet mi nie wystarcza zeby poczuc sie pewnie. Musi być jeszce troche 'szerszy' :D Tak wiecei, wrazie czego moge sie za nim schowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny ze lubicie grubaskow :) Myslalem ze takich kobiet juz nie ma, a takie posty daja nadzieje ze kiedys sobie znajde taka wielka milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwajgmat
a ja mam 6 stop wzrostu i prawie 130 kilosow i co chudzielce, pekacie jak chomiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el dupa
nie jestem w tym osamotniona! he chyba pozostaniesz albo zdobedziesz świat z kolesiem pchający codziennie wózek ze skarbami:) A do żony grybego zapisz synka na sport siłowy albo zapasy najlepsze towary bedą do niego ciągły jak będzie miec ok 20 lat bo prawda jest taka że kobiety potrzebują wsparcia i poczucia bezpieczeństwa po paru latach treningu bedzie z niego wojownik a tusze przerobi na miesnie od 16 roku życia proponuje odżywke typu tribulus żeń scheń ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener grubasow
hahaha od kiedy sadlo -> tluszcz mozna przerobic na miesnie ? pieprzone grubasy, kulko adoracji, wzieli byscie sie za siebie a nie wypisywali swoje oburzenia na forum... zacznijcie mniej jesc i zacznijcie turlac sie na silownie, bo wakacje tuz tuz, a wy znow jak co roku bedziecie zapieprzac na zadupia na plazy miejsca gdzie niema ludzi lub jest ich bardzo malo zeby nie wstydzic sie rozebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaina
jestems szczupła blond pieknoscia;)))sorki za przechwalki ale taka jest prawda.zawsze mialam atrakcyjnych facetów ale szczerze mówiąc lubie jak facet dobrze wygląda,chudzielec-bleee nigdy w zyciu,lubie przytulic sie do brzuszia i raczej tacy faceci mnie podniecaja.W LO miałam czesto fantazje erotyczne z kolega z klasy,ktory wazył na pewno wiecej niz 100:))) ale młoda i głupia byłam wiec nic z tego nie wyszło bo balam sie co ludzie powiedza-zreszta sami widzicie jaka jest tolerancja wobec takich osób,az niedobrze sie robi!!!teraz to sie zastanawiam czasami jakby to było....pozdrowionka dla misiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda-lala
a ja kocham chudych facetów i sama jestem chuda, wiec to nie prawda ze przeciwienstwa się przyciągaja;p w szkole podobałam się jednemu mocno otyłemu (najgrubszemuz całego lo) no sorry ale nie wyobrażałam sobie kontaktów w stylu ja 45 kilo a on 120... za to siostra sasaiadki wyszła za mąż za takiego... fujj jeszcze wiecznie spocony był, a ma z nim juz 2 dzieci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llubbiąca ciałko
ja tez lubie takich facetów :D:D:D jak dobrze że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzinsan
Chuda lala ,albo anorektyczka no 45 kg.to waży dziecko 13 letnie.Widzisz sąsiadka wyszła za mąż i ma 2 dzieci,a ty co nie masz powodzenia bo chłopy uważają cię za wieszak.Popatrz na siebie krytycznie a nie z samouwielbieniem narcyzko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenerGrubasow3
Andzinsan zamilcz, zaden zdrowy chlop nie tknie dziewcyny bo jest chuda? raczej nie tknie grubej bo jest paskudna, a 45 kilo to nie maja dzieci co maja po 13 lat 45-50kg to idealna wga dla dziewczyn 170-173cm a widac ze ta Andzinsan zazdrosci i jest grubasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkopciuszek
wypowiedź wyżej mnie rozwala. 45kg to jest waga odpowiednia do 155cm wzrostu a nie do 170. Tyle to ważą modelki przy tym wzroście czyli nie obrażąjąc nikogo -wieszkaki. a co do misiów to ja się podłączam do klubu 'zboczonych' na tym pkt. zawsze zahaczam oko na tych NAJgrubszych przystojniakach.;d a też do grona biednych,brzydkich i samotnych nie należę. od podstawówki za mną latają najlepsze 'ciacha' a ja spokojnie czekam na jakiegoś normalnego puszystego kolesia,a nie skretynizowanego casanowe,z którym jedyny temat to sex. a tak na marginesie to poziom nietolerancji mnie przeraża... pozdrawiam tolerancyjnych normalnych ludzi i misie .;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wygląda kobieta która wazy ok. 45kg i ma ok. 175cm http://img219.imageshack.us/img219/2743/tulehcustomec1.jpg jesli ona może się podobać komukolwiek oprócz zatwardziałych fetyszystów typu \"trener grubasów\" to ja lecę w kosmos bo nie chce żyć w takim świecie :O ja faktycznie jak miałam 14 lat to ważyłam 44 i byłam CHUDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkopciuszek
jak ja miałam 14 lat to ważyłąm z 56 i byłam gruba xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisis
...wide, że temat umarł śmiercią naturalną a duzi panowie naprawde są fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phatmaster
Gruby koleś wygląda lepiej niż sp*d*alony emo w obcisłych spodniach rurkach i obcisłej bluzce która zdecydowanie pasowała by dziewczynie. Lilia-nie-wodna: -("prawda jest taka,że tłuściochy żrą bez opamiętania i dlatego wyglądają jak tuczniki.Też nie podobają mi się grubasy-to wstrętnie wygląda jak tłuszcz wylewa się tonami.fee")- cóż jak dla mnie trzyma poziom wczesnogimnazjalny, musi być strasznym tłukiem skoro tak myśli. Jeśli matka nie umiała jej wychować to życie ją wychowa i nauczy się, że nie ocenia się ludzi po wyglądzie. Pewnie wpajała jej w dzieciństwie jakieś pierdoły. Trzymaj tak dalej to daleko zajdziesz. Podejrzewam, że jak się opala to ludzie patrząc na nią mówią: -znowu jakiś szczur kości suszy :D Co do trenera grubasów to musi być z niego straszny playboy i okrutny casanova, a co za tym idzie łamacz serc, a założę się ze na ręcznym jeździ. Czytając co napisałeś chłopaku, a w szczególności jedną wypowiedź: -"pieprzone grubasy, kulko adoracji, wzieli byscie sie za siebie a nie wypisywali swoje oburzenia na forum..." Wnioskuje z niej... że NIE MASZ!!!!!!!! :D dziewczyny, bo strasznie się oburzyłeś jak kobiety wypowiadają się ciepło o grubych facetach.. Szacun chłopaku dla Ciebie za to, że jesteś jełopem i nie umiesz rozmawiać z kobietami. Żal mi Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marasek
Jak to się mowi, a tak " chłop bez brzucha słabo rucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie pytanie
"Jak grubi faceci znajdują chetne na seks ?" Tak samo jak grube kobiety. Taka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergvxcge
Osobiście żadna gruba kobieta mnie nie pociąga i nie pociągała nigdy. Zarówno gruby facet jak i gruba kobieta sa odpychający. I już wolę tzw "wieszaki", niż "puszyste". Swoją drogą, dziwne, że grube nazywają się pieszczotliwie "puszyste", a chude starają sie obrazić nazywając je "wieszaki". Poza tym nie wiem skąd się wzięło że kobieta ładna i szczupła jest pusta i głupia? Nikt nie udowodnił że sylwetka ma jakikolwiek wpływ na mądrość czy charakter. Nawet jeśli kobieta ma ładną twarz, to po przekroczeniu pewnej wagi nawet ta twarz się staje brzydka, bo zacierają się rysy i twarz się robi nalana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrać grubasów
puszyste :O tłuste choże ogrodowe świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia25
Ale otyłość to przecież choroba i trzeba ją leczyć. NIe ma tu znaczenia czy komuś sie to podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pusci jstescie matko ko
chana. Moj facet jest gruby, ale nie ze swoej winy. Byl kiedys szczuply, ale zachorowal na cukrzyce. I co mam go zostawic? NIGDY W ZYCIU. Jak zachorowal to poczuam, ze kocham go jeszcze bardziej i jestem mu potrzebna, a on mi :) nie umiala bym bez niego zyci nie wstydze sie go, bo nie interesuje mnie opinia innych ludzi dla mnie to on jest calym swiatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soldier82
Ależ są różne gusty! Sam mam kumpla, facet normalnie zbudowany, niegłupi który uwielbia duże pupy, brzuchy itd. Sam jak widziałem pierwszy raz jego reakcje na puszyste Panie to się aż przeraziłem, ale taki ma chłopak gust, jak lubi to takie bzyka!:) tak samo jest pewnie z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soldier82
ergvxcge nie wiem jak można być nietolerancyjnym dla grubasków. To ludzie jak my wszyscy i jak każdy chcą seksu. Jesteś albo kaszalotem podającym się faceta, albo sfrustrowanym pedałkiem. Poza tym zauważyłem jako facet pewną zależność - puszyste laski nadrabiają swój wygląd charakterem, o facetach nie wiem - to Twoja specajlność "ergvxcge":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebewe
Rozdzielmy: 1. POKOCHAĆ grubego można jak najbardziej, 2. Czy fizyczność grubego (ok.130kg) pociąga kobietę? W y g l ą d, patrzysz na niego, jak stoi pod prysznicem - czy kręcą Cie jego kształty? NIE, do cholery!!!!! Ogromne wałki tłuszczu na brzuchu, gruby tyłek, na który nie może znaleźć spodni, ogromny, wiszący biust, nalane ramiona i tłuste palce. Powtarzam: to nie jest seksowne. Zakochać się można w charakterze, w tym, że jest dobrym człowiekiem, że spełnia szereg innych oczekiwań (jest zaradny, bystry, spontaniczny, towarzyski itd.). Ale nigdy treścią marzenia kobiety o takim facecie nie będą jego zwisające, ogromne pośladki! Może ona nakręcać się tym, że jest dobry w grze wstępnej, że całuje/szepcze to i to, przytula i dotyka tak i tak, ale nie dozna orgazmu na widok jego ogromnego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłop bez brzucha
chłop bez brzucha kiepsko rucha....taka prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mloda mama przed ciaza wazylam 48kg w ciazy przytylam prawie 40 kg teraz waze 67 kg mam wielki tylek ale to akurat nie ejst problem ! mam wielka fałde na brzuchu i takie rozstepy i obwisle cycki jak 60 letnia babcia a nawet gorzej! I wiesz bardzo mi z tym zle ale naszczescie mam kochajacego meza ktory docenil to ze juz nie jestem pieknoscia i ze juz mnie na rekach nie nosi bo jest ode mnie tylko o 4 kg ciezszy a o ponad glowe wyzszy i ciesze sie ze nadal uprawiamy seks i nie ma do mnie obrzydzenia! Ale moze kiedys bedziesz w podobnej sytuacji : i moze wtedy ktos ci powie ja cie nie wyrucham bo jestes grupa! bo rzygać mi sie chce jak widze te twoje fałdy ! to wtedy zrozumiesz jak to jest ... jak sie nie jest pieknym i trzeba sie martwic jaka bluzke sie ubierze zeby zaslonic rozne rzeczy... Albo jak wchodzisz do sklepu i sa super spodnie ale w zadne sie nie zmiescisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×